Dragon Age II ~ Xbox 360 Thread

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
[FONT=&quot]خیلی دوست دارم بازی رو تجربه کنم [/FONT]
[FONT=&quot]فقط واسه ما که زبان انگلیسیمون ضعیفه و چندان از داستان بازی سر در نمیاریم ارزش بازی کردن داره؟[/FONT]
[FONT=&quot]و اینکه جایی نیست که داستان بازی رو بگه؟[/FONT]

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,364
نام
علیرضا
[FONT=&quot]خیلی دوست دارم بازی رو تجربه کنم [/FONT]
[FONT=&quot]فقط واسه ما که زبان انگلیسیمون ضعیفه و چندان از داستان بازی سر در نمیاریم ارزش بازی کردن داره؟[/FONT]
[FONT=&quot]و اینکه جایی نیست که داستان بازی رو بگه؟[/FONT]
راستشو بخوای به نظر من برای RPG زبانت باید حداقل متوسط باشه .
ممکنه باشه ولی چند ماه بعد از عرضه بازی این کارو انجام می دن .

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
اوکی سعی میکنم برم سراغش ولی سوالم این بود که داستان 1 به 2 ربط داره ؟ یا مثلا مثل mass effect2 شخصیت نسخه اول رو میشه import کرد ؟
داستان واسم مهمه اگه داستان 2 به داستان 1 اصلا مربوط نیست من یه راست برم 2 رو بازی کنم ولی اگه مربوطه اول 1 رو بازی کنم ( آخ من اگه 1 رو شروع کنم زمان اومدن dragon age 3 تمومش میکنم :D )

داستان بازی تا حدودی به نسخه قبلی ریشه ها(origins) ربط داره.بعضی از شخصیت ها رو میتونی دوباره ببینی.داستان این نسخه تقریبا با ریشه ها همزمانه ولی از نگاه شخصی دیگر.

آره میتونی سیو بازیت رو مثل مس افکت در اینجا ایمپورت کنی که در این صورت بعضی از انتخاب هایی رو که در ریشه ها انجام دادی رو میتونی دوباره ببینی.مثلا در ریشه ها شما یه نفر رو پادشاه میکنی اگه سیو رو ایمپورت کرده باشی همون شخص رو به عنوان پادشاه خواهی دید.

اگر نظر منو میخوای حداقل یه کمی( 10 ساعت) از ریشه ها رو بازی کن تا با فضا و کلا فلسفه بازی آشنا بشی یا اینکه پیش نمایش ها و نقد های شماره قبل رو پیدا کن بخون ، انتخاب با شماست.

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
من یه نیم ساعتی بازی کردم.
خیلی خوب شروع میشه ... گرافیک بازی خوبه ولی بازم مثل یکش به نظر من کم جزئیاته( مخصوصا صورت شخصیتا) اکشن بازی فوقالعاده است مخصوصا ترکیبش با abiliy ها که خیلی عالی از آب دراومده..
سیستم دیالوگ هم خیلی خوش خوانشه و کسی که زبان هم ندونه براش انتخابها راحته
فعلا

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان سلام
اول که خواستم تبریک بگم برای آمدن بازی به طرفدارانش
دوم که خواستم بگم برای ما که هیچ کدوم از نسخه های بازی رو قبلا انجام ندادیم بازی خوب هست؟ یعنی میچسبه؟ (درضمن فقط این سری رو نرفتم ME و بازی های RPG زیاد می کنم!)

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
دوم که خواستم بگم برای ما که هیچ کدوم از نسخه های بازی رو قبلا انجام ندادیم بازی خوب هست؟ یعنی میچسبه؟ (درضمن فقط این سری رو نرفتم ME و بازی های RPG زیاد می کنم!)

آره اگه RPG دوست داری حتما بازی کن، داستان در ارتباط با نسخه قبلی هست ولی اگه بازی هم نکرده باشی بازم خوب میتونه باشه، شخصیت اصلیش البته ارتباطی به نسخه قبلی هم نداره!

فعلا نسخه ایکس‌باکس معتبرترین امتیازش از Official Xbox Magazine اومده که ۹۰ داده به بازی
نسخه پی‌سی هم PC Gamer به بازی ۹۴ داده بود قبلا، امتیازات دیگه‌ای هم دادن ولی gamerankings فقط این دوتا رو ثبت کرده تا الان

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
دوستان سلام

من به کسانی که از آرپی جی خوششون نمیاد میگم اینو امتحان کنن بلکه بوسیله داستان جذب بازی بشن حالا شما که خودت این سبک رو دوست داری به هیچ وجه این بازی رو از دست نده.حتی شماره 1 رو

• Like
Reactions: the dark knight

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان سلام

البته به نظر من حتما نسخه های قبلیش رو هم بازی کن خیلی عالین
هنوز یادم نمیره تو origins اون مرحله الف ها و گرگ انسانها میخواستم قضاوت کنم از استرس عرق کرده بودم :)):d:d:d

xReza-360

کاربر سایت
Apr 22, 2009
159
نام
رضا
بچه ها منم 2 ساعتی ازش رفتم خوب بود عالی یه سوال داشتم dragon age2 چند ساعت گیم پلی داره خیلی طول میکشه چون مس افکت زیاد نبود 12 الی 15 ساعت بود اینم اینطوریه یا....لطفا یکی از دوستان گلمون کامل توضیح بده

shadow666

کاربر سایت
Sep 27, 2008
209
این چرا گرافیکش در حد شمشیر نادر خودمونه؟؟! حتی دموهای بین بازی! حالا اون هیچی گفتم گیم پلی خفنی باید داشته باشه که اونم پوچ
قبلیش رو هم بازی نکردم ولی با امتیازهایی که گرفته بود فکر میکردم خیلی بهتر باشه. فعلا که بیخیال کنسولش میشم وامیسم کامپیوترش بیاد ببینم بلکه اون گرافیکش بهتر باشه جذبمون کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر