Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
تا حالا کسی dlc retren to ostagar بازی نکردی لطفا یه کمکی واسه ما هم بکنین.

من هر چه قدر رو اون جنازه ban loden {فکر کنم غلط نوشتم } کلیک میکنم هیچ چی نمیشه .
من هم اولش فکر می‌کردم باید از جنازه طرف چیزی برداریم، ولی همین که باهاش صحبت می‌کنی و بعد از دیالوگ میمیره کافیه تا بعدا بری Ostgar (همون‌طوری که اون دوستمون گفت لوکیشن‌ در جنوبی‌ترین قسمت نقشه هست، و طبق معمول DLC ـها رنگ زرد داره)
البته ممکنه مشکل از Decrypt نشدن DLC هم باشه
Golden Dragon عزیز لینک تورنتی که داده بودید رو بر روی سرور های رپید باز دانلود کردم و آماده دانلود برای شماست.(البته طول کشید تا کاملاً دانلود بشه چون تورنت هست )

Golems of Amgarrak:

لینک دانلود با حجم 746 مگابایت

اگر امر دیگری بود در خدمتم.

نیکیتای عزیز میتونید با سرچ در سایت زیر پچ ها رو دانلود کنید:

www.gamecopyworld.com

پایدار باشید
آقا دمت جیز :thanks: فقط من نمی‌دونم چرا دیگه نمی‌تونم به شما اعتبار بدم، همش میگه باید جاهای دیگه خرج کنم :-"

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
بچه ها من قبلا این بازی رو نصب کرده بودم و بعد مدتی دیدم بقیه هم باید خودت کنترل کنی و چون بازی رو سختترین حالت بود دخلم اومد و ولش کردم:d
اینقدر تعریف کردن بچه ها که منم دوباره میخوام برم بازی کنم ببینم چی رو بقیه دیدن که من ندیدم:d
اما یه سوال میگم این dlc ها رو همون اول دانلود کنم بگیرم خوبه یا بعد اینکه بازی رو تموم کردم مثلا اگه اینارو دانلود کنم quest اضافه ای میده که فلان جادو رو قوی کنه که بازی بهتر تموم شه یا همون آخرسر دانلود کنم و نصب کنم خوبه؟
در ضمن یکی این dlcهارو یه جا جمع کنه اینطوری بخواهیم صفحه به صفحه بگردیم ببینیم لینکا کجاست و چه خبره که ........
درضمن کلا چند تا dlc منتشر شده؟

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
بچه ها من قبلا این بازی رو نصب کرده بودم و بعد مدتی دیدم بقیه هم باید خودت کنترل کنی و چون بازی رو سختترین حالت بود دخلم اومد و ولش کردم:d
اینقدر تعریف کردن بچه ها که منم دوباره میخوام برم بازی کنم ببینم چی رو بقیه دیدن که من ندیدم:d
اما یه سوال میگم این dlc ها رو همون اول دانلود کنم بگیرم خوبه یا بعد اینکه بازی رو تموم کردم مثلا اگه اینارو دانلود کنم quest اضافه ای میده که فلان جادو رو قوی کنه که بازی بهتر تموم شه یا همون آخرسر دانلود کنم و نصب کنم خوبه؟
در ضمن یکی این dlcهارو یه جا جمع کنه اینطوری بخواهیم صفحه به صفحه بگردیم ببینیم لینکا کجاست و چه خبره که ........
درضمن کلا چند تا dlc منتشر شده؟

شما اول بازی اصلی رو تموم کن بعد برو سراغ DLC ها :D

Dexabyte

کاربر سایت
Aug 14, 2010
89
سلام.
Golden Dragon عزیز متشکر از لطفتون.

دوستان مطمئنید زمانی که پچ 1.04 رو نصب میکنید کرک مربوط به پچ رو هم کپی میکنید؟
چون خطاهایی که شما میگید احتمالاً به خاطر کرک نبودن پچ ،میتونه باشه.
به هر حال...

پایدار باشید

refadiz

کاربر سایت
Nov 17, 2010
1
سلام یه مشکل دارم تو نصب پچ 1.04 به خاطر اینکه بازی داخل DVD به صورت نصب شده بود هیچ اطلاعات نصبی تو رجیستری ندارم و وقتی میخوام پچ رو نصب کنم میگه بازی رو پیدا نمیکنه. امکانش هست کسی فایلهای نصب شده پچ 1.04 رو به من بده. خیلی متشکرم.

ja861551

کاربر سایت
Jan 10, 2011
1
داداشام! کرک پچ 1.4 رو لازم دارم ولی لینکت نات فاونده( not fount )
همه اچیومنتا رو گرفتم فقط مونده واردن کیپ و استون پریزونر
تو واردن کیپ , یارو میگه نقشت رو علامت میزنم ولی نمی زنه ! خودشم همونجا می مونه و میفته تو تکرار مکررات!
یه تکنیک برای گرفتن خون بیشتر هست:
وقتی یه لِو ِل آپ میگیری , می تونی سه پوینت به اتریبیوتات اضافه کنی ؛ حالا اگه به یکی که کاربرد کمتری داره , اضافه کنی و بعد به جای "نکست" , "کلیِر" رو بزنی , میتونی از اونی که بهش اضافه کرده بودی به هر تعدادی که اضافه کرده بودی ازش کم کنی. مثلا روگوها به مجیک نیاز ندارن و میتونی از مجیکت کم کرده و به کانجاکشنت(خونت) اضافه کنی!
نکته:ظاهرا فقط تو ورژن 1.0 کار می کنه!

آخرین ویرایش:

gameinformer

کاربر سایت
Jun 7, 2010
32
سلام.
بفرمائید برای شما و دوستان دیگه لینکهارو مستقیم کردم.

اگر تونستید یه اعتباری چیزی هم به ما که تازه واردیم بدید :d

دانلود مستقیم تمام DLC های ریلیز شده Dragon Age: Origins
------------------------------------------------------------------------
Leliana's Song

لینک مستقیم قسمت اول 200 مگابایت
لینک مستقیم قسمت دوم 200 مگابایت
لینک مستقیم قسمت سوم 130 مگابایت

Darkspawn Chronicles

لینک مستقیم قسمت دوم 165 مگابایت

Return to Ostagar

لینک مستقیم کامل 144 مگابایت

Stone Prisoner

لینک مستقیم قسمت دوم 113 مگابایت

Warden's Keep

لینک مستقیم کامل 191 مگابایت

Witch Hunt

لینک مستقیم قسمت اول 100 مگابایت
لینک مستقیم قسمت دوم 100 مگابایت
لینک مستقیم قسمت سوم 100 مگابایت
لینک مستقیم قسمت چهارم 100 مگابایت
لینک مستقیم قسمت پنجم 100 مگابایت
لینک مستقیم قسمت ششم 100 مگابایت
لینک مستقیم قسمت هفتم 100 مگابایت
لینک مستقیم قسمت هشتم و آخر 100 مگابایت
امیدوارم راضی کننده بوده باشه.اگر هر کدوم از دی ال سی ها از قلم افتاده لطفاً با ذکر لینک اون رو قرار بدید تا مستقیم کنم.

پایدار باشید
ممنون برادر، ولی مدت زمان دانلودش تموم شده و نمیشه دانلود کرد.
آقا خواهشا یکی لینک همه ی DLC های این بازی رو بزاره، آخه هیچ کدوم رو دانلود نکردم و می خوام الان دانلود کنم. لطفا اگه لینک هر کدومش رو دارین اینجا بزارین، اعتبار نیز می دهیم!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان سئوال:D
من sten و liliena رو گرفتم بعد به اون روستا هه که دارک اسپاون حمله میکنه رفتم و نجاتش دادم(به بنتیگان کمک کردم)بعد به قلعه اون روستا رفتم و پسر بنتیگان(connon)رو کشتم:)) بعدش اومدم بیرون از اونجا رفتم با گرگینه ها جنگیدم و اون پیرمرد دیوونه هه هم کشتم:D یه ذره بالا رفتم اون قبرئه رو باز کردم با غولش جنگیدم.
بعد اومدم تو راه برگشت به سمت elf ها با یه درخت صحبت کردم ولی نفهمیدم چی میخواد!(با اون دختر گرگینه هم صحبت کردم روسریشو گرفتم)بعد رفتم تو اون کمپ پشت درخته یه غول سرسخت بود که همه یههوی مردن و موریگان زنده موند و با اون پیروز شدم:)
بعد رفتم به اون شهره که خیلی شیکه:D (همون که میشه با مرد ها و زن ها3ex کرد:D)هرچی رو اون boarderنوشته بود رو انجام دادم:|:D
اومدم رفتم شهر کوتوله ها:D برا اون دخختر بچهه ماموریت دادم:D بعد رفتم با پیرمرده صحبت کردم 5-6 بار تو میدون جنگ جنگیدم پیروز شدم اومدم بیرون:D رفتم بهدنیای fade چقد دیگه از بازی مونده؟دیگه باید چیکار کنم:D؟

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
دوستان سئوال:D
من sten و liliena رو گرفتم بعد به اون روستا هه که دارک اسپاون حمله میکنه رفتم و نجاتش دادم(به بنتیگان کمک کردم)بعد به قلعه اون روستا رفتم و پسر بنتیگان(connon)رو کشتم:)) بعدش اومدم بیرون از اونجا رفتم با گرگینه ها جنگیدم و اون پیرمرد دیوونه هه هم کشتم:D یه ذره بالا رفتم اون قبرئه رو باز کردم با غولش جنگیدم.
بعد اومدم تو راه برگشت به سمت elf ها با یه درخت صحبت کردم ولی نفهمیدم چی میخواد!(با اون دختر گرگینه هم صحبت کردم روسریشو گرفتم)بعد رفتم تو اون کمپ پشت درخته یه غول سرسخت بود که همه یههوی مردن و موریگان زنده موند و با اون پیروز شدم:)
بعد رفتم به اون شهره که خیلی شیکه:D (همون که میشه با مرد ها و زن ها3ex کرد:D)هرچی رو اون boarderنوشته بود رو انجام دادم:|:D
اومدم رفتم شهر کوتوله ها:D برا اون دخختر بچهه ماموریت دادم:D بعد رفتم با پیرمرده صحبت کردم 5-6 بار تو میدون جنگ جنگیدم پیروز شدم اومدم بیرون:D رفتم بهدنیای fade چقد دیگه از بازی مونده؟دیگه باید چیکار کنم:D؟
خب توی شهر کوتوله ها باید یکی رو به عنوان پادشاه آیندشون انتخاب کنی تا ماموریت کامل بشه ، بین الف ها و گرگ ها باید با یکیشون متحد بشی و طرف مقابل رو نابود کنی ، یه راه دیگه هم داره که مسالمت آمیزتره ، بعد باید بری Urn of Sacred Ashes برای همون پدر Connor که روی تخت افتاده از یه سرزمین دور زیرزمینی بیاری ، فکر کنم یکی دو چپتر دیگه هم باشه که خاطرم نیست ، اینا رو که انجام بدی میری Redcliffe و ارتش جمع میکنی و ...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خب توی شهر کوتوله ها باید یکی رو به عنوان پادشاه آیندشون انتخاب کنی تا ماموریت کامل بشه ، بین الف ها و گرگ ها باید با یکیشون متحد بشی و طرف مقابل رو نابود کنی ، یه راه دیگه هم داره که مسالمت آمیزتره ، بعد باید بری Urn of Sacred Ashes برای همون پدر Connor که روی تخت افتاده از یه سرزمین دور زیرزمینی بیاری ، فکر کنم یکی دو چپتر دیگه هم باشه که خاطرم نیست ، اینا رو که انجام بدی میری Redcliffe و ارتش جمع میکنی و ...
خوب عزیز من(:D)بگو چیکار باید بکنم که پادشاهانتخاب کنم چون چیزی رو نقشه شهر کوتوله ها نی:|
الان تو fade تشریف دارم:D خیلی بعضی جاهاش شرو وره:D مخصوصا که الان هیچی جون برا خوردن ندارم:(( زود تر بیام بیرون از این خراب شده:|این جریان انتخاب الف و گرگینه هم بگو چجوریه:D اون درخته که تو قسمت گریگنه هاست باهات حرف میزنه رو باید چیکار کنم؟:D(حالا خیر سرمون یه آرپی جی رو نرمال داریم تموم میکنیما:D همه گفتگو های مهم رو رد میکنم:D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر