Multi Platform Dragon's Dogma 2

DD 2.PNG
بالاخره بعد ماه ها حدس و گمان در سالگرد 10 سالگی این بازی ، امشب کپکام در یک رویداد اختصاصی از نسخه دوم بازی رونمایی کرد.

DD2 از موتور بازیسازی اختصاصی کپکام (RE Engine) توسع داده خواهد شد.
موتوری که نسل جدید نسخه های Resident Evil و همینطور DMC را در کارنامه درخشانش داره.

کارگردان بازی هیدیاکی ایتسونو ، کارگردان و تهیه کننده نسخه پیشین DD و همینطور عناوین تحسین شده نسخه دوم تا پنجم DMC هستن.

متن بالا موقتی هست و بعدا بروز میشه.

آپدیت میشه...

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
میون انتقادهایی که میشه و اگه فکر می کنید واقعا کپکام نادم و پشیمان میشه باید بگم بازی تو استیم موفق شد به 200هزار بازیکن همزمان برسه...:D
View attachment 332195
متاسفانه وقتی سازنده مطمعن باشه که بازی بخاطر کیفیتی که داره موفق میشه میتونه همچین حرکاتی هم بزنه با تمام انتقادها و همچنان بخاطر کیفیت خوبش بازی پرطرفدار باقی میمونه

• Like
Reactions: Arima Kishou

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
میون انتقادهایی که میشه و اگه فکر می کنید واقعا کپکام نادم و پشیمان میشه باید بگم بازی تو استیم موفق شد به 200هزار بازیکن همزمان برسه...:D
View attachment 332195
الان پیک 200k موفقیته برای ی بازی توی این مقیاس با اینهمه هایپ پشتش؟اگه ریویها مثبت بودن مطمئن باش این عدد در بدترین حالت دوبرابر میشد شاید من اشتباه میکنم ولی این بازیو نباید با بازیای قبلی کپکام مقایسه کنید باید با rpg های بزرگ مقایسه بشه چون خودش هم یکی از اوناس
cyberpunk 2077 : 1,054,388
elden ring : 953,426
baldur's gate 3 : 875,343
ساب ژانر هاشون باهم فرق میکنه ولی همشون rpg هستن

منم این سریو خیلی دوست دارم و پیگیرشم و دلم میخواد موفق بشه و مطمئنم میشه چون خوده بازی خوبه این ریویوهای استیم هم کاملا طبیعیه کاربراش تعارف ندارن کوچیکترین مشکل موفع لانچ باشه حسابی از خجالت بازی درمیان ولی همینا وقتی وضعیت اوکی بشه میان تست میکنن و اگه مشکلات رفع شده باشه ریویهاشون رو مثبت میکنن مورد از این بدتر هم داشتیم که very positive شده برای این همین اتفاق میوفته ولی حرفم اینه رسیدن به پیک 200 هزار برای ی بازی بزرگ مثله این موفقیت حساب نمیشه که کپکام خیالش راحت بشه بگه 5 سال بازی ساختم حالا که به 200هزار رسیدیم دیگه کافیه و بیخیال انتقاد ها بشیم

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,599
نام
mohammad
الان پیک 200k موفقیته برای ی بازی توی این مقیاس با اینهمه هایپ پشتش؟اگه ریویها مثبت بودن مطمئن باش این عدد در بدترین حالت دوبرابر میشد شاید من اشتباه میکنم ولی این بازیو نباید با بازیای قبلی کپکام مقایسه کنید باید با rpg های بزرگ مقایسه بشه چون خودش هم یکی از اوناس
cyberpunk 2077 : 1,054,388
elden ring : 953,426
baldur's gate 3 : 875,343
ساب ژانر هاشون باهم فرق میکنه ولی همشون rpg هستن

منم این سریو خیلی دوست دارم و پیگیرشم و دلم میخواد موفق بشه و مطمئنم میشه چون خوده بازی خوبه این ریویوهای استیم هم کاملا طبیعیه کاربراش تعارف ندارن کوچیکترین مشکل موفع لانچ باشه حسابی از خجالت بازی درمیان ولی همینا وقتی وضعیت اوکی بشه میان تست میکنن و اگه مشکلات رفع شده باشه ریویهاشون رو مثبت میکنن مورد از این بدتر هم داشتیم که very positive شده برای این همین اتفاق میوفته ولی حرفم اینه رسیدن به پیک 200 هزار برای ی بازی بزرگ مثله این موفقیت حساب نمیشه که کپکام خیالش راحت بشه بگه 5 سال بازی ساختم حالا که به 200هزار رسیدیم دیگه کافیه و بیخیال انتقاد ها بشیم
اما و اگر همش حرفه! هر بازی فلان کارو رعایت می کرد پیک پلیراش یک عدد خاصه بیشتر بووده!:D

بله 200k برا این بازی عالیه، و اتفاقا حتما باید با سایر محصولات اصلی خوده کپکام مقایسه بشه!

پشت الدن رینگ، متای عالی و تجربه سه نسخه دارک سولز، دیمن سولز و بلادبورن بوده و سکیرو بوده! و اینکه میازاکی و فرام خودشون رو ثابت کرده بودند!

پشت BG3 عناوین موفق لاریان و یک نسخه ارلی اکسس و متای 96 بوده...

پشت سایبرپانک، cdpr بود که هر نسخه ویچرش کیلومتری از نسخه قبل بهتر بودن و یک هایپ و مارکتینگ تاریخی قرار داشت!

بله این اثر باید با اثار کپکام مقایسه بشه!
چرا؟
چون هر کسی با تاریخچه کپکام در گذشته های دور آشنا باشه، یادشه که این کمپانی از همون اول دنبال تنوع در محصولات بود و کلی ip داره که سالیان ساله رها شده!

حتی اینکه پس از نسل هفت دوران تاریک کپکام شروع شد و چند سالی تو سکوت خبری رفت و فقط مدام ریمستر عرضه می کرد، به خاطر شکست های تجاری هر عنوان جدیدی بود که عرضه می کرد!

بله این پیک پلیر باید با اثار فعلی کپکام مقایسه بشه، چون کپکام تبدیل به کمپانی شد که دویژن های اصلیشو خلاصه به مانستر هانتر و RE کرد، و اون وسطا چی بشه منت سرمون بزاره بعد از ده سال یک dmc یا DD که ip نسبتا مطرح ترش هستن رو عرضه کنه، وای به حال بقیه سری های فراموش شدش!

بله این پیک پلیر یک موفقیت برا کپکامه که یاداوری کنه می تونه باز به صورت ارگانیک فقط برای DD و عناوین RPG یک دویژن اختصاصی تاسیس کنه!

بله این پیک پلیر خیلی مهمه! چون اتفاقا به سهام داران کپکام چشم انداز روشن تری برای آینده این کمپانی تصویر می کنه که نیاز نیست کپکام روی چند فرنچایز محدود خلاصه بشه، و اتفاقا با قدرت بیشتر و سرمایه بیشتر خوده کپکام رو گسترش بدن تا ما کپکام نسل های گذشته رو ببینیم! کپکامی که ما یادمونه و دلنشین بود که به شدت روی عناوین مختلف سرمایه گزاری می کرد! نه این کپکامی که از اواسط نسل هشت به لطف RE Engine دوباره مطرح شده...!

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
اما و اگر همش حرفه! هر بازی فلان کارو رعایت می کرد پیک پلیراش یک عدد خاصه بیشتر بووده!:D

بله 200k برا این بازی عالیه، و اتفاقا حتما باید با سایر محصولات اصلی خوده کپکام مقایسه بشه!

پشت الدن رینگ، متای عالی و تجربه سه نسخه دارک سولز، دیمن سولز و بلادبورن بوده و سکیرو بوده! و اینکه میازاکی و فرام خودشون رو ثابت کرده بودند!

پشت BG3 عناوین موفق لاریان و یک نسخه ارلی اکسس و متای 96 بوده...

پشت سایبرپانک، cdpr بود که هر نسخه ویچرش کیلومتری از نسخه قبل بهتر بودن و یک هایپ و مارکتینگ تاریخی قرار داشت!

بله این اثر باید با اثار کپکام مقایسه بشه!
چرا؟
چون هر کسی با تاریخچه کپکام در گذشته های دور آشنا باشه، یادشه که این کمپانی از همون اول دنبال تنوع در محصولات بود و کلی ip داره که سالیان ساله رها شده!

حتی اینکه پس از نسل هفت دوران تاریک کپکام شروع شد و چند سالی تو سکوت خبری رفت و فقط مدام ریمستر عرضه می کرد، به خاطر شکست های تجاری هر عنوان جدیدی بود که عرضه می کرد!

بله این پیک پلیر باید با اثار فعلی کپکام مقایسه بشه، چون کپکام تبدیل به کمپانی شد که دویژن های اصلیشو خلاصه به مانستر هانتر و RE کرد، و اون وسطا چی بشه منت سرمون بزاره بعد از ده سال یک dmc یا DD که ip نسبتا مطرح ترش هستن رو عرضه کنه، وای به حال بقیه سری های فراموش شدش!

بله این پیک پلیر یک موفقیت برا کپکامه که یاداوری کنه می تونه باز به صورت ارگانیک فقط برای DD و عناوین RPG یک دویژن اختصاصی تاسیس کنه!

بله این پیک پلیر خیلی مهمه! چون اتفاقا به سهام داران کپکام چشم انداز روشن تری برای آینده این کمپانی تصویر می کنه که نیاز نیست کپکام روی چند فرنچایز محدود خلاصه بشه، و اتفاقا با قدرت بیشتر و سرمایه بیشتر خوده کپکام رو گسترش بدن تا ما کپکام نسل های گذشته رو ببینیم! کپکامی که ما یادمونه و دلنشین بود که به شدت روی عناوین مختلف سرمایه گزاری می کرد! نه این کپکامی که از اواسط نسل هشت به لطف RE Engine دوباره مطرح شده...!

ولى بازم واسه ماركتينگ بازى و عقبه خوب كپكام تو اين نسل و نسل قبلى و از همه مهم تر اقبالى كه بين گيمر ها اين چند سال نسبت به rpg ها ايجاد شده بازم كمه ولى خب فاجعه رخ نداده و ميتونن بهترش هم بكنن.

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,599
نام
mohammad
ولى بازم واسه ماركتينگ بازى و عقبه خوب كپكام تو اين نسل و نسل قبلى و از همه مهم تر اقبالى كه بين گيمر ها اين چند سال نسبت به rpg ها ايجاد شده بازم كمه ولى خب فاجعه رخ نداده و ميتونم بهترش هم بكنن.
کاملا درسته

ولی ما داریم بازی رو با عناوینی مقایسه می کنیم که rpg هایی بودن که رقباشون رو به خاک و خون کشیدن:D

DD2 رو نمیشه بهش لقب شاهکار داد! بازی خیلی خیلی خوب و الهام بخشه! و اصلا همونایی هم که اصلا به پرفورمنس بازی گیر ندادن، اصلا نقدی به مشابه نقد های الدن رینگ و BG3 ننوشتن!

بازی تو یک سری بخشا عالی و تک هست، ولی نمیشه گفت در همه زمینه ها عالی عمل کرده و یک محصول کامل پرفکته، صرفا تکامل دهنده ای عالی برا نسخه قبلش بوده!

ما اگه بازیو با چند rpg خاص مقایسه نکنیم! اوضاعش میون RPGها خیلی خوبه

برای مثال پیک پلیر های ویچر 3 تازه بعد از فصل اول سریالش رسید به 103هزار تا

یا اسکایریم که زمان خودش بسیار سروصدا کرد زیر 290هزار تاست!

DD2 با تمام نقدای منفی و ریفاند هاش، هنوزم تو جدول فروش استیم رتبه یک رو داره! و اگه بتونن به سرعت پچ هارو برسونن تا 300هزار تا هم بازی جا داره که بره جلو!

• Like
Reactions: reza8

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
Dragon's Dogma 2 - To Dragon's Dogma 2 players on Steam - Steam News
Code:
To all Dragon's Dogma 2 players

We would like to update you on the status of the following items, about which we have received numerous comments from the community. To all those looking forward to this game, we sincerely apologize for any inconvenience.

■Crashes and bug fixes
We are investigating/fixing critical problems such as crashes and freezing.
We will be addressing crashes and bug fixes starting from those with the highest priority in patches in the near future.

■The option of starting a new game
We are looking at adding a feature to the Steam version of the game that will allow players that are already playing to restart the game. We will announce more details as soon as we can.

■Paid DLC
All the items listed below can be obtained in-game or as paid DLC items.
Art of Metamorphosis - Character Editor
Ambivalent Rift Incense - Change Pawn Inclinations
Portcrystal - Warp Location Marker
Wakestone - Restore the dead to life!
500 Rift Crystals / 1500 Rift Crystals / 2500 Rift Crystals - Points to Spend Beyond the Rift
Makeshift Gaol Key - Escape from gaol!
Harpysnare Smoke Beacons - Harpy Lure Item

■Regarding Frame Rate
A large amount of CPU usage is allocated to each character and calculating the impact of their physical presence in various areas. In certain situations where numerous characters appear simultaneously, the CPU usage can be very high and may affect the frame rate. We are aware that in such situations, settings that reduce GPU load may currently have a limited effect; however, we are looking into ways to improve performance in the future.

The Dragon's Dogma 2 Team

================
خلاصش اینکه دارن به ورژن استیم گزینه نیوگیم اضافه میکنن.
اینکه مشکل کرش ، فریم ریت و بهینه سازی رو هم رفع میکنن.

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
دوستان میشه لطفا از تجربتون از بازی بگین از امار و ارقام بکشید بیرون بخدا سر بازی دو دلیم ما هیشکیم یه نظر مفید نمیزاره همش امار ارقام ایناس چه فایده ای داره برای بقیه مخاطبا؟!لطفا از تجربتون با گیم بفرمایید چطوره شاید یکی مثل من بخواد بازیو تهیه کنه دو دله.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
دوستان میشه لطفا از تجربتون از بازی بگین از امار و ارقام بکشید بیرون بخدا سر بازی دو دلیم ما هیشکیم یه نظر مفید نمیزاره همش امار ارقام ایناس چه فایده ای داره برای بقیه مخاطبا؟!لطفا از تجربتون با گیم بفرمایید چطوره شاید یکی مثل من بخواد بازیو تهیه کنه دو دله.
این روزهای اول نوروزه ، خیلیهامون میریم اینور اونور نمیشه قفلی زد رو بازی.

امروز اگه صبر کنی من یک مطلب میزارم تا شب.
دوستان دیگه هم هستن.

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
312
بیشتر گیمرهای ایرانی توانایی خرید این بازی رو ندارن و قفل دنوو داره و هنوز کرک نشده ،به خاطر همین پیامهای تجربیات گیمری خلوته

• Like
Reactions: reza8 and Jaw

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
یه ویدیو دیدم طرف با ۳۰۶۰ti و فعال کردن dlss و خاموش کردن یه سری موارد گرافیکی داشت ۶۰ فریم می‌گرفت
روی کنسول که به نظرم تا آپدیت ندادن حیفه

• Love
Reactions: Jaw

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
بیشتر گیمرهای ایرانی توانایی خرید این بازی رو ندارن و قفل دنوو داره و هنوز کرک نشده ،به خاطر همین پیامهای تجربیات گیمری خلوته
در وهله اول خود بنده کنسول گیمرم!و در وهله بعدی درست میفرمایید خیلی از ما ایرانیا متأسفانه توانایی خرید بازیو مورد علاقمونو نداریم ولی خب بعضیا هم هستن توی همین فروم خودم حتی با چند نفرشون اشنا هستم که سرکار میرن(خودمم جزوشون هستم)از خیلی از هزینه هاشون میزنن که بازیو تهیه کنن و تجربه کنن بازیو من حقیقتش میخواستم تا همین الان که ایام تعطیلی وقت بازتره گیمو بزنم ولی حقیقتا هرموقع تاپیک رفرش میکنم همش بحث امار ارقامه کامنت منفیه بقیه کاربراس کسی درباره بازی انچنان صحبت نکرده برای همین اومدم درخواست کردم لطفا درباره بازی نظر بدن دوستان عزیز.خلاصه دم‌ هر کسی میاد وقت میزاره درباره بازی نظر میده گرم
شرمنده بابت اف تاپیک شدن.

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
بشخصه خیلی حال نکردم یه حس mmo طور بهم میده بعد لول 9 دیگه دراپ کردم. یه جورایی همون فن های dd1 جذب میکنه خارج از اون نه

• Like
Reactions: Jaw

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
بشخصه خیلی حال نکردم یه حس mmo طور بهم میده بعد لول 9 دیگه دراپ کردم. یه جورایی همون فن های dd1 جذب میکنه خارج از اون نه
فکر کنم خیلی سایدکوئست و... انجام دادی.
چون این مورد رو تو نسخه قبل هم دیدم که بچه ها عنوان میکردن.

بچسب به ماموریتهای اصلی.
این اوایلش تا استارت بخوره زمان میخواد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر