Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
اینم بگم بازی نسخه ریپک هست ک 900 میدن البته الان بیشتر جاها بردن رو 950 و احتمالن نسخه اصلی رو 1.100 قیمت بزنن.
اپدیت هم داره با حجم 1.695 گیگ.

فرق نسخه ریپک با نسخه اصلی در pes 2021 تنها در فشرده شدن حجم بازی هست؟ از محتویات اصلی بازی کسر نشده؟ اطلاع دارید تفاوت رو؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
فرق نسخه ریپک با نسخه اصلی در pes 2021 تنها در فشرده شدن حجم بازی هست؟ از محتویات اصلی بازی کسر نشده؟ اطلاع دارید تفاوت رو؟

فرقش فقط و فقط تو کاور روی قاب بازی ی که اصلی نیست و کپی شده همین.
دیسک اورجینال بازیه و تغییری نداره.
الان ازش عکس میندازم و قرار میدم.

• Like
Reactions: XENOS

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
گفتن که بازی موجود شده در ایران گفتم شاید کسی بازی گرفته باشه ببینه درجه سختی یا موارد دیگر بالانس تر نشدن چون گیم پلی که گفتن همون ۲۰ هست

من گرفتم یه دست تست کردم بازیو.
هنوز سرور های بازی بازنشده و نمیشه نقل و انتقال ها رو بروز کرد.
ولی گیم پلی بازی احساس میکنم یه مقدار اروم تر شده و این عالیه.

اینتر و میلان هم تو ایتالیا اسم تیم هاشون پریده ولی فیس و اسم بازیکن ها درسته.

آخرین ویرایش:

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
من ريجن دو بازي امروز رسيد دستم و بعد از آپديت يكو خورده اي گيگ چند دست بازي كردم..
من نسخه ٢٠٢٠ رو بخاطر مشغله زياد نتونستم بگيرم و بازي كنم و نميتونم بگم تفاوتها با نسخه ٢٠٢٠ چقدره اما ميتونم بگم نسبت به نسخه ٢٠١٩ بشدت واقع گرايانه تر شده..حركتها،پاسكاري،فيزيك بدني و پرس بازيكنها و تنه بدني مخصوصا..بازي بشدت نرم و طبيعي ميزنه..حداقل من تو ٤ بازي كه انجام دادم كاملا اينو احساس كردم و بشدت برام لذت بخش بود.
بازيو با cpu و رو مد super star انجام دادم و احساس كردم ديگه از اون نحوه مسخره و غير قابل تحملي كه تو مدهاي difficulty مثل super star با cpu تجربه ميكرديم و از هر جايي از زمين و هر جور كه ميخواست دروازه رو باز ميكرد خبري نيست(من تو نسخه ٢٠١٨ واقعا رو اعصابم بود اين و سر همين بازي با cpu رو كلا گذاشتم كنار) و با يك هوش مصنوعي بسيار منطقي تر از نسخه هاي قبل سرو كار داريم..

گرافيك بازي مخصوصا نورپردازي چشمگيره و نور آفتاب و سايه روز به لطف پشتيباني از HDR زيبايي استاديوم و زمين رو دو چندان ميكنه..

شايد ٤ تا بازي ملاك خيلي قوي برا نتيجه گيري نباشه ولي خوب حقيقتش من نقطه ضعف خاصي از بازي حداقل تو گيم پلي و گرافيك نديدم كه برام قابل توجه باشه و تو ذوق بزنه..در مجموع ميتونم بگم طبق انتظار، pes 2021 حداقل تا زمان فعال شدن مُهاي آنلاينش و تجربه آنها،تكامل يافته ترين نسخه از pes هست و با كمترين اغراق،تجربه بهترين نسخه فوتبال نسل ٨ هست.

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
دیتیل و ریویوهای خوب و پر جزییاتی میذاره . برخلاف سایتها که معمولا زیاد ریز نمیشن

https://twitter.com/Spoony_Pizzas

البته این چنل یوتیوب تو جزییات و اللخصوص گیم پلی از قبلی هم بیشتر فوکس میکنه. جدا از موارد آموزشی

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من امروز ریویو کد بازیو گرفتم و از اونجایی که نسخه های قبلی رو هم بازی کردم، به خصوص نسخه ۲۰۲۰ که نقدشو هم نوشتم و کامل با سری آشنا هستم، باید بگم هیچ تغییری تو گیم پلی بازی حس نکردم.
البته چند ساعت بیشتر هنوز بازی نکردم اما خب تو همین چند ساعت می تونم بگم دقیقا همون شماره بیست همراه با چهره و ترکیب جدید و آپدیت شده هستش این شماره.
حالا دوستان هم اگر بازی کردن بیان اینجا تغییرات بازیو بگن، شاید من اشتباه می کنم :D
پ.ن: این نبود لایسنس میلان هم خیلی ضد حال بود برام :|

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
متاسفانه الان که هر سال لیگ انگیلیس داره پربارتر میشه از نظر بازیکن های بزرگ حسرتش تو دل ما مونده تو Pes یعنی به شخصه حاظر بودم ذغال و بارسا هم لایسنس نباشن ولی لیگ جزیره باشه مخصوصا امسال خامس احتمالا بیل و.. بازیکنای درجه یکی که تو تیم های اورتون آرسنال چلسی یونایتد لیورپول پخش شدن لیگ انگیلیس مسترلیگ میطلبید
درسته که میشد با آپشن فایل کیتهای تیمها رو وارد بازی کرد ولی بازم در طول زمان اون حس لیگ رو اصلا بهت نمیده و خیلی ضد حاله ، ادبورد ها و اسکوربورد و حال هوای لیگ خیلی مهمه که متاسفانه نمیشه اونو تجربه کرد ، حالا ببین دیگه فن های لیگ آلمان چی میکشن ...

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
تو پی سی همه چی میشه اضافه کرد تو کنسول این نسل باید با کیت سر کنید:D

با ریختن پچ ها در پی سی که شامل کلی کیت و گزارشگر و استادیوم و.......... میشه و به لطف فیزیک و گیم پلی ای که آرکید جلوه نمیده خلاصه میشه در بهترین تجربه فوتبالی در دهه های اخیر

بهترین پلتفرم برای این فوتبال پی سی هست البته با سخت افزار خوب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر