Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
دکتر تو موقعیت های حساسی کمکم کردی، بذار منم یک مورد کمکت کنم بدون شک شاید از لحاظ فنی دارک سولز 1 به الدن رینگ یا بلادبورن نرسه یا همچنین از لحاظ گرافیک
ولی بلاشک از لحاظ داستان و اتمسفر و طراحی باس فایت ها در کنار بلادبورن جز بهترین بازی های میازاکی هست، حتی من بیشتر از بلادبورن و الدن رینگ هم ازش لذت میبرم حتی اگر همین امروز بازیش کنم دوباره
پس اگر اب دسته بزار زمین... تو اولین فرصت احیانا نسخه ریمستر بازی رو بازی کن که اون مشکلات فنی رو هم نداره و گرافیک یک سری بهبود های کلی هم داشته هم دی ال سی بازی که داستان یکی از پر ابهت ترین باس های بازی رو در خودش داره . :D
مپ دارک سولز 1 احتمالا یکی از خفن ترین چیزایی هست که هر گیمر می تونه توی یه بازی ببینه مپ دارک سولز 1 همون چیزیه که حتی خود میازاکی هم نتونست تکرارش کنه حالا اتمسفر و داستان و npc های بسیار به یادماندنیش به کنار.
دارک سولز 1 بهترین بازی میازاکیه

دکتر تو موقعیت های حساسی کمکم کردی، بذار منم یک مورد کمکت کنم بدون شک شاید از لحاظ فنی دارک سولز 1 به الدن رینگ یا بلادبورن نرسه یا همچنین از لحاظ گرافیک
ولی بلاشک از لحاظ داستان و اتمسفر و طراحی باس فایت ها در کنار بلادبورن جز بهترین بازی های میازاکی هست، حتی من بیشتر از بلادبورن و الدن رینگ هم ازش لذت میبرم حتی اگر همین امروز بازیش کنم دوباره
پس اگر اب دسته بزار زمین... تو اولین فرصت احیانا نسخه ریمستر بازی رو بازی کن که اون مشکلات فنی رو هم نداره و گرافیک یک سری بهبود های کلی هم داشته هم دی ال سی بازی که داستان یکی از پر ابهت ترین باس های بازی رو در خودش داره . :D

سلام و درود :D
اتفاقا مدتهاس دارم بازى رو،هميشه هم تا باس اول بازى(باس داستانى نه اون اولى) ميرم و ميزنمش و يكميم ميرم جلو بعد بنا به هر دليلى بازى دراپ ميشه بعد مدتها ميرم سراغش ميبينم يادم نيس چيزى باز ميرم از اول :D

دوستان اون چیز سمت چپ شبیه جرقه اتیش هستش چیه ؟ کاربردش چیه ؟ کجا میشه گرفتش ؟ من یادمه همچین چیزی رو گرفتم ولی تو inventory هر چی گشتم پیداش نکردم

1722176221287.png

دوستان اون چیز سمت چپ شبیه جرقه اتیش هستش چیه ؟ کاربردش چیه ؟ کجا میشه گرفتش ؟ من یادمه همچین چیزی رو گرفتم ولی تو inventory هر چی گشتم پیداش نکردم

View attachment 344945
اون یه seal هست که برای استفاده از incantaion های بازیه. مثلا همین سنگی که تو تصویر می بینی رو اگه بخوای ازش استفاده کنی و پرتش کنی باید این seal رو بذاری دست چپ مثلا و با زدن L1 استفاده اش کنی. این اسمش frenzied flame seal هست. لوکیشنش رو یادم نیست. تو یوتیوب بزنی میاره برات برو بگیرش.

دوستان درود مجدد
اول تشکر از دو دوست عزیز @m.d.makan و @jdepp بابت راهنمایی
باس آخر رو زدم بالاخره فقط میخوام بگم بازی همه چیزش عالی بود ولی دیگه سراغ همچین سبکی هیچوقت نمیرم ، خیلی بهم استرس وارد کرد اصلا دوست ندارم از چیزی مثل گیم استرس بهم وارد بشه حالا خیلی از بازی ها استرس دارن بالاخره آدم یه فیفا یا کال آف هم بازی کنه یه استرسی داره ولی این ده برابره حالت نرمالش به آدم فشار عصبی میاره ، سه چهار تا باس آخر رو که زدم قشنگ بعد هر کدوم تا ده دقیقه لرزش دست داشتم ، اوجشون هم maliketh و elden beast بود ، سره هر کدوم از اینا واقعا تا دیلیت کردن بازی رفتم جلو ولی حیفم اومد تموم نکنم بازی رو، واقعا این موضوع سختی بیش حد بازی رو بزارم کنار بازی فوق العاده ای بود

دوستان یه سوال
یه سری موجود هستند تو بازی یه ناقوس لایه پاهاشونه ، اینها رو میشه زد ؟ بعد نگاه کردم اون بال سرشون در ورودی داری ولی هیچ راهی ندارد که بخوای برسی اون بالا .
کسی سمج شده روی اینها ؟

دوستان درود مجدد
باس آخر رو زدم بالاخره فقط میخوام بگم بازی همه چیزش عالی بود ولی دیگه سراغ همچین سبکی هیچوقت نمیرم ، خیلی بهم استرس وارد کرد اصلا دوست ندارم از چیزی مثل گیم استرس بهم وارد بشه حالا خیلی از بازی ها استرس دارن بالاخره آدم یه فیفا یا کال آف هم بازی کنه یه استرسی داره ولی این ده برابره حالت نرمالش به آدم فشار عصبی میاره ، سه چهار تا باس آخر رو که زدم قشنگ بعد هر کدوم تا ده دقیقه لرزش دست داشتم ، اوجشون هم maliketh و elden beast بود ، سره هر کدوم از اینا واقعا تا دیلیت کردن بازی رفتم جلو ولی حیفم اومد تموم نکنم بازی رو، واقعا این موضوع سختی بیش حد بازی رو بزارم کنار بازی فوق العاده ای بود
lhp-satan.gif
دیگه ویروس رو گرفتی ، کاریش نمیشه کرد.

ولی دیگه سراغ همچین سبکی هیچوقت نمیرم
قرارمون بعد از معرفی بازی جدید فرام سافتور :D

دوستان یه سوال
یه سری موجود هستند تو بازی یه ناقوس لایه پاهاشونه ، اینها رو میشه زد ؟ بعد نگاه کردم اون بال سرشون در ورودی داری ولی هیچ راهی ندارد که بخوای برسی اون بالا .
کسی سمج شده روی اینها ؟

اونا خيلى كاربرد مهمى دارن.
بايد برى زير پاشون رو پاشون يه رسوب هاى سفيدى هست اونا رو بزنى بشكنى تا بشينن رو زمين.
بعدش برى داخل ميفهمى چى به چيه :D

• Like
Reactions: riden.17
دوستان درود مجدد
اینکه خیلی طبیعیه! :D
این سبک بازی درس زندگی به آدم می ده. اونم اینه که عجله کار شیطونه! :D
کاری که باید بکنی اینه که باید شل بگیری و صدها بار مرگ در این سبک بازی ها رو بپذیری. مرگ کاراکتر توام با لذته تو این سبک. به آدم درس صبر و تلاش و تسلط بر اضطراب رو می ده!

بعد از ۳۰ ساعت بازی، یکی چشم نوازترین بازی‌های فرام هست. و خیلی از مراحل، وایب شدید بلادبورن و‌دیمن سولز میده و بنظرم سختی بازی نسبت به بازی‌های دیگه فرام‌سافتور خیلی راحت‌تر هست! ولی محیط بازی خیلی درگیرت می‌کنه و اینقدر کوئست های مختلف و‌ دانجن تو بازی هست که دلت نمیاد به همین راحتی ولشون کنی. فک میکردم شاید الدن رو بازی کنم جای بلادبورن رو برام بگیره. ولی با همه این ویژگی‌هایی که بازی داره بنظرم بلاد چیز دیگه‌ای هست. نکته منفی از نظر من، باس‌ها با اینکه خیلی اپیک هستن ولی آنچنان چالش‌ی نیستن.شاید جلوتر بیام بگم غلط کردم:D ولی تا اینجا این بوده

خیلی دوست دارم که فرام سافتور یک بازی اول شخص سولز لایک بسازه. من ماد الدر رینگ اول شخصشو نصب کردم اما خوب خیلی سخت میشه بازی.
به نظرم کینگز فیلد گزینه خیلی خوبیه می‌تونن با استفاده از این آی پی یه دونه سوزلایک اول شخص خیلی جذابی بسازن مثلا بجای رول زدن داج بلادبورن به fps میخوره.

دوستان درود مجدد
بورو سراغ DLC تا بفهمی اینا تاره راحت بودن :D
---
قبلا دارک سولز 3 تا آخر رفته بودم بدون dlc ، الان بعد شدو اف ارد تری رفتم سراغ dlc دارک سولز 3 ، چقدر باسها اصولی و تروتمیز هستن پیش این باسهای بدون استامینا و غیر منطقی dlc الدن رینگ.
امروز باس آخر ringed city زدم ، چقدر باس استاندارد و تروتمیزی بود ، کیف کردم بعد زدنش نه اعصابم خورد شه یا برم یه شیلد گنده بردارم.
البته فقط midir مونده تا ببینم این چجوریه.

خیلی دوست دارم که فرام سافتور یک بازی اول شخص سولز لایک بسازه. من ماد الدر رینگ اول شخصشو نصب کردم اما خوب خیلی سخت میشه بازی.
به نظرم کینگز فیلد گزینه خیلی خوبیه می‌تونن با استفاده از این آی پی یه دونه سوزلایک اول شخص خیلی جذابی بسازن مثلا بجای رول زدن داج بلادبورن به fps میخوره.
با ماد fps بازی فوق العاده ایمرسیو و زیبا میشه.
آدم دلش میخواد فقط تو مپ بچرخه.

به نظر منم بهترین حالت بازیهای فرام سافتور تو همین دوربینه.
میدونم کار خیلی سخت تری میشه که بخوان هر دو دوربین رو تو بازی در دسترس بزارن مثل بازیهای بتسدا.
ولی منم عاشق اینم که همچین چیزی رو ببینم.

اگه Elden Ring یه چیزی در حد 50 ساعت بود احتمالا به بازی مورد علاقه من از فرام‌سافت هم تبدیل میشد، ولی لعنتی انقدر طولانیه که از یه جایی به بعد هِی میشه تکرار، تکرار و تکرار:|:دی مثلا بار اولی که با Crucible Knight جنگیدم چقدر حال کردم باهاش، مخصوصا اگه زیاد لِولت بالا نباشه فوق‌العاده باس‌فایت چالشی هست. ولی میری جلو و در کل 16 بار در طول بازی باهاش روبرو میشی، خب این هم از ابهت اولیه‌ش کم میکنه هم کم‌کم باعث میشه بجای هیجان، وقتی میبینیش حس "ای بابا دوباره این اومد" بهت دست بده:| یا مثلا باس‌فایت‌های اژدهایی که 12 بار باهاشون میجنگیم، یا Erdtree Avatar که در کل 23 تا ازش تو بازی هست.
کمتر، کوچک‌تر، ولی یونیک‌تر رو ترجیح میدادم. البته در شاهکار بودن بازی شکی ندارم، صرفا دلیل اینکه الدن بازی مورد علاقم از FromSoftware نیست (ولی میتونست باشه) رو دارم بیان میکنم:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or