Downgrader

mi1ad

کاربر سایت
Jan 8, 2007
4
پس من باید حالا حالاها صبر کنم ؟ امروز هم بردم پشت شهرداری گفت تازه 2.81 اومده . دوستان قیمت بازی های اورجینال چنده تا موقعی که کپی خور شه یکی بخرم بازی کنم ؟

ali_persian

کاربر سایت
Jan 1, 2007
28
پس من باید حالا حالاها صبر کنم ؟ امروز هم بردم پشت شهرداری گفت تازه 2.81 اومده . دوستان قیمت بازی های اورجینال چنده تا موقعی که کپی خور شه یکی بخرم بازی کنم ؟

chiye 2.81 omade agar downgrader 2.81 omade mishe be man bedin man khareje iran hastam lotfan agar omade bedin

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
chiye 2.81 omade agar downgrader 2.81 omade mishe be man bedin man khareje iran hastam lotfan agar omade bedin
ببینید اگر حرف منو قبول دارید فعلا تا 2.80 اومده که اونم من فعلا توصیه نمیکنم چون کامل نیست و احتمال خرابی زیاده فعلا کامل تا 2.71 اومده که میتونید برای اموزش به تاپیک مورد نظر برید باتشکر

mi1ad

کاربر سایت
Jan 8, 2007
4
آقای Groos راست میگن . اون فروشنده هم به من گفت به صورت ناقص اومده . ( حالا من باید چی کار کنم . امکانش هست بایوس Psp رو عوض کرد ؟

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
آقای Groos راست میگن . اون فروشنده هم به من گفت به صورت ناقص اومده . ( حالا من باید چی کار کنم . امکانش هست بایوس Psp رو عوض کرد ؟
شما اگر میخواهید فلش psp رو عوض کنی هزینه زیادی داره در ضمن نصب مشکلی داره که یکی از دوستان هنوزم نتونسته نصب کنه که اونم modchip هست شما کمی صبر کنی ورژن دانگرید بالاتر هم میاد

ariana

کاربر سایت
Jun 29, 2008
1
سلام بچه ها
من یک psp با ورژن 2.81 دارم می خوان کپی خورش کنم نمی دونم از کجا و چجوری و توسط کدوم برنام کپی خورش کنم لطفا منو راهنمایی کنید ولینک برنامه رو هم بهم بدید .

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
درود بر مدیر انجمن و بچه های بازی سنتر
منظور از اینکه Psp های جدید قابلیت دانگرید ندارن چیه ؟ یعنی کپی خور نمیشند ؟
ممنون میشم اطلاعاتی در این باره بفرمایید

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
دوست عزیز Slim هایی هستند با مادربورد TA-088 v3 که ورژن های روشون همگی 4 به بالا هست .
IPL این نوع PSP ها از قبل پچ شده و نمیشه IPL پاندورا رو روشون پچ کرد ، به همین دلیل نمیشه کپی خورشون کرد .
PSP-3000 هم احتمال خیلی زیاد یا کپی خور نمیشه یا اینکه بیشتر از 1 روز طول می کشه که کپی خور شه !

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
دوست عزیز Slim هایی هستند با مادربورد TA-088 v3 که ورژن های روشون همگی 4 به بالا هست .
IPL این نوع PSP ها از قبل پچ شده و نمیشه IPL پاندورا رو روشون پچ کرد ، به همین دلیل نمیشه کپی خورشون کرد .
PSP-3000 هم احتمال خیلی زیاد یا کپی خور نمیشه یا اینکه بیشتر از 1 روز طول می کشه که کپی خور شه !

مرسی از راهنمایی شما
ساسان خان حالا چه جور باید این مدل رو تشخیص داد ؟ علائمش چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر