Multi Platform Dragon's Dogma 2

DD 2.PNG
بالاخره بعد ماه ها حدس و گمان در سالگرد 10 سالگی این بازی ، امشب کپکام در یک رویداد اختصاصی از نسخه دوم بازی رونمایی کرد.

DD2 از موتور بازیسازی اختصاصی کپکام (RE Engine) توسع داده خواهد شد.
موتوری که نسل جدید نسخه های Resident Evil و همینطور DMC را در کارنامه درخشانش داره.

کارگردان بازی هیدیاکی ایتسونو ، کارگردان و تهیه کننده نسخه پیشین DD و همینطور عناوین تحسین شده نسخه دوم تا پنجم DMC هستن.

متن بالا موقتی هست و بعدا بروز میشه.

آپدیت میشه...

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,466
سیستم مورد نیاز عنوان Dragon's Dogma 2 در استیم رونمایی شد

ظاهرا روی همه پلتفرمها فریم 30 اجرا میشه

View attachment 330967
رو PC فریم ریت ۳۰ لاک نیست. اینجا فریم ریت تخمینی رو گفته که مثلا با ۲۰۸۰ تو 4K حدود ۳۰ فریم میده. ری تریس هم بخوای فعال کنی 2080ti میخواد. طبیعتاً رزولوشن بیاری پایین فریم بیشتری میده.
تازه همینم که نوشته معلوم نیست با چه تنظیمات گرافیکی که قطعا تنظیمات Ultra یا Very High منظورش نیست

• Like
Reactions: Alien87

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,416
نام
مــاکــان

Warfarer​

View attachment Dragon's Dogma 2 - Vocation Gameplay Spotlight- Warfarer.mp4

این کلاس به نوعی هیبریدیه و میتونه ترکیبی از چندکلاس Mage , archer و Fighter باشه.
با این تفاوت که بیس Stats اون رو آوردن پایین که تبدیل به وکیشین OP نشه.
همینطور اسکیلهاش به نسبت اون کلاسهای تخصصی کمتره.

مثلا یکی که warfarer میگره قطعا از کلاس Warrior/Mage/Archer یک به یک ضعیفتره ولی نکته مثبتش اینه که میتونه در آن واحد نسخه محدود شده هر سه اونها باشه.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین

Warfarer​

View attachment 331184

این کلاس به نوعی هیبریدیه و میتونه ترکیبی از چندکلاس Mage , archer و Fighter باشه.
با این تفاوت که بیس Stats اون رو آوردن پایین که تبدیل به وکیشین OP نشه.
همینطور اسکیلهاش به نسبت اون کلاسهای تخصصی کمتره.

مثلا یکی که warfarer میگره قطعا از کلاس Warrior/Mage/Archer یک به یک ضعیفتره ولی نکته مثبتش اینه که میتونه در آن واحد نسخه محدود شده هر سه اونها باشه.
من عاشق این کلاسه شدم
تو تریلر sop سونی دیدمش هرچی گشتم نفهمیدم جریان این چیه
فکر میکردم بعدا میتونی همچین قابلیتی بدست بیاری
نگو خودش کلاس بوده😬
بنظرم این کلاس برا امسال من که حوصله و وقت پلی دادن با هر کلاس رو ندارن عالیه
باعث میشه تا اخر بازی حسرت بازی کردن با کلاس دیگه ای رو نداشته باشن😅
نکته خوب دیگش اینه که تو این کلاس میتونی بیشترین ترکیب ابلیتی ها رو داشته باشی که عالیه
صحنه های حماسی جالب تری میشه خلق کرد

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,416
نام
مــاکــان
از کپکام راضیم این دفعه سر تبلیغات بازی.

این 7 دقیقه کل فرمت بازی رو به زیبایی روایت میکنه ، اینکه دنیای بازی چیه ، چرا این اتفاقات میفته ، چندتا از باس ها رو نشون میده و ...
با روایت و صدای زیبای Ian McShane (نقش وینستون تو جان ویک)

View attachment Welcome to Dragon's Dogma 2 - Presented by Ian McShane.mp4
==========
واقعا خیلی سخته جلوی خودم رو بگیرم که پیش خرید نکنم ولی همش به این فکر میکنم که آدم باید یک اصولی داشته باشه و به چیزی که میگه پایبند باشه.
اینکه سطح آگاهیم میگه پیش خرید کردن سازنده رو تنبل میکنه و آدرس بد میده به ناشرها.
در عین حال رگ گیمریم به آگاهیم:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,166
نام
∂αнмα
از کپکام راضیم این دفعه سر تبلیغات بازی.

این 7 دقیقه کل فرمت بازی رو به زیبایی روایت میکنه ، اینکه دنیای بازی چیه ، چرا این اتفاقات میفته ، چندتا از باس ها رو نشون میده و ...
با روایت و صدای زیبای Ian McShane (نقش وینستون تو جان ویک)

View attachment 331400
==========
واقعا خیلی سخته جلوی خودم رو بگیرم که پیش خرید نکنم ولی همش به این فکر میکنم که آدم باید یک اصولی داشته باشه و به چیزی که میگه پایبند باشه.
اینکه سطح آگاهیم میگه پیش خرید کردن سازنده رو تنبل میکنه و آدرس بد میده به ناشرها.
در عین حال رگ گیمریم به آگاهیم:
Gooooooooooooooooooooooooooty

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
آقا من دیشب رفتم خونه رفیقم و قرار شد اکانتمونو شارژ کنیم و Rise of the Ronin رو پیش خرید کنیم ولی خب بین علما اختلاف افتاد و رسیدیم به اینکه Dragon's dogma 2 پیش خرید شد :D .
این شد که مجدد رفتم ویدیوهای دو هفته اخیرشو تماشا و گوش کردم . این بازی عجیب خوب و سرگرم کنندست
فقط ظاهراً اسب ، mount یا امثالهم توش وجود نداره و باید پیاده گز کنی بری تا نقطه مقصد درسته ؟ احتمالا برای اینکه immersive تر باشه و بیشتر درگیر اتفاقات پیش بینی نشده بشی اینکار انجام شده وگرنه برای کپکام کاری نداره وسیله ایاب و ذهاب از هر نوعی رو فراهم کنه.
البته به موفقیت Ronin هم بشدت امیدوارم و هنوز از رادارم نرفته و قطعا ارزش تجربه بسیار بالایی داره
خدایا برسون یه ۷۰دلار دیگه :((.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,416
نام
مــاکــان
آقا من دیشب رفتم خونه رفیقم و قرار شد اکانتمونو شارژ کنیم و Rise of the Ronin رو پیش خرید کنیم ولی خب بین علما اختلاف افتاد و رسیدیم به اینکه Dragon's dogma 2 پیش خرید شد :D .
این شد که مجدد رفتم ویدیوهای دو هفته اخیرشو تماشا و گوش کردم . این بازی عجیب خوب و سرگرم کنندست
فقط ظاهراً اسب ، mount یا امثالهم توش وجود نداره و باید پیاده گز کنی بری تا نقطه مقصد درسته ؟ احتمالا برای اینکه immersive تر باشه و بیشتر درگیر اتفاقات پیش بینی نشده بشی اینکار انجام شده وگرنه برای کپکام کاری نداره وسیله ایاب و ذهاب از هر نوعی رو فراهم کنه.
البته به موفقیت Ronin هم بشدت امیدوارم و هنوز از رادارم نرفته و قطعا ارزش تجربه بسیار بالایی داره
خدایا برسون یه ۷۰دلار دیگه :((.
همونطور که گفتی سازنده میخواد دنیایی که ساخته رو به بهترین شکل تجربه کنی.
دقیقا بر اساس طراحی اسب و... تو بازی قرار نداده مثل عنوان قبلی.

خود ایتسونو میگه ما برای اینکه اسب و... نزاریم تو بازی سعی کردیم اینقدر مسیرها رو جذاب طراحی کنیم و المانهای سرگرم کننده به فواصل قرار بدیم که خود پلیر از اینکه تو فکرش میگذشته که چرا تو بازی اسب نیست خجالت بکشه.

ببینیم بعد انتشار باید بکشیم یا نه :D

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
این دیگه خیلی نوبره که بگی مسیر رو انقدر جذاب طراحی کردیم که گیمر خجالت بکشه ازینکه آپشن اسب یا نقلیه سریعتر طلب کرده. شما اسب رو بزار ما نامردیم پیاده نشیم چک کنیم. یه لحظه فکر کن red dead 2 و الدن رینگ هم اسب نمیداشتن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,416
نام
مــاکــان
این دیگه خیلی نوبره که بگی مسیر رو انقدر جذاب طراحی کردیم که گیمر خجالت بکشه ازینکه آپشن اسب یا نقلیه سریعتر طلب کرده. شما اسب رو بزار ما نامردیم پیاده نشیم چک کنیم. یه لحظه فکر کن red dead 2 و الدن رینگ هم اسب نمیداشتن.
من ترجیح میدم به ایتسونو اعتماد کنم.
چون واقعا کاری نداره اینکه اسب و ... بزارن تو بازی ، حتی Ronin اسب داره :))

بر اساس طراحی بوده و حتما در موردش فکر شده.
به نظر من باید بعد تجربه بازی دید ، که نبود اسب و قاطر به بازی ضربه زده یا نه.

نمیدونم بازی قبلی رو بازی کردی یا نه ولی تو DD شما همراه خودت 3تا یار (Pawn) میتونی داشته باشی.
اگه میخواستن اسب بزارن برای اونها هم باید بزارن که خب گله ای 4 نفره با اسب این ور اونور رفتن تو مپ بازی که خیلی هم بزرگ هم نبود جای سوال داشت.

اینجا حالا مپ بزرگتره ولی احتمالا تو طراحی تصمیم گرفتن دوباره از مونت استفاده نشه و به جاش اکسپلور کردن ، روند طی مسافت و انجام کوئستها رو فان تر در بیارن.
===========
من به شخصه دوست داشتم اسب بزارن تو بازی ، صرفا برای اینکه با Ronin که تو یک روز میان انیمیشن اسبها رو مقایسه کنیم ، همین:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر