Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مشکوکه نکنه دوتا پروژه همزمان دارن!:>

رسما برگ ریزونه سناریو چیدن هاش>:)>:)>:)>:)>:)>:)
چقدر من امیدوارم به این بازی!!!!!!!!
نه بابا اینا زیر همین یه دونه زاییدن فعلا:D ولی اصلا عجله ای برای بازی کردنش ندارم. دوست دارم همونطور که خودشون هم گفتن، بزرگترین ساخته-شون رو از هر نظر بسازن و براش درست و حسابی وقت بذارن. همین الان هم کلی بازی ریخته و هنوز 3تا گنده دیگه هم تو راهن. سال بعد همون اول سال بیان یه تریلر پشم ریزون از گیم پلی نشون بدن تا ملت دوباره به خودشون بیان:D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
البته اگر اشتباه نکنم، همین چند ماه پیش خبر اومد توی FS هم کرانچ هست/:):D

حالا من مشکلی ندارم با این قضیه. من فقط از اون مارتین چیتوز میترسم. این بشر کلا کارنامه-ش سیاهه با اون کتاب هاش:D میترسم FS رو هم آلوده کرده باشه به ویروس خودش:D
حضرت ميازاكي هرگز اجازه نخواهد داد اين ويروس به جان شركتش بيوفته!( سره خود را گول ميمالد لول )

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
خب حضرت Omnipotent یه پست جدیدی گذاشته و حسابی از اینسایدرهای فیکی که اطلاعات غلط میدن شاکیه! :D میگه که جمع کردن اطلاعات بازی های From Software بشدت کار سختی هست و قبل از اینکه چیزیو لو بده باید 100 درصد مطمئن باشه برای خودش و اطرافیانش مشکلی پیش نمیاد... راجع به روند توسعه بازی هم میگه که همچنان داره پیش میره و دارن روی نحوه مارکتینگ کار میکنن. کلا انگار خبر خاصی نیست فعلا. Back to hollowing :-"

پ.ن: مثل همیشه وجود کوچک ترین تیمی که روی کانسپ آرت بلادبورن 2 کار کنن شدیدا تکذیب شده. :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
پ.ن: مثل همیشه وجود کوچک ترین تیمی که روی کانسپ آرت بلادبورن 2 کار کنن شدیدا تکذیب شده. :D
نگو خب اینو. اینجا یه سری احساساتشون جریحه دار میشه و دوست دارن توی توهم باشن و بعدا تو رو مقصر میدونن.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
بلادبورن 2سال بعد از عرضه ي كنسول اومد و بخوايم بگيم سوني برا نسل جديدم همين خطو بگيره برا انحصاريا بره و خوشبين باشيم ميره برا 2022 اگر نه ديرتر البته!

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
تو فکر میکنی Roose این موضوع رو نمیدونه؟ پسره احمق. نگاهش کن. نگاه کن که چطور به Manderly نگاه می کنه. هیچ ظرفی به لب های Roose نمیخوره تا اینکه اول ببینه Lord Wyman از اون خورده. هیچ جرعه از شراب نمینوشه مگر ببینه Manderly قبلش از همون خُم خورده. فکر میکنم خوشحال بشه اگر مرد فربه دست به یک خیانتی بزنه. این قضیه سرگرمش می کنه. میفهمی، Roose هیچ احساسی نداره. اون زالوهایی که انقدر دوستشون داره تمام شورمندی رو ازش سال ها پیش مکیدن. اون عشق نمیورزه، متنفر نمیشه، سوگوار نمیشه. این ها براش یه بازیه، یه بازیِ کمی سرگرم کننده. بعضی از آدم ها شکار میکنن، بعضی ها تعقیب می کنن و بعضی ها نقششون تاس انداختنه. Roose اما با آدم ها بازی میکنه، با تو، با من ، با این Frey ها ، با لرد Manderly ، با زن چاقش و حتی این حرومزاده اش. ما چیزی جز اسباب بازی اون نیستیم.

شخصیت پردازی بی نظیر Roose Bolton از زبان Lady Dustin خطاب به Theon Greyjoy .

صرفا جهت فشار هایپ از سمت جرج آر آر مارتینِ قضیه. :D

حالا اینو بده به میازاکی باید 2 تا باس رو بزنی و دو تا محیط رو پاک سازی بکنی تا تازه بفهمی Roose Bolton عشق نمیورزه، متنفر نمیشه، سوگوار نمیشه :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
داداشمون گویا توجیه نیست!
حاجی یه ملت اینجا منتظر کوچیک خبری از سناریوهات واسه الدن رینگن اونوقت نشستی داری کتاب بادهای زمستانو کامل میکنی!(گفته2021منتشر میشه)
اونم زمانی که پَت و مَت گند زدن تو پایان سریال!?‍♂️
پ.ن:بنده خدا میگه از بس تو قرنطینه بودیم سر جریان کرونا که افسردگی گرفتم:D

150165

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
داداشمون گویا توجیه نیست!
حاجی یه ملت اینجا منتظر کوچیک خبری از سناریوهات واسه الدن رینگن اونوقت نشستی داری کتاب بادهای زمستانو کامل میکنی!(گفته2021منتشر میشه)
اونم زمانی که پَت و مَت گند زدن تو پایان سریال!?‍♂️
پ.ن:بنده خدا میگه از بس تو قرنطینه بودیم سر جریان کرونا که افسردگی گرفتم:D

خدا وکیلی به لپاش نگاه کن
چجوری دلت میاد ازش ایراد بگیری:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دقت کنین دوستان گفته کرونا و قرنطینه باعث شده نوشتن رو ادامه بدم. یعنی اینکه اصلا روی کتاب کار نمیکرده و قصدی هم نداشته کار کنه. به نظر (شیطانی) من، مارتین باید دنبال یه نویسنده جایگزین باشه که بعد از مرگش، کتابش رو تموم کنه:D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
خدا وکیلی به لپاش نگاه کن
چجوری دلت میاد ازش ایراد بگیری:D
اشتباه نشه من خیلی دوسش دارم:D
اصلا همون زمانی که بازی معرفی شد و اگر پیج اول کامنت اولو ببینی مشخصه چقدر ذوق زدم سر نمایش وقتی فهمیدیم مارتین رو توی تیممون داریم >:)
همه مستِ سناریو چیدن هاشیم:D
دقت کنین دوستان گفته کرونا و قرنطینه باعث شده نوشتن رو ادامه بدم. یعنی اینکه اصلا روی کتاب کار نمیکرده و قصدی هم نداشته کار کنه. به نظر (شیطانی) من، مارتین باید دنبال یه نویسنده جایگزین باشه که بعد از مرگش، کتابش رو تموم کنه:D
علی تو کامنتا دقیقا یه سریا همینو میگفتن:))
الانم وعده داده 2021 ولی یهو میبینی تکمیل نمیکنه کتابو

THE KING M

کاربر سایت
Dec 8, 2015
312
خودش گفته یا خودش تموم می کنه یا سری بدون پایان می مونه و هیچ نویسنده دیگه حق نداره بعد مرگش بیاد ادامه داستان رو بنویسه.
مارتین خودش میگه وقتی داستان رو outline کرد، داستان بازی رو به سه act اصلی تقسیم کرد.
1. نبرد بین لنیستر ها و استارک ها
2. حمله ی دنریس به King's landing
3. جنگ بزرگ یا همون نبرد نهایی با other ها
خودش میگه که میخواد کل داستان رو تو 7 کتاب جمع کنه و این در حالیست که مارتین هنوز حتی act دوم رو بهش نرسیده و میخواد این دوتا اکت رو تو دوتا کتاب جمع کنه(بزرگترین مشکل ضیافتی برای کلاغ ها و رقصی با اژدهایان با اینکه کتاب های فوق العاده ایی بودن ولی کمک بزرگی به پیشرویی داستان نکردن) ، که غیرممکن نیست ولی خیلی سخته. یعنی مشکل اصلی مارتین این نیست که به بن بست داستانی خورده اینکه میخواد بیشتر از نصف داستان رو فقط تو دو تا کتاب جمع کنه.خیلی ها میگن حداقل یه کتاب دیگه هم بعد از کتاب هفتم (A dream of spring) لازمه تا بتونه این داستان عظیم رو جمع کنه ولی از اونجایی که مارتین 71 ساله اس و میترسه عمرش کفاف یه کتاب دیگه رو نده این رو قبول نمی کنه،و مصر هست که میتونه این کار و انجام بده. نتیجه این شده که 10 سال از اخرین کتاب سری میگذره و مارتین همچنان باور داره که میتونه سری رو با دو کتاب ببنده. به نظرم بادهای زمستانی اگه چاپ بشه ما کتاب اخر رو هم از مارتین می بینیم ولی اگه چاپ نشه یعنی نتونسته داستان رو جمع کنه.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یکی از بچه ها حرف خوبی زد. گفت مارتین با سریال با اون شهرتی که میخواسته رسید و الانم دلیلی نمیبینه کتاب رو بنویسه مگر اینکه یه شرایطی مثل قرنطینه مجبورش کنه از سر "بیکاری" بنویسه. وگرنه همه میدونن مارتین همیشه در حال سفر و گشت و گذار به کشورهای مختلفه و هر دفعه هم میگه "خیلی جای خوبی بود و خیلی دوست دارم یه بار دیگه بیام اونجا اما اگر قرار شد بیام، حتما کتابم تموم شده". مورد بعدی هم اینه که با اون پایان سریال مطمئنا خیلی از برنامه هاش به هم ریختن و حتی اگر مجبور شده باشه یه بخش هایی از داستان رو عوض کنه و بر طبق برنامه اولیه-ش نباشه، تعجبی نمیکنم. خلاصه اینکه این قضیه خیلی جُک شده و این مرتیکه واقعا رو اعصابه.

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
یکی از بچه ها حرف خوبی زد. گفت مارتین با سریال با اون شهرتی که میخواسته رسید و الانم دلیلی نمیبینه کتاب رو بنویسه مگر اینکه یه شرایطی مثل قرنطینه مجبورش کنه از سر "بیکاری" بنویسه. وگرنه همه میدونن مارتین همیشه در حال سفر و گشت و گذار به کشورهای مختلفه و هر دفعه هم میگه "خیلی جای خوبی بود و خیلی دوست دارم یه بار دیگه بیام اونجا اما اگر قرار شد بیام، حتما کتابم تموم شده". مورد بعدی هم اینه که با اون پایان سریال مطمئنا خیلی از برنامه هاش به هم ریختن و حتی اگر مجبور شده باشه یه بخش هایی از داستان رو عوض کنه و بر طبق برنامه اولیه-ش نباشه، تعجبی نمیکنم. خلاصه اینکه این قضیه خیلی جُک شده و این مرتیکه واقعا رو اعصابه.
دوست عزیز مسافرت فیلم دیدن یا کتاب خوندن زیاد باعث ایجاد ایده میشه و خوب نوشتن بهتر هر چند که قبول دارم ایشون کلا تو باقالیاست و خیلی طولش میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر