PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان بخش MultiPlayer متاسفانه لود نمیشه چرا ؟؟
البته یکبار منو بمرحله های انلاین اومد اما وارد نمیشه !؟
مشکل کجاست ؟؟

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
وقتی 10 بار عذرخواهی کردن زدن زیر چی چرا بزرگش میکنید؟خبرارو بخونی میفهمی به مشکل برخوردن و پا حرفشون هستن هنوز
وقتی تایپیک رو میکنید محل بحث و جدل های شخصی و چرت و پرت گفتن انتطار دارید بشینم دعوا های بچه گانه شما رو بخونم تا بفهمم چه خبری از این بازی اومده ؟ (با شما نبودم کلی عرض کردم )

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
دوستان این بازی بیشتر آنلاین هست یا سینگل خوبی هم داره؟

بنظرتون اینو بگیرم یا صبر کنم crew یا project cars بیاد؟

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من خیلی به این بازی امید داشتم متاسفانه امتیازهای خوبی نیست خواهشی که از دوستان دارم اینه که بدون تعصب نظرات خودشونو بگن تا کسانی که قصد دارن این بازیو تهیه کنن بهتر تصمیم بگیرن

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
من خیلی به این بازی امید داشتم متاسفانه امتیازهای خوبی نیست خواهشی که از دوستان دارم اینه که بدون تعصب نظرات خودشونو بگن تا کسانی که قصد دارن این بازیو تهیه کنن بهتر تصمیم بگیرن
صفحه های قبل رو نگاه کن همه نظرشون رو دادن دیگه :d

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє

بگیر پشیمون نمیشی
the crew که اشغاله کلا بیخیالش شو
project هم نمیدونم :d
ولی بازی خوبیه نمراتشو ول کن

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
بگیر پشیمون نمیشی
the crew که اشغاله کلا بیخیالش شو
project هم نمیدونم :d
ولی بازی خوبیه نمراتشو ول کن
crew چرا آشغاله؟ هنوز که نیومده! :p
crew قرار بود فقط آنلاین باشه ولی الان میگن بخش سینگل بهش اضاف شده واسه همین دودل شدم

یعنی سینگل dc اوکی هست؟ تو مایه های nfs ـه یا بهتره یا بدتره؟ (من کلا nfs بازم :d خصوصا run )

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
crew چرا آشغاله؟ هنوز که نیومده! :p
crew قرار بود فقط آنلاین باشه ولی الان میگن بخش سینگل بهش اضاف شده واسه همین دودل شدم

یعنی سینگل dc اوکی هست؟ تو مایه های nfs ـه یا بهتره یا بدتره؟ (من کلا nfs بازم :d خصوصا run )

اونایی که بتاشو بازی کردن میگن مفت نمیارزه

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
امیدوارم زودتر بخش چندنفرش راه بیفته چون هم اینکه اکثریت ماشین ها نیازمنده لول کلابتون هست و اگه به سرور وصل نشه اون ماشین ها براتون باز نمیشن هم اینکه دیگه الان تک نفرش حس انچنانی نداره خود من دلیل اصلیم بخش انلاینش بود!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
سلم خسته نباشید.یه راهنماییم منو بکنید..میخوام بازی و بخرم دو دلم!!!!!البته بعضیا باعث شدن دو دل بشم سر بازی خریدن :-D

خیلی سخته تو یک تاپیک بازی انحصاری بخوای برای خرید یک بازی راهنمایی بگیری من خودم این مشکلات رو قبلا سر بازی MAG و همچنین inF داشتم
من خودم این بازی رو نگرفتم چون اینجا یک عده اومدن از بازی بد گفتن و یک عده گفتن عالیه و متای بازی هم شده 72 الان واقعا تصمیم گرفتن برای من خیلی سخته قیمت بازیم کم نیست ونمیشه زیاد ریسک کرد

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
به نظر من بازی قشنگیه ولی اونجوری که تبلیغش رو میکردند بزرگ و خاص نیست.....گیم پلی واقعا لذت بخشی داره یعنی من که سبک ارکید رو بیشتر میپسندم رو راضی کرد و به ارکید خیلی نزدیک تر هست تا سیمولیشن...گرافیک ماشین ها واقعا عالی هست ولی همون نبود AA درست خیلی زده تو سر بازی...نمیدونم تیم فنی کم آورده یا چیز دیگه...گرافیک محیطی هم شاید از همه بازی های ریسینگ دیگه رو کنسول ها بهتر باشه ولی باز هم راضی کننده نیست و پایین تر از گیف ها به چشم میاد...کسی که فقط برای بخش سینگل میخواد بگیره هم میتونه سر گرم بشه تعداد event ها خوبه و حدودا 15 تا 20 ساعتی این بخش کار میبره تا کامل بشه...بخش انلاینش رو هنوز موفق نشدم به سرور هاش وصل بشم فکر کنم هنوز دان هستند...
در مجموع مشکل اصلی بازی نقص و کمبود های اون هست تا ایراد و مشکل در بخش خاصی...و تیم سازنده لقمه بزرگی برداشته که توش موند...به هر حال تجربه شد براشون و در آینده بازیهای بهتر بسازند...

تا اینجا 7.5 از نظر من مناسب هست.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
خیلی سخته تو یک تاپیک بازی انحصاری بخوای برای خرید یک بازی راهنمایی بگیری من خودم این مشکلات رو قبلا سر بازی MAG و همچنین inF داشتم
من خودم این بازی رو نگرفتم چون اینجا یک عده اومدن از بازی بد گفتن و یک عده گفتن عالیه و متای بازی هم شده 72 الان واقعا تصمیم گرفتن برای من خیلی سخته قیمت بازیم کم نیست ونمیشه زیاد ریسک کرد
آخه ما هممون ps بازیم حتی اگه انحصاری های خودمون هم زیر سوال ببریم مشکلی نیست! (همچین گفتم انحصاری خودمون انگار ارث پدریه! :d )
ولی اگه هـ ـک بشه دیگه نیازی به مشاوره نیست چون قیمت بازی میرسه به یک دهم اونوقت همه بازی ها رو چشم بسته میخریم >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر