Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
نه بابا شوخیه:D یه نفر آخر متن رو دستکاری کرده. منم اولش تو عالم خودم باورم شد:))
منو باش کنسل رو کلا باور نکردم،گفتم این حتما یه لغت جدیده من تا الان نشنیدم :))

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,413
نام
علی
نه بابا شوخیه:D یه نفر آخر متن رو دستکاری کرده. منم اولش تو عالم خودم باورم شد:))
از اين شوخيا ميكني يه ندا تو اسپويلر دست كم بده من قلبم باترييه:| ولي نسل تموم شد اينا هنو هيچي از بازي نگفتن:| من پيج اينستايه بازيو فالو دارم خيلي وقته آپديت نشده:|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
از اين شوخيا ميكني يه ندا تو اسپويلر دست كم بده من قلبم باترييه:| ولي نسل تموم شد اينا هنو هيچي از بازي نگفتن:| من پيج اينستايه بازيو فالو دارم خيلي وقته آپديت نشده:|
عجیب ترین نکته قضیه اینه که از ژوئن پارسال، این اولین باره که اکانت فرام سافتور میاد از ER حرف میزنه:D

طبق گفته Omni، یه سری قضایا پیش اومده بود که باعث شد خبری از بازی نشه و کرونا اوضاع رو خیلی بدتر کرد. احتمالا قرار بوده زودتر از اینا نمایش داشته باشیم ولی همه برنامه هاشون به هم ریخته. جرج مارتین رو هم به معادله اضافه کنیم، همه چی معنی میده:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
Rumour: Elden Ring is completed and playable, will release in 2020

:-?

میگه بازی ساخته شده و کاملا و الان دارن رفع باگ و فلان میکنن. 3 ماهه آخر 2020 هم عرضه میشه و نسخه نسل بعدی هم داره.

اون ابعاد بازی کلا (با ارفاق) دو سال تو مرحله ساخت غیر مشترک با سکیرو بوده؟ :-?:-?
حالا جدا از این که بعیده ولی این که تا 6 ماه قبل عرضه بازی "هیـــــــچی" از بازی نشون نداده باشن مشکوکه.. در هر صورت اگه قراره خبری از عرضه بازی تو تعطیلات باشه کم کم باید یه خبرایی از بازی پخش شه بیرون :D
(و این که خدایی کدوم عقل کلی بازی های هاردکورپسند فرام سافت رو تصمیم گرفته تعطیلات کنار بقیه غول های تجاری عرضه کنه؟ :D اینا همیشه حوالی مارس و فوریه میدادن بازی شون رو و موفق هم بودن :D بهترین پنجره زمانی واسه عرضه این جور بازی هاست)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
احتمالش هست یه حرکت بتزدایی بزنن :-" (Fallout 4 ) ولی بعیده :/
به نظر من همین تابستون باید یه خبرایی از بازی بشنویم و تاریخ انتشار هم همون بهار/تابستون سال دیگه محتمل تره.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اون ابعاد بازی کلا (با ارفاق) دو سال تو مرحله ساخت غیر مشترک با سکیرو بوده؟ :-?:-?
حالا جدا از این که بعیده ولی این که تا 6 ماه قبل عرضه بازی "هیـــــــچی" از بازی نشون نداده باشن مشکوکه.. در هر صورت اگه قراره خبری از عرضه بازی تو تعطیلات باشه کم کم باید یه خبرایی از بازی پخش شه بیرون :D
(و این که خدایی کدوم عقل کلی بازی های هاردکورپسند فرام سافت رو تصمیم گرفته تعطیلات کنار بقیه غول های تجاری عرضه کنه؟ :D اینا همیشه حوالی مارس و فوریه میدادن بازی شون رو و موفق هم بودن :D بهترین پنجره زمانی واسه عرضه این جور بازی هاست)
منم واقعا دوست ندارم امسال عرضه بشه. طرف گفته از پورت نسل بعدیش انتظار زیادی نداشته باشین جز رزولوشن بالاتر و فریم 60. بهتره بندازنش نسل بعد تا هم به بازی های امسال نخوره و هم بیشتر روش کار کنن چون هنوز ملت از بُعد فنی بازی های FS راضی نیستن روی کنسول ها.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب انگار قرار نیست بازی رو توی 2020 ببینیم و چیزی راجعش بشنویم.

Things that people think are hitting 2020 might not hit 2020 or even be shown in 2020.
"I meant Elden Ring. Last time I brought it up, I was told not to expect any big updates this year.

As always, things change, Covid, etc."

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

144982

البته پیش بینی میشد که تو 2020 خبری از بازی نشه
ولی خب اگر از یه سمت دیگه که به قضیه نگاه کنیم اینکه همچین تیم خلاقی بدون اینکه تحت فشار باشن قراره یه شاهکار در حد bb خلق کنن، اونم رو ps5 ، درد فراق رو کمتر میکنه:D
و اینکه امید اخرمون ریمیک دیمن سولز برای انتهای 2020عه که سالمون رو قشنگ بسازه و دوری از این سبک رو تا مدتی به فراموشی بسپره[-o<

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
View attachment 144982

البته پیش بینی میشد که تو 2020 خبری از بازی نشه
ولی خب اگر از یه سمت دیگه که به قضیه نگاه کنیم اینکه همچین تیم خلاقی بدون اینکه تحت فشار باشن قراره یه شاهکار در حد bb خلق کنن، اونم رو ps5 ، درد فراق رو کمتر میکنه:D
و اینکه امید اخرمون ریمیک دیمن سولز برای انتهای 2020عه که سالمون رو قشنگ بسازه و دوری از این سبک رو تا مدتی به فراموشی بسپره[-o<
البته اگر اشتباه نکنم، همین چند ماه پیش خبر اومد توی FS هم کرانچ هست/:):D

حالا من مشکلی ندارم با این قضیه. من فقط از اون مارتین چیتوز میترسم. این بشر کلا کارنامه-ش سیاهه با اون کتاب هاش:D میترسم FS رو هم آلوده کرده باشه به ویروس خودش:D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
البته اگر اشتباه نکنم، همین چند ماه پیش خبر اومد توی FS هم کرانچ هست/:):D
مشکوکه نکنه دوتا پروژه همزمان دارن!:>
حالا من مشکلی ندارم با این قضیه. من فقط از اون مارتین چیتوز میترسم. این بشر کلا کارنامه-ش سیاهه با اون کتاب هاش:D میترسم FS رو هم آلوده کرده باشه به ویروس خودش:D
رسما برگ ریزونه سناریو چیدن هاش>:)>:)>:)>:)>:)>:)
چقدر من امیدوارم به این بازی!!!!!!!!

• Like
Reactions: Safety & Peace

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اونور خبر شایعه بلادبورن برای pc رو دیدم، اول صبحی کلی خوشحال شدم، اومدم اینجا و.... 623384903131594752.png

امیدوارم حداقل یه تریلری، چیزی از بازی ببینیم امسال :(

• Like
Reactions: Safety & Peace

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر