DualShock 4

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
دسته اسپیکر داره ! توی اون نمایش KZ : SF در برنامه اون گاگول Jimmy fallon :d به سراحت Hults سازنده KZ میگه که دسته اسپیکر داره و بعضی صدا ها از اسپیکر دسته میاد !

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
من فقط تریلر های کنفرانس رو دیدم و دقیق نمی‌دونم ولی به نظر میاد اون قسمت پشت تریگر تا زیر دسته اسپیکر باشه:
hqls54am1agghpqu3oxt.jpg

دوتا نکته اینجا هست امیر جان :

1- دسته واقعا اسپیکر داره و بعضی صدا های جانبی که باعث اقزایش هیجان و غیره میشه رو از دسته میشه گوش کرد .

2- اونجایی که شما مد نظرتون هست جای اسپیکر نیست بلکه این قسمت زیرین برای جلوگیری از عرق دست گیمر ها هست و یه شایعه دیگه هم حول محور همین منطقه از دسته میچرخه مربوط به تشخیص گرمای دست گیمر توسط دسته هست که هنوز تایید نشده .

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
من فکر کردم فقط میکروفون داره، اسپیکر نمیدونم! آخه زیاد معقول نیست. میکروفون مثلاً کارکردی داره تو مایه های "فوت کُن تا فلان چیز بره کنار" که خیلی توی بازی های ایندی کاربرد داره، اما اسپیکر زیاد جالب نیست. کاربردی هم نیست.

ارگونومی این دسته خیلی خوب شده. به وضوح میشه دید که L2 , R2 قراره بهتر کار کنند. از اون مهمتر L3 , R3 هم به شکل کلید در اومدن، خیلی جاها مشکل من فشار دادن و حرکت دادن توئم این دو کلید بود، اینطوری خیلی بهتر می شه.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من فکر کردم فقط میکروفون داره، اسپیکر نمیدونم! آخه زیاد معقول نیست. میکروفون مثلاً کارکردی داره تو مایه های "فوت کُن تا فلان چیز بره کنار" که خیلی توی بازی های ایندی کاربرد داره، اما اسپیکر زیاد جالب نیست. کاربردی هم نیست.

ارگونومی این دسته خیلی خوب شده. به وضوح میشه دید که L2 , R2 قراره بهتر کار کنند. از اون مهمتر L3 , R3 هم به شکل کلید در اومدن، خیلی جاها مشکل من فشار دادن و حرکت دادن توئم این دو کلید بود، اینطوری خیلی بهتر می شه.
از اسپیکر می‌شه صدای ریلود کردن اسلحه رو گرفت که خیلی جالب می‌شه!
یا مثلا پیغام هایی که با رادیو و... می‌گیریم با اسپیکر پخش بشن!

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
915
نام
amin
سلام
دوستان حرف تمامی دوستان درسته و تا عرضه نهایی( و بازی کردن با دسته ) نمیشه نظر قطعی رو داد ولی از حق نگذریم تا اینجا هنوز کنترلر 360 کارا تر به نظر میاد چون فرو رفتگی های روی آنالوگ ها که به فرو رفتگی های روی آنالوگ 360 نزدیک شده ( یعنی تازه اینم تو این نسل جدید فهمیده که ماکروسافت از خیلی وقت پیش این کار رو کرده بود ) اگه روی دکمه ها رنگ نشده باشه ( کاری ندارم این که رنگ ها پاک میشن یا نه ) باز هم به کنترلر 360 شبیه میشه و همین طور قرار گرفتن انگشتان اشاره بر روی R2 و L2 زمان در دست گرفتن کنترلر( اگر بهینه شده باشه واسه FPS ) که باز هم میشه همون کنترلر 360 که با در دست گرفتش انگشتان اشاره بر روی LT و RT ( یعنی دکمه های پایین )قرار میگیره . بقیه موارد هم که با تکنولوژی روز پیش اومده پس باید منتظر کنترلر 720 هم باشیم . ( البته من خودم 360 دارم و دسته فقط و فقط کنترلر 360 :p شوخی کردم به نظر من کنترلر هر چه راحت تر بهتر حالا باید دید کنترلر نسل بعد کدومش راحتتر و کارامد تر هستش ).

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
دسته اسپیکر نداره...جک 3.5 داره برای اتصال هدفون...ضمنا سونی یه هدفون به اسم Pulse زده برای پای استیشن که احتیاجی به اسپیکر روی دسته نیست///یهنی چی یه اسپیکر جلوت و یه اسپیکر روی دسته...واقعا احتیاجه؟

اسپیکر جلو جای خود!! ولی اسپیکر رو دسته دنیاییه واسه خودش! اینجوری نفرمایین..
مثلا ریلود میکنی صداش از تو دسته در بیاد انگار واقعا تفنگه دسته خودته ..یا مثلا ماشین سواری صدای تعویض دنده از تو دسته در بیاد و هزاران مثال دیگه..خیلی چیزه جالبی از اب در میاد.

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,776
نام
محمد امین
طرح دسته که خیلی خوبه (البته ds3 هم خوب بود ) دسته هم گنده شده که برای دست من که گندس خیلی خوبه
بالاخره اون r2 و l2 هم عوض کردن خیلی بد بود

ولی کاربرد اون تاچش چیه؟

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
امیدوارم ضد حال نزنن و دوباره این دسته رو دیگه کنسل نکنن مثل دوال شاک3 اولیه که خیلی قشنگ بود ولی وقتی بیرون اومد دیدیم مثل دسته پی اس 2 هستش.....

Spy gun

کاربر سایت
Aug 4, 2012
103
نام
رهام
ميگن در زير دسته يك حسگر وجود داره كه با توجه به گرماي دست ميزان حول بودن بازي كن رو نشون ميده اگه باشه عالي ميشه. :x:x

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
کلا" همه چی دسته رو کنار گذاشتید چسبیدید به این r2,l2 ؟؟؟!!!!
بعدشم میاید میگید که دسته 360 بهتر از این دسته هست!!!!!
دوستان من آخه این چه حرفی هست اگه دسته قبلی عیبش این بود که دست روش لیز میخورد براش شرکت های دیگه یدون l2,r2 ساخته بودن که دسته رو باز میکردی و تعویض میکردید که یک حالت مثل همین دوال شوکر 4 در میومد !!!!! و همچنسن برای آنلاوگ ها !!! (ولی من دسته پلی 3 رو همین طور میپسندیدم )
این دسته یه جورای برای گیمر حرفه ای ساخته شده که از دسته 360 هم بهتر هست( به نظر من ) باز هم نظر من اینه که بزارید تا کامل دوتا کنسول معرفی بشن بعد بیاید مبارزه بین دسته هاشون بزاری!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر