dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

salardevilking

کاربر سایت
Nov 13, 2005
230
نام
سالار
من این ایتمها رو بهت پیشنهاد میکنم:عصای آبی،هکس،ریفرشر ارب،کله یخی،بوتز اف تراول و اواتار (برای لول شیش)
BTNINV_Wand_05.gif
و
BTNINV_Sword_09.gif
و
BTNHeartOfSearinox.gif
و
BTNAbility_Rogue_Sprint.gif
و
BTNIceShard.gif
و
BTNRodOfNecromancy.gif

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
شما اگه واسه كريستال ميخواي سنگ و ياشا بياري ديگه نبايد آيس بياري(orb effect) البته واسه اين هيرو و بيشتر هيرو هاي اينتيليجنس فقط بايد مانا و هلت جمع كني تا بتوني لول بزني آيتماي بالا عاليه فقط يه چيزي كم داره اونم ونگارده چون اگه morphiling با به ياشا و سنگش بياد جلوت راحت ميزنتت

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
فكر نكنم نيازي به ريفرشر اورب باشه چون خودش كولدان هاي خوبي دارن لول هاش . معمولا رفرشر رو بايد برا ليون و اسلير بست و هيرو هايي كه لول هاي بالاي 60 ثانيه كولدان دارن .

salardevilking

کاربر سایت
Nov 13, 2005
230
نام
سالار
فكر نكنم نيازي به ريفرشر اورب باشه چون خودش كولدان هاي خوبي دارن لول هاش . معمولا رفرشر رو بايد برا ليون و اسلير بست و هيرو هايي كه لول هاي بالاي 60 ثانيه كولدان دارن .
مگi لول شیشش چه قدر طول میکشه تا پر بشه؟!؟:confused:

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
من که چیزی از این نوشته متوجه نشدم خداییش .میشه توضیح بدی ؟
یه پیشنهاد : بیاین مپ بالا رو دانلود کنیم ببینیم کی میتونه 5 تا اینسین رو جمع کنه .

اگه دیده باشی هیرو ها به 3 دسته تقسیم میشن :
1-Strange - Late Game
2-Agiliti - Late&Mid Game
3-Intelejens - Star&Mid Game

بعد Daryad التیمیتش از As - Ais و ... حریف رو میگیره از این جهت که اجیلیتی ها به داشتن سرعت معروف هستند جلوی اون کم میارن .

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
اگه دیده باشی هیرو ها به 3 دسته تقسیم میشن :
1-Strange - Late Game
2-Agiliti - Late&Mid Game
3-Intelejens - Star&Mid Game

بعد Daryad التیمیتش از As - Ais و ... حریف رو میگیره از این جهت که اجیلیتی ها به داشتن سرعت معروف هستند جلوی اون کم میارن .
البته به غیر از aom و چند تا مپ دیگه همه هیروها 3 تا تیپ میشن .
هیرو های اگیلیتی هم همونطور که خودتون گفتین به داشتن سرعت معروفن البته سرعت اتک کردن .
من خودم چندیدن بار پیشنهاد دادم به جناب iceforg که کلمه unit رو توی lvl information این آهوی بیچاره به صورت پر رنگ بنویسه که بعضی افراد حرفه ای به اشتباه نیوفتن . یه بار دیگه سعی کنید بخونید .
من که چیزی از این نوشته متوجه نشدم خداییش .میشه توضیح بدی ؟
اینم جمله ی خودم بود که مقصود از جمله این بود که as کم میکنه چیه ؟ که البته مشکل منه که متوجه نشدم شما اختصاری نوشتی .
مگi لول شیشش چه قدر طول میکشه تا پر بشه؟!؟
انقدر هست که نیاز نداشته باشه به ریفرشر اورب .:biggrin1:
کلا منظورم از حرف بالا این بود که یکی مثل اسلیر یا لیون بلفرض اگه ریفرشر ببنده میتونه 2000 تا دمیج وارد کنه به طرف با لول 6 .

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
البته به غیر از aom و چند تا مپ دیگه همه هیروها 3 تا تیپ میشن .
هیرو های اگیلیتی هم همونطور که خودتون گفتین به داشتن سرعت معروفن البته سرعت اتک کردن .
من خودم چندیدن بار پیشنهاد دادم به جناب iceforg که کلمه unit رو توی lvl information این آهوی بیچاره به صورت پر رنگ بنویسه که بعضی افراد حرفه ای به اشتباه نیوفتن . یه بار دیگه سعی کنید بخونید .

اینم جمله ی خودم بود که مقصود از جمله این بود که as کم میکنه چیه ؟ که البته مشکل منه که متوجه نشدم شما اختصاری نوشتی .

انقدر هست که نیاز نداشته باشه به ریفرشر اورب .:biggrin1:
کلا منظورم از حرف بالا این بود که یکی مثل اسلیر یا لیون بلفرض اگه ریفرشر ببنده میتونه 2000 تا دمیج وارد کنه به طرف با لول 6 .
ماله Daryad مخصوص Unit نبود ... ( جدیدا من تو جریان نیستم )
می تونی با Blood Seeker که از As بالایی برخوردار Daryad رو بزنی ... ( عمرا )

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
طبیعتا با بلاد سیکر نمیشه اینو زد چون لول 3 بلاد سیکر فقط وقتی کار میکنه که هلث آهو نصف باشه که با وجود اون لول 3 رو به روی بلاد سیکر خیلی نامردی میشه .
تو این مورد آنوباراک خیلی بهتر کار میکنه (پدر آهو رو در میاره) با اون مانا برنش .
در ضمن از اون موقع که یادمه لول 6 فقط مال یونیت ها بود . اصلا فکر این که یه هیرو 90% کند شه یه جورایی همه رو میخندونه .

salardevilking

کاربر سایت
Nov 13, 2005
230
نام
سالار
در ضمن از اون موقع که یادمه لول 6 فقط مال یونیت ها بود . اصلا فکر این که یه هیرو 90% کند شه یه جورایی همه رو میخندونه .
نه اخه خدایی ! یعنی چی ! ادم دو تا هایپر استون میخره! بعد فقط 20 % ش کار میکنه!حالا این باگ نیست!!!!نه خدایی!!!

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نه اخه خدایی ! یعنی چی ! ادم دو تا هایپر استون میخره! بعد فقط 20 % ش کار میکنه!حالا این باگ نیست!!!!نه خدایی!!!
به جان خودم من حرفي راجع به هايپر استن نزدم .
در ضمن به نظرم هايپر استن بايد مثل بوتز آف تراول باشه كه فقط يكيش كار كنه . و الا كي ميتونه فيس لس و آنتي ميج و اليدان رو بزنه ؟

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
طبیعتا با بلاد سیکر نمیشه اینو زد چون لول 3 بلاد سیکر فقط وقتی کار میکنه که هلث آهو نصف باشه که با وجود اون لول 3 رو به روی بلاد سیکر خیلی نامردی میشه .
تو این مورد آنوباراک خیلی بهتر کار میکنه (پدر آهو رو در میاره) با اون مانا برنش .
اولا مال Unite تنها نیست و نبوده ...
بعد قدرت هیروش به همین دیگه , تو با Magic War راحت می اندازیش .

salardevilking

کاربر سایت
Nov 13, 2005
230
نام
سالار
به جان خودم من حرفي راجع به هايپر استن نزدم .
در ضمن به نظرم هايپر استن بايد مثل بوتز آف تراول باشه كه فقط يكيش كار كنه . و الا كي ميتونه فيس لس و آنتي ميج و اليدان رو بزنه ؟
من کی گفتم زدی!!!؟!؟
در ضمن فکر کنم در صدش کمتر میشه!:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر