Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
u.s.a

ممنون بابت راهنمائی حسین جان

سیستم دفاع خیلی عوض شده.البته نسبت به نسخه 2021.تو اونجا می شد از طریق زدن دوبار دکمه ضربدر یا مربع ضربدر(بدون استفاده از R1) یا با دایره توپ رو از حریف گرفت یا تحت فشار قرارداد که منجر به اشتباه بازیکن حریف می شد.اما اینجا کمی داستان متفاوته.اگر تجربه ای داری ممنون می شم راهنمائی کنی.

متاسفانه این مشکل رو منم دارم به هیچ عنوان نمی شه سرعت بازی رو افزایش داد
چاکریم رضا جان
الان وضع بهتر شده :D چون تنه فنی اضافه شده. SHOULDER CHARGE. از تنظیمات دسته میتونی انتخابش کنی. من گذاشتم دکمه R2. نزدیک حریف بشی یه بار دکمه رو بزنی تنه میزنه توپ رو میگیره. خوراک مواقعی هست که طرف میخواد دور بزنه.

البته تو هجده قدم نزن چون پنالت میشه.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
کونامی نسخه LEO MESSI EDITION گذاشته ۲۰ دلار که بهت یه مسی ۱۰۳+ ۱۱ بازیکن دیگه مثل لوئیز سوارز و کریستین رومرو و تراشتگن و ... میده.

به عشق مسی ۱۰۳ خریدمش:lol:وحشتناکه مسیش. همینجوری دریبل میزنه میره جلو :D

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
کونامی نسخه LEO MESSI EDITION گذاشته ۲۰ دلار که بهت یه مسی ۱۰۳+ ۱۱ بازیکن دیگه مثل لوئیز سوارز و کریستین رومرو و تراشتگن و ... میده.

به عشق مسی ۱۰۳ خریدمش:lol:وحشتناکه مسیش. همینجوری دریبل میزنه میره جلو :D
و شمایی که منتقد التیمیت فیفا و پول چاپ کنی ea بودی :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
و شمایی که منتقد التیمیت فیفا و پول چاپ کنی ea بودی :D
بله دوستان اشاره میکنن ایالات متحده رید:lol:
ببین (اسم شریفت یادم رفته :D ) بهرحال منم اسیر این دام شدم :D ولی فرق فیفا و پس اینه که این بازی حداقل یه گیم پلی قابل قبول داره و فوتبال شائولین نیست. فرق دیگه اینه که کارتها عجیب غریب و سرخیو راموس CF بهت نمیده:))یه چهارتا پک معقول و منطقی میزاره.

ولی در کل انتقادت بجاست

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
بله دوستان اشاره میکنن ایالات متحده رید:lol:
ببین (اسم شریفت یادم رفته :D ) بهرحال منم اسیر این دام شدم :D ولی فرق فیفا و پس اینه که این بازی حداقل یه گیم پلی قابل قبول داره و فوتبال شائولین نیست. فرق دیگه اینه که کارتها عجیب غریب و سرخیو راموس CF بهت نمیده:))یه چهارتا پک معقول و منطقی میزاره.

ولی در کل انتقادت بجاست
محمدرضا هستم :D

در رابطه با کارتای عجیب غریب یا شیپ شیفتر، به نظرم صبر کن :D بالاخره کونامی تازه کاره، هنوز راه زیادی داره تا به جهانخواری ea برسه :D

• Like
Reactions: u.s.a

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
چاکریم رضا جان
الان وضع بهتر شده :D چون تنه فنی اضافه شده. SHOULDER CHARGE. از تنظیمات دسته میتونی انتخابش کنی. من گذاشتم دکمه R2. نزدیک حریف بشی یه بار دکمه رو بزنی تنه میزنه توپ رو میگیره. خوراک مواقعی هست که طرف میخواد دور بزنه.

البته تو هجده قدم نزن چون پنالت میشه.
دمت گرم حسین جان
قبلا این قابلیت رو مربع بود

• Like
Reactions: u.s.a

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
لحظاتی پیش با جنبش اصیل منطقه بازی کردم
002.JPG
یکجوری دفاع رو عقب چیده یاد خودمون تو گیم نت و دوران وینینگ الون/PES افتادم که چینشهای عجیب غریب میزدیم :D

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
یکجوری دفاع رو عقب چیده یاد خودمون تو گیم نت و دوران وینینگ الون/PES افتادم که چینشهای عجیب غریب میزدیم :D
پوزیشن مدافعین رو عقب برده.ولی اصلا دفاعی نیست تیمش.خوب هم بازی میکرد.کاملا فر پلی.

• Like
Reactions: m.d.makan

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
دوستان من pes 2024 رو دانلود کردم این اولش که country/region رو باید انتخاب کنیم با توجه به اینکه ایران نیست تو لیست کشورها و خودش زده بعد از انتخاب کشور دیگه قابل تغییر نیست کدوم کشور رو باید انتخاب کنیم؟ تاثیری رو بازی میزاره این انتخاب؟

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
سلام داش داش چطوری انلاین مچ پیدا میکنین؟هر روشی امتحان کردم نشد
سلام.
من مخابرات هستم.دی ان اس نمیزدم حتی به سرور کانکت نمیشد لایو آپدیت بگیره.چه برسه بخواد حریف پیدا کنه.
گرفتاری اینه که دی ان اس هم بزنی فقط با ایرانی ها مچ میشی.مگر اینکه چیز پی ان استفاده کنی.من فقط دی ان اس عوض کردم.
تو پی ای اس 20 و 21 حداقل تو Match Day با همه بازی میکردی و تو بازی مستقیم و لیگ با ایرانی ها مچ میشدی.ولی الان تو Event ها هم فقط با ایرانی مچ میشی.
گرفتاری از پاییز 98 شروع شد که ترکوندن نت رو.البته تو رادار این بازی رو زده " به زودی ".شاید بعدا با رادار درست بشه.

• Like
Reactions: sms12

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر