dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
anti-mage همچین هم شاخ نیست... فقط خوراک intelـاس...
راستی من چند وقته بازی نمی کنم 6.6 هم DL نزدم... این admiral و windrunner رو بالانس کردن یا نه؟... 6.59 که مد شده بود همه noob بازی admiral ور میداشتن... کلاً رو هوا بودی :biggrin1: ... 6 ـشش هم که قربونش برم...!!!
الان به جاش یه گاوه اومده (اسمشو یادم نیست) که واسش سر و دست میشکونن.:biggrin1:
به نظرم این یارو بالانس نیست.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
خوب 1.23 بهتره کجا میدن؟شما میدی چند میدی چجوری میدی کی میدی؟

عزيزم شما قزويني هستي؟ :d من دارم . اصفهان هستم . اما بگردي لينكش توي نت پيدا ميشه ها!

در مورد كاپيتان يا همون ادميرال كه بله! هنوز همونه . 6.6 هم تو اصفهان من نديدم بازي كنن . مپ رو داغون كردن رفته بابا .
پ.ن! : يكي بياد اين ترينت رو درست كنه! آقا نمود ما رو! :d
پ.ن 2 : اسم اون گاوه چيفتين هست! :d

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
عزيزم شما قزويني هستي؟ :d من دارم . اصفهان هستم . اما بگردي لينكش توي نت پيدا ميشه ها!

در مورد كاپيتان يا همون ادميرال كه بله! هنوز همونه . 6.6 هم تو اصفهان من نديدم بازي كنن . مپ رو داغون كردن رفته بابا .
پ.ن! : يكي بياد اين ترينت رو درست كنه! آقا نمود ما رو! :d
پ.ن 2 : اسم اون گاوه چيفتين هست! :d
نه عزیزم منو چه به محلات قزوین :d
اوه نه من تهرانم ها خود من لینکشم باشه کی با دیال آپ حوصله دانلود کنه:d

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
دوستان دوتا باز ریپلی تیم ها خودشون رو بذارند.پچ 1.23 هم باشه.من شب ریپلی میارم خواستید ببینید.

منتظرما !

BePro

کاربر سایت
Jun 8, 2009
13
دو تا مسابقه DotA در پیش هست یکی اش رو انجمن بازی های رایانه و شهرداری برگزار می کنه به اسم جام رمضان که سایت اش eSports.ir

و دومی هم که LG برگزار می کنه و آخرین مهلت ثبت نام اش فکر کنم فردا باشه اطلاعات اش هم اینجاست

همه تیم های خوب کشور در این مسابقات شرکت می کنند شما هم اگر تیم دارید شرکت کنید و حالش ببرید

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
اینم دوتا ریپلی از ما.توی هر دو بازی من Crystal هستم.حال می کنم با کریستال.هرکی دید یه نظر بده :

بازی اول :

Traxex - Crystal - Viper - Shadow shaman - Death prophet
Admiral - Warlock - Akasha - Goblin TNT - Bane

http://www.4shared.com/file/123995416/5ae35690/henry_14_traxex_v_g_cristal.html

--------------------------------------------------------------

بازی دوم :

Crystal - Jagernat - Lich - Viper - Ogre Magi
Treant - Visage - Doom - Moon Rider - Earth

http://www.4shared.com/file/123995984/6df71fa6/jager_crystal.html

---------------------------------------------------------------

F@N36o

کاربر سایت
Jul 11, 2009
22
نام
Ehsan
it DOESn't so work!!

یکی میتونه راهنمایی کنه چه جوری میشه dota رو آنلاین بازی کرد؟

جیگر کار خاصی نداره!!!!

شما یه سر به سایت
http://GG-GAME.COM
میزنی!!!!!بعد تو سایت Register میکنی!!!!(البته یه راه اسونتر هم هست که بعد از دانلود cLIents میتونی انجام بدی)!!!!بعد از REgister و دانلود client جی جی !!!!و اجرای Clients !!!
یوزر و پسی رو که هنگام ریجیستر دادی رو وارد میکنی!!!!!بعد از چند لحظه لاگین میشی و یه
صفحه ی بزرگ جلو روت باز میشه!!!!در نوار بار سمت چپ چندین بازی هست که میتونی هر کدوم رو انتخاب کنی!!!!مثلا وارکرفت!!!!!سپس در همان مکان یه نوار بار دیگه تشکیل میشه که میتونی کشور و ایالت و روم و لابی که میخوای join بشی رو انتخاب کنی!!!!بعد انتخاب در صفحه ی اصلی CLIent میتونی روم مورد نظر رو انتخاب کنی!!!!(ایرانی ها پاتوقشون لابی:international روم:iran dota room 1 2 3 )!!!بعداز جوین شدن تو روم!!!بر روی گزینه ی تنضیمات کلیک میکنی سپس تب بازی وارکرفت و در ادرس بار انجا ادرس EXE بازی یاSHORTCUT ی از اون میدی بعدش!!!تو همون مکان میتونی به چت با دیگران بپردازی!!!!سپس هر وقت خواستی رو گزینه اجرای بازی کلیک مکنی تا بازی اجرا بشه!!!!بقیش هم مثل گیم نت هستش!!!رو LOCAL AREA NETWORK کلیک میکنی و JOIN ه بازی ها میشی!!!!

البته راه های دیگه ای هم برای انلاین بازی کردن هست!!!مثل سرور های مجازی که شبیه بتل نتن ولی هیچ کدومشون به اندازه ی GG شلوق و بدرد بخور نیست!!!!در ضمن کار باهاشون هم ساده مثل GG نیست!!!!!در ضمن باید اخرین پچ رو هم داشته باشی!!!!بعد از اتمام هربازی یا مپی یه مقدار xp بت میده که اگه بازی تموم بشه بیشتره اگه نه کمتر xp میده!!!!BB

اگه حرفام ناقص یا بیربط بود بچه های بازی سنتر اصلاحش کنن!!!تا بعد!!!

shinoda

کاربر سایت
Jul 9, 2008
127
نام
hamid
سلام به همه دوستان.

من با یکی از دوستام دوتا حیثیتی میزنیم من رازور اون shadow field(nevermore) معمولا میبوردمش ولی جدیدا ایتم linkens sphere رو میبنده اون مجیک قویه من بهش اثر نمیکنه...پیشنهاد میکنین چی ببندم تو بازی جواب بده.یا چه روشی بازی
کنم؟؟؟؟
اگرم هیروی خاصی میشناسین برای بازی جلو شدوو فیاد بگین ممنون
لطفا یکی کمک کنه...ممنون

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
سلام به همه دوستان.

من با یکی از دوستام دوتا حیثیتی میزنیم من رازور اون shadow field(nevermore) معمولا میبوردمش ولی جدیدا ایتم linkens sphere رو میبنده اون مجیک قویه من بهش اثر نمیکنه...پیشنهاد میکنین چی ببندم تو بازی جواب بده.یا چه روشی بازی
کنم؟؟؟؟
اگرم هیروی خاصی میشناسین برای بازی جلو شدوو فیاد بگین ممنون
لطفا یکی کمک کنه...ممنون
با چند gold بازی رو شروع میکنین؟

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
shadowfiend كه آخرش گوشت ميباشد! سعي كن نزاري يونيت بخوره . deny نكنه . كلا يونيت ازش بگير حسابي . آنتي ميج هم shadow رو ميزنه راحت ... نظر من اينه كه اول بازي يك عدد پتك برقي ببندي و يونيت حسابي بخوري! به خاطر damage بالاي shadow پيشنهاد ميشه هيرو رو كلفت كني . آيتم باترفلاي و سنگ و ياشا و همچنين ice رو پيشنهاد ميكنم . لينكن هم لودش هر بيست ثانيه هست . ميتوني دوبار مجيك بزني . ضمن اينكه اگه لول 6 بهش بگيره لينكن ميره تو لود و دوباره بيست ثانيه ... تبر illusion هم خوبه . سه تا بشي بيوفتي به جونش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر