Downgrader

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
من همه کارها رو کردم صفحه قرمز اومد بعد چند دقیقه مموری استیک چشمک میزد وقتی خامش شد دوباره که روشن میکنم فقط صفحه سیاه میاد بعدش خودش خاموش میشه=brick???????????
کمک
چه کنم؟

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
من از همون اولم ميدونستم اين كار اشتباست.شما تا دستگات دوباره مشكلي پيدا نكرده ببرش يجا كه دستگاه رو دانگريد ميكنن.
از روي خواندن و عمل كردن زياد كاره خوبي از اب در نمياد.

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
من همه کارها رو کردم صفحه قرمز اومد بعد چند دقیقه مموری استیک چشمک میزد وقتی خامش شد دوباره که روشن میکنم فقط صفحه سیاه میاد بعدش خودش خاموش میشه=brick???????????
کمک
چه کنم؟

باتری دستگاه رو در بیار ، یه مدت بذار بیرون ، بعد دوباره برگردون سر جاش ...
اگه PSP بازم بالا نیومد ، به احتمال 99 درصد Brick شده ...

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
کمک
چه کنم؟

اول از همه کامل بگو چیکار کردی اینجوری شده کامل بگو.
دوم اینکه من دیدم چجوری brick میشه به این سادگیها اینجوری نمیشه چون وقتی brick بشه فقط و فقط چراغ power روشن میشه و بس. و دستگاه هیچ کار انجام نمیده.

ولی شما چیزه دیگه ای میگی پس این امکان هست که امید داشته باشی

solyflash

کاربر سایت
Sep 2, 2006
6
:mad: :mad: :mad:
دوست عزیز بهتر نیست به جای سو استفاده از موقیت به هم کمک کنیم من چند روز قبل همین بلا سرم اومد و یک آقایی مثل همین دوست خوبمون 40 هزار گوشمو برید خواستی با من تماس بگیر نهایتن با 20هزار ردیفش میکنم

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
خیلی خوب میشد همه تو این موقعیت به هم کمک میکردن .
توصیه میکنم با TAMBAL هم در میون بزاری اون میتونه کمکت کنه .

اقای raptor به شما هم توصیه میکنم دست از این کارات برداری اول از همه که سایت تبلیغ میکنی دوم اینکه سو استفاده .
تکرار بشه میگم بنت کنن.:evil::angry::angry::angry:

N V I D I A

کاربر سایت
Aug 26, 2006
19
بابا اين كه دعوا نداره ! دوستان اگه خواستن تا تمام فايل هاي دانگريد رو واسه دانلود بزارم. خودتون چرا اين كارو انجام نميدين ؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
دوست عزیز بهتر نیست به جای سو استفاده از موقیت به هم کمک کنیم من چند روز قبل همین بلا سرم اومد و یک آقایی مثل همین دوست خوبمون 40 هزار گوشمو برید خواستی با من تماس بگیر نهایتن با 20هزار ردیفش میکنم
آقا من براتون دانگريد مي كنم 2.71 را با 50 هزارتومان اگر خواستي با شماره 09125092082 تماس بگير
واقعا دستتون درد نکنه!! شما فرشته های نجات این بیچاره ها هستین!!!
آخه آدم انقدر فرصت طلب؟

solyflash

کاربر سایت
Sep 2, 2006
6
دوستان من اگه چيزي گفتم فقط و فقط نيتم كمك بود و مثل بعضيا دونبال سواستفاده نيستم آقاي Supermhr توان من تو اين حد بود اگه شما راه بهتري داري بسم الله مام خوشحال ميشيم

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
من چکار کنم الان توی این چند ثانیه که دستگاه روشن میشه حتی میتونم بزارمش تو مد sleep یا اینکه نور lcd رو کم وزیاد کنم ولی صفحه سیاه و بعد از 5 ثانیه خاموش میشه
حتی اگر umd توش باشه drive کار میکنه
شاید یسری فایل روی memory لازم داره که پیدا نمیکنه آخه بعد از دانگرید یسری فایل جدید روی memory درست شده بودمثل test.bin و غیره اگر کسی میتونه این فایلها رو برام آپلود کنه بزارم روی memory شاید کار کرد
لطفا اگر کسی میتونه کمک کنه
نخیر مدربرد ta-082 نیست
بله ورژن دستگاه 2.71 بود

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
یوهههههههههههههههههو
کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین من حدس میزنم فایلهای داخل فلش دستگاه یه فایل اجراییش خراب شده حالا می تونه دانگرید این کارو انجام داده باشه یا اینکه شما یه جایی از دانگرید رو اشتباه رفته باشی ولی فکر میکنم با دستکاری فلش و و دوباره ریختن فایلها روی دستگاه درست شه چون brick اگه بشه کامل دستگاه خاموشه ولی power روشن میمونه. به احتمال زیاد برنامه downgrade که استفاده کردی ناقص بوده یا trojan داشته که اجازه load به psp نمیده.
شما با اساتید سایت مثل SUPERMHR chalengeeverything T_A_M_B_A_L حتما صحبت کن اونا بیشتر از ما پیراهن psp پاره کردن:cheesygri

باتشکر:Dhttp://www.bazicenter.com/forums/member.php?u=283 http://www.bazicenter.com/forums/member.php?u=283

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,593
نام
محمدرضا
احسان جان یه راهی بهت میگم تا کنسولت از بریکی در بیاد امیدوارم منو این دنیا و اون دنیا دعا کنی.تشکر هم یادت نره :cheesygri:
این دکارارو که می گم بکن PSP درست میشه.1-کنسول رو روشن کن.2-بعد از روشن کردن دستگاه وایرلس رو روشن کن.3-سه تا دکمه ی Home,Select,Start رو باهم بگیر.امیدوارم PSP درست شه.
نکته:این راه فقط با PSP هایی که ورژنشون 2.71 بوده و خوب دانگرید نشدن کار میده.(تو رو به خدا به کسی نگید(بین خودمون تو سایت بمونه;)))

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
شما خودت تا حالا امتحان كردي/ كه اين بنده خدا بدتر نشه وضعييتش از ايني كه هست.
اصلا ممكنه بريك نشده باشه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر