DualShock 4

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خاموش/روشن کردن کنسول
مشاهده شارژ دسته
کلید Stop و Select
تنظیمات دسته
و...
والا 2 تا دکمه می ذاشتن بهتر بود خیلی به نظر چیزخوفی نمیاد مثل ویتا
خاموش و روشن کردن هم که نمی شه چون هم دکمه داره و هم وفتی خاموش هست از تاج پد نمی شه استفاده کرد به جاش دو تا دکمه لمسی می ذاشت

آخرین ویرایش:

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
چه دسته باحالی!دوستان همگی یه 100 هزار تومن پول بزارید بیروون با هم دیگه شریکی یه ps4 بگیریم!:dآخه من خودم پول ندارم برا خریدش!نوبتی بازی میکنیم!1 ساعت من!یه ساعت نفر بعدی!یه ساعت نفر بعدی و...!:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
يه نكته مهم براي من عمر باطري و مصرف اشه :d
دسته PS3 رو كه همه ميدونن از لحاظ باتري خدا بود :d در برابر دسته بعضي هااااااااا :d دسته ما فوق پيشرفته بود :d

اما دسته PS4 ديگه خيلي پيشرفت كرده و باتري ايش هم مطمئنا" بايد خيلي پيشرفت كرده باشه
دسته PS3 رو من نگاه كردم 300mAH بود و عمر باطري ايش هم خداييش زياد بود اما دسته PS4 طبق گزارشات 1000mAH ه يعني بيشتر از 3 برابر
نميدونم چي ميشه ولي مصرف دسته PS4 بايد خيلي بالا باشه حالا نميدونم اين مقدار باطري چه كار خواهد كرد ؟! بايد اهل فن بيان بگن :d

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
حالا که این کنترل بهینه شده برای FPS ! یعنی در حالت عادی که کنترل رو میگیریم انگشتای اشاره رو R2 و L2 قرار میگیره ؟
من که متوجه نشدم اگه شما میدونید بگید

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
پسر خیلی ضد حال شد، من کلی پیاده شدم برا این دوال 3 فک میکردم برا ps4 هم میشه استفاده کرد...

آخه اعقلانی هم نبست استفاده از Dual3 برای PS4
اون قابلیت های خیلی بیشتری داره به نظر من طرح نهایی هم نیست 100% این ور اون ور میشه یه سری چیزاش البته جزعی!

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
از همه باحالتر اسپیکر رو دستس!! خیلی تجربه باحالی باید باشه! یعنی مثلا ریلود میکنی صدای تفنگ از تو دسته در میاد!! این ایده چرا زودتر به ذهن سازنده ها نرسیده بود؟؟ خیلی حسش باحاله و به مراتب از ویبراتور و ..باحالتره

نکته ناامید کننده انالوگا هستند که هنوز سونی عوضش نکرده و جفتش بغل همه و FPS بازی کردن عذاب الهی!

بچه ها یه سوال داشتم در رابطه با اسپیکر رو دسته! الان داشتم ویکیپدیا رو نگاه میکردم هیچی ننوشته بود که اسپیکر روش هست یا نه!! کسی اطلاعی نداره هست یا نه؟؟ نباشه که ضدحاله =((

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
حالا که این کنترل بهینه شده برای FPS ! یعنی در حالت عادی که کنترل رو میگیریم انگشتای اشاره رو R2 و L2 قرار میگیره ؟
من که متوجه نشدم اگه شما میدونید بگید

در مورد انگشت های اشاره باید توی دست گرفته بشه تا متوجه بشیم
اما در مورد تریگر هاش
به نظرم از PS3 بهتر شده ولی باز هم میتونست بهتر باشه! ، به نظرم هنوز تریگر های 360 بهتره! اون هم به این دلیل که تریگر های 360 به حد مطلوبی جلو اومده در حالی که برای PS4 هنوز یکم عقب هست ، اگر به این عکس نگاه کنید متوجه منظورم میشید :
5563844bcd4b.jpg
hqls54am1agghpqu3oxt.jpg

دکمه های R2 & L2 در PS3 که اصلاً کاملاً رو به عقب هستند و برای همین هم هی از دست لیز میخورن و همه باهاش مشکل دارن و راحت نیستن و کارایی دسته 360 رو نمیدن
برای PS4 ما میبینیم که این دکمه ها یکم جلوتر آورده شدن و به نظرم دیگه نباید مشکلی داشته باشه و فکر میکنم دیگه لازم نباشه باهاشون نارنجک پرت کنیم و برای شلیک مناسب باشه
ولی هنوز به برامدگی که دسته 360 داره نرسیده! ، دسته 360 تریگر هاش عالی هست و کار کردن باهاش لذت بخش و آدم احساس راحتی میکنه امیدوارم بتونن دقیقاً به همون راحتی 360 درش بیارن!
دسته 360 یه برتری دیگه هم داره که هنوز توی PS4 هم در کمال ناباوری اصلاح نشده! اون هم قسمتی از قاب دسته که زیر تریگر ها قرار میگیره تا تریگر ها هنگامی که دسته به زمین گداشته میشه به زمین برخورد نکنه و فرو نره و باعث عملی ناخواسته بشه (مثلاً نارنجکمون هدر بره!) ، به جز این ، این محافظ باعث میشه که کار کردن با این تریگر ها راحت تر هم بشه چرا که تکیه گاه انگشتان هم حساب میشه و همچنین انتها و ماکسموم میزانی که تریگر فرو میره هم بهتر مشخص بشه ، مشکلی هم که خودم دارم اینه که مثلاً دسته روی زمین هست نمیشه با هول دادن کنار بزنیش و حتماً باید بلندش کنی و برش داری بذاریش کنار چرا که دکمه هاش گیر میگیره به زمین و حتی ممکن خراب بشه! که باز میبینم دسته PS4 هم همین مشکل رو داره!! من نمیدونم یه محافظ براش درست میکردن مثل 360 چی میشد مگه یعنی به عقلشون نرسیده؟!
باید تا E3 منتظر بمانیم تا ببینیم سونی چه پاسخی برایمان آماده کرده!

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
در مورد انگشت های اشاره باید توی دست گرفته بشه تا متوجه بشیم
اما در مورد تریگر هاش
به نظرم از PS3 بهتر شده ولی باز هم میتونست بهتر باشه! ، به نظرم هنوز تریگر های 360 بهتره! اون هم به این دلیل که تریگر های 360 به حد مطلوبی جلو اومده در حالی که برای PS4 هنوز یکم عقب هست ، اگر به این عکس نگاه کنید متوجه منظورم میشید :
5563844bcd4b.jpg
hqls54am1agghpqu3oxt.jpg

دکمه های R2 & L2 در PS3 که اصلاً کاملاً رو به عقب هستند و برای همین هم هی از دست لیز میخورن و همه باهاش مشکل دارن و راحت نیستن و کارایی دسته 360 رو نمیدن
برای PS4 ما میبینیم که این دکمه ها یکم جلوتر آورده شدن و به نظرم دیگه نباید مشکلی داشته باشه و فکر میکنم دیگه لازم نباشه باهاشون نارنجک پرت کنیم و برای شلیک مناسب باشه
ولی هنوز به برامدگی که دسته 360 داره نرسیده! ، دسته 360 تریگر هاش عالی هست و کار کردن باهاش لذت بخش و آدم احساس راحتی میکنه امیدوارم بتونن دقیقاً به همون راحتی 360 درش بیارن!
دسته 360 یه برتری دیگه هم داره که هنوز توی PS4 هم در کمال ناباوری اصلاح نشده! اون هم قسمتی از قاب دسته که زیر تریگر ها قرار میگیره تا تریگر ها هنگامی که دسته به زمین گداشته میشه به زمین برخورد نکنه و فرو نره و باعث عملی ناخواسته بشه (مثلاً نارنجکمون هدر بره!) ، به جز این ، این محافظ باعث میشه که کار کردن با این تریگر ها راحت تر هم بشه چرا که تکیه گاه انگشتان هم حساب میشه و همچنین انتها و ماکسموم میزانی که تریگر فرو میره هم بهتر مشخص بشه ، مشکلی هم که خودم دارم اینه که مثلاً دسته روی زمین هست نمیشه با هول دادن کنار بزنیش و حتماً باید بلندش کنی و برش داری بذاریش کنار چرا که دکمه هاش گیر میگیره به زمین و حتی ممکن خراب بشه! که باز میبینم دسته PS4 هم همین مشکل رو داره!! من نمیدونم یه محافظ براش درست میکردن مثل 360 چی میشد مگه یعنی به عقلشون نرسیده؟!
باید تا E3 منتظر بمانیم تا ببینیم سونی چه پاسخی برایمان آماده کرده!

عالی بود فقط این قسمت:
((اون هم قسمتی از قاب دسته که زیر تریگر ها قرار میگیره تا تریگر ها هنگامی که دسته به زمین گداشته میشه به زمین برخورد نکنه
و فرو نره و باعث عملی ناخواسته بشه (مثلاً نارنجکمون هدر بره!) ))
بنظره من اصلا اشکال بزرگی نیست که بخواد شرکت سونی برطرفش کنه
و اگه مشکله بزرگی بود 100% در Dual4 حلش میکرد
من خودم تا حالا اصلا به این مشکل برنخوردم و دسته رو هم رو زمین گذاشتم مشکلی پیش نیومده
و دلیلش چیه موقعه ای که بازیو pause نکردین دسته رو رو زمین بزارین
ولی در کل شما با دسته 360 خیلی حال میکنین حتی بیشتر از کنترلر نسل بعد;)

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
عالی بود فقط این قسمت:
((اون هم قسمتی از قاب دسته که زیر تریگر ها قرار میگیره تا تریگر ها هنگامی که دسته به زمین گداشته میشه به زمین برخورد نکنه
و فرو نره و باعث عملی ناخواسته بشه (مثلاً نارنجکمون هدر بره!) ))
بنظره من اصلا اشکال بزرگی نیست که بخواد شرکت سونی برطرفش کنه
و اگه مشکله بزرگی بود 100% در Dual4 حلش میکرد
من خودم تا حالا اصلا به این مشکل برنخوردم و دسته رو هم رو زمین گذاشتم مشکلی پیش نیومده
و دلیلش چیه موقعه ای که بازیو pause نکردین دسته رو رو زمین بزارین
ولی در کل شما با دسته 360 خیلی حال میکنین حتی بیشتر از کنترلر نسل بعد;)

نه من فقط در مورد تریگر هاش گفتم که راحت تره و خیلی بهتره
وگرنه 360 هم مشکلات خودش رو داره ، که بارزترینشون D-Pad ـش هست
محافظ هم درسته ، مشکل بزرگی نیست ولی توی این عصر دیگه انتظارات بالاتر هست
در مورد Pause کردن بازی هم باید بگم که توی مولتی پلیر این امکان وجود نداره ، هرچند درکل این هم خیلی به ندرت پیش میاد.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه ها یه سوال داشتم در رابطه با اسپیکر رو دسته! الان داشتم ویکیپدیا رو نگاه میکردم هیچی ننوشته بود که اسپیکر روش هست یا نه!! کسی اطلاعی نداره هست یا نه؟؟ نباشه که ضدحاله =((

کسی اینو نمیدونه؟ یعنی هیچ صدایی از تو اسپیکر دسته در نمیاد؟؟ صدای تعویض خشاب و .. ؟؟

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
کسی اینو نمیدونه؟ یعنی هیچ صدایی از تو اسپیکر دسته در نمیاد؟؟ صدای تعویض خشاب و .. ؟؟

دسته اسپیکر نداره...جک 3.5 داره برای اتصال هدفون...ضمنا سونی یه هدفون به اسم Pulse زده برای پای استیشن که احتیاجی به اسپیکر روی دسته نیست///یهنی چی یه اسپیکر جلوت و یه اسپیکر روی دسته...واقعا احتیاجه؟

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
من خیلی دوست داشتم اون اختراع Hybrid Joestick (اگه درست یادم مونده باشه. همون که دسته از هم جدا میشد و هر کدوم کنترلر جدا میشدن و بعد میشد به هم وصلش کرد) رو تو این Joestick میدیدم که متاسفانه نشد :d
Navigation Controller خیلی خیلی خوش دست بود . انتظار 2 تا Navigation Controller رو داشتم که به اون صورتی که تو اختراعشون گفته بودن ازش استفاده کنن که متاسفانه نشد !

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دسته اسپیکر نداره...جک 3.5 داره برای اتصال هدفون...ضمنا سونی یه هدفون به اسم Pulse زده برای پای استیشن که احتیاجی به اسپیکر روی دسته نیست///یهنی چی یه اسپیکر جلوت و یه اسپیکر روی دسته...واقعا احتیاجه؟
من فقط تریلر های کنفرانس رو دیدم و دقیق نمی‌دونم ولی به نظر میاد اون قسمت پشت تریگر تا زیر دسته اسپیکر باشه:
hqls54am1agghpqu3oxt.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر