نمایشگاه/رویداد E3 2011 | Sony Press Conference

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,085
نام
آریا
سلام !

05785662698654922141.jpg

کنفرانس امسال سونی در E3 مصادف شده با ساعت 4:30 صبح ما ! کنفرانسی که قرار هست از یک طرف بازیهای PS3 رو نمایش بده و از طرف دیگه کنسول دستی جدید سونی یعنی NGP یا Vita رو بیشتر از قبل به بازیکن ها بشناسونه.

58478329574027775598.jpg

از موارد مهم این کنفرانس میشه به تعیین قیمت , تاریخ عرضه و عناوین بیشتر از NGP اشاره کرد.
همچنین باید ببینیم سونی برای Move فکری داره یا کلآ بی خیال ساخت بازی های مخصوص اون شده.
در کنار این ها , خبرهایی از 4 بازی جدید از زیرمجموعه های سونی به گوش میخوره که باید منتظر موند و دید که آیا این بازی ها برای NGP هستن یا PS3 یا شاید هم هر دو !

92876082089944118251.jpg

برای کسب اطلاعات بیشتر و پیش بینی های بازیسنتر در مورد کنفرانس سونی میتونین به این صفحه برین.
همچنین برای خوندن Live Blog کنفرانس به اینجا مراجعه کنین.

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
سونی هم مثل مایکروسافت ضد حال زد . باید منتظر نیتندو باشیم .EA و یوبیسافت نمایش بهتری داشتن.
تاریخ عرضه PSVita هم مشخص نشد .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کلا بخاطر VITA بازیای PS3 کم معرفی شدن
راستی درمورد 3G بگم که اینترنت رو از سیمکارت میگیره اما قابلیتهای گوشی رو نداره

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
اگه همین انچارتد 3 نبود و رزیستنس 3 که بر فنا بودیم از ساله پیشم بدتر شد هیچ سورپرایزی:-s
هردو شرکت چیز حدید نداشتن رو کنن واسه همین میگم باید کنسول نسل بعد معرفی
کنن واسه اینه اینا هم هی شونه خالی میکنن حالا نینتندو بیاد کنسول جدید معرفی کن و
RE6 رو بقاپه تموم کارمون:D

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
تعداد بازی هایی که توی کنفرانس سونی نمایش داده شد که تا حالا دیده نشده بود بیشتر بود!

Ghost recon و Batman و tomb raider و ninja gaiden و چند تا چیز دیگه!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این سونی هم ما رو گرفته..! گند زد با این کنفرانسش..

اینها پس چی شدن..؟ چرا بازی بیخودی بازی معرفی میکنی..؟

Twisted Metal
Agent
The Last Guardian
Heavenly Sword 2
Ratchet and Clank
Syphon F*lter 4

همش رفته سراغ MOVE و 3D و VITA..!
چرا شهر رو شلوغ ميكني The Last Guardian رو كه بنده خداها همون قبل از E3 گفتن ما نميياييم *R هم كه گفته بود نيست ! Heavenly Sword 2 و Syphon F*lter 4 هم همش شايعات بود و زاده ي تخيلات دوستان ! بقيه رو هم كه قبلاً نشون داده بودن ! خوبه اون DUST 514 و SLY 4 و اينا بودن ! نا سلامتي اينا دو تا كنسول داشت !
اون ساعت 9 شبي هم كلش فقط هيلو بود ديگه ! :d نكنه از اون در و گهر ميباريد ! والا ما كه چيزي توش يافت نكرديم ! اينم همچنين !
ولي چيزي كه هست هر چقدرم هر كدوم اين كنفرانس ها داغون يا خوب باشن فقط هيجانش همون چند ساعته بعدش مهم بازياييه كه مياد /:) ( اگر چه اصلاً كنفرانس جالبي نبود ! )

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
کنفرانس خوب بود فقط میمدن زمان عرضه ی Vita رو هم می گفتند قیمتش هم خوب بود باید بیاد ببینیم تو ایران چند میاد فکر کنم اوایل دور و ور 500 باشه که البته ما از دبی میاریم:d

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
با اینکه از کنفرانس مایکروسافت بهتر بود اما من انتظارات برآورده نشده زیادی داشتم. من دوست دارم و انتظارم از E3 اینه که چیزایی که ندیدم رو ببینم. اینجا فقط Vita و مانیتور سه بعدی رو خوب ندید بودم و انتظار دیگم نمایش Dust 514 بود که به ارائه ایده بسنده شد و چیزی از خود بازی نشون داده نشد.

ما اگر اخبار مهممون رو تو کنفرانسای E3 نبینیم پس این نمایشگاه و امثال این نمایشگاه به چه دردی میخوره :| ... حتی MP ـه BF3 هم نبود.. نمی خوام...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر