dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
سلام دوستان
هومن هستم تازه رجیستر کردم امید وارم اینجا بتونیم واسه هم مفید باشیم

عرض کنم من خودم گیم نت دارم و الان تقریبا 2 سالی هست که Dota بازی میکنیم هر شب شاید روزی 6 تا 10 ساعت هر دو هفته یکبار هم مسابقه میدیم

و ursa

خوش امدی دوست عزیز ، خوشحالم یکی DotA خوب بازی میکنه

من خودم 2 یا 3 سالی هست بازی میکنم ، ولی این 1 ساله یک هفته نصب میکنم بعد 2 ماهی uninstall میکنم ، آخه بدجور ادمو از زندگی میندازه :laughing:

البته من همش eurobattle.net بازی میکنم ؛ شبا بازیهای خوبی توش میشه پیدا کرد

معمولا ar eu pro یا ap eu pro

واسه viper ,وقتی تونستی پول جمع کنی اولین ایتمش monkey king bar هست خیلیها واسش sang& yasha هم میبندم ولی به نظر من خوب نیست چون خودش لول یا مجیک slow داره
بعد براش butterfly (سبز) ببند ولی اول از همه اینا سعی کن power Treads ببندی
اما facelees بعد از power Treads به نظر من واسش battle fury ببند البته تو network ما کسی با من موافق نیست خیلی ها ایتم اول سنگ یاشا میرن خیلیها بش ولی اول اگه battle fury رو ببندی ایتم های دیگه سریع بسته میشه facelees اگه دو طرفه یا همون battle fury دو تا بش و دوتا سبز یا butterfly جمع بشه تو مپ هر کی رو ببینه از دستش زنده در نمیره

برای lich هم اول aghanims scepter یا همون شش قوی کن میببندن بعد هم ریفرش

و ursa

MKB رو viper خیلی خوب جواب میده ؛ ولی به جای S&Y به نظر من بره به سراغه Satanic عالی میشه

Faceless هم من کمتر دیدم BattleFury براش بذارن بیشتر میرن سراغ S&Y و دو تا Bash و یا Mask of Madness و دو تا Bash ، بعد هم Butterfly . البته بعد از Power Treads

در کل بهترین hero های late game اول از همه troll بعد هم faceless ؛ البته hero ها اینقده زیادن آدم یادش میره بعضیاشونو:biggrin1:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
راستش من اولین باره که این تاپیک رو میبینم.
من از طرفداران سرسخت بازی وارکرافت 3 هستم. شاید به جرات بتونم بگم جزو 3 بازی اولی هست که من به عنوان بهترین بازی زندگیم انتخاب میکنم اما به شدت از این مد dota بدم میاد ! :evil:
ارزش کار وارکرافت و زیباییش به نظر من به داستان و گیم پلی متنوع و زیبا و فضا سازی عالی و شخصیت پردازی قویش هست. و صد البته دمو های نفس گیرش.
این مد یه جورایی همون Death Match هست که نه داستانی ، نه شخصیت پردازی ، نه دمو ... هیچی. (البته اینم بگم که من کلا از بازی های Multi بدم میاد. فقط Single)
ببخشید دیگه. اینم نظر من هست در هر حال. :)

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
این مد یه جورایی همون Death Match هست که نه داستانی ، نه شخصیت پردازی ، نه دمو ... هیچی. (البته اینم بگم که من کلا از بازی های Multi بدم میاد. فقط Single)
ببخشید دیگه. اینم نظر من هست در هر حال. :)

الان دنیا داره کلا میره سمت Multi . درسته داستان و شخصیت پردازی و ... همه از عوامل زیبای بازیها هستند اما یه چیزی تو Multi هست که تو Single نیست و اونم لذت بازی کردن با دیگران ،
مسابقه دادن با دیگران ، کار گروهی و ....

خودت ببین همین WC 3 چقدر طرفدارهای multi داره الان . هر ساله به عنوان یکی از بازیهای استاندارد داره مسابقاتش برگزار میشه .

همون NWN کلی Multiplayer داره با اینکه شدیداً single زیبایی داشت . حتی Diablo II الان کلی Multi دارن بازی میکنن . از WoW که الان 8 ملیون یا بیشتر بازکن داره بگذریم کلی الان دارن Multi بازی میکنن . نمیدونم تا حالا بازی کردی یا نه اما چیزیه که باید بازی کنی تا لذتشو بچشی .

من همین الان که replay های بازیهای خوبه DotA خودمو که جمع کردم نیگا میکنم کلی کیف میکنم:blushing:

درکل هر دوشون باید باشن هم single برای اینکه هر چند وقتی آدم یه بازی توپ از لحاظ داستان و شخصیت پردازی و فضاسازی بازی کنه هم multi برای اینکه حالشو ببره

متاسفانه بدلیل وضعیت افتضاح اینترنت multi تو ایران شده همون gamenet . در حالیکه اصلش همون بازی تو اینترنت هست

این DotA هم با اینکه یه مپ بیشتر نیست اما اونقده طرفدار داره که الان براش لیگ مسابقه هم برگزار میشه و به صورت فصلی هم هست .

این http://www.sk-gaming.com که چند تا بازی multi معروفو توش داره کلا یه بخشش DotA هست به همراه WoW ، Counter ، Warcraft 3، و Fifa

آخرین ویرایش:

HaMaNN

کاربر سایت
Mar 2, 2008
32
Faceless هم من کمتر دیدم BattleFury براش بذارن بیشتر میرن سراغ S&Y و دو تا Bash و یا Mask of Madness و دو تا Bash ، بعد هم Butterfly . البته بعد از Power Treads
سلام دوست عزیز
من خودم اصلا با Mask of Madness واسه Faceless موافق نیستم ولی خوب همه میبندن

در مورد geo mancer هم باید بگم تو مد مسابقه xl_ حذف میشه ;)

HaMaNN

کاربر سایت
Mar 2, 2008
32
سلام
sand king:
boots of teravel
radiance
heart of tarrasque
kelens dagger of escape
satanic
battle fury
واسه sand king بنا به شرایط بازی باد این ایتمارو ببندی
linken,s, kelens dager, و یا black king bar
و boots of teravel + heart of tarrasque

لزومی نداره radiance یا battle fury ببندین (ولی خوب ممکنه خیلها ببندن )
تو لیگ مد و کلا 5v5 تیم لول 6 sand king رو میخواد بنابراین باید ایتمی بری که magic 6 بگیره

razor:
boots of teravel
sange and yasha
peseverance
the butterfly
satanic
critical strike
peseverance برای چی؟؟
به نظر من ایتم اولش majollnir بعدش هم eye of skadi بعد به ترتیب the butterfly و.....
میدونید razor تنها هیرو هست که eye of skadi و sange and yasha میتونید ببندید و orb نیست

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
الان دنیا داره کلا میره سمت Multi . درسته داستان و شخصیت پردازی و ... همه از عوامل زیبای بازیها هستند اما یه چیزی تو Multi هست که تو Single نیست و اونم لذت بازی کردن با دیگران ،
مسابقه دادن با دیگران ، کار گروهی و ....

خودت ببین همین WC 3 چقدر طرفدارهای multi داره الان . هر ساله به عنوان یکی از بازیهای استاندارد داره مسابقاتش برگزار میشه .

همون NWN کلی Multiplayer داره با اینکه شدیداً single زیبایی داشت . حتی Diablo II الان کلی Multi دارن بازی میکنن . از WoW که الان 8 ملیون یا بیشتر بازکن داره بگذریم کلی الان دارن Multi بازی میکنن . نمیدونم تا حالا بازی کردی یا نه اما چیزیه که باید بازی کنی تا لذتشو بچشی .

من همین الان که replay های بازیهای خوبه DotA خودمو که جمع کردم نیگا میکنم کلی کیف میکنم:blushing:

درکل هر دوشون باید باشن هم single برای اینکه هر چند وقتی آدم یه بازی توپ از لحاظ داستان و شخصیت پردازی و فضاسازی بازی کنه هم multi برای اینکه حالشو ببره

متاسفانه بدلیل وضعیت افتضاح اینترنت multi تو ایران شده همون gamenet . در حالیکه اصلش همون بازی تو اینترنت هست

این DotA هم با اینکه یه مپ بیشتر نیست اما اونقده طرفدار داره که الان براش لیگ مسابقه هم برگزار میشه و به صورت فصلی هم هست .

این http://www.sk-gaming.com که چند تا بازی multi معروفو توش داره کلا یه بخشش DotA هست به همراه WoW ، Counter ، Warcraft 3، و Fifa
سلام.
خوب قبول دارم که دنیا داره پیش میره به سمت بازی های آنلاین. اتفاقا خیلی هم دوست دارم بازیهای آنلاین رو اما چطوریش ؟ الان عرض میکنم ...
ببین محمد جان. به نظر من قضیه WoW یا Guild Wars با dota و بازی های مشابه با این خیلی فرق میکنه.
WoW یه بازی هست کامل دارای داستان و شخصیت های مختلف که باید تو دنیای بزرگ وارکرافت بگردی و انواع و اقسام مأموریت ها رو انجام بدی و لولهای شخصیتت رو ببری بالا و .... و در کل یه هدف داری. یعنی پیش بردن بازی و داستان بازی و در نهایت رسیدن به هدف . این بازی یه بازی کامله که همه چی داره.
حالا یه سری جاها هست که تو نمیتونی از پس یه مأموریت بر بیای. یا مثلا همون طور که خودت میدونی گاها پیش میاد که برای شکست دادن یه Boss به ده ها نفر احتیاجه که اونجاست که کار گروهی معنی پیدا میکنه و تو باید با افراد دیگه از کلاسهای مختلف همکاری کنی که حال اون طرف مقابل رو بگیری ! البته خودت استادی و اینا رو بهتر از من میدونی.
یعنی Single میری بازی رو و گاها با همکاری دیگران برای رد کردن بعضی قسمتها همکاری میکنی. این یعنی همکاری گروهی نه کشت و کشتار گروهی !
مثل این میمونه که تو WoW همه بیان جمع بشن یه جا بعد بزنن همدیگه رو تیکه تیکه کنن و هر کی مرد بره لول هاشو آپ کنه که ایندفه بیاد حال او بازیکن که کشتش و داره تو یه گوشه ای از این دنیا بازی میکنه رو بگیره !
این میشه همون Death Match . همون کانتر. همون Unreal Tournament.
حالا dota و مد ها و مپ های مشابه برای بازیهای مختلف هم همون Death Match هست که هدف کشتن طرف مقابله و گاها همکاری با یه سری برای کشتن یه سری افراد دیگه.
و اگه بخوام همه وراجی هامو یه جا جمع بندی کنم : WoW یعنی همکاری برای پیشبرد بازی و کشتن دشمن شرور که توسط کامپیوتر کنترل میشه و شکست دادن دشمن از این نوع یعنی نجات دادن دنیا از شرارت طبق داستان بازی !! (خودمم نفهمیدم چی گفتم :confused:)
اما dota یعنی کل کل و رو کم کنی بین انسانهای مختلف و دشمن یه مغز انسانی هست که هدفت فقط اینه که شکستش بدی و نشون بدی که برتری داری نسبت بهش.
حالا میخواد تو گیم نت باشه یا تویه یه سرور اینترنتی که با افراد مختلف تو دنیا بازی میکنی.
من خودم شخصا از خدامه الان یه اینترنت پرسرعت بگیرم (تو فکرشم هستم) و بعد برم WoW یا Guild Wars و این تریپ بازیها رو اورجینال بگیرم و از بازی کردن در کنار صدها و شایدم هزارها نفر توی سرورهای مختلف لذت ببرم و جزء کوچیکی باشم از این جماعت میلیونی !
مطمتن باش این بازی ها تنها بازیهایی هستن که من شخصا حاضرم برای خریدن اورجینالش چند ده هزارتومن پول بدم. :love:
اما dota رو من Multi Death Match میدونم نه Multi Player Game.
امیدوارم تونسته باشم پس از این همه وراجی منظورم رو رسونده باشم. :)

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
The Complete Orb Effect Priority Table

Item Orb Effect

itemorbeffects.png

Maim: "Sange", "Sange and Yasha"
Lifesteal: "Mask of Death", "Mask of Madness", "Helm of the Dominator", "Satanic"
Feedback: "Diffusal Blade", "Manta Style"
Chain Lightning: "Maelstrom", "Mjollnir"
Corruption: "Stygian Desolator"
Cold Attack: Melee: "Eye of Skadi melee"
Cold Attack: Ranged: "Eye of Skadi ranged"

Hero Attack Effect

heroorbeffects.png

howtoexceltable.png

Inventory

As seen in the ranged part, an Eye of Skadi and a Stygian Desolator would give you the Corruption orb effect, regardless of any other circumstances.
However, on melee heroes, it says "Place".
Looking in the legend, it tells you that "Place" means that the item in the highest priority slot will take effect, as well as the inventory priority order.
I realize that my previous explanation may have been a bit ambiguous, so heres an image of the priority order:

inventorypriority.jpg

All credits to Malle from official dota allstars forums

منبع

http://www.dotaportal.com/forums/index.php?showtopic=10955

شاید با تغییر ورژن بعضیاش عوض شده باشن , بهترین راه برای تست بازی تکنفره است که میشه level و gold رو با command گرفت و item ها رو خرید و تست کرد

مثلا من این قضیه maim با Eye of skadi که HaMaNN گفتو سری بعد که نصب کردم حتما تست میکنم

۞۩ محمد ۩۞

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
نوشته شده توسط مصطفی:
حالا یه سری جاها هست که تو نمیتونی از پس یه مأموریت بر بیای. یا مثلا همون طور که خودت میدونی گاها پیش میاد که برای شکست دادن یه Boss به ده ها نفر احتیاجه که اونجاست که کار گروهی معنی پیدا میکنه و تو باید با افراد دیگه از کلاسهای مختلف همکاری کنی که حال اون طرف مقابل رو بگیری !

نوشته شده توسط مصطفی:
یعنی Single میری بازی رو و گاها با همکاری دیگران برای رد کردن بعضی قسمتها همکاری میکنی. این یعنی همکاری گروهی نه کشت و کشتار گروهی !

درسته . ولی این میشه PVE Player vs. Environment

تو PVE همکاری با دیگران پایه اصلی هست

اما همه این بازیهای مطرح PVP هم دارن که اونجا میشه مسابقه با دیگران حالا یا تک به تک یا دو به دو یا x به x

الان که چزایی مثل Guild vs. Guild هم هست که توی اینجور مسابقه ها کار گروهی که لازمه بیشتر از PVE هم هست

یعنی همکاری برای پیشبرد بازی و کشتن دشمن شرور که توسط کامپیوتر کنترل میشه و شکست دادن دشمن از این نوع یعنی نجات دادن دنیا از شرارت طبق داستان بازی

دشمنی که توسط کامپیوتر کنترل میشه هیچوقت جای آدمی که باهات مبارزه میکنه رو نمیتونه پر کنه

در ضمن در کل تعداد بازیکنهای که تو همون حالت death match هستن خیلی زیادن . اینطوری Unreal Tournament ، Counter ، Fifa،Quake ، Warcraft III، StarCraft، اکثر بازیهای Startegy و همه بازیهای Fighting و .... میشن death match

معروفترین Gamer های دنیا به خاط همین Death match معروف شدن .

همین WoW چیزایی مثل حمله گروهی Horde ها به Alliance ها داره و بالعکس که یکدفعه میریزن دسته جمعی حمله میکنن به یک شهر و اونیکی ها باید دفاع کنن

به هر حال به نظر من همه اینها باید باشن

Single ، Multi ، Death Match و ...

من خودم شخصا از خدامه الان یه اینترنت پرسرعت بگیرم (تو فکرشم هستم) و بعد برم WoW یا Guild Wars

این WoW که نامردا هزینه ماهیانشو ور نیمدارن . Greeedy Blizz

Guild که فکر میکنم خیلی عالی باشه قراره Guild Wars 2 تو 2008 بیاد و انتخاب عالیه برای شروع .صبر کنی تا بیاد و بگیریش;).

۞۩ محمد ۩۞

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
منظور من اینه که میشه یا نمیشه؟
البته من هر وقت میخوام وصل بشم میگه اینویلد سی دی کی
invalid cd key
!
چی کار کنم؟

خوب شما میخای به سرو اصلی بلیزارد وصل شی که باید بازی اورجینال خریده باشی تا بتونی
به اون سرور وصل شی

اینی که اکثر ماها بازی میکنیم سرورهای شخصی هستن که میشه با همون کپی معمولی هم توشون بازی کرد . ولی خوب یه برنامه باید نصب کنی تا هم gateway رو تنظیم کنه هم loader رو برات بذاره

برای اطلاعات بیشتر فکر کنم صفحات قبل این تاپیک یا تاپیک warcraft 3 بچه ها توضیح داده باشن

اگه پیدا نکردی بازم بپرس

اینجا هم سری بزن
http://eurobattle.net

salardevilking

کاربر سایت
Nov 13, 2005
230
نام
سالار
خوب شما میخای به سرو اصلی بلیزارد وصل شی که باید بازی اورجینال خریده باشی تا بتونی
به اون سرور وصل شی

اینی که اکثر ماها بازی میکنیم سرورهای شخصی هستن که میشه با همون کپی معمولی هم توشون بازی کرد . ولی خوب یه برنامه باید نصب کنی تا هم gateway رو تنظیم کنه هم loader رو برات بذاره

برای اطلاعات بیشتر فکر کنم صفحات قبل این تاپیک یا تاپیک warcraft 3 بچه ها توضیح داده باشن

اگه پیدا نکردی بازم بپرس

اینجا هم سری بزن
http://eurobattle.net
خوب حالا چه شکلی به این سرور ها وصل بشن اگه میشه لینک آموزشش رو بده!

HaMaNN

کاربر سایت
Mar 2, 2008
32
ببخشید این تاپیک دوتاست یا WOW????

خیلی دوست دارم در مورد هیروهای دیگه بحث بشه تا ببینم دوستان واسه فلان هیرو چه ایتمی میبندن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر