Multi Platform Dragon's Dogma 2

DD 2.PNG
بالاخره بعد ماه ها حدس و گمان در سالگرد 10 سالگی این بازی ، امشب کپکام در یک رویداد اختصاصی از نسخه دوم بازی رونمایی کرد.

DD2 از موتور بازیسازی اختصاصی کپکام (RE Engine) توسع داده خواهد شد.
موتوری که نسل جدید نسخه های Resident Evil و همینطور DMC را در کارنامه درخشانش داره.

کارگردان بازی هیدیاکی ایتسونو ، کارگردان و تهیه کننده نسخه پیشین DD و همینطور عناوین تحسین شده نسخه دوم تا پنجم DMC هستن.

متن بالا موقتی هست و بعدا بروز میشه.

آپدیت میشه...

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
729
نام
reza
دوستان بازی ای که 30 فریم بازی کنم خیلی کنده و واقعا اذیت می‌کنه
اما ویدیو هایی که از بازی دیدم خیلی روونه و اصلا شبیه 30 فریم نیست
جریانش چیه ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان بازی ای که 30 فریم بازی کنم خیلی کنده و واقعا اذیت می‌کنه
اما ویدیو هایی که از بازی دیدم خیلی روونه و اصلا شبیه 30 فریم نیست
جریانش چیه ؟

تو ویدئو اصلا بد بودنش مشخص نیست. من سر Middle-Earth: Shadow of War همین اشتباه رو کردم. یوتیوب ویدئو دیدم گفتم ۳۰فریمش اصن بد نیست برم یه تستی بزنم. بازی رو دانلود کردم بعد نیم ساعت پاک کردم :D افتضاح بود از نظر فریم و پرفورمنس.

• Like
Reactions: reza8

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
تو ویدئو اصلا بد بودنش مشخص نیست. من سر Middle-Earth: Shadow of War همین اشتباه رو کردم. یوتیوب ویدئو دیدم گفتم ۳۰فریمش اصن بد نیست برم یه تستی بزنم. بازی رو دانلود کردم بعد نیم ساعت پاک کردم :D افتضاح بود از نظر فریم و پرفورمنس.
خدایی یک نسل جلو رفتیم این مشکلات پیش نیاد.:|

• Like
Reactions: RaminZero21

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
اقا بیخیال این بازی بشید قشنگ بشینید از جمعه رونین بازی کنید کپکام قشنگ پچ بده یا همین ۳۰ فریم را پایدار کنه یا بعدا ۶۰ فریم بده .البته اگه کنسول بازید:D

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
مطمئنا اگه بازی پچ روز عرضه نداشته تو همون یکی دو هفته اول مشکلات بازی برطرف میشه .
این review هایی که من دیدم مشکل حاد تر از این حرفاس ai مشکل داره climbing و camera مشکل داره افت فریم ها بماند از capcom بعید بود خلاصه باید تاخیر میزدن

• Like
Reactions: king of north

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش

بر اساس این ریویو که منتقدش نزدیک ترین سلیقه به من رو داره بازی دقیقا همون چیزیه که باید باشه و بابت این قضیه خوشحالم. البته همونطور که قبلا گفتم بازی برای همه ساخته نشده و ظاهرا هدف طرفدارهای شماره قبلی بوده. برای همین با توجه به دنوو دار بودنش و اینکه نمیشه اول امتحان کرد پیشنهاد میکنم اول اطلاعات در مورد بازی جمع کنید تا دقیقا بدونید با چی طرف هستید بعد به سراغش برید نه با این دید که فلانی این بازی رو دوست داره و میگه جزو بهترین بازی های عمرمه پس حتما من هم باید بازی کنم.
در مورد افت فریم هم داخل ویدئو توضیح داده ولی بطور خلاصه میگه با وجود اینکه افت فریم داشته ولی اذیت نکرده و گاهی اصلا متوجش نمیشده.

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
FightinCowboy هم ریویو رفته از روی بازی که خیلی ریویو خوبی هست در مورد اون قضیه که بعضی میگن داستان خوبه و برخی میگن نه هم بدون اسپویلر دلیلش رو توضیح میده. پر از اطلاعات بدردبخور هست ریویو دوست داشتید ببینید:
=======

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
دوستان احتمال کرک شدن بازی هست یا بخریم بره؟ خبری چیزی از empress نشده اخیرا؟ یا اینکه گروه/شخص دیگه ی هست بتونه دنوو کرک کنه؟

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
133
بررسی‌های IGN رو دیدم (هم بررسی پرفورمنس و هم نقد و بررسی خود بازی)، خدا رو شکر از لحاظ فریم ریت وضعیت بازی روی Ps5 جوری نیست که نشه بازی کرد.

Action بازی، یعنی هم melee و هم بخصوص کستینگ جادو برای یه بازی rpg، خیلی خیلی خفنه. واقعا حال کردم.

در کل من خودم حتما میرم سراغش ولی نه الآن، توی بررسی پرفورمنسش هم گفت که اگر یه مقدار صبر کنید احتمالن با پچهای آینده، وضعیت فریم ریت بهتر میشه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
مشکلات بازی که اصلا بزرگ و غیر قابل حل نیستن. با یکی ۲تا پچ اساسی و خوب به راحتی حل میشن. باقی مواردم به نظرم همونیه که طرفدارای بازی میخواستن و منتظرش بودن. در کل فکر کنم تو کاری که میخواستن انجام بدن موفق شدن.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,594
نام
mohammad
بازی دستاورد های بزرگی داشته،
قطعا نمیشه مشکلات پرفورمنس رو نادیده گرفت، ولی خوب اونقدر بازی تو بخشای دیگه خوب بوده که بشه گفت بازی در کل عالی بوده!
مشکل بازی هم بیشتر از اینکه به تیم اصلی سازنده ها برگرده به re engine برمگیرده!
برخلاف اون تعریف های بی شمار زیاد از این انجین! باید قبول کنیم خروجی ویژوالی همیشه در سطح خیلی خوب و معقول بوده، ما هیچوقت از RE engine که تو پایان سال به عنوان بنچمارک گرافیکی یاد نمی کردیم! این پرفورمنس عالی بازی های ساخته شده با این انجین و اینکه مشکلی تو توسعه بازی ها ایجاد نمی کرد، این انجین رو خاص و زبانزد کرده بود، که الان مشخص شده همون پرفورمنسم نمی تونه به خوبی ارائه بده، وقتشه هر چه سریع تر عناوینشون به نسل بعد RE engine منتقل بشن! حتی مانتسر هانتر بعدی که برا نسل 9هست مشخصه اون چیزی که میخواستن تو گیمپلی اعمال کنن اونقدر الزامی بوده و پرفورمنس مهم بوده، که انچنان شاید گرافیک فنی قابل قبولی نداره!

به هر حال بازی قطعا در آینده بیشتر ازش می شنویم، و قراره تاثیرشو تو خیلی از بازی های آینده بقیه کمپانی ها بزاره و این تجربه رو بقیه توسعه دهنده ها بهبود بدن! قطعا بازی در همه بخشا پرفکت نیست، ولی اینکه تو یک سری بخشا بسیار خاصه، این بازی رو خیلی متمایز می کنه!

من شخصا هر ویدیو از بازی می بینم بسیار لذت می برم، تنها مشکل شخصی که شاید باهاش داشته باشم که مربوط به کل سری هست، آرت دایرکشن خیلی ساده و کلاسیک بازیه!
نمی دونم کیا انیمیشن های پیامبران و فرمانروایان مقدس رو یادشونه، قشنگ واضحه کارای آرت سری رو عوامل همون تیما زدن:D

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
312
کپکام که اعلام کرده بود به خاطر تعداد زیاد npc تو محیط باعث میشه افت فریم ایجاد بشه ،
یه سری از گیمرها دور هم جمع شدن دارن لیستی از npc ها که الکی تو محیط میچرخن رو میکشن تا افت فریم ایجاد نشه
:D😂😂

photo_2024-03-21_19-46-38.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر