E3 2021

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
E3Logo21.png
Electronic Entertainment Experience
12 - 15 June
بعد از غیب یک ساله مراسم E3 امسال به صورت تماما انلاین از تاریخ 12 الی 15 June برگذار خواهد شد

ناشرهایی که فعلا حضورشون در این مراسم تایید شده :

1620933072664.png

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
پاچینکو اختصاصی از بعنوان MGR2 بدن احتمال اش بیشتره! :-" :))
به خاطر کرونا کار و کاسبی پاچینکو کساد نشده؟
حس میکنم اینا دیدن رو دنیای بازی این چیرا تاثیر نمیزاره، سر عقل اومده باشن:-" و همه سرمایه گذریشون رو تو یک جبهه دیگه انجام نمیدن:-"

• Like
Reactions: Sega_genesis

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
حس میکنم اینا دیدن رو دنیای بازی این چیرا تاثیر نمیزاره، سر عقل اومده باشن:-" و همه سرمایه گذریشون رو تو یک جبهه دیگه انجام نمیدن:-"
بعید میدونم در یکسال هوس ساخت بازی AAA بکنن!:D

• Like
Reactions: Sega_genesis

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

چرا اتفاقا

سگا گند خورده به بازار بازی های آرکید اش و خب پاچینکو هم یه جورایی از خانواده بازی های آرکیده
تازه سگا با اختلاف گنده ترین ناشر بازی های آرکیده تو ژاپن
دیگه خودت وضع بقیه رو ببین :D

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
پ.ن: یادش بخیر! همیشه عادت داشتم یه بار مراسم E3 رو لایو ببینم (اگه نت اجازه میداد)، بعدش ویدیو ها رو با بالاترین کیفیت از سایت هایی مثل Gamersyde دانلود می‌کردم و در پایان ویژه‌نامه مجله بازی‌رایانه رو می‌خریدم و با اشتیاق می‌خوندم. حیف که چقدر زود گذشت روزا ....

مدت زیادی گذشته از اون موقع که منم مثل شما تریلرها رو 1080p دانلود میکردم و بارها کنفرانسها رونگاه میکردم و کیف میکردم
سالهاست که E3 رو نگاه نکردم و کلا سرم به زندگی گرمه .

PS World

کاربر سایت
Apr 30, 2021
21
مدت زیادی گذشته از اون موقع که منم مثل شما تریلرها رو 1080p دانلود میکردم و بارها کنفرانسها رونگاه میکردم و کیف میکردم
سالهاست که E3 رو نگاه نکردم و کلا سرم به زندگی گرمه .
کنفرانس های اینترنتی که شرکت ها میان فقط چند تا تریلر نشون میدن و تمام مثل فوتبال بدون تماشاگر می مونه که 1 ساله داره برگزار میشه, انگار 22 تا مرده متحرک رو داری تماشا میکنی. هنوزم گاهی اوقات بعضی E3 های سالهای دور رو تماشا میکنم و از تیکه های سخنرانان و واکنش تماشاگران به رونمایی از عناوین جذاب لذت میبرم.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,486
پ.ن: یادش بخیر! همیشه عادت داشتم یه بار مراسم E3 رو لایو ببینم (اگه نت اجازه میداد)، بعدش ویدیو ها رو با بالاترین کیفیت از سایت هایی مثل Gamersyde دانلود می‌کردم و در پایان ویژه‌نامه مجله بازی‌رایانه رو می‌خریدم و با اشتیاق می‌خوندم. حیف که چقدر زود گذشت روزا ....
اتفاقا من برعکس بودم یکی دو بار با کیفیت 480 لایو دیدم حال نکردم یعنی خورد تو ذوقم چون میدونستم تو ویدیوها چیه
برا همین موقعه E3 اصلا اخبار دنبال نمیکردم منتظر میموندم GAMERSYDE با بالاترین کیفیت کنفرانسارو بده یا از همین فرم های ایرانی دانلود میکردم
یادش بخیر تا 2 سال پیش کله کنفرانسارو از 2007 تا 2018 داشتم حتی E3 2005 و داشتم که کیفیتش پایین بود (فقط 2006 نداشتم)
زدم همرو پاک کردم چون نه دوباره نگاهش میکردم نه فضای خالی داشتم
دنیا در حال تغییر و چیزای خوب هم دارن کم کم حذف میشن

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
کنفرانس های اینترنتی که شرکت ها میان فقط چند تا تریلر نشون میدن و تمام مثل فوتبال بدون تماشاگر می مونه که 1 ساله داره برگزار میشه, انگار 22 تا مرده متحرک رو داری تماشا میکنی. هنوزم گاهی اوقات بعضی E3 های سالهای دور رو تماشا میکنم و از تیکه های سخنرانان و واکنش تماشاگران به رونمایی از عناوین جذاب لذت میبرم.

آره دقیق یادمه
E3 ها نگاه میکردم
از زمان ها خیلی دور که اینترنتم داغون بود میرفتم دیسک e3 از فروشگاهی می‌خریدم
برا هر ۳ تا کمپانی
و میذاشتم تو pc با ذوق و شوق نگاه میکردم
تا الان

⭐ دقیقا یادمه وقتی تو e3 سال 2009 بازی mario galaxy 2 نشون دادن واکنش تماشاچی ها انقدر زیاد بود ، منم هیجانی شدم تو پوست خودم نمیگنجیدم ?
یا همین قضیه سر آنچارتد ها و غیره هم بود

یادمه ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ نینتندو نمایش آنلاین گذاشت برخلاف بقیه ، واقعا مسخره بود
عروسک بازی بود
الآنم که آنلاین شده بازم مسخره اس

• Like
Reactions: blak and PS World

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
با اینکه مهندسی انتخابات میکنی، ولی امیدوارم تاریخ انتشار بخوره.
2021-05-06_21-19-43.jpg

فعلا لیست این شکلیه که pcgamer و gamesradar هم نمایش جداگانه دارن تو این همایش. اتفاق خوبیه، که اون شکل گذشته و summer game های مسخره جمع شده و خد جف هم مثل اینکه یکم سر عقل اومده.
XSEED Games هممثل اینکه میاد برا دو تا بازی رو سوییچ rune factory و shadowverse و akiba's trip ' اگه معرفی دیگه نداشته باشه
Devious Eye Entertainment هم تو کار سرگرمیه و فیلم و ایناست. ولی چیز خاصی ازشون ندیدم.
بقیه هم به اندایزه کافی معروفن، که نیازی به معرفی ندارن.
otterbox هم یه شرکت هست رو فناوریهای همراه کار کنه. احتمالا کلود رو موبایل و عکسهاشو دیدید. اون دسته ها و اتصال به موبایل یکسریاش کار این شرکته

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر