نمایشگاه/رویداد E3 2011 | Sony Press Conference

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,047
نام
آریا
سلام !

05785662698654922141.jpg

کنفرانس امسال سونی در E3 مصادف شده با ساعت 4:30 صبح ما ! کنفرانسی که قرار هست از یک طرف بازیهای PS3 رو نمایش بده و از طرف دیگه کنسول دستی جدید سونی یعنی NGP یا Vita رو بیشتر از قبل به بازیکن ها بشناسونه.

58478329574027775598.jpg

از موارد مهم این کنفرانس میشه به تعیین قیمت , تاریخ عرضه و عناوین بیشتر از NGP اشاره کرد.
همچنین باید ببینیم سونی برای Move فکری داره یا کلآ بی خیال ساخت بازی های مخصوص اون شده.
در کنار این ها , خبرهایی از 4 بازی جدید از زیرمجموعه های سونی به گوش میخوره که باید منتظر موند و دید که آیا این بازی ها برای NGP هستن یا PS3 یا شاید هم هر دو !

92876082089944118251.jpg

برای کسب اطلاعات بیشتر و پیش بینی های بازیسنتر در مورد کنفرانس سونی میتونین به این صفحه برین.
همچنین برای خوندن Live Blog کنفرانس به اینجا مراجعه کنین.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,655
اقا دمه سونی گرم......فقط 250 $ ......ایول:x
ولی اینجا بیاد زیره 400 تونم گیر نمیاد......:d
بازی هاش چجوری پخش میشه؟؟؟؟؟
مثل PSP های قبلیه یا مثله PSP GO هستش.....

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,229
نام
ماکان
دوستان با خودتون صادق باشید خواهید فهمید که هر دو کنفرانس یک یا دو سورپرایز بزرگ کم داشتن! خصوصا سونی که انتظارات ازش خیلی بالا بود!

مثلا من منتظر بودم سونی بیاد آخر کار حداقل دو تا بازی انحصاری مثل GoW جدید و یا یه بازی بزرگ دیگه SF جدید و ... نشون بده که خوب هیچی نبود! کاهش قیمت هم که نداد!

نظر من این هست که کنفرانس صرفا "خوب" بود، همین.

البته بخش معرفی Sly برای من شاهکار بود!:d

ولی انصافی Vita خانه خراب کن ظاهر شد!:D از قیمتش گرفته تا بازی ها و امکانات محشر بودن!

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
قيمت vita عالي بود فقط نميدونم چرا بيشتر ازش اطلاعات ندادن من كه رو مدل wifi حساب كردم 250 دلار بي نظيره البته به فارسي ميشه 500 هزار تومن!!!!
u3 مثل هميشه عالي انتظار ديگه اي هم نداشتم...

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
کنفرانس سونی واقعا انتظارات رو براورده نکرد به این کنفرانس امید زیادی داشتم اما غیر از انچارتد و رسیستنز بازی خفنی نداشت البته حساب vita جداست در حالی که ماکرو بازیای هاردکوری مثل fable . me3 . gers3 . GRنمایش داد که اتفاقا سه تاشونم با کینکت هماهنگ بود البته گیرز وانچارتد هر دو نمایش خوبی داشتن و نمیشه گفت کدوم برتر بود

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
انتظار بیشتری از کنفرانس ها داشتم !!! جز یکی دو مورد تا حالا چیزه شاخی ندیدیم !
Bf3 , Me3 از EA
U3, Resis 3 از سونی
Gears هم از ماکرو !

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
به نظرم کنفرانس ها زیاد جالب نبودن یعنی در حدی که انتظار میرف ظاهر بشن ظاهر نشدن!
ولی باز مایکرو کنفرانسش از سونی بهتر بود سونی که زوم کرده بود رو Vita.....
(البته مایکرو هم زوم کرده بود رو کینکت ولی چندتا بازی بسیار عالی معرفی کرد که تعدادشون زیاده!)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,229
نام
ماکان
نمیشه گفت کدوم برتر بود

خودتون رو گول نزنید، جفتشون آشغال بودن! حالا چند روز که بگزره و این هایپ که درونتون هست بره کاملا با من هم عقیده میشید!

نمایش خوب و حتی وحشتناک خوب بازی هایی که از قبل معرفی شدن و همه دیدن و شنیدن که باعث نمیشه کنفرانسی خوب باشه! تنها نکته مثبت دو کنفرانس معرفی قابلیت های کینکت و ویتا بود. بقیش از دم چرت بود.

جالب اینه که من وقاعا فکر میکردم سونی چند تا سورپرایز داره و تونسته سکرت نگهشون داره که لو نرفتن اما در واقع سورپرایز های سونی امثال به این دلیل لو نرفتن که اصلا وجود خارجی نداشتن!

حالا باید دید نینتندو چیکار میکنه! من که معتقدم کاری میکنه که سونی و مایکرو بفهمن کنفرانس و سورپرایز یعنی چی! دقیقا مثل سال گزشته!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خودتون رو گول نزنید، جفتشون آشغال بودن! حالا چند روز که بگزره و این هایپ که درونتون هست بره کاملا با من هم عقیده میشید!

نمایش خوب و حتی وحشتناک خوب بازی هایی که از قبل معرفی شدن و همه دیدن و شنیدن که باعث نمیشه کنفرانسی خوب باشه! تنها نکته مثبت دو کنفرانس معرفی قابلیت های کینکت و ویتا بود. بقیش از دم چرت بود.

جالب اینه که من وقاعا فکر میکردم سونی چند تا سورپرایز داره و تونسته سکرت نگهشون داره که لو نرفتن اما در واقع سورپرایز های سونی امثال به این دلیل لو نرفتن که اصلا وجود خارجی نداشتن!

حالا باید دید نینتندو چیکار میکنه! من که معتقدم کاری میکنه که سونی و مایکرو بفهمن کنفرانس و سورپرایز یعنی چی! دقیقا مثل سال گزشته!
هیلو ریمیک حالا میگم آره غیرمستقیم تایید شده بود. ولی هیلو 4 کاملا جدید بود. تو الان داری خودت رو گول میزنی :D! چون همون هیلو 4 یه درصد هم برتری واسه مایکرو داشته باشه بالاتر از سونی قرار میگیره!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,790
نام
مراد حلیمی
واقعا واسه خودم متاسفم که کنفرانس مایکرو رو از دس دادم ولی واسه خاطر کنفرانس سونی تا پاسی از شب بیدار موندم.........:d

کنفرانس مایکرو به مراتب بهتر بود......اونم به خاطر معرفی هیلو 4 و بازیهای زیاد و زیبا برای کینکت و البته kinect lab و اون سه بعدی کردن اجسام و finger tracking که الان باید حال بعضی ها رو پرسید........ .(البته معرفی اون starwars لکه ننگ کنفرانس بود با اون لگش:d)

--------------------

کنفرانس سونی هم فقط سایفون فلیتر و یکی هم قیمت ngp جالب بود.........بقیش نمایش بازیهای از قبل مشخص شده مثه انچارتد 3 و .....بود که اونم شبیهش واسه مایکرو بود(مثه گیرز و...) که در کل چیز شاخی نبودن........(تکرار مکررات)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر