Multi Platform Dragon's Dogma 2

DD 2.PNG
بالاخره بعد ماه ها حدس و گمان در سالگرد 10 سالگی این بازی ، امشب کپکام در یک رویداد اختصاصی از نسخه دوم بازی رونمایی کرد.

DD2 از موتور بازیسازی اختصاصی کپکام (RE Engine) توسع داده خواهد شد.
موتوری که نسل جدید نسخه های Resident Evil و همینطور DMC را در کارنامه درخشانش داره.

کارگردان بازی هیدیاکی ایتسونو ، کارگردان و تهیه کننده نسخه پیشین DD و همینطور عناوین تحسین شده نسخه دوم تا پنجم DMC هستن.

متن بالا موقتی هست و بعدا بروز میشه.

آپدیت میشه...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان

DD 2.PNG

بالاخره بعد ماه ها حدس و گمان در سالگرد 10 سالگی این بازی ، امشب کپکام در یک رویداد اختصاصی از نسخه دوم بازی رونمایی کرد.

DD2 از موتور بازیسازی اختصاصی کپکام (RE Engine) توسع داده خواهد شد.
موتوری که نسل جدید نسخه های Resident Evil و همینطور DMC را در کارنامه درخشانش داره.

کارگردان بازی هیدیاکی ایتسونو ، کارگردان و تهیه کننده نسخه پیشین DD و همینطور عناوین تحسین شده نسخه دوم تا پنجم DMC هستن.

متن بالا موقتی هست و بعدا بروز میشه.

آپدیت میشه...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
کسی این تاپیک رو آپدیت نمی کنه؟ :((

==============

برای کسایی که شوکیس هفته پیش پلی استیشن رو دیدن و قاطی خروار خروار شاهکارهای دیدنی اون شب، این بازی چشم شون رو گرفت، ولی نمیدونن بازی در مورد چیه دقیقا
به شدت این ویدیو پیشنهاد میشه :D

تقریبا با تجربه خودم هم از بازی همخونی داره این ویدیو، فقط با این فرق که پلی ترو من به خاطر مشکلات فنی رو PC و چند تا خطای محاسباتی تو پیشروی و از دست دادن یه سری ایتم های کلیدی هیچ وقت به انتها نرسید :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
کسی این تاپیک رو آپدیت نمی کنه؟ :((
چرا دارم کارهاش رو انجام میدم.
خیلی یهو شد ، واقعا انتظارش رو نداشتم به این زودی نمایش داشته باشن.
==============
من واقعا جزو 3تا بازی مورد انتظارمه.
یکی از آندرریتدترین بازیها که نه از متا شانس آورد و نه تو فروش خیلی تحویل گرفته شد با این چندباری که ری-ریلیز شد.

این تریلر هم که تاکید زیادی روی سیستمهای جادوی خفن این سری داشت که نقطه قوت نسخه قبلی بود.
دیدن این بازی تو RE Engine جزو آرزوهای گیمیم بود که واقعا داره برآورده میشه.

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
من زیاد با نسخه اول حال نکردم مبارزات و تنوع کلاس خیلی خوب بود ولی به عنوان یک بازی rpg در بقیه ضمینه ها خیلی ضعیف بود طراحی محیط و داستانش جالب نبود امیدوارم این موارد توی نسخه دوم درست بشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeedonly

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
چرا دارم کارهاش رو انجام میدم.
خیلی یهو شد ، واقعا انتظارش رو نداشتم به این زودی نمایش داشته باشن.
==============
من واقعا جزو 3تا بازی مورد انتظارمه.
یکی از آندرریتدترین بازیها که نه از متا شانس آورد و نه تو فروش خیلی تحویل گرفته شد با این چندباری که ری-ریلیز شد.

این تریلر هم که تاکید زیادی روی سیستمهای جادوی خفن این سری داشت که نقطه قوت نسخه قبلی بود.
دیدن این بازی تو RE Engine جزو آرزوهای گیمیم بود که واقعا داره برآورده میشه.

حقیقتا با هر متر و معیاری نباید این دنباله ساخته می شد

ولی از اون جا که ایتسونو آتوی همه کله گنده های کپکام رو داره، هر چیزی شدنیه :D
و حقیقتا خدا رو شکر :D

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,587
نام
Alireza
دوستان ما میتونیم بعنوان این نژادی که شبیه khajiit های elder scrolls هستن بازی کنیم؟
اره ظاهرا. یه تیکه از تریلر انگار کارکتر طرف مرد شیری بود:
Screenshot_20230531_212111_Gallery.jpg

بازی اولم قرار بود نژاد های مختلف داشته باشه، ولی بخاطر مشکلات بودجه همشون حذف شدن. (به علاوه خیلی چیزای دیگه. محصول نهایی نصف چیزی که براش برنامه داشتن هم نبود.)

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
همون نسخه اول و تا اومد گرفتم ، بازی یه مشکلی که داشت متاسفانه auto save نداشت و من شاید 10 ساعت بکوب بازی کردم و اومدم بیرون دیدم هر چی بازی کردم پرت شده😑
حالا شایدم داشت و باید فعال میکردیم ولی یادمه اینقدر عصبی شدم پاک کردم و دیسک و فروختم رفت.

تو شماره دوم قطعا دیگه این داستان نیست و منتظرم ببینم چطور از اب درمیاد.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
بازی قطعا ضعف داشت که خوب نفروخت.
ولی بنظرم اگه همون بازی امروز منتشر میشد خیلی بیشتر تحویل گرفته میشد.

نکات مثبت بازی باس فایتهای جذاب که میشد از سروکولشون رفت بالا، سیستم جادو که نمونش تو کمتر بازی دیگه ای پیدا میکنیم.
با اینکه Rpg بود ولی سیستم مبارزات خیلی جذابی داشت.
مقایسه کنید با اسکایریم که با فاصله کمتر از یکسال از هم منتشر شدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر