dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

Mohseen

کاربر سایت
Sep 9, 2008
43
اگر پینگت خوبه برو HLR های Europe هم بازیشون خوبه هم خیلی با اخلاق تر از ایرانیا هستند هم left نمیدن
HLR 1 2 3 ایران هم از بقیه بهتره

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
فقط meepo من تک به 5 همه رو صاف میکنم :))
دوستان هرکی پرمیوم یه کلوپ درست کنه برای اد کردن دوستان بازی سنتر ./:)

---------- نوشته در 03:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:13 PM ارسال شده بود ----------

باتل فیوری که میخواد ولی اولین آیتم من بعد از پا اُرب هست یا آواتار و باتل فیوری ! هیرو یونیت خور بهتر از سندکینگ مثلا کی ؟! Axe که اصولا اول بازی تا لول 11 شاخه نه بیشتر ...
سندکیمگ بخاطر لول 3 شاخه شاخه واسه یونیت خوری !
اکس خیلی شاخه کسی براش بلد نیست آیتم بگیره ....2 تا بتلفوری و یه ونگارد و ریترن دمیج بگیر برو وسط دشمن آواتارم داشته باشی بد نیست مثل چیچی می کشه فقط کنترلش سخته باید تمرین کنی .

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
اقا یکی لینک اخرین پچ بازی داره؟ من با برنامه گارنا بازی میکنم اما تو اکثر روم ها بازی اجرا نمیشه مشکل قدیمی بودن ورژن بازیمه کسی ورژن جدید پچ بازی داره؟

Mohseen

کاربر سایت
Sep 9, 2008
43
اقا یکی لینک اخرین پچ بازی داره؟ من با برنامه گارنا بازی میکنم اما تو اکثر روم ها بازی اجرا نمیشه مشکل قدیمی بودن ورژن بازیمه کسی ورژن جدید پچ بازی داره؟

سلام
اگر شما پتچ E دارید که در روم های معمولی رواج داره میتونید از لینک زیر پتچتون رو به 1.26a تغییر بدید ( این پتچ در روم های HLR ) استفاده میشه .
http://fairplay.garena.com/showthread.php?117640-WarCrafT-III-Patches&highlight=Warcraft

آقا یه ایتم بندی تووووپ واسه Huskar میگین ؟

شما aghanim . Helm of dominator . armlet .vangurd or(and) hood اگر لازم بود avatar برو همرو میزنی . من خودم مکانیزم هم میرم . باز هم بستی به خودت داره .
اینطوری هم بازی کن که اول لول 2 تو روشن کنی HP از یه حدی کمتر شد لول 2 رو خاموش میکنی life steal روشن میشه ... به سختی کسی میتونه بکشدت .

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
سلام
اگر شما پتچ E دارید که در روم های معمولی رواج داره میتونید از لینک زیر پتچتون رو به 1.26a تغییر بدید ( این پتچ در روم های HLR ) استفاده میشه .
http://fairplay.garena.com/showthread.php?117640-WarCrafT-III-Patches&highlight=Warcraft

دوست عزیز من از کجا بفهمم ورژن و پچ بازیم چنده؟ من با برنامه گارنا با کشور های دیگه میتونم بازی کنم اما توی روم های ایرانی هیچ بازی پیدا نمیکنه؟ دلیلش قدیمی بودن پچمه یا چیز دیگه؟

ArmoredPrince

کاربر سایت
Oct 26, 2011
35
دوست عزیز وقتی بازی را اجرا میکنی پائین منو اصلی نگاه کن ورژن بازی زده

مثال

tmnmb28kux10r3oydyyh.png

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
گفتم تایپیم خابیده یه پست بدم :|
از هر چی ایرانی هاست بدم می آد ! هاست هم تیمی خودمون بود 2 تا تاور زده بودیم و اونا هم 1 تاور زده بودند و داشتن دومیش هم می زدن که گفت gg بای بای و رفت بیرون :|

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
اقا الان ورژن من 1.26.0.6401 هسنش اما نمیتونم روم های ایرانی بازیکنم ورژنم قدیمیه؟ اگه اره که یکی لطف کنه یه لینکی بده اپدیت کنم ورژنمو؟ ممنون میشم

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
پچ شما جدید ترین پچ هست و باهاش میتونین در روم های Iran Hlr 1 - 2 - 3 بازی کنید...روم های پابلیک ایران پچ های دیگه ای دارن ...روم های پابلیک 1 و 2 پچ شون 1.24E هست و 3 و 4 و 5 و 6 تا جایی که اطلاع دارم پچ شون 1.24b هست . ( با پچ 1.26 نمیتونین هاست های 1.24E و 1.24B رو ببینین ) .

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
پچ شما جدید ترین پچ هست و باهاش میتونین در روم های Iran Hlr 1 - 2 - 3 بازی کنید...روم های پابلیک ایران پچ های دیگه ای دارن ...روم های پابلیک 1 و 2 پچ شون 1.24E هست و 3 و 4 و 5 و 6 تا جایی که اطلاع دارم پچ شون 1.24b هست . ( با پچ 1.26 نمیتونین هاست های 1.24E و 1.24B رو ببینین ) .

ممنون دوست عزیز فقط چند تا سوال
1- من با برنامه garena بازی میکنم منظور شما هم همین روم های garena هستش دیگه؟
2- منظور از hlr همون high level room هست یا چیز دیگری؟
3-برای بازی در این روم ها به غیر از لول بالا چه چیزهای دیگه ای لازم؟ من الان لولم 5 نمیتونم بازی کنم نه؟

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
ممنون دوست عزیز فقط چند تا سوال
1- من با برنامه garena بازی میکنم منظور شما هم همین روم های garena هستش دیگه؟
2- منظور از hlr همون high level room هست یا چیز دیگری؟
3-برای بازی در این روم ها به غیر از لول بالا چه چیزهای دیگه ای لازم؟ من الان لولم 5 نمیتونم بازی کنم نه؟

آره
آره
نه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر