dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اگه با 4200 شروع کنین بهتره هیرویی باشه که تو line جلوش دووم بیاره.
من به چند بخش بازی رو تقسیم میکنم.

1) Line Farming
2) Line Dening
3) اذیت کردن تو line
4) درگیری

1-2) کلا اول بازی راحت میشه جلوی SF وایساد. ولی بعد lv5 کار سخت میشه. پس باید نهایت توانتون رو تا LV5 برای farm و deny انجام بدین.

3) باید هیرویی انتخاب کنین که در قبال اذی شدن تو line اذیت هم بکنه.

4) تو درگیری باید برتر باشه. این برتری میتونه از داشتن spell تا داشتن stun باشه.

خالا یه بررسی از SF

ویژگی ها : داشتن Portal که در Farm کردن و اذیت کردن نقش بخصوصی داره.
ِDamage بالا که خیلی سریع از راه portal جمع میکنه
Armor منفی که در درگیریهای تک به تک نقش به سزایی داره.
Level 6 که بیشتر در مواقع غافل گیری بیشترین damage رو میزنه
-----------
نقاط ضعف : داشتن HP پایین
نداشتن Stun
داشتن Base Damage پایین

با در نظر داشتن این شرایط میشه هیرو هایی انتخاب کرد که

1) Fast Killer باشن ---واسه Hp پایین
2) قوی در درگیری های تک به تک
3) هیرویی با Armore بالا
4) هیرویی که تا حد امکان mele نباشه

با این اوصاف پیشنهاد های من اینه.
1) Moon Rider --- اول بازی بجای lv3 , + و LV1 بگیرین. تا هم مانی بالا برای تند تند زدن LV1 داشته باشین هم HP بالا برای پایداری.
moon rider همه ی ویژگی های گفته شده رو داره.

2) Dragin Knight به جهت Armor بالا

3) Lion به جهت 2 stune و Fast Killer

از بین هیروهای بالا پیشنهاد من Moon هست. چون در درگیری که برتره به دلیل داشتن 6 و lv1 ائن مثل SF نیست که به مسیر بزنه بلکه به خود هیرو میزنه. damage بالا هم که داره.

و اما نکاتی شما باید رعایت کنین.

در دست داشتن Power Up ها
رعایت فاصله ی قانونی تا 2 تا portal پشت سر هم نخورین
تمرکز قوی در زدن Creep و Deny مخصوصا تا LV5

موفق باشین

shinoda

کاربر سایت
Jul 9, 2008
127
نام
hamid
خیلی ممنون از راهنمایی های دوستان...
( ahad)توضیحاتت خیلی مفید بود
از هر 2تا روش بازی میکنم حتما جواب میده....
بازم ممنون

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
بهترین replay ها رو میتونین از اینجا دانلود کنین

http://www.gosugamers.net/dota/replays.php?&order=rate

replay های بهترین گروههای دنیا و مسابقات رسمی dota

----------

بعضاً شبها تو garena در iran room 3 یا iran room 2 با 1.23 بازی میکنم. بازیکنهای خوبی اینجا پیدا میشن.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان من چند وقته که دارم warcraft بازی میکنم و تو مجلات و از اینو اون تعریف dota رو زیاد شنیدم
بی زحمت لینک اخرین ورژن dota رو برایم بزارید
راستی میشه اخرین ورژن patch و کرک اون پچ رو برای بازی warcraft III reign of chaos بدید

راستی یه سوال نشی گرانه: دوتا مپ برای warcraft III reign of chaos هست یا برای warcraft III frozen throne

راستی این battel.net چیه
چه جوری میشه با xfire وارکرفت بازی کرد؟؟؟ و بهترین روش برای انلاین بازی کردن وارکرفت3 چیه؟؟؟

ممنون

shayanshayan

کاربر سایت
Sep 1, 2009
4
نام
شایان
سلام
دوستان من چند وقته که دارم warcraft بازی میکنم و تو مجلات و از اینو اون تعریف dota رو زیاد شنیدم
بی زحمت لینک اخرین ورژن dota رو برایم بزارید
راستی میشه اخرین ورژن patch و کرک اون پچ رو برای بازی warcraft III reign of chaos بدید

راستی یه سوال نشی گرانه: دوتا مپ برای warcraft III reign of chaos هست یا برای warcraft III frozen throne

راستی این battel.net چیه
چه جوری میشه با xfire وارکرفت بازی کرد؟؟؟ و بهترین روش برای انلاین بازی کردن وارکرفت3 چیه؟؟؟

ممنون

سلام

1.یه سر به سایت www.crashgame.ir بزن اونجا همه ی پچ ها و لینک دانلـــــــــــــــود .... هست

2.واسه frozenthrone
3.راحتترین garena اســـــــــــــــــــــــــت.www.garena.com

F@N36o

کاربر سایت
Jul 11, 2009
22
نام
Ehsan
به نظر من SF یه گوشته متحرکه که فقط بین لاینها ویراژ میده!!!!معمولا تو تک به تک هم کم برش میدارن چون شیشش بلا استفاده میشه!!(موارد استفادش کم میشه البته)!!!ولی خوب RAZOR چکیش میکنه!!!اسن شما هر جوری بازی کنی RAZOR نورمور رو میزنه!!!لینکین هم فقط اسپم کردن پوله و به طرف بگو کلن بیخیال لینکین شه!!!چون اگه RAzOR پتک برقیش دراد!!!!دیگه اینقدر LIGHT میره تو پاچش که تا بیاد به خودش بیاد و COIL شو بزنه!!!!مرده!!! اوایل بازی هم تا LVL 10 به خاطر Coil اش خیلی فشار میده که اگه هیروتو سفت کنی دیگه هیچ کاری از دشتش بر نمیاد!!!! به نظر من هم هیرویی که خیلی بد SF رو میزنه هیشکی نیست جز STEALTH ASSASSIN !!!!به جراءت میتونم بگم SF جلوی SA فقط یه استیک ابداره که حال میده به لیمو اقشتش کنی و بخوری!! (شکلک خیلی گوشت بودن!!!) ولی خوب اینقدا هم دیگه فیله نیست!!اگه WIND WALK ش در بیاد!!!که اگه بازیکنش یکم با SF بلد باشه دیقه ی 7 در اومده!!!دیگه گرفتنش یکم مشکل میشه!!!!ولی بازم SA دوتا بش میزنه!!!کلا اگه از من میشنوی روSF فقط تو PUB های پایین PICK کنید چون اگه حریفاتون یکم بازی بارشون باشه!!!SF اخر بازی به یه رون ابدار تبدیل میشه!!!تو بازی های!!!!!!!!!!!!!!!5vs5 معمولا براش تراول.2 تا برسر.ویند واک.AVATAR .و یه desolator که اخر بازی میتونید یکی از اون برسر هارو butterfly یا eye of skadi کنید که دیگه هیش کس نتونه از دست SF در بره!!!!

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
shadow fiend مال بازي 5v5 هست بيشتر . به درد بازي گروهي ميخوره ... آخ كه windwalk كني بري وسط 5 تا هيرو 6 كني ... چه فازي بدهد!
يه دونه manta style هم براش بگير! 3 تا بشو! ببينم كي ميخواد فرار كنه! :d

www.videogames.ir

کاربر سایت
Sep 21, 2008
4
عجب !!!!!!!!!
شدوفیند گوشته اول بازیه و شاخ آخر بازی
اگه شدوفیند باز باشین این حرفارو نمیزنین مثلا اول بازی که هیچکی حریف انچ نیست شدوفیند راحت میگیرتش

Seraph

کاربر سایت
Sep 26, 2009
6
سلام

سلام من تازه عضو سایت شدم .

تقریبا از زمانی که فیسقیلی بودم war بازی می کردم تو گارنا هم منو به اسم [SH4].[Z3RO میتونید پیدا کنید .

شرمنده اگه بی ادبی می کنم اما همه این حرفا مفته ..... همه چی بستگی به نحوه بازی داره اگه تو بازی به نظر خودت مزخرف ترین هیرو هم باشی ( که از نظر من هیرو ضعیف اصلا وجود نداره )اما درست بازی کنی بازی رو میبری .. این حرفا که هیرو ها دسته بندی دارن و این حرفا هم ماله مبتدی هاس .. دسته بندی مندی کشکه .. اگه بلد باشی دینای میکنی - پول میخوری - اذیت هم میکنی ..

ایتم 30% بازیه . 70% نحوه بازیه

مهم نیست چی باشی مهم درست بازی کردنه

در کل خودت ضعیف بازی می کنی که shadow شاخ میشه .

Seraph

کاربر سایت
Sep 26, 2009
6
movie

تا اخر این هفته یک فیلم movie زیبا از بازی کلن ما و یک کلن هلندی
می زارم براتون ( SH4 VS B.95 ) .

تقریبا هم تمومه یکی دو روز کار داره .

راستی اگه می خواین reaplay خدا های Dota رو ببینید بری تو google دنبال reaply های کلن MYM باشید .

alireza_psp

کاربر سایت
Jul 11, 2008
85
نام
علیرضا
سلام
من چند وقتی هست که دارم بازی می کنم و به چند مشکل در مورد ایتم ها برخوردم
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.این ایتمی که دورش خط کشیدم چجوری بدست بیارم
1684472460_10282009_1.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.این ایتمی که دورش خط کشیدم چجوری بدست بیارم
1159346625_10282009_1.jpg

3.این ایتمی که دورش خط کشیدم چجوری بدست بیارم.من حتی چیزایی که گفته را هم دارم ولی نمی دونم چرا این ایتم بدست نمی اد .
1813715119_10282009_1.jpg

لطفا کامل جواب بدین چون من هنوز تازه کار هستم . از الان از کسی که جواب بده ممنونم

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
vitality booster که در secret shop میفروشه . دو تا secret shop داریم یکی کنار رودخونه سمت چپه و یکی سمت راسته روشان

قیمتشهم 1100 تاس

2xslippers of agility
دو تا slippers of agility لازم داره که تو base یکی از shop ها داره. دو تا باید بخری

sang & yasha .

وقتی sang و yasha رو درست کردی و هر دو تا شو برداشتی داخله Inventory ایت خود به خود تبدیل میشه به sang & yasha. که به s & y هم مشهوره.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
اينم شكلهاش :

vitality booster توي جنگل ها دو تا شاپ هست . يكي بالاي جوب وسط و درست بالاي سر روشن هست ... اون يكي سمت چپ نقشه و سمت راست tower 1 تيم 1 ... اونجا اين آيتم رو ميتوني پيدا كني ...
vitalitybooster.gif

slippers of agility
slippersofagility.gif

كه البته به دوتاش نياز داري چون نوشته 2x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر