EA و دلیل نساختن BF BAD COMPANY 3

SGT-Amir

کاربر سایت
Dec 10, 2011
280
نام
Amir Fisher
چندی پیش پس از تایید شدن شایعات و ابهامات راجع ساخت BATTLE_FIELD 4 تعدادی از طرفداران این سری از نبودن BC3 و BF 2143 در نسخه بعدی متحیر شدند و اولین سوالی که برایشان پیش آمد این بود که " چرا BC3 نه ؟ "

15-618x348.jpeg

پس از تایید BF4 و همچنین اعلام دسترسی تضمین شده به بتای آن توسط پیشخرید بازی بعدی Danger Close یعنی MoH Warfighter حتی DICE سوالاتی از طرفدران مطرح کرد که دوست دارید نسخه بعد چطور باشد و این موضوع ، اینکه BF4 قطعی میباشد را تضمین کرده و راه برگشت BC3 را باز نمیکند !

بنابراین مدیر انجمن های EA یعنی آقای lan Tornay به این سوالات پاسخ میدهد .

من باید اینرا باید اول بشما گوش زد کنم که DICE هیچ خصومتی با سری BAD COMPANY ندارد و به آن علاقه مند است. همه هم به ما گفتند که BC خیلی از سری اصلی بزرگتر و سرتر است ...

اما من از شما یک سوال میکنم ، چه قابلیت و خصوصیاتی که در BC مشاهده کردید را در نسخه های بعد انتظار دارید ؟! چرا که ما فعلا برنامه ای برای شماره بعدی سری BC نداریم و میخواهیم از خوبی ها BC برای نسخه اصلی استفاده کنیم !

آیا BC دیگر ادامه نخواهد داشت ؟ یا شاید سالهای بعد ؟!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
خدا اکتی رو نابود کنه که با اون شوتر سال ساختنش EA رو به تمع و این روز انداخت . بتلفیلد فکر نکنم دیگه بتلفیلد بشه .

SGT-Amir

کاربر سایت
Dec 10, 2011
280
نام
Amir Fisher
خدا اکتی رو نابود کنه که با اون شوتر سال ساختنش EA رو به تمع و این روز انداخت . بتلفیلد فکر نکنم دیگه بتلفیلد بشه .

آخ گفتی !

نه فقط BF بلکه به تمام بازیها لطمه زد از هر لحاظ ... !

EA رو به طمع ننداخت ، EA مجبور شد !

---------- نوشته در 11:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:22 AM ارسال شده بود ----------

به نظر من کار درستیه ...

چون تو این روزهای خراب شدن بازیها دارن سعی میکنن که بازی های خوبو بیرون ندن تا به موقعش !

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
:dفعلا اکتی چسبیده به جایگاه اصلی شوتر..پایین اوردنش چندان راحت نیست!
مگر این که یه شاهکار بدن بیرون....

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
باز دوباره یه هیتر اومد جو تاپیک رو به هم بزنه ( خودش می دونه .. لول )

آقا بد کمپانی رو نسازید برا این نسل حیف میشه ... بذار برا نسل بعد بترکونه !

البته Bc1 هم باحال بوده ! سینگلش رو هارد خیلی جالبه وقتی میمیری بازی از اول نمیشه ادامه بازی میشه زنده میشی و ادامه میدی ....

بد کمپانی 2 داستانش سره یه بمب هسته ـی بود فک کنم ...

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,580
نام
حسین
اخ گفتی !

یاخدا ...............
EA فرشتس اکتی با شات گان پشت سرش مجبورش کرد این حرفا چیه مرد حسابی EA خودش طمع کرده چه ربطی به اکتی داره باز خوب این اکتی هست وگرنه اینا بازارو قبضه میکردن کلی منت میزاشتن رو سر مردم یه بازی بدن باز خدا رو شکر کنین رقابت هست وگرنه چه EA چه اکتی از همین اشغالایی که الان میدن بد تر میدادن دست مردم

امیدوارم BC بره برا نسل بعد

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl

آخ گفتی !

---------- نوشته در 11:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:22 AM ارسال شده بود ----------

به نظر من کار درستیه ...

چون تو این روزهای خراب شدن بازیها دارن سعی میکنن که بازی های خوبو بیرون ندن تا به موقعش !

:blink:

از این بعد هر اتفاقی بیوفته ملت به اکتی میبندنش !

من فن هیچکدوم از COD یا BF ها نیستم ( با هیچکدومشون حال نمیکنم )، ولی خداییش این روش عجیبی برای طرفداری از یه بازی نیست ؟!!! :huh:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
:blink:

از این بعد هر اتفاقی بیوفته ملت به اکتی میبندنش !

من فن هیچکدوم از COD یا BF ها نیستم ( با هیچکدومشون حال نمیکنم )، ولی خداییش این روش عجیبی برای طرفداری از یه بازی نیست ؟!!! :huh:

مگه نمیدونی الان SH و RE هم همش زیر سر اکتی هست کلا هر بازی خراب بکنه زیر سر اکتی هست

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
. همه هم به ما گفتند که BC خیلی از سری اصلی بزرگتر و سرتر است ...
خودشون هم حرف تاپیک bf4 من زدن ولی بازم از خر شیطون پیاده نمیشن!...

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
توجه داشته باشید که DICE باید توان ساخت بازی رو داشته باشه یعنی مطمئن بشه اگه خواست از سری BF BC چیزی بسازه کیفیت حفظ بشه و نتیجه کار رضایت بخش باشه نه اینکه بیاد 3 ماه بسازه و اخرشم عده ای بگند اینم شد بازی

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
خوب من كه زياد با اين سري اشنايي ندارم ولي در حضور BF3 و MOH فكر نكنم نيازي به ساختBC باشه;)

چرا نباشه .. جنگ چریکی مولتی پلیر بین خاک و خولی و محیط های زیبا و چشم گیری که داشت هیچ بازی نداشت !

خودشون هم حرف تاپیک bf4 من زدن ولی بازم از خر شیطون پیاده نمیشن!...

بزار bc رو برای نسل بعد بسازند برای این نسل حیف میشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر