E3 2009 | کوجیما کارگردان MGS Rising نخواهد بود

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام !
در E3 امسال شاهد معرفی دو MGSجدید بودیم MGS : Peace Walker برای PSP و MGS : Rising برای PS3 و 360 و PC . ( همونطور که در مجله Famitsu تایید شده است ) .
کوجیما طی مصاحبه ای که با Famitsu داشته اعلام کرده که به سختی مشغول ساخت MGS Peace Walker برای PSP می باشد و کارگردان و طراح این بازی خواهد بود .
او همچنین تایید کرد که برای من MGS Peace Walker حکم MGS 5 را دارد .

photo-x-$7035031$180.jpg

او به فامیتسو گفت : " من کارگردان Rising نیستم. طراح بازی هم نیستم فقط کمی دخالت میکنم ( با خنده )
خوشبختانه ما در کنفرانس کونامی شایهد همه قضایا خواهیم بود .
kojima-not-directing-rising-only-peace-walker-$1300991.htm

دقیقا همونطور که حدس زدم البته به مزاج یه عده خوش نیومد :D
همونطور که Kojima گفت Peace Walker یک Spin Off نیست و یک بازی اریجینال MGS است .

Source

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام خداییش MGS بدون Naked یا Solid معنی نداره!!!! رایدن هر چفدر بازی رو جذاب کنه داستانش رو نمی تونه جذاب کنه سره MGS2 اونجایی که همه فکر کردن سولید اسنیک مرده و تو دریا غرق شده رایدن اومد بازی آنچنان جذابیت داستانی و شخصیتی نداشت تا اینکه باز سره کله اسنیک پیدا شد کل داستان mgs روی اسنیک زیبا هست!!!! Mgs rising می تونه یه بازی کاملآ اکشن با سبک حدید نینجا باشه مثله همون قسمت هایی از MGS2 اما نباید توقع یه داستان خوب رو ازش داشت مثل MGS های سری قبل حتی با وجود کوجیما یا بدون وجود کوجیما!!! اما من هیچ موقع فداکاری اون صحنه رایدن توی mgs4 که دستشو فطع کرد که از زیر آوار بیرون بیاد و اسنیک رو نجات بده از یاد نمی برم اون صحته اشک تو چشام جمع شد!!!!:((

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
فاینال ورسوس و فاینال 13 دو تا سبک متفاوت هستن فاینال 7 ps1 و ps2 رو یادتون هست 2 تا سبک متفاوت بودن یکی اکشن یکی سبک قبلی ff این mgs rising هم می تونه همچین حالتی داشته باشه و با mgs های دیگه از نظر سبک مبارزه و داستانی فرق کنه که می تونه طرفدارهای خاص این سبک رو پیدا کنه!!!

آخرین ویرایش:

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
شما اصلا نسخه های خیلی عظیم کنسولهای نسل جدید رو با نسخه PSP که فوقش به PS2 برسه مقایسه نکنید..

ولی بنظر من لزومی نداره که بازی رو بزرگ بدونیم که حتما روی کنسولهای عظیم نسل حاضر اومده باشه. یه بازی میتونه رو کنسولهای ضعیف هم ارائه بشه ولی در عین حال موفق و بزرگ باشه.

life4ps3

کاربر سایت
Dec 24, 2008
85
ای آرش بمیری با این خبرت:biggrin1:.همیشه فقط بلدی خبرای بد منتشر کنی:biggrin1:
خیلی عجیبه که یه کارکردان بازی کنسول خانگی رو ول کنه و بچسبه به کنسول دستی:confused:
بچه ها یه سوال داشتم میدوتم به این تاپیک مربوط نیست:blushing:ولی با توجه به معرفی psp go دیگه محدودیت ساختن بازیها برا psp با محدودیت زیر 1.8 گیگ از بین میره دیگه درسته؟؟؟؟(چون تو psp قبلی بازیها رو umd بود).و ما کسانی هم که از psp کپی خور استفاده میکنیم میتونیم از این بازیها بهره ببریم درست میگم؟؟؟؟؟؟؟:confused:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
واقعا خیلی جالبه,چون عنوان MGS مولتی شده و شخصیتش رایدن هست شد بازی بی خود و بدون داستان و محتوا!!!!
اگر این بازی یه بازی انحصاری PS3بود بازم از این مزخرفات میگفتین؟
MGS2 یه متال گیر بسیار عالی و موفق بود,هم از نظر گیم پلی هم از نظر داستان.اینکه اسنیک از رایدن بیشتر به ادم میچسبه(اونم نه همه)درسته,ولی سر اینکه MGS یه عنوان مولتی شده و کاراکتر اصلیش رایدن شده نباید بازی رو زیر سوال برد.حداقل صبر کنید از بازی اطلاعات و دموهای بیشتری بیاد بعد شروع کنید به سر کوفت کردن بازی! اونم به دلیل اینکه مولتی شده و ...

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بشنو ولی باور نکن.. مثل اینکه یادتون رفته تو این دو هفته چه فیلم های سرمون در آورد..!

نسخه PSP هم که چیزی نداره بخواد کامل وقت کوجیما رو بیگره.. (حالا نه اینکه تمام کارها رو خود کوجیما میکنه)

شما اصلا نسخه های خیلی عظیم کنسولهای نسل جدید رو با نسخه PSP که فوقش به PS2 برسه مقایسه نکنید..
چی داره که وقتش رو بگیره داستان BigBoss و موضوع Outer Heaven اینا کم چیزیه موقعی که خودش رسما میگه این بازی حکم MGS 5 داره شما هی به خودتون تلقین میکنید که نه Rising بهتره . من نمیدونم واقعا PO هم کارگردانش کوجیما نبود بازی خوبی بود اما در حدو اندازهای MGS .
واقعا خیلی جالبه,چون عنوان MGS مولتی شده و شخصیتش رایدن هست شد بازی بی خود و بدون داستان و محتوا!!!!
اگر این بازی یه بازی انحصاری PS3بود بازم از این مزخرفات میگفتین؟
MGS2 یه متال گیر بسیار عالی و موفق بود,هم از نظر گیم پلی هم از نظر داستان.اینکه اسنیک از رایدن بیشتر به ادم میچسبه(اونم نه همه)درسته,ولی سر اینکه MGS یه عنوان مولتی شده و کاراکتر اصلیش رایدن شده نباید بازی رو زیر سوال برد.حداقل صبر کنید از بازی اطلاعات و دموهای بیشتری بیاد بعد شروع کنید به سر کوفت کردن بازی! اونم به دلیل اینکه مولتی شده و ...
در کل چیزی کسی نگفته محمد جان یه سری افراد فقط دوست دارن یه MGS برای کنسولشون بیاد و جنجال میکنن مهم اینه که هنوز MGS با برند PS مونده:love:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
ممنون از خبر آرش

مسئله مهم اینه که کوجیما تهیه کننده و کارگردان MGS : Peace Walker هست و روی اینکه این بازی پروژه اصلیش هست تاکید کرده و حتی گفته که Peace Walker حکم MGS5 رو براش داره .
به نظر من پروژه MGS Rising نباید معرفی میشد یا حداقل بعد از این پروژه کوجیما رونمایی میشد که تمام تمرکزش رو روی Rising بگذاره . متاسفانه این کارو نکردن و عدم حضور مستمر کوجیما روی این پروژه میشه حدس زد که این عنوان شاید در حد عناوین قبلی MGS نباشه.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود،

بابت خبر ممنون آرش.... خبر جالبی بود :biggrin1:... من به شخصه از شخصيت رايدن خوشم مياد...

تنها چيزی که ميشه گفت: ميتونه يک تجربه جالب باشه !!! .... حتی اگه بازی بزرگی نشه ولی تجربه جالبيه!

مرسی

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
شما با برند بازی میکنی یا با گیم؟ شما واقعآ گیمری؟
شما اول سعی کن حرف رو متوجه بشی بعد شروع به صحبت کردن بکن.خود کوجیما داره میگه این بازی Rising یه Spin Off که هیچ نقشی درش نداره.

trancearena

کاربر سایت
Dec 1, 2006
366
شما اول سعی کن حرف رو متوجه بشی بعد شروع به صحبت کردن بکن.خود کوجیما داره میگه این بازی Rising یه Spin Off که هیچ نقشی درش نداره.
چیزی که من متوجه شدم اینه که شما طرفدار و علاقمند به این بازی و سازنده ش هستی و در حالی که دو تا کنسول رو داری، از اینکه این بازی روی برند مورد علاقه ت مونده خوشحالی. و بجای اینکه خود بازی برات مهم باشه، برند مهمتره.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
چیزی که من متوجه شدم اینه که شما طرفدار و علاقمند به این بازی و سازنده ش هستی و در حالی که دو تا کنسول رو داری، از اینکه این بازی روی برند مورد علاقه ت مونده خوشحالی.
همه که میدونن من با این بازی زندگی کردم.
من تو یکی از تاپیک ها هم گفتم انتظار نداشته باشید این بازی بترکونه مثل قبل چون سبکش یه مقدار فرق داره در کل بازم میگم امیدوارم Rising باز هم خوب باشه حداقل در حد اسم MGS .
و از این خوشحالم که کوجیما باز داره راه اصلی MGS رو ادامه میده با Peace Walker و PSP :love:

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
این آقای کوجیما از این حرفها زیاد میزنه.
ولی بازنم جای شکرش این عنوان ادامه داره . و برای دوستان متالگیر باز یه مرهمی هست.
فکر کنم دیگه تا توکیو گیم شو باید منتظر یه خبر بمونیم.

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
عجب مادر مرده ایه این کوجیما.پول مایکرو رو میگیره میزاره تو جیب،بازی رو هم مولتی پلتفرم میکنه که بیشتر سود کنه.بعد میاد میگه من کارگردانش نیستم و دارم روی MGS اصلی کار میکنیم و از این جور حرفا که طرفداراشو روی کنسولی سونی از دست نده و....
این وسط همه چی به نفع کوجیما شد.نه سیخ رو سوزوند نه کباب رو.

رفقا به نظرتون ممکنه روی BD 50gb واسه PS3 بیاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر