Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

yaser_h2018

کاربر سایت
Feb 24, 2019
171
یه چیزی رو هیچوقت تو pes درک نکردم چرا همه بخش های آنلاین status بار داره واسه وضعیت کانکشن با حریف جز matchday
واقعا آزار دهنده بدبختی یک آنتن هم گیرش بیاد میاره
آخه غیر ممکنه با برزیلی و آرژانتینی و کره و ژاپن بازی بدون دیلی باشه
بعد اکثر اوقات هم با اینا مخصوصا برزیلی ها میندازه
واقعا کسی میدونه چرا کونامی روی این قسمت نذاشت؟
الان بازیم تموم شد دقیقا هر گلی خوردم از دیلی بود قشنگ با تاخیر پاس میداد
یکی از دلایلی که matchday جذابیت کمتری داره همین موضوعه

آخرین ویرایش:

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
سلام و وقت بخیر؛
ببخشید من الان با PS4 نمیتونم آنلاین بازی کنم رقیب پیدا نمیکنه، حدس هم میزدم همینطور که میگی مال نت ایران باشه. با همراه اول و ایرانسل و رایتل امتحان کردم، هیچکدوم جواب نداد.
الان به نظرت چه راهکاری هست؟ باید نت شاتل بگیرم؟ اصلا چجوریه شاتل؟چون منتلفن ثابت هم ندارم! به جز اون راهکاری نداره؟ مثلا VPNی چیزی بشه سوار کرد.
ممنون میشم راهنمایی کنی.
چون کونامی ایران روتحریم کرده باسیمکارت آنلاین نمیشه بازی کردورقیب پیدانمیکنه. کدوم نت هم خوبه یابدبستگی به محلتون داره

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
یه چیزی رو هیچوقت تو pes درک نکردم چرا همه بخش های آنلاین status بار داره واسه وضعیت کانکشن با حریف جز matchday
واقعا آزار دهنده بدبختی یک آنتن هم گیرش بیاد میاره
آخه غیر ممکنه با برزیلی و آرژانتینی و کره و ژاپن بازی بدون دیلی باشه
بعد اکثر اوقات هم با اینا مخصوصا برزیلی ها میندازه
واقعا کسی میدونه چرا کونامی روی این قسمت نذاشت؟
الان بازیم تموم شد دقیقا هر گلی خوردم از دیلی بود قشنگ با تاخیر پاس میداد
یکی از دلایلی که matchday جذابیت کمتری داره همین موضوعه
..دوست عزیز ریجن1با پلیرهای آمریکا میندازه بایدریجن2بگیری تابااروپا بیفتی که اون ام میگن اکثرا گیمراش چیترن. این مشکل هم مشکلیه که اگه تونسل9حل نشه خیلیها پیس رومیزارن کنارونت ایران هم این وسط مزیدبرعلته

• Like
Reactions: dargon9090

yaser_h2018

کاربر سایت
Feb 24, 2019
171
..دوست عزیز ریجن1با پلیرهای آمریکا میندازه بایدریجن2بگیری تابااروپا بیفتی که اون ام میگن اکثرا گیمراش چیترن. این مشکل هم مشکلیه که اگه تونسل9حل نشه خیلیها پیس رومیزارن کنارونت ایران هم این وسط مزیدبرعلته
من با استیم هستم فرقی نداره بازم مشکل از کونامیه یک آنتن هم باشه تایید میکنه بازی رو این مشکل رو تو pes 19 کلی بود تو pes 20 برای همه بخش ها جز مچ دی گذاشتن اینو نمیدونم چرا نذاشتن

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان من تازه بازی رو تو ps4 نصب کردم، میخواستم مای کلاب بازی کنم، هر کاری میکنم به سرورا وصل نمیشه،
رجین و مراحل بعدی رو تیک میزنم ولی آخرش اِرورر میده و وصل نمیشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حالا این بسته به محل رو چطوری میشه فهمید؟ من مرکز تهران هستم تقریباً.
منظورش اینه اون مرکز مخابراتی هستی ببینی (محله و پیش شماره) ببینی از همسایه ها و دوست آشنا بهترین isp چیه

hossein6990

کاربر سایت
Dec 30, 2018
183
سلام دوستان من تازه بازی رو تو ps4 نصب کردم، میخواستم مای کلاب بازی کنم، هر کاری میکنم به سرورا وصل نمیشه،
رجین و مراحل بعدی رو تیک میزنم ولی آخرش اِرورر میده و وصل نمیشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
این DNS رو بزن:
1.1.1.1
1.0.0.1

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
کونامی با تیم ملی آرژانتین و باشگاه سانتوس برزیل شراکت تجاری امضا کرد .

• علاوه بر لایسنس کیت تیم ملی آرژانتین و نام و .... این تیم ، از این به بعد هر بازیکنی که در تیم ملی آرژانتین باشه کونامی میتونه چهره بازیکن هاشون رو بسازه و بازیکن های این تیم در هر باشگاهی حضور داشته باشن کونامی میتونه چهره بازیکن ها رو در بازی بسازه و نگهشون داره . کونامی در این سال های اخیر با خیلی از تیم های ملی پارتنر کرده و این رویه رو در پیش گرفته و کلا آرشیو تیم های ملی لایسنس شده زیادی رو در بازیش گنجونده .
  • همین طور کونامی با باشگاه سانتوس برزیل قرار داد انحصاری سه ساله بسته و به میزان رقم سه میلیون رئال ( real ) برزیل با این باشگاه قرار داد انحصاری بسته .
  • بازیکن های لجندی مثل پله و بسیار بازیکنان بزرگ برزیل در این تیم بازی میکردن و باید دید کونامی چه بازیکنان لجندی از این تیم رو رفته رفته به بازیش اضافه میکنه .
EpxtZW6XMAQQIWx.jpg EqQTMctXEAAmMng.jpg

yaser_h2018

کاربر سایت
Feb 24, 2019
171
سلام این چیت not enough user called off match که باعث باخت میشه چیکار میشه کرد طرف اهل ترکیه دو بازی جفت سه صفر برد بازم با این چیت برد منو
کسی اطلاع داره چطوری این چیت رو میزنن چیکار باید کرد کاری میشه کرد نتونن بزنن ریپورت فایده داره؟؟ کونامی بن میکنن اینارو؟

چقدر حرکت کثیفیه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کونامی با تیم ملی آرژانتین و باشگاه سانتوس برزیل شراکت تجاری امضا کرد .

• علاوه بر لایسنس کیت تیم ملی آرژانتین و نام و .... این تیم ، از این به بعد هر بازیکنی که در تیم ملی آرژانتین باشه کونامی میتونه چهره بازیکن هاشون رو بسازه و بازیکن های این تیم در هر باشگاهی حضور داشته باشن کونامی میتونه چهره بازیکن ها رو در بازی بسازه و نگهشون داره . کونامی در این سال های اخیر با خیلی از تیم های ملی پارتنر کرده و این رویه رو در پیش گرفته و کلا آرشیو تیم های ملی لایسنس شده زیادی رو در بازیش گنجونده .
  • همین طور کونامی با باشگاه سانتوس برزیل قرار داد انحصاری سه ساله بسته و به میزان رقم سه میلیون رئال ( real ) برزیل با این باشگاه قرار داد انحصاری بسته .
  • بازیکن های لجندی مثل پله و بسیار بازیکنان بزرگ برزیل در این تیم بازی میکردن و باید دید کونامی چه بازیکنان لجندی از این تیم رو رفته رفته به بازیش اضافه میکنه .
View attachment 188577View attachment 188578
مثل اینکه لاتزیو هم قراره پارتنر بشه و اون اتفاق رم و یوه براشون که توی فیفا فیک شدن بیوفته درسته؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
مثل اینکه لاتزیو هم قراره پارتنر بشه و اون اتفاق رم و یوه براشون که توی فیفا فیک شدن بیوفته درسته؟
بله مصطفی جان . به احتمال زیاد همون داستان رُم و یوونتوس برای لاتزیو هم رخ میده و فکر کنم نسخه FIFA 22 لاتزیو نام و کیتش فیک بشه .

خبر پارتنر شدن لاتزیو رو هم این پست گذاشته بودم برای دوستان . :Arrowd:

شراکت تجاری لاتزیو با کونامی

آخرین ویرایش:

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,410
نام
aliakbar
بازی 2 روز دیگه رو گیم پس ریلیز میشه و احتمالا سرورای بازی شلوغتر شن
حیف این گیمپلی و فیزیک خفن بازی که به خاطر نداشتن لیسنس و دستگاه پول چاپ کنی انلاین کمتر مورد توجه قرار میگیره این چند روزه که pes20 از رو گیم پس حذف شد فیفا روانیم کرده با اینکه تا fifa 18 حتی منوهای pes هم برام غیر قابل تحمل بود ولی الان کاملا برعکس

• Like
  • Smile
Reactions: IMANOKA and db07

hossein6990

کاربر سایت
Dec 30, 2018
183
بازی 2 روز دیگه رو گیم پس ریلیز میشه و احتمالا سرورای بازی شلوغتر شن
حیف این گیمپلی و فیزیک خفن بازی که به خاطر نداشتن لیسنس و دستگاه پول چاپ کنی انلاین کمتر مورد توجه قرار میگیره این چند روزه که pes20 از رو گیم پس حذف شد فیفا روانیم کرده با اینکه تا fifa 18 حتی منوهای pes هم برام غیر قابل تحمل بود ولی الان کاملا برعکس
گیمپلی و فیزیکش اصلا هم خوب نیست اما خب از فیفا بهتره. مشکل لایسنس هم فقط واسه ایکس باکسه توی ps و کامپیوتر با یه آپشن فایل حل میشه. بزرگ ترین مشکل بازی اینه که سرور نداره و از p2p استفاده میکنه که با این اینترنتی که ما داریم مایه عذابه.

• Like
  • Smile
Reactions: Kiami and IMANOKA

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,410
نام
aliakbar
گیمپلی و فیزیکش اصلا هم خوب نیست اما خب از فیفا بهتره. مشکل لایسنس هم فقط واسه ایکس باکسه توی ps و کامپیوتر با یه آپشن فایل حل میشه. بزرگ ترین مشکل بازی اینه که سرور نداره و از p2p استفاده میکنه که با این اینترنتی که ما داریم مایه عذابه.
من هیچ کدوم و انلاین تست نکردم ولی اکثرا گفته شما رو تایید میکنن
ولی منی که عاشق و پیگیر فوتبالم به نظر من خیلی وقته فیفا به فوتبال واقعی هیچ شباهتی نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر