Dragon Age II | PC

988968_158517_front.jpg

بایوویر رسما از قسمت دوم از مجموعه بازی‌های عصر اژدها رونمایی و ماه مارس سال آینده‌ی میلادی (اسفند 1389 - فروردین 1390) را بعنوان تاریخ انتشار این بازی برای پلت‌فرم‌ رایانه‌های شخصی تایید کرد.
ری میوزکا، مدیرعامل کمپانی بایوویر در این خصوص گفت: "قسمت نخست از مجموعه بازی‌های عصر اژدها یکی از موفق‌ترین محصولات بایوویر طی تاریخ 15 ساله این استودیوهای بازی‌سازی بشمار می‌رود و هم‌چنین یکی از موفق‌ترین بازی‌های جدیدی است که الکترونیک‌آرتز طی تاریخ 28 ساله خود منتشر کرده است."

مارک دارا، تهیه‌کننده ارشد استودیوهای بازی‌سازی بایوویر ضمن معرفی سیستم مبارزه‌ی پویاتر، جلوه‌های بصری و گرافیکی گسترده‌تر و روایت داستانی وسیع‌تر تاکید کرد قسمت دوم از مجموعه بازی‌های عصر اژدها در مقایسه با قسمت نخست از هر لحاظ گسترش پیدا کرده است.
خط داستانی عصر اژدها 2 دوره‌ای 10 ساله را در بر گرفته و بازی‌کننده را در نقش Hawke قرار می‌دهد. مسوولان بایوویر قول داده‌اند راهی که بازی‌کننده برای انجام بازی در پیش می‌گیرد، خط داستانی را شکل داده و دنیای بازی را دگرگون خواهد کرد.

عصر اژدها مانند بازی‌های امروزی كه به سوی ساده‌تر شدن پيش می‌روند عمل نكرد و سختی بازی يكی از نقاط قوت آن بود. بايووير بار ديگر قصد دارد ريسک كند و تمام مكانيزم‌های قسمت نخست را زير پا بگذارد. عصر اژدها 2 يک بازی كاملا متفاوت خواهد بود.

شخصيت اصلی عصر اژدها را خودتان انتخاب می‌كرديد. انتخاب جنسيت، نژاد، داستان و شكل و شمايل شخصیت در دست شما بود. اما اين بار با مکانیزمی مشابه اثر جرمی روبه‌رو هستيم. نام شخصيت اصلی عصر اژدها 2، Hawke خواهد بود که به حتی شباهت هایی در شمشیر زنی به کلود استریف هم دارد!.

بازی‌کننده می‌تواند جنسيت Hawke را انتخاب کند ولی نژاد او فقط انسان خواهد بود. شخصیت Hawke کاملا صداگذاری شده است و امکان لذت بردن از یک اثر سینمایی تر وسیر روایی محکم تر (حتی بهتر از بازی قبل ) را برای ما فراهم میکند.

Developer : BIOWARE
Publisher : Electronic Arts
Genre : Computer Role-Playing
Rating : M
Release: March 8, 2011​

آخرین ویرایش:

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
به نظر من هم سخت بودنش یکی از نکات مثبتش بود

ولی تو این trailer من یه مشکل بزرگ دیدم و اون این بود که شخصیت اول بازی تنها با اون یارو می جنگیید فقط خدا کنه این به این معنا نباشه که شما تو بازی تنها هستین و دیگه کنترل همراهتون رو ندارین(یه چیزی تو مایه های the witcher)

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین

ولی تو این trailer من یه مشکل بزرگ دیدم و اون این بود که شخصیت اول بازی تنها با اون یارو می جنگیید فقط خدا کنه این به این معنا نباشه که شما تو بازی تنها هستین و دیگه کنترل همراهتون رو ندارین(یه چیزی تو مایه های the witcher)

Party داشتن یکی از ویژگی های اصلی این ژانر محسوب میشه!
این فقط یه CG بود برای جذب مخاطب!

فقط یه سوال یعنی موریگان وطفل مبارک تو این قسمت هستن؟:d

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
عزیزانم اینجوری که از بازی اطلاعات به دست آوردم بازی،prequel قسمت اوله پس مورگان و للیانا و مامان موریگان پر:d
در ضمن ویچر مگه بد بود که party نداشت.من که باهاش زندگی کردم حتی بیشتر از درگون ایج;)

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
عزیزانم اینجوری که از بازی اطلاعات به دست آوردم بازی،prequel قسمت اوله پس مورگان و للیانا و مامان موریگان پر:d
در ضمن ویچر مگه بد بود که party نداشت.من که باهاش زندگی کردم حتی بیشتر از درگون ایج;)
dragon age یکی از زیبایی هاش کنترل پارتی است.اگه حذف بشه ممکن باز هم زیبا باشه ولی dragon age نیست یه ip دیگست.

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One

توی پیش نمایشی که خوندم اسمی از این که حتما باید با این کاراکتر بازی کنیم نبود ولی فکر کنم باید با همین شخص که اسمش هم Hawke هست بازی کنیم و به نظرم بد هم نیست.
بازی سخت تر شده، سرپرست طراحی بازی گفته بود حرکات تا حدودی سریعتر شده و به نظرم این خوب هست. گفته بودن اکشن بازی خیلی پیشرفت کرده. سیستم مبارزه مثل قبله و فقط همین سریعتر شدن بازی بهش افزوده شده و مجبور میشیم یه کم بیشتر توی مبارزات بازی رو پاوس کنیم.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
dragon age یکی از زیبایی هاش کنترل پارتی است.اگه حذف بشه ممکن باز هم زیبا باشه ولی dragon age نیست یه ip دیگست.
حرفت درسته و 100% هم party باز هم وجود داره ولی اگر نداشته باشه(به احتمال 0.01%) بازم درگون ایج میمونه و اینکه یه IP دیگست و این حرفا نداره که:)

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
توی این نسخه چه موریگان با بچش باشه چه نباشه واسه طرفدارها، بازی جذاب هست. هر چند اگه موریگان با بچش باشه داستان یه تب و تاب دیگه ای میگیره.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
فکر نکنم یک نفر باشیم چون تو عکس های اولیه عکس 3 نفر را گذاشتند ولی کلا بازی خیلی خوبی به نظر میاد به خوبی قسمت اول

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
من بازی rpg تا به حال جز DA بازی نکرده بودم.یعنی هیچوقت به دلم نچسبیده بود.امیدوارم اینم مثل قبلی بتونه منو میخکوب کنه پای pc.

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
ظاهر BioWare تاييد كرده به جز شخصيت Hawke مذكر كه تو تريلرها نشون داده بودن, شخصيت مونث Hawke هم حضور داره.

آره ! شخصیت بازی مثل MASS EFFECT کاملا قابل تغییر و فقط اسمش Hawke هستش این رو توی Hands On ـه بازی توی سایت گیم اسپات خوندم !
فکر می کردم تاپیک بازی ایجاد نشده دیروز خودم براش یه تاپیک زدم !
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1120921&postcount=1
توی این پست تمام چیز هایی که از Hands On ـه بازی و مقاله هایی که در بارش خونده بودم فهمیدم نوشتم !
امیدوارم چیزی دستگیرتون بشه ازش !

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
آره ! شخصیت بازی مثل MASS EFFECT کاملا قابل تغییر و فقط اسمش Hawke هستش این رو توی Hands On ـه بازی توی سایت گیم اسپات خوندم !
فکر می کردم تاپیک بازی ایجاد نشده دیروز خودم براش یه تاپیک زدم !
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1120921&postcount=1
توی این پست تمام چیز هایی که از Hands On ـه بازی و مقاله هایی که در بارش خونده بودم فهمیدم نوشتم !
امیدوارم چیزی دستگیرتون بشه ازش !
يه سوال. از Grey Warden تو اين شماره خبري هست و ميشه سيوهاي شماره يك رو Import كرد؟ (مثل ME)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
يه سوال. از Grey Warden تو اين شماره خبري هست و ميشه سيوهاي شماره يك رو Import كرد؟ (مثل ME)
bioware قبلا اعلام کرده بود که سیو های origins رو نگه دارید چون توی نسخه بعدی می تونید ازش استفاده کنید.
من که نگه داشتم، شما هم نگه دارید :D

arg7271

کاربر سایت
Dec 11, 2008
115
این که میگه سیو قبلو نگه دارید منو به این دو نتیجه میرسونه 1. یا تو طول بازی با اون قهرمان قبلی که خودتون ساخته بودید روبرو میشید 2. انتخابایی که تو سری قبل کردید روی بازی تاثیر داره که به نظر من احتمال اولی بیشتره چون یه جا تو تریلر بازی نشون میده جنگی بین robed mage army و grey warden ها هستش احتمالا اونجا با اون قهرمان قبلی روبرو میشید

ویرایش: عزیز من spoil نکن داستان بازی قبلی رو، شاید یکی بازی نکرده باشه.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر