E3 2009 | کوجیما کارگردان MGS Rising نخواهد بود

• Thread starter Thread starter Astiak
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Astiak

کاربر سایت
سلام !
در E3 امسال شاهد معرفی دو MGSجدید بودیم MGS : Peace Walker برای PSP و MGS : Rising برای PS3 و 360 و PC . ( همونطور که در مجله Famitsu تایید شده است ) .
کوجیما طی مصاحبه ای که با Famitsu داشته اعلام کرده که به سختی مشغول ساخت MGS Peace Walker برای PSP می باشد و کارگردان و طراح این بازی خواهد بود .
او همچنین تایید کرد که برای من MGS Peace Walker حکم MGS 5 را دارد .

photo-x-$7035031$180.jpg

او به فامیتسو گفت : " من کارگردان Rising نیستم. طراح بازی هم نیستم فقط کمی دخالت میکنم ( با خنده )
خوشبختانه ما در کنفرانس کونامی شایهد همه قضایا خواهیم بود .
kojima-not-directing-rising-only-peace-walker-$1300991.htm

دقیقا همونطور که حدس زدم البته به مزاج یه عده خوش نیومد :دی
همونطور که Kojima گفت Peace Walker یک Spin Off نیست و یک بازی اریجینال MGS است .

Source

آخرین ویرایش:
عجب مادر مرده ایه این کوجیما
نفس کــــــــــــــــش!:biggrin1:
بخاطر همینه که به یک شخصیت فوق محبوب برای طرفداران سونی درومده!

آخرین ویرایش:
عجب مادر مرده ایه این کوجیما.پول مایکرو رو میگیره میزاره تو جیب،بازی رو هم مولتی پلتفرم میکنه که بیشتر سود کنه.بعد میاد میگه من کارگردانش نیستم و دارم روی MGS اصلی کار میکنیم و از این جور حرفا که طرفداراشو روی کنسولی سونی از دست نده و....
این وسط همه چی به نفع کوجیما شد.نه سیخ رو سوزوند نه کباب رو.

رفقا به نظرتون ممکنه روی BD 50gb واسه PS3 بیاد؟

به به... 100 دفعه گفتم عرضه MGS بر روی چند پلتفرم تصمیم Konami بوده و کوجیما توی مصاحبه هفته قبل با Famitsu گفته من نتوستم کاری دربارش انجام بدم تصمیمی بوده که گرفته شده.
این حرف ها مربوط به قبل از E3 میشه... اون کنفرانس مایکروسافت هم که به قولی He was dragged there

توی کنفرانس سونی هم چندین بار (+ مصاحبه ها) تاکید میکنه که ادامه اصلی MGS: PW ـه و میگه: inside me MGS: Peace Walker is MGS5

حالا اینکه شما چی فکر می کنید به من مرتبط نمیشه, ولی اگه یک ذره درست به اوضاع نگاه قضیه روشن میشه براتون

و از این خوشحالم که کوجیما باز داره راه اصلی MGS رو ادامه میده با Peace Walker و PSP

هرچه قدر هم بازی رو PSP خوب باشه بازم به نظر من ارزش یک شماره از MGS رو نداره ... با اون کنترل مزخرفش تو PSP !

چی میشد که Peace Walker رو برای PS3 بسازه..! نه برای PSP . اگه از لحاظ هزینه و نیروی انسانی هست و به خاطر اینکه MGSR داره میسازه یه چیزی ولی طرفدارهای متالگیر اینقدر با بلاهای که کوجیما سرشون آورده این صبر رو پیدا کردن که منتظر باشن.
ارزش صبر کردن هم داره که چنین عنوانی رو PS3 بیاد.
از یه طرف هم سیاستهای سونی برای هر چی بیشتر فروختن PSP .
شخصا خیلی دوست داشتم این عنوان برای PS3 میومد.
حتی حاضر بودم بخاطر اینکه بیاد , کوجیما مولتیش میکرد :biggrin1:. اما حیف............

مرسی.
فقط خدا کنه کونامی روش DRM یا سکیوروم نذاره چون می خوام سیستمو برای این بازی آپگرید کنم:biggrin1:
اما واقعا من موندم اگه MGS Rising انحصاری PS3 می شد بازم میومدند بگن PW با گرافیک پی اس پی ازش سرتره؟
اینم نمی فهمم کی گفته گیم پلی Rising مخفی کاری نداره؟اگه مخفی کاری نداشته باشه که نمی شه بهش گفت MGS !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or