E3 2019

بیشتر منتظر کدام کنفرانس خبری در E3 2019 هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    190

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
hxgy_l7hibiukvq9xvb2pqh47ch-920x518.jpg

با سلام خدمت تمام دوستان بازی‌سنتری

خوب باز هم به زمان E3 نزدیک می‌شیم و و باز هم تاپیک‌ها و کل‌کل‌ها و هیجانات

امسال البته یکم متفاوت‌تر از سال‌های قبل هست، اول اینکه سونی و EA کنفرانس خبری ندارند و دوم اینکه اخبار و شایعات پیرامون نسل بعدی کنسول‌ها بسیار هست.
در این تاپیک دوستان می‌توانند اخبار بازی‌های مورد علاقه که به شرکت‌های دارای کنفرانس تعلق ندارن رو پوشش بدن (و یا شاید در نهایت به عنوان Third Party در کنفرانس مایکروسافت نمایش داشته باشند)، برای مثال سازنده Dying Light اعلام کرد که بازی آن‌ها در E3 نمایش خواهد داشت.

زمان برگزاری کنفرانس‌ها و سایت‌های تماشای زنده به تدریج در همین پست اعلام می‌شود.

107127

با تشکر از @Ali Venom بابت عکس برنامه زمانی پخش کنفرانس‌های خبری امسال.

در کل این تاپیک به صورت عمومی ایجاد شده و هر خبری پیرامون E3 در اینجا می‌تونه پوشش داده بشه.
تنها درخواستی که از شما داریم رعایت قوانین انجمن هست، لطفا تخلفات مشاهده شده را گزارش کنید و از درگیری لفظی و مستقیم بپرهیزید.

به امید E3 هیجان انگیزی دیگر برای همه دوست‌داران دنیای گیم :x

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,336
نام
امیر حسین
ای کاش منم مثل خودت بازی نکرده بودم و گند نمیزدم به خاطراتم با دو نسخه اول
در این حد بگم که واقعا ارزش 50 تومن هم نداره
گرافیک نسل هفت پر باگ
فریم همیشه زیر 30
مبارزات هم به کل با نسخه اول فرق کرده
دیگه اون لذت قبل رو نداره باس هاش هم اصلا به گرد پای نسخه اول نمیرسن با اینکه این قدر روشون تبلیغ میکرد که قراره 7 گناه رو با باس های عالی نشون بده ولی اشغال تمام
به نظرم کلا بازیش نکن که ذهنیت قبلی ها رو هم خراب میکنه
امیر نسخه سومش چی بود آخه؟:D گرافیک در حد ps2
میخوان بسازن یه چیز خفن بسازن واقعا توجیحی نیست که با این قدرت کنسولا چیز ضعیف بدن بیرون

نزدم...ولی حتما یه روزی میزنم! یه تخفیف خوبی بخوره+اون موقع هم کمبود بوجه نداشته باشم حتما میگیرمش:D
شاید در حد قبلی ها نباشه حتی... ولی این سبک مرحوم شده! یکدونشم غنیمته:D (مخصوصا اگر با H&S ژاپنی حال نکنی و گزینه DMC هم برات وجود نداشته باشه:D )

فریم ریت که من کلا درک نمیکنم:D دوستان میدونند من فرق بین AC Unity بدون آپدیت، و یک بازی 60فریم رو هم تشخیص نمیدم! هزارتا ویدیو مقایسه هم گزاشتن برام...هیچ! :D

مبارزات هم یه پچ دادن گویا شبیه بازی های قبل باشه...نمیدونم در چه حد پچه ok بود:D

در کل یه روزی بازیش خواهم کرد...یه روزی.... :(

شخصا کمتر از یک ساعت طول کشید تا روش اذت بردن از دارک سایدرز 3 رو یادبگیرم + اینکه نسخه اول و دوم هم قبلا تجربه کردم
از نظر من تنها مشکل بازی لودینگهای طولانی بود همین

تازه نسخه چهارم قراره شوتر باشه یا حداقل بخش زیادی از گیم پلی نسخه چهارم با هفت‌تیر کشی مخلوط باشه

Horseman چهارم یعنی (Strife) "استرایف" فقط دوتا هفت تیر همراش داره
فکر نمیکنم شوتر بشه:D درسته اسلحه اصلیش تو آرت ها دوتا هفت تیر بوده، ولی مطمئنم همون سه ثانیه اول یه سلاح سرد بهش میدن! و سلاح سردهای دیگه ای هم در طول بازی میگیریم:D

یا هم کلا کنسلش میکنند و بی خیال Strife میشن:|

گرچه با معرفیه امروز... دیگه به اون دوتا معرفی هم امیدی ندارم... سطح انتظاراتم اومد رو 0 :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
THQ Nordic فک کرده وارد صنعت پفک سازی شده، همزمان دارن +50 تا بازی میسازن و چپ و راست هم دارن IP میخرن! اینا وقتی Nordic Games بودن من چیزی ازشون جز کابوس و فاجعه یادم نمیاد، وقتی رفتن زیر سایه THQ تا الان دارن از اعتبار این خدابیامرز میخورن و اخیرا هم به لطف Deep silver یه خودی نشون دادن!
اما خود THQ Nordic تا الان چیزی از خودش نشون نداده، مهم ترین دستاوردشون فک کنم Darksiders III باشه که از طرفدارهای سری هم خیلی هاشون بعید میدونم از وجود چنین بازی ای باخبر باشن!

ناشر جوگیر و سردرکمی نشون داده! خدابخیر کنه این همه IP که الان در اختیار دارن، الان با بازی های Deep silver و THQ فک کنم فقط بیش از 20، 30 تا IP دارن که هر کدوم یه زمانی AAA بودن! احتمالا از هر کدوم یه چیز جمع و جور در حد Darksiders III تو خفا و سکوت در میارن و عرضه میکنن!!!!
امیدی نیست به این ناشر، حداقل از نظر من!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,260
نام
∂αнмα
THQ Nordic فک کرده وارد صنعت پفک سازی شده، همزمان دارن +50 تا بازی میسازن و چپ و راست هم دارن IP میخرن! اینا وقتی Nordic Games بودن من چیزی ازشون جز کابوس و فاجعه یادم نمیاد، وقتی رفتن زیر سایه THQ تا الان دارن از اعتبار این خدابیامرز میخورن و اخیرا هم به لطف Deep silver یه خودی نشون دادن!
اما خود THQ Nordic تا الان چیزی از خودش نشون نداده، مهم ترین دستاوردشون فک کنم Darksiders III باشه که از طرفدارهای سری هم خیلی هاشون بعید میدونم از وجود چنین بازی ای باخبر باشن!

ناشر جوگیر و سردرکمی نشون داده! خدابخیر کنه این همه IP که الان در اختیار دارن، الان با بازی های Deep silver و THQ فک کنم فقط بیش از 20، 30 تا IP دارن که هر کدوم یه زمانی AAA بودن! احتمالا از هر کدوم یه چیز جمع و جور در حد Darksiders III تو خفا و سکوت در میارن و عرضه میکنن!!!!
امیدی نیست به این ناشر، حداقل از نظر من!
آها چون باب اسفنجی معرفی کردن حالا شدن یهو جو گیر ؟ همینا نبودن کلی IP محبوب به ملکوت پیوسته بود ! همین باب اسفنجی رو ملت دارن از خوشحالی بال در میارین زیر پستش ! یـ عالمه IP قدیمی رو خریدن که زنده کنن IP جدید و مورد انتظار هم کم ندارن یکیش Biomutant یکی دیگش هم Desperados III که پارسال معرفی کردنش کسی انتظار شاهکار از این دست ناشرا نداره همین که صنعت بازی هایی در سطح AA رو زنده نگه دارن خودش خیلی ـه با این حال من کاری ندارم از کجا میخورن همینکه که دارن رو IP های قدیمی سرمایه گذاری میکنن خودش جای تشکر داره ....

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
آها چون باب اسفنجی معرفی کردن حالا شدن یهو جو گیر ؟ همینا نبودن کلی IP محبوب به ملکوت پیوسته بود ! همین باب اسفنجی رو ملت دارن از خوشحالی بال در میارین زیر پستش ! یـ عالمه IP قدیمی رو خریدن که زنده کنن IP جدید و مورد انتظار هم کم ندارن یکیش Biomutant یکی دیگش هم Desperados III که پارسال معرفی کردنش کسی انتظار شاهکار از این دست ناشرا نداره همین که صنعت بازی هایی در سطح AA رو زنده نگه دارن خودش خیلی ـه با این حال من کاری ندارم از کجا میخورن همینکه که دارن رو IP های قدیمی سرمایه گذاری میکنن خودش جای تشکر داره ....
باب اسفنجی رو چکار دارم؟ :D
IP های درست حسابی که اینا در اختیار دارن، هیچ وقت رو زمین نمی موندن!!! اینا الان دد آیلند رو دارن که خود تکلند (که داره سعی میکنه تبدیل به ناشر بشه) به ساختش ابزار علاقه کرده!
یا Saints Row که سری محبوب و بفروشی هست!
Darksiders که از سری های پرطرفداره و معروفه!
IP های محبوبی که اینا تا اینجا خریدن رو زمین نمی موندن، پس اینا فرشته نجات نیستن! اما اینا به نظرم نشون دادن که جو گیر هستن! با Darksiders III اینو نشون دادن!
استراتژی اینا رو من نمی پسندم، اینا +50 تا بازی دارن میسازن که بینشون ممکنه Saints Row و red faction و dead island 2 هم باشه (مورد آخر هست)، اما من ترجیح میدم نسخه جدید این بازی ها رو در حد AAA ببینم تا بازی کم هزینه و ناامید کننده ای مثل Darksiders III که ریسک پایینش فقط انتظار ناشر رو برآورده میکنه!
شخصا طرفدار dead island و Saints Row هستم اما اگر قراره نسخه جدید این بازی ها AAA نباشه بهتره ساخته نشن! این همه پتانسیل حیف نیست؟
+50 تا بازی باید میشد 5 تا بازی! اگر رو همین IP های معروفی که خریدن سرمایه گذاری کنند جواب میده ولی اینا میخوان ریسک رو تا جای ممکن پایین بیارن البته از نظر منطقی حق دارن ولی از نظر منِ مخاطب نه!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,741
نام
Ebrahim

Alone in the Dark رو فراموش کردی احمد:D (پسر این Alone in the Dark: Illumination :-& رو نمی تونم فراموش کنم:|)

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,672
نام
سهيل

دقیقا کاملا منم با این حرفهای دوستمون موافقم. با این فرمونی که اینا دارن میرن اگر تا 10 سال آینده سرپا بمونن من به شدت تعجب میکنم. ناشرهای ده برابر اینا الان سالی 2-3 تا بازی میدن. این مدل کار کردن به شدت محکوم به شکسته چون اساسا این بازیهایی که اینا دارن میسازن با این کیفیت خریدار نداره که. یک نسخه ملت الان Darksider3 را با اون دید قبلی خریدن مطمئن باش با این کیفیت دوباره 70-80 درصد این نفرها نسخه بعدی را نمیخرن و اون موقع اینها میفهمن از کجا خوردن.

تو این صنعت نمیشه 10-20 تا استدیو با 50 تا ip مدیریت کرد. هیچ شرکتی نمیتونه

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,113
نام
MohammadAli
این سری کلا داستان پیچیده‌ای داستان پیچیده‌ای داره! یکی از اعضای استودیوی سازنده توی سرور دیسکورد با ما طرفدارا در ارتباط هست و گفت ۱۰۰ درصد Volition بازی جدیدی در دست ساخت داره ولی مشخص نکرد که SR هست یا نه. با توجه به گندشون سر Agents of Mayhem هیچوقت دیپ سیلور به اینا اجازه ساخت بازی نمیداد ولی بعد از اینکه جزو THQ شدن یه فرصت دوباره بهشون داده شده که دوباره جبران کنند. در کل فشار روی Volition الان خیلی زیاد هست چون بازی جدیدشون انقد باید بفروشه که ضرر قبلی رو هم جبران کنه.
هدف از حرفم این بود که هر ناشری جز THQ Nordic بود خیلی زودتر از اینا بعد از افتضاح AOM این استودیو رو کلا تعطیل میکرد ولی یه فرصت دوباره بهش دادن.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,336
نام
امیر حسین
باب اسفنجی رو چکار دارم؟ :D
IP های درست حسابی که اینا در اختیار دارن، هیچ وقت رو زمین نمی موندن!!! اینا الان دد آیلند رو دارن که خود تکلند (که داره سعی میکنه تبدیل به ناشر بشه) به ساختش ابزار علاقه کرده!
Darksiders که از سری های پرطرفداره و معروفه!
IP های محبوبی که اینا تا اینجا خریدن رو زمین نمی موندن، پس اینا فرشته نجات نیستن! اما اینا به نظرم نشون دادن که جو گیر هستن! با Darksiders III اینو نشون دادن!
استراتژی اینا رو من نمی پسندم، اینا +50 تا بازی دارن میسازن که بینشون ممکنه Saints Row و red faction و dead island 2 هم باشه (مورد آخر هست)، اما من ترجیح میدم نسخه جدید این بازی ها رو در حد AAA ببینم تا بازی کم هزینه و ناامید کننده ای مثل Darksiders III که ریسک پایینش فقط انتظار ناشر رو برآورده میکنه!
شخصا طرفدار dead island و Saints Row هستم اما اگر قراره نسخه جدید این بازی ها AAA نباشه بهتره ساخته نشن! این همه پتانسیل حیف نیست؟
+50 تا بازی باید میشد 5 تا بازی! اگر رو همین IP های معروفی که خریدن سرمایه گذاری کنند جواب میده ولی اینا میخوان ریسک رو تا جای ممکن پایین بیارن البته از نظر منطقی حق دارن ولی از نظر منِ مخاطب نه!
حالا با بقیه بازی هاشون کاری ندارم، ولی دقیقا سری دارک سایدرز اگر یادت باشه رو زمین مونده بود:( و دقیقا همینا شدن ناجیش! :D
این دارک سایدرز3 هرچی که در اومد... از اینکه کلا IP به خاک سپرده میشد، بهتر بود برای طرفدارهاش:-"

• Like
Reactions: poorya_1 and FUTURE

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,336
نام
امیر حسین
گویا یکی از پنل های E3 Coliseum مربدط به بازی Avengers بوده و تو سایتشون آپ شده بوده... و بعد فهمیدن گند زدن و حذفش کردن:D

mOPJmSO.png

اکشن-ادونچر
تمرکز روی داستان
Co Op چهار نفره
کاستومایز کاراکترها(گویا قدرت هاشون)

یکی بیاد تاپیک کنفرانس Square رو بزنه قشنگ اونجا در مورد بازی هاشون بحث کنیم:D یه سری شایعاتم قبلا اومده بود هیچکی نزاشته... کسی برای بازی هایپ نیست جز من؟ :| یا جای بحثش رو نداریم هایپتون رو ابراز نمیکنید؟ :D

@LiFE iS 5TrAnG3 زحمتش رو بکش:D
یا اصلا @.Amirone خودت برو تو کارش! نا سلامتی جانشین کنفرانس سونیه:)) حداقل دوتا بازی انحصاریمون اونجا نمایش داره + شاید کار تبلیغات اونجرز هم دست سونی باشه! :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,769
خیر سرش تو نظرسنجی دومه کنفرانسش...گناه داره:D
هر کی دوس داشت بزنه ، حتما لازم نیس کار شاقی انجام بده برا پست اول ، تاپیکهای دیگه E3 هم ساده ان ، بعضاً حتی نظرسنجی هم ندارن ! ، برای من E3 امسال جذابیت سالای قبل رو نداره و برا همین ترجیح میدم روی تاپیکهای دیگه تمرکز کنم .

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,543
نام
Nightwing
هر کی دوس داشت بزنه ، حتما لازم نیس کار شاقی انجام بده برا پست اول ، تاپیکهای دیگه E3 هم ساده ان ، بعضاً حتی نظرسنجی هم ندارن ! ، برای من E3 امسال جذابیت سالای قبل رو نداره و برا همین ترجیح میدم روی تاپیکهای دیگه تمرکز کنم .
میدونی charaaaa?? سنمون رفته بالا:D :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر