Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
دی ال سی نه
بلادبورن طراحی باس های دی ال سیش خیلی بهتر از اینه

توی این دی ال سی باس ها جوری طراحی شدن که اذیت کنن نه اینکه به چالش بکشن

این حجم از اسپم اتک اونم با این حجم از دمیج را من تو کارای میازاکی یادم نمیاد اصلا.

اینکه بازی سخت شده و سازنده هم اینو گفته بوده و به هدفش رسیده کاملا درسته. اما بر خلاف گذشته این سختی از نوع لذت بخش نیست اکثرا.

در عوض اگه بیلد خیلی سنگین ببندید با سلامتی و استامینای بالا، بازی خیلی راحت تر میشه.
قبول دارم.جوری طراحی شده قشنگ تو مخ بره.
یه نکته این که بازی اصلی رو هم خیلی سخت تر کردن بخاطر نرف زیاد.

قبول دارم.جوری طراحی شده قشنگ تو مخ بره.
یه نکته این که بازی اصلی رو هم خیلی سخت تر کردن بخاطر نرف زیاد.
خوب شد نرف شدن سلاح ها
مثلا طرف تو pvp rivers blood میگرفت دستش و دمیج میداد البته اگه سپر پری دار داشته باشیو به موقع عمل کنی ( یه دمیج کریتیکال بهش بدی ) کارش تمامه 😀🤣

• Cool
Reactions: Rohshen
این مورد همیشه واسم عجیب بوده. چرا سیو رو پاک کنی؟ خب کرکتر جدید بساز از اول برو :D
سیو رو پاک می‌کنه که راه برگشتی نباشه و بعدش به صورت nak*d و با یک لنگ وارد بازی میشه :D هنوز دارک سولز فن ها رو نشناختی :>

من چرا حس می‌کنم اینایی که از سختی dlc می‌نالن، درست و حسابی نقشه رو نگشتن که scadutree fragment جمع کنن:-?
نمی‌گم آسون می‌شه ولی حداقل نرمال می‌شه مبارزات، مخصوصا با باس فایت‌ها. حتی درجه ۵ نسبت به درجه ۳ خیلی فرق می‌کنه.
حالا شما فکر کن اونقدر بگردی که برسونی به ۱۰-۱۴ درجه. دیگه آسون می‌شه واقعا.

بیشتر نمرات منفی که DLC تو استیم گرفته مربوط میشه به پلیر های چینی ! ظاهراً دیدن بازی خیلی سخته از طرفی مثل بازیهای کاچا هم نیست که بشه با پول آسون ترش کرد نمره منفی دادند LOL
اینارو باید دایورت کرد
تمام‌.

• Like
Reactions: Rohshen
اقا اینکه با بیلد فوق سنگین و طلسم ها کلا رو اچ پی و دف و لول بالا ۳۸۰ هنوز با ۲ تا ضربه سربازای معمولی مزمر میوفتم عادیه شما هم اینجوری هستید؟اون اسکادوتری هم تا لول ۱۰ رسوندم فقط ضربه هارو قوی کرده باس ها هم نصف اتک های میزنن تک ضرب میوفتم.یا بخاطر نیو گیم پلاسه که از +7 رد شده؟کسی تو نیو گیم پلاس +۷ اینجا بازی میکنه؟
ولی همین جوریشم مزمرو رد کردم.اما انگار نباید اینجور باشه حداقل ۴ ۵ تا ضربه باید بخوری با این بیلد حداقل از دشمن های معمولی.برای شما هم این مدلیه؟

دوستان نسخه هکی dlc برای ps4 هم اومده اپدیت 1.17 هستش من اخرین اپدیتم فکر کنم 1.09 باشه همین دانلود کنم جواب میده دیگه
چون یسری از دوستان میگفتن باید تک تک اپدیتها رو بگیری تا 1.17 نصب کنی

فقط باید اپدیت آخر رو بگیری.

اقا اینکه با بیلد فوق سنگین و طلسم ها کلا رو اچ پی و دف و لول بالا ۳۸۰ هنوز با ۲ تا ضربه سربازای معمولی مزمر میوفتم عادیه شما هم اینجوری هستید؟اون اسکادوتری هم تا لول ۱۰ رسوندم فقط ضربه هارو قوی کرده باس ها هم نصف اتک های میزنن تک ضرب میوفتم.یا بخاطر نیو گیم پلاسه که از +7 رد شده؟کسی تو نیو گیم پلاس +۷ اینجا بازی میکنه؟
ولی همین جوریشم مزمرو رد کردم.اما انگار نباید اینجور باشه حداقل ۴ ۵ تا ضربه باید بخوری با این بیلد حداقل از دشمن های معمولی.برای شما هم این مدلیه؟

دی‌ال‌سی که از هر نظر نسبت به بازی اصلی سخت‌تره اما وضعیت شما به خاطر نیوگیم‌پلاسه :D با این لول احتمالا برای باس‌های بعدی به مشکل میخوری.

سخترین باسی که تا الان به تورم خورد همین بزرگوار بود از dlc ringed city darksouls3
اینقدر سخت بود که مجبور شدم یکیو سامن کردم واسه زدنش برعکس بقیه باسا
View attachment 342079
خوراک Midir فقط Pestilent Mist
میندازی زیر پاش هی واسه خودش عربده میزنه تا بمیره😁

آخرین ویرایش:
از زمان PS1 اینجوریم . اون موقع مموری کارتها 8 تا جا داشت . هی پاک میکردیم دوباره میرفتیم . عادت شده دیگه . خود به خود پاک میکنم و وقتی پاک کردم یادم میفته .
واه چه بیرحم :D
من از زمانی که کرکی بازی میکردم همه سیوهام رو نگه میدارم.
PC به PC ، ویندوز به ویندوز هم که عوض میکردم همه اینها رو بکاپ میگرفتم.

الان سیوهای مثلا از سال 2008-2007 به این سمت همه دارم ، مثل ویچر 1 ، بایوشاک ، کرایسیس و...
اصلا دلم نمیاد پاکشون کنم ، مثل بچه هام میمونن :D
مابقی هم از وقتی که استیم باز شدم نگه میداره برام .

آقا بازی اوپن ورلده هیچکسو مجبور نکردن باسی که سختشه رو بزنه. مثلا من با لول 170 (بدون نیو گیم پلاس) اول کار رفتم این blackgaol knight رو بزنم که یارو زد پارم کرد. :D بعد چند تا try بیخیالش شدم رفتم اندازه 4 لول فرگمنت جمع کردم، اون Beast رو زدم و بعدش برگشتم و بعد 7-8 تا ترای که پترن اتکاشو یاد گرفتم و فهمیدم کجا Attack Window داره و کجا فقط باید رول کرد زدمش.
بعد Summon و Ash هم هست دیگه. نمیدونم ولی تا اینجای کار من واقعا سختی مضاعفی نسبت به بازی اصلی حس نکردم.
حس میکنم بیشتر این ری اکشنا بخاطر اینه که ملت انتظار داشتن چون لول 500ن DLC قراره براشون ez شه :))

پ.ن: اگه از بیلدای melee یا میج خسته شدین و یه چیز بینابین میخواین بیلد int/faith با Sword of Night and Flame + Erdtree Seal + Shield رو دریابید. شمشیره دو تا آرت داره که یکیش یه اسپل شبیه Comet Azure هست و اون یکیش Flame Burst که دومیه با بافای مناسب Fire Damage خیلی خوبی میده. با یه شیلد که Ash No Skill داره دستتون بگیرید و هم میتونید آرت شمشیرو بزنید و هم بلاک کنید. جدا از اون با بیلد int/faith میتونید از Staff of Prince of Death استفاده کنید که اسپلای خودشو داره و فانه.

آخرین ویرایش:
نقشه یابی بازی نسبت به نسخه اصلی خیلی سختر شده نقشه بازی چندتا لایه داره وقتی میخوای یه جا بری باید کلی فسفر بسوزونی که از چه سمتی بری.
من رسیدم فاینال باس ولی فعلا بیخیال شدم برم تو نقشه بچرخم چون یکسری ساید کوئستا مثل اینکه ازبین میره

• Like
Reactions: MrElectricWizard

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or