نمایشگاه/رویداد E3 2010 | E3 Nintendo Press Conference 2010

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
درود

d0g8npoq14gw3lfifr.png

کنفرانس خبری نینتندو راس ساعت 20:30 دقیقه به وقت تهران آغاز خواهد شد که مانند سایر کنفرانس ها، این رویداد هم به طور کامل توسط تیم تحریریه سایت بازی سنتر گزارش خواهد شد.

با ما باشید!

آخرین ویرایش:

hadi117

کاربر سایت
Sep 22, 2008
75
نام
هادی
این بازی های که نام بردی چند دقیقه از کنفرانس بود ؟ نیم ساعت و 1.5 ساعت داشت خاله بازی میکرد .

اما نینتندو 1 ساعت 3DS رو نشون داد 1 ساعت هم بازی های خدای WII رو .
مایکروسافت داشت پروژکت ناتال یا همون کینکت رو معرفی میکرد و بیشتر مانورش رو اون بود. وگرنه نشون دادن بازی های 360 اونم دونه ای 10 دقیقه اصلا کار سختی نیست! یه مرحله ی ریچ رو مذاشت سالن میرفت هوا! مسئله اینجاست نمیدونم از کی تا حالا نشون دادن قابلیت های ناتال رفته جزو قسمته خاله بازی! سونی هم توی کنفرانسش بیاد در مورد Move توضیح بده هم لابد میشه خاله بازی..........

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
پنکه های مایکرو خودشون رو کنترل کنن و انقدر مارو به خنده وا ندارن
واقعا روتون میشه این کنفرانس رو با مایکرو مقایسه کنین؟؟؟؟؟؟
حرف نداشت اصلا این 3ds کل سورپرایز های امسال رو له کرد!
فوق العاده بود هم اجرا هم سورپرایزها
واقعا جای تحسین داشت

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
کنفرانس خیلی خوبی بود.برخلاف ماکرو نینتندو خیلی بهتر عمل کرد
بخصوص نمایش 3DS واقعا عالی بود.من اصلا فکر نمی کردم این 3DS این قدر جالب در بیاد و اینجوری نینتندو با بازی های تاپ ساپورتش کنه
در کل نینتندو خیلی خوب و حساب شده عمل کرد

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
جالبه بعضی دوستان این کنفرانس به این زیبایی رو با کنفرانس ماکرو مقایسه میکنن(هر چند انصافا 30 دقیقه کنفرانس ماکرو عالی بود اما خب اخراش...) و میگن ماکرو میتونست اینطوری کنه یا میتونست اونطوری کنه اینو نمایش بده و اونو نمایش بده بله میتونست ماکرو خیلی کارا میتونست بکنه اما کو؟؟؟؟!!! نکرده که.....

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
بهترین کنفرانس تاریخ نیتندو بود ویکی از بهترین های تاریخ!!!

نینتندو کاری کرد که بدون شک امسال هم 3DS و هم Wii بخرم!

زلدا ،کربی و میکی بی نظیر بودند!
اسپکتور عاشقتم!

منو جو گرفته !
فوق العاده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
wii که چند سال اومده , فکر نکنم درست باشه با کنیکت که هنوز نیومده مقایسه بشه !
البته من فکر نکنم نه move و نه cinekt بتونن با wii رقابت کنن ...
Wii در این زمینه چند سالی تجربه کسب کرده , و از بقیه خیلی جلو افتاده !

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
جالبه بعضی دوستان این کنفرانس به این زیبایی رو با کنفرانس ماکرو مقایسه میکنن(هر چند انصافا 30 دقیقه کنفرانس ماکرو عالی بود اما خب اخراش...) و میگن ماکرو میتونست اینطوری کنه یا میتونست اونطوری کنه اینو نمایش بده و اونو نمایش بده بله میتونست ماکرو خیلی کارا میتونست بکنه اما کو؟؟؟؟!!! نکرده که.....
خیلی جالبه!بیشتر کسانی که می گن kinect فلان بود و بیسار بود و مهد کودک بود,عکس xbox زیر اواتارشون نیست!خوب عیب نداره,ظاهرا حمله ی همه جانبه و از پیش تعیین شده بود!:biggrin1:چون قبل از اینکه اونهایی که منتظرش مثل من نظر بدهند,همه ی فن کولر های سونی ریختند و نظر دادند!
ایکاش 3ds و kinect با هم نمی امدند!خیلی دوست داشتم جفتش را می داشتم1ولی خوب نمی توانم از inect بگذرم!و البته مشکل جیب و....

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
من که گفتم یه چیزی راجع به MGS دیدم ! اون علامت سوال هم راجع به همین بود ! آخه چرا MGS3 :(

حالا چرا 3 نه؟ آخه این که ناراحتی نداره باید خوشحال هم بشید که دارند 3 رو عرضه می کنند
.
راستی تاریخ عرضه ی 3DS معلوم نشد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر