Dragon Age II | PC

988968_158517_front.jpg

بایوویر رسما از قسمت دوم از مجموعه بازی‌های عصر اژدها رونمایی و ماه مارس سال آینده‌ی میلادی (اسفند 1389 - فروردین 1390) را بعنوان تاریخ انتشار این بازی برای پلت‌فرم‌ رایانه‌های شخصی تایید کرد.
ری میوزکا، مدیرعامل کمپانی بایوویر در این خصوص گفت: "قسمت نخست از مجموعه بازی‌های عصر اژدها یکی از موفق‌ترین محصولات بایوویر طی تاریخ 15 ساله این استودیوهای بازی‌سازی بشمار می‌رود و هم‌چنین یکی از موفق‌ترین بازی‌های جدیدی است که الکترونیک‌آرتز طی تاریخ 28 ساله خود منتشر کرده است."

مارک دارا، تهیه‌کننده ارشد استودیوهای بازی‌سازی بایوویر ضمن معرفی سیستم مبارزه‌ی پویاتر، جلوه‌های بصری و گرافیکی گسترده‌تر و روایت داستانی وسیع‌تر تاکید کرد قسمت دوم از مجموعه بازی‌های عصر اژدها در مقایسه با قسمت نخست از هر لحاظ گسترش پیدا کرده است.
خط داستانی عصر اژدها 2 دوره‌ای 10 ساله را در بر گرفته و بازی‌کننده را در نقش Hawke قرار می‌دهد. مسوولان بایوویر قول داده‌اند راهی که بازی‌کننده برای انجام بازی در پیش می‌گیرد، خط داستانی را شکل داده و دنیای بازی را دگرگون خواهد کرد.

عصر اژدها مانند بازی‌های امروزی كه به سوی ساده‌تر شدن پيش می‌روند عمل نكرد و سختی بازی يكی از نقاط قوت آن بود. بايووير بار ديگر قصد دارد ريسک كند و تمام مكانيزم‌های قسمت نخست را زير پا بگذارد. عصر اژدها 2 يک بازی كاملا متفاوت خواهد بود.

شخصيت اصلی عصر اژدها را خودتان انتخاب می‌كرديد. انتخاب جنسيت، نژاد، داستان و شكل و شمايل شخصیت در دست شما بود. اما اين بار با مکانیزمی مشابه اثر جرمی روبه‌رو هستيم. نام شخصيت اصلی عصر اژدها 2، Hawke خواهد بود که به حتی شباهت هایی در شمشیر زنی به کلود استریف هم دارد!.

بازی‌کننده می‌تواند جنسيت Hawke را انتخاب کند ولی نژاد او فقط انسان خواهد بود. شخصیت Hawke کاملا صداگذاری شده است و امکان لذت بردن از یک اثر سینمایی تر وسیر روایی محکم تر (حتی بهتر از بازی قبل ) را برای ما فراهم میکند.

Developer : BIOWARE
Publisher : Electronic Arts
Genre : Computer Role-Playing
Rating : M
Release: March 8, 2011​

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اخه مرده مومن :D . کجا بازی تایید شده ؟ وقتی تایید نشده چرا براش تاپیک میزنی ؟ این از این اونم از HL !
یا شایدم تایید شده ما خبر نداریم :D . حداقل یه لینکی چیزی بذار !

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
The date falls in the first quarter of next year, when EA announced it would be releasing "Dragon Age Title TBA." The game was listed for the PC, consoles, and unspecified portable platforms. However, sources close to EA have downplayed the handheld version to GameSpot, saying it is likely an iPhone spin-off.

The official story: BioWare and EA reps had not responded to requests for comment as of press time.

Bogus or not bogus?: Not bogus. Valentine's Day will apparently come two weeks early for role-playing game fans next year.

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
اولا كه از روز اول نسخه 2 تاييد شده بود پس نيازي به اين تاپيك نيست كه فقط بگه تاييد شد ...... تكبير

حداقل دمويي عكسي يا يه لينك از بايو وير يا حتي فروم دراگون ايج ميذاشتي خوشحال شيم تاپيك درسته

ضمنا بازي اصلي 4 بار تاخير خورد كه نزديك به 3 سال شد و الان شما اومديد واسه نسخه دومش تاريخ 8 ما ديگه رو ميديد !!!!!!!!!!!!! من كه دارم از تعجب شاخ در ميارم

مرسي از تاپيكتون ولي تاپيك نزنيد فقط براي پست اضافه كردن يا مسابقه دادن با ساير بچه ها در زمينه تاپيك ساختن

اميدوارم تاپيك اين تريپي ديگه نداشته باشيم

• Like
Reactions: Trunks

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
ضمنا بازي اصلي 4 بار تاخير خورد كه نزديك به 3 سال شد و الان شما اومديد واسه نسخه دومش تاريخ 8 ما ديگه رو ميديد !!!!!!!!!!!!! من كه دارم از تعجب شاخ در ميارم
اینو هستم ... چقدر سر این شماره اول بازی سر کار بودیم :-"

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
اون دوستمون كه براي حرفشون لينك نذاشتن ما واسه ي حرفش لينك ميذاريم
http://www.geek.com/articles/games/...nside-copies-of-awakening-expansion-20100319/

http://www.vg247.com/2010/03/11/bioware-drops-potential-february-1-2011-date-for-dragon-age-2/
243.jpg

بازم ميگم من كه اينارو باور نميكنم( چون بايووير شركتيه كه اگه بازيشو سر وقت بده بيرون شاهكار كرده )

ضمنا هنوز در مورد اين كه اين شركت الان كه داره از نسخه 1 سود ميبره و تازه قصد داره ازش فيلم ( بهتره بگم انيمه ) بسازه و پتانسيل بالايي هم براي يك يا دو DLC ديگه داره بياد تا 8 ماه ديگه نسخه بعدي ارئه بده شك دارم .

اين عكس مال يه بسته از Awakening نسخه PS3 تو خرده فروشي ها بوده و يه برگ اضافي مبني بر يه عكس ا‍ژدهاي سرخ و يه تاريخ (1/2/2011) كه حسابي هم مشكوكه كه مربوط به نسخه دوم بازي باشه

من جايي نديدم تاييد شده باشه

به نظر من يه پك اضافي شايدم فيلمش باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-"

آخرین ویرایش:

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
چند تا پیش‌نمایش تا الان از بازی اومده؛ فکر می‌کنم مهم‌ترین تغییری که بازی نسبت به شماره‌ی اول کرده سیستم دیالوگ بازی‌ـه؛ برخلاف شماره‌ی قبل، Dragon Age 2 مثل ME از Dialogue Wheel استفاده می‌کنه، و تعداد انتخاب‌ها هم به 3 (!) محدود شده، که خیلی ساده این 3 تا انتخاب رو توی سه دسته‌ی Good/Nasty/Badass تقسیم‌بندی کرده‌اند.
و دیگه این‌که مثل شماره‌ی قبل نمی‌تونید نژادتون رو انتخاب کنید (البته هنوز انتخاب زن یا مرد بودن کاراکتر با شماست اگر اشتباه نکنم)؛ در واقع داستان آغازین بازی ثابت‌ـه.
هرچند فعلاً برای قضاوت زوده، ولی این تغییرات دیالوگش اصلاً جالب به نظر نمیاد.

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
تریلر نمایش دادخ شدخ از بازی توی GamesCom واقعا بینظیر بود!
یکی از بهترین CG های چند مدت اخیر!

و نکته ی جالب تلاش bIOWARE برای خلق یه شخصیت در حد فرمانده شپرد در اثر جرمی هست.

ولی برای خود من این VILLIAN ای که باهاش میجنگید خیلی جالب بود که به نظر میرسید Darkspawn هم نبود.!

تاریخ انتشار بازی هم که معلوم شد: هشت مارس 2011.

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
فقط امیدوارم کمی از شماره قبلش اسونتر باشه:d! من که سر غولاش به خصوص غول اخرش(با ترینر:d) دهنم طوری سرویس شد که یه دکوراسیون عوض کرد:d!

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
فقط امیدوارم کمی از شماره قبلش اسونتر باشه:d! من که سر غولاش به خصوص غول اخرش(با ترینر:d) دهنم طوری سرویس شد که یه دکوراسیون عوض کرد:d!

از نظر من حداقل نصف لذت Origins همین سختی جذابش بود!
داشت حالم بهم میخورد از این همه بازی آسون که سه سوت همه چی رد میشه!

امیدوارم حتی سخت تر هم شده باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر