EA و دلیل نساختن BF BAD COMPANY 3

SGT-Amir

کاربر سایت
Dec 10, 2011
280
نام
Amir Fisher
چندی پیش پس از تایید شدن شایعات و ابهامات راجع ساخت BATTLE_FIELD 4 تعدادی از طرفداران این سری از نبودن BC3 و BF 2143 در نسخه بعدی متحیر شدند و اولین سوالی که برایشان پیش آمد این بود که " چرا BC3 نه ؟ "

15-618x348.jpeg

پس از تایید BF4 و همچنین اعلام دسترسی تضمین شده به بتای آن توسط پیشخرید بازی بعدی Danger Close یعنی MoH Warfighter حتی DICE سوالاتی از طرفدران مطرح کرد که دوست دارید نسخه بعد چطور باشد و این موضوع ، اینکه BF4 قطعی میباشد را تضمین کرده و راه برگشت BC3 را باز نمیکند !

بنابراین مدیر انجمن های EA یعنی آقای lan Tornay به این سوالات پاسخ میدهد .

من باید اینرا باید اول بشما گوش زد کنم که DICE هیچ خصومتی با سری BAD COMPANY ندارد و به آن علاقه مند است. همه هم به ما گفتند که BC خیلی از سری اصلی بزرگتر و سرتر است ...

اما من از شما یک سوال میکنم ، چه قابلیت و خصوصیاتی که در BC مشاهده کردید را در نسخه های بعد انتظار دارید ؟! چرا که ما فعلا برنامه ای برای شماره بعدی سری BC نداریم و میخواهیم از خوبی ها BC برای نسخه اصلی استفاده کنیم !

آیا BC دیگر ادامه نخواهد داشت ؟ یا شاید سالهای بعد ؟!

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
من كه از bc خوشم ميومد يه حس خاصي تو بازيش بود كه منو ياده medal of honor پلي استيشن1 مينداخت , از اين bf 3 اصلا خوشم نيومد به نظرم چرت بود...

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
حرف مفت زده Ea برای اینکه بازی رو تو ایران ساخته 1000برابر ساخت بهش پول دادن بیکاربیادbadcompnay3بسازه همش زده ایران میسازه اندازه 100ساختbadcompnay درمیاره

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
حرف مفت زده Ea برای اینکه بازی رو تو ایران ساخته 1000برابر ساخت بهش پول دادن بیکاربیادbadcompnay3بسازه همش زده ایران میسازه اندازه 100ساختbadcompnay درمیاره
اخه چه ربطي به ايران داره :-/ به جاي نظر دادن يكم فكر كنيد بهتره:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر