Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
دوستان ازاد کردن Sten (همونی که توی قفس زندانیش کردن)خوبه یا بد؟
اگه تاثیر مثبت داره چجوری ازادش کنم هر چی باهاش حرف میزنم راضی نمیشه.
من که با liliana قفل رو باز کردم!
البته اینطوری اون زنه که مسئول chantry هستش زیاد تحویلت نمیگیره ! خواستی بری پیشش sten رو تو گروهت نذار:-"

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
دوستان ازاد کردن Sten (همونی که توی قفس زندانیش کردن)خوبه یا بد؟
اگه تاثیر مثبت داره چجوری ازادش کنم هر چی باهاش حرف میزنم راضی نمیشه.

استن خودش موافقه فقط باید موافقت اون پیرزنه که رئیس chantry هستو بگیری اگه cunning بالایی داشته باشی خودت بری پیشش میتونی قانعش کنی اگه به اندازه کافی بالا نبود میتونی تهدید به مرگش کنی که اینطوری approval آلیستر خیلی افت میکنه ولی مال موریگن میره بالا راه آسونشم اینه که بری للیانا رو بذاری تو گروهتو بعد بری با پیرزنه صحبت کنی چون پیرزنه للیانا رو میشناسه للیانا میتونه ضمانت کنه و راضیش کنه ...

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
دوستان ممنون از توضیحات.
در ماموریت رویا بعد از دیدن اقای موش و اون تمپلار که قابلیت تبدیل شدن به Spirit رو بهت میده و کشتن عجوزه بنفش رنگ همه اتاقهای پنج قسمت اصلی رو گشتم.ولی هیچ راهی وجود نداره .اون درهای قفل شده باز نمیشن؟کارکتر میتونه از اتش عبور کنه؟

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
در ماموریت رویا بعد از دیدن اقای موش و اون تمپلار که قابلیت تبدیل شدن به Spirit رو بهت میده و کشتن عجوزه بنفش رنگ همه اتاقهای پنج قسمت اصلی رو گشتم.ولی هیچ راهی وجود نداره .
اون درهای قفل شده باز نمیشن؟کارکتر میتونه از اتش عبور کنه؟
از اون منطقه برو باید بری یه جای دیگه قابلیت رد شدن از آتیش رو پیدا کنی...
برای شکستن اون درا هم باید Golem بشی...

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
از اون منطقه برو باید بری یه جای دیگه قابلیت رد شدن از آتیش رو پیدا کنی...
برای شکستن اون درا هم باید Golem بشی...
ممنون
کجا میتونم این دو قابلیت رد شدن از اتش رو بگیرم یک کروکی تقریبی میتونی بدی؟
ویرایش :
پیدا کردم مهمترین سوراخ موش:biggrin1: همونجایی که سگهای اتشی رو میکشی ندیده بودم.
موریگان کجایی.....:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
ممنون
کجا میتونم این دو قابلیت رد شدن از اتش رو بگیرم یک کروکی تقریبی میتونی بدی؟
ویرایش :
پیدا کردم مهمترین سوراخ موش:biggrin1: همونجایی که سگهای اتشی رو میکشی ندیده بودم.
موریگان کجایی.....:biggrin1:
فکر کنم این طورذی که پیش میره موریگان محبوب ترین شخصیت امسال میشه !!!!

_________
مزخرف ترین شخصیت بازی هم به نظر من sten بود ... اصلا باهاش حال نکردم ...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
فکر کنم این طورذی که پیش میره موریگان محبوب ترین شخصیت امسال میشه !!!!

_________
موریگان که به نظر من بهترین شخصیت چند سال اخیره!! مخصوصا آخر بازی که....
Bioware واقعا خیلی رو این شخصیت کار کرده.
به نظر میرسه که تو ادامه بازی هم باشه.

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
:sick:....این دوستمون گفتSten رو به گروهت راه نده .حیف که نمیشه دوباره انداختش تو همون قفس:biggrin1:

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
:sick:....این دوستمون گفتSten رو به گروهت راه نده .حیف که نمیشه دوباره انداختش تو همون قفس:biggrin1:
اتفاقا" Sten شخصیت مححبوب منه (البته بعد از Alister) خشن، جدی، کم حرف و قوی! واگه باهاش دوست بشی هم خیلی احترام میزاره بهت ولی همیشه سنگینیشو حفظ میکنه!!! (چقد تعریف کردم :D)
Morrigan هم به نظر من چیز خاصی نداره! به طور کلی شخصیت مزخریفی داره :D البته من هر جا میرم با خودم میبرمش واقعا قویه!!
از تمام طرفداران عذر میخام اینا فقط نظر شخصی بود :D

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
اتفاقا" Sten شخصیت مححبوب منه (البته بعد از Alister) خشن، جدی، کم حرف و قوی! واگه باهاش دوست بشی هم خیلی احترام میزاره بهت ولی همیشه سنگینیشو حفظ میکنه!!! (چقد تعریف کردم :D)
Morrigan هم به نظر من چیز خاصی نداره! به طور کلی شخصیت مزخریفی داره :D البته من هر جا میرم با خودم میبرمش واقعا قویه!!
از تمام طرفداران عذر میخام اینا فقط نظر شخصی بود :D
کفر نگو برادر .... موریگان تاثیر گذار ترین شخصیت این بازی بود ... حالا شما از استن خوشت میاد دلیل نداره که موریگان بد باشه !

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
کفر =))
Nice Shot!
=-=-=-=-=-=
منم بازی رو تموم کردم !:(
واقعا قشنگ بود!!
احتمالا یه بار دیگه بازی رو تموم کنم ... به نظر خودم ارزشش رو داره واقعا!

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
طبق گفته IGN :
  • به اسرار و قصد واقعی Darkspawn ها پی ببرید.
  • قصر و پایگاه اصلی Grey Warden ها را در Vigil Keep بازسازی کنید.
  • تصمیمات پیچیده و احساسی که نتایج جالبی در داستان در پی خواهند داشت.
  • 5 همگروهی جدید به اضافه یکی از همگروهیان قدیمی مشهور ( به احتمال زیاد Morrigan )
  • درگیری و مشکلات با Architect (؟؟؟) و چگونگی حل آن توسط شما.
این مورد مشخص نیست که شما اگر کاراکتر قبلیتونو Import کنید ادامه داستان او بازی خواهید کرد یا نه . چون مشخص شده که شما به جای یکی از فرماندهان Grey Warden که از Orlais فرستاده شده تا بر بازسازی نظارت داشته باشد بازی خواهید کرد اما شاید این در صورتی باشد که کاراکتر خودتون دیگر نباشد یا تصمیمی که آخر گرفته اید باعث شده باشد که او در جریان داستان نباشد.

باکس شات جدید
200039b.jpg

ویدئو

تصاویر
1-90b0ffa2-830b-4c63-b41e-f5198d5ff9c9-l.jpg

1-d3d15586-6e94-422a-b3e1-3a0b56a74212-l.jpg

1-7dce1a63-781e-4281-b054-3fd07d1e99c6-l.jpg

1-d5b4e49f-234d-412e-8315-5f64252724ab-l.jpg
منبع:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر