Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
داداش منم دقیقا شرایط مشابه دارم. بدون هیچ تجربه سولز لایک یه هفته ای هست رفتم سراغ الدن رینگ.
اولش دیدم با این که خودمو گیمر میدونم و یه چیزایی تو سبک های دیگه سرم میشه ولی تو این یکی فقط دارم تحقیر میشم و هر ننه قمری میرسه لهم میکنه :D
بعد کلی ویدیو تو یوتوب دیدن یه چیزایی از بیلد ساختن و ترتیب درست منطقه ها و ... دستم اومد و الان بهتر شدم. همچنان لولم پایینه و بیشتر وقتا سرمو میندازم پایین و با بزرگتر از خودم چشم تو چشم نمیشم فقط واسه سرباز ریقو ها لات بازی در میارم... ولی پوست کلفت تر شدم.
---
آقا من با لول 30 رسیدم به این Godrick حتی با سامن کردن یه سوتی میدم وان شات میشم
زود اومدم یا بیلدم بده؟ همچنان برم فارم کنم؟
زود رفتی پیشش ب نظرم

• Like
Reactions: Medivh
برا من بازی های خود فرامسافتور راحت ترین سولز لایک ها هستن (غیر سکیرو) ، البته شاید چون اصل جنس هستن بیشتر سرشون تلاش میکنم.
به نظر من با بلادبورن یا دارک سولز 3 شروع کن.
نمیدونم چرا ولی بر خلاف خیلی از دوستان سیکرو واسه من از راحترین بازی های فرام سافتور محسوب میشه .

نمیدونم چرا ولی بر خلاف خیلی از دوستان سیکرو واسه من از راحترین بازی های فرام سافتور محسوب میشه .
چون سکیرو اسکیل محوره یعنی شما اگه دیفلکت کردن رو خوب یاد بگیری تا آخر بازی یه سر رفتی نیازی به بیلد سازی هم نداره.
برای من شخصا سکیرو راحت ترین بازی فرام سافتور بود و سخت ترین هاش هم بازی های قدیمی استودیو مثل دیمنز سولز و دارک سولز 1 بودن این دو تا بازی ران بک هایی داشتند که از هزار بار مردن تو یه باس رو اعصاب تر بود خیلی فاصله بانفایر ها(آرچتستون ها) از هم دور بود.

چون سکیرو اسکیل محوره یعنی شما اگه دیفلکت کردن رو خوب یاد بگیری تا آخر بازی یه سر رفتی نیازی به بیلد سازی هم نداره.
برای من شخصا سکیرو راحت ترین بازی فرام سافتور بود و سخت ترین هاش هم بازی های قدیمی استودیو مثل دیمنز سولز و دارک سولز 1 بودن این دو تا بازی ران بک هایی داشتند که از هزار بار مردن تو یه باس رو اعصاب تر بود خیلی فاصله بانفایر ها(آرچتستون ها) از هم دور بود.
دقیقا ، این دیفلکت بخوای خوب یاد بگیری پیرت میکنه ، من الان دنبال اینم ببینم LOTF میشه با داج کردن رفت یا نه :D

رادان رو انداختن به جون باس های الدن رینگ نسخه اصلی
قدرت باس اخر شدو او ارتری رو مقایسه کنید حالا با بقیه
خیلی خفن شده :D

من همچین چیزی توی نسخه اصلی دیدم اونجا Malenia به جون باس های بازی اصلی از جمله رادن بازی اصلی انداخت که تمام باسها شکست داد اینجا هم باز تونست رادان دی ال سی شکست بده

• Like
Reactions: amonre
من همچین چیزی توی نسخه اصلی دیدم اونجا Malenia به جون باس های بازی اصلی از جمله رادن بازی اصلی انداخت که تمام باسها شکست داد اینجا هم باز تونست رادان دی ال سی شکست بده
صد در صد ملینیا باس سخت تری نسبت به رادان دی ال سی هست کلا این دی ال سی تمام باس هاش به شدت آنبالانس هستند و صرفا ساخته شدن که بیلدی که رول می زنه رو ناکار کنن(مثل دکس بیلد) و استرنج بیلد دشمنای این دی ال سی رو ناکار می کنه شما فقط کافیه یه سپر بگیری دستت و بری سراغ باس های دی ال سی می بینی چقدر باس هاش راحت میشه اوجشون هم رادانه

• Like
Reactions: Dante _Sparda
صد در صد ملینیا باس سخت تری نسبت به رادان دی ال سی هست کلا این دی ال سی تمام باس هاش به شدت آنبالانس هستند و صرفا ساخته شدن که بیلدی که رول می زنه رو ناکار کنن(مثل دکس بیلد) و استرنج بیلد دشمنای این دی ال سی رو ناکار می کنه شما فقط کافیه یه سپر بگیری دستت و بری سراغ باس های دی ال سی می بینی چقدر باس هاش راحت میشه اوجشون هم رادانه
کدوم سپر خوبه به جز سنگی که تقریبا سبک باشه؟

کدوم سپر خوبه به جز سنگی که تقریبا سبک باشه؟
Thrusting Shields بدون شک بهترین سپر بازیه هم سپره هم سلاح هم می تونی باهاش دفاع کنی هم حمله خیلی خفنه وقتی دستت بگیری دیگه نیازی به سلاح هم نداری .

• Like
Reactions: jdepp and mehrdadb3
تقریبا یه ۵ ساعت موندی دی ال سی رو تموم کنم تا اینجا نه تنها به عنوان گیم بلکه یکی از قشنگترین ساخته های بشره که تو زندگیم تجربه کردم.طراحی مپ تو درتوش کار آدم فضاییاس.آدمی زاد چطور مغزش میرسه هچین چیزی طراحی کنه...
هم زمان دارم بلادبورن هم از اول میرم :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or