dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
از اون سوالا بودا!!!!
از اونجایی که دوستان دوتاباز چه نووب چه باگ چه معمولی خیلی دوست دارن حال دیگرانو بگیرن و پوز بدن شما اگر بری گیم نت بهتون چندتا فحش میدن و می گن نووب ( تازه کار ).
بهتره اول تکی دوتا بزنی یه کم که یاد گرفتی با دوستات و بعد تو گارنا و بعدشم بازم اگر بری گیم نت ببریشونم می گن نووب ببازیم می گن نوب.
تو ایران همه دوتا بازا گیم نتی البته همشونم نه 99% بی ... هستن اخلاق و ادب ندارن.

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
از اون سوالا بودا!!!!
از اونجایی که دوستان دوتاباز چه نووب چه باگ چه معمولی خیلی دوست دارن حال دیگرانو بگیرن و پوز بدن شما اگر بری گیم نت بهتون چندتا فحش میدن و می گن نووب ( تازه کار ).
بهتره اول تکی دوتا بزنی یه کم که یاد گرفتی با دوستات و بعد تو گارنا و بعدشم بازم اگر بری گیم نت ببریشونم می گن نووب ببازیم می گن نوب.
تو ایران همه دوتا بازا گیم نتی البته همشونم نه 99% بی ... هستن اخلاق و ادب ندارن.

اونقد هم نوب نیستم
میتونم بازی کنم
ولی اصل بازی که به آیتم بندیشه رو درست درمون بلد نیستم !
مشکل اینه
وگرنه بازی با چند تا هیرو رو بلدم
تو گارنا هم بازی میکنم

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
ایتم ها رو از این سایت می تونی یاد بگیری هم بستنشونو هم طرز کارکردشونو خیلی باحاله.
اما نووب بودن به معنی بلد بودن نیست هر کسی تو بازی گروهی نتونه رفیقاشو خوب پوشش بده نووبه.
دوست من بهت بر نخوره منظورم از نووب تو نیستی این بچه های گیم نت بی ادب دائما همرو نووب صدا می کنن و من می خواستم این مطلبو بگم.http://www.playdota.com/items
یاد ت باشه یه چند تا هیرو مثلا هفتا یا ده تا رو بیشتر لازم نیست یاد بگیری اول برو سراغ troll و steal assassin اینا هیرو های راحت و در عین حال پر کاربرد و قوین.
تو بازی هدفت پول و لول باشه در مرحله اول نه کشتن هیروی حریف چون مطمئن باش همیشه پیش یه هیرو چند تا هیرو دیگه کمین کردن. هیچ چیزی تو بازی دوتا بی علت نیست.
ایتم همیشه یادت باشه اول بازی تو بازی پنج به پنج لیتم هایی رو بخر که ارزونن و پر کاربرد چون تو اول 600 تا پول داری و باید پولتو جمع کنیتا بتونی پاچوبی و ونگارد بخری اینا اول بازی خوبن ولی ایتم های هر هیرو رو تو نت سرچ کنی اموزششو گذاشتن که می تونی بخونی و یاد بگیری .
هیرو های اگیلیتی خیلی راحتن و استرنج . اینا رو یاد بگیر چون اینتلیجنتا خیلی خونشون کمه و باید حرفه ای باشی برشون داری.
یه سری ایتم ها هستن که اگر هیرو تو برداری اولش نوشته اینا رو راش نبند. مثلا anti-mage لول 1 اون مانا حریف رو می سوزونه و اگر ایتم ها اوربی مثل mask of death رو ببندی دیگه لول 1 کار نمی کنه. هیرو های زیادی از این قبیل هستن. بعضیا مثل void ( خیلی هیروی باگیه و قویه تو تک به تک ) اگر ایتم basher رو براشون ببندی اصلا کار نمی کنه و خوب اول بازی با رنگ قرمز بهت توضیح می ده که نبندی.
تو اول این هیرو ها رو یاد بگیر بخصوص ایتم هاشونو که وسط بازی گیر نکنی سر ایتم بستن کدوم کجاست.
troll-steal assassin-traxx-knight davion-sprit-antiMage- void-
این هیرو ها خیلی قوین و اگر معمولیم بازی کنی خیلی قویتر میشی تا با هیرو های دیگه البته یکی دوتاشون برای چند نفره مناسب نیستن مثل void ولی خیلی قوین.

• Like
Reactions: kaka-23

{DaRk kNiGhT}

کاربر سایت
Aug 8, 2010
59
نام
مEهRدAد
منم با rubbick حال کردم ولی تو تک به تک کم میاره البته جلو ترول بازی کردم که خوب ترول خیلی قویه.
یه سوال دارم شاید اصلا کسی نتونه جواب بده شایدم همه جواب بدن.
ایتم monkey که یکی از کاراش اینه که میس دادن شما رو از بین میبره ایا روی void هم تاثیر داره؟ روی rikkimaru اگه درست نوشته باشم چی؟ وقتی 1 میزنه. یا ترول که 2 میزنه کور میکنه؟
جاهایی که بلندیه چی یعنی ماپایینیم اونا بالان میس میره ضربات؟ اونجا هم میس نمی ره دیگه؟
-----------------------------------------------------
شما وقتی این ایتم رو بستی دیگه اصلا ضرباتت Miss نمیشه چه بلندی باشه چه هر چیز دیگه ای...

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
منم با rubbick حال کردم ولی تو تک به تک کم میاره البته جلو ترول بازی کردم که خوب ترول خیلی قویه.
یه سوال دارم شاید اصلا کسی نتونه جواب بده شایدم همه جواب بدن.
ایتم monkey که یکی از کاراش اینه که میس دادن شما رو از بین میبره ایا روی void هم تاثیر داره؟ روی rikkimaru اگه درست نوشته باشم چی؟ وقتی 1 میزنه. یا ترول که 2 میزنه کور میکنه؟
جاهایی که بلندیه چی یعنی ماپایینیم اونا بالان میس میره ضربات؟ اونجا هم میس نمی ره دیگه؟
-----------------------------------------------------
شما وقتی این ایتم رو بستی دیگه اصلا ضرباتت Miss نمیشه چه بلندی باشه چه هر چیز دیگه ای...
روی ترول که اثر داره اما بقیه رو امتحان نکردم
void که کلا قضیه اش جداس برای void ربطی نداره به این موضوع void کلا میسس نمیده که اما وقتی میزنیش یه دفعه back میکنه reduce میده

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اره منم شک کردم ولی گفتم شاید بچه خوبی باشه این مانکیه یه حالی بده.
دیروز با دوستم warchief vs void تو گیم نت زدیم شرطی. از اون شرطیایی که کلی برنامه ریزی شده بود و کلی کل کل. . کل گیم نت داشتن بازی مارو می دیدن. اخرت بازی شده بود. بهتون بگم که void دوتا 250 بسته بود و یه باترفلای و چند تا چیز دیگه یعنی 6 میزد 3 ثانیه ای منو می خورد اما یه manta style بستم زدم شیشش نابود شد بعد خوب منم یه نور داشتم یه cuirass یه 250 با با یه مانتا و یه دونه هم کریپیکال که مانکیش کردم یه دونه هم بلینک. یه یک زدم خونش نصف شد اومد 1 بزنه در بره بلینک کردم دوباره 1 زدم اخر مرد دوتا 250 شو برداشتم برشکسته شد یعنی انقدر باحال بردمش که کل گیم نت باورشون نمی شد.
اینم شیش وود

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
اره منم شک کردم ولی گفتم شاید بچه خوبی باشه این مانکیه یه حالی بده.
دیروز با دوستم warchief vs void تو گیم نت زدیم شرطی. از اون شرطیایی که کلی برنامه ریزی شده بود و کلی کل کل. . کل گیم نت داشتن بازی مارو می دیدن. اخرت بازی شده بود. بهتون بگم که void دوتا 250 بسته بود و یه باترفلای و چند تا چیز دیگه یعنی 6 میزد 3 ثانیه ای منو می خورد اما یه manta style بستم زدم شیشش نابود شد بعد خوب منم یه نور داشتم یه cuirass یه 250 با با یه مانتا و یه دونه هم کریپیکال که مانکیش کردم یه دونه هم بلینک. یه یک زدم خونش نصف شد اومد 1 بزنه در بره بلینک کردم دوباره 1 زدم اخر مرد دوتا 250 شو برداشتم برشکسته شد یعنی انقدر باحال بردمش که کل گیم نت باورشون نمی شد.
اینم شیش وود
void میزنه warchifto شما که بردی حالا قضیه اش فرق میکرده در هر حال تبریک میگم!!!
اما اگه divine نمیاورد و 2تا آیتم مثل آدم میبست اینجوری نمیشد!!!یه LINKIN هم کلی میتونه
اعصاب warchifto داغون کنه!!!

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
من نوشته های بالای پژمان رو نخونده بودم!!!!
شما اگه دوست دارین blade mail بیارین برای warchift یا کلا اگه از همون return خودش استفاده کنی یه ‌اگه void یه آواتار بیاری دیگه فایده نداره-
void اگه یه avatar-satanic-بیاره میتونه کلی اذیت کنه 6 میکنه میزننتت بعدشم که تموم شد avatar میکنه.البته زدن warchift که سخت هست اما من کلا نظرم رو void هست که void میزنه راحتتر..البته تا حالا امتحان نکردم این بازیرو...ولی با پول زیاد حس میکنم void راحت بزنه!!!حالا اینم نظر بود!!!

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
من نوشته های بالای پژمان رو نخونده بودم!!!!
شما اگه دوست دارین blade mail بیارین برای warchift یا کلا اگه از همون return خودش استفاده کنی یه ‌اگه void یه آواتار بیاری دیگه فایده نداره-
void اگه یه avatar-satanic-بیاره میتونه کلی اذیت کنه 6 میکنه میزننتت بعدشم که تموم شد avatar میکنه.البته زدن warchift که سخت هست اما من کلا نظرم رو void هست که void میزنه راحتتر..البته تا حالا امتحان نکردم این بازیرو...ولی با پول زیاد حس میکنم void راحت بزنه!!!حالا اینم نظر بود!!!

کلا کاملا قبول دارم void باگه. هیروییه که باید مثل ترول 6 شش رو تغییر بدن. ترول هم 2ش باگ بود تغییرش دادن. اگر پول باشه void همه هیروهارو میزنه هیچ هیرویی نیست نزنه چون 6 ثانیه اگر اقانیم ببنده شمارو lock میکنه فقط کافیه مدنس باترفلای و کریپتیکال و حالا یه 250 هم ببنده تو 6 ثانیه می خوردتون ولی اگر نزارین پول جمع کنه نتونه ایتم های دلخواهشو ببنده راحت می خوره. برای مقابله با 6 وود هر کاری هم که بکنید اخرش کم میارین فقط باید نزارین پول جمع کنه اتک اخراشو دینای کنید.
راستی یه ایتمی هم هست اسمشو یادم نیست 4 ثانیه return damage داره که خوب با 6 وود اگر زرنگ باشید بزنید و 50% خودتون میشه حدودا یه چیزی تو مایه های اینکه انگار شما دارید میزنیدش. امتحان کنید مخصوصا وقتی که 6 وود تموم میشه بزنید هم جواب میده. ارزونم هست
راستی بهتون بگن هیرو knight davion هم void رو میترکونه ها .

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
کلا کاملا قبول دارم void باگه. هیروییه که باید مثل ترول 6 شش رو تغییر بدن. ترول هم 2ش باگ بود تغییرش دادن. اگر پول باشه void همه هیروهارو میزنه هیچ هیرویی نیست نزنه چون 6 ثانیه اگر اقانیم ببنده شمارو lock میکنه فقط کافیه مدنس باترفلای و کریپتیکال و حالا یه 250 هم ببنده تو 6 ثانیه می خوردتون ولی اگر نزارین پول جمع کنه نتونه ایتم های دلخواهشو ببنده راحت می خوره. برای مقابله با 6 وود هر کاری هم که بکنید اخرش کم میارین فقط باید نزارین پول جمع کنه اتک اخراشو دینای کنید.
راستی یه ایتمی هم هست اسمشو یادم نیست 4 ثانیه return damage داره که خوب با 6 وود اگر زرنگ باشید بزنید و 50% خودتون میشه حدودا یه چیزی تو مایه های اینکه انگار شما دارید میزنیدش. امتحان کنید مخصوصا وقتی که 6 وود تموم میشه بزنید هم جواب میده. ارزونم هست
راستی بهتون بگن هیرو knight davion هم void رو میترکونه ها .
dragon kinght میتونه full vs full هم void رو بزنه
تا مپ 6.71 phantom lancer هم بدجوری میزد void فول به فول..اما جدیدا void میتونه stealth هارو تو 6 ببینه و کاریش نمیشه کرد!!!
اما من با نظرت مخالفم که void باگ هست و باید تغییر کنه اصلا اینطور نیست
یه هیروی معمولی هست ...هیروها بر اساس 5به 5 فیکس میشن و void تو 5به5 خیلی سخت قوی میشه ملاکتون رو توی 1به 1 نذارین....
ترولل هم دلایلی داشت برای تغییر لول 2 به خاطر اینکه وقتی miss مینداخت فقط یه نفر miss میشد و بقیه راحت بودن اما الان هر کسی که کنارش باشه miss میده
الان یه سالی میشه که ice frog داره هیروهارو گروهی تر میکنه تا جمعی تر بشن
یکی دیگه از نمونه هاش protector و یا anti mage که یه زمان 6 به یک نفر میخورد اما به 5 نفر میخوره الان...
مثلا یه زمان ward shadow shaman به یک نفر ضربه میزد اما الان splash dammge میدن...
sven bolt گروهی شده بود... و ability جدید گرفته بود که به همه کناریهاش speed aromr میداد
هرچی بگم بازم کمه کلی هیروی دیگه هم هست..که گروهی شدن و ability های تکیشون تبدیل به دسته جمعی شده تا توی pick ها قرار بگیرن...
ولی void یه 6 دسته جمعی داره که کافی هست و هرطور فکر کنی نمیشه که اون یکی جادوهاش رو دسته جمعی کرد مگه اینکه کلا تغییر اساسی داد مثل abilit 1 soulkeeper که یه دفعه تغییر خفنی کرد...
هیروهایی هم که جدید میان همشون دیگه بر مبنای ددسته جمعی ووارد میشن و مثل هیروهای قبل تکی نمیان که بعدا درست شن...
یک هیروی عالی برای دسته جمعی wisp هست و rubic هم خیلی خوبه که نمونه بارزشون هست...
اما بعضی هیروها سخت میشه تغییر به دسته جمعی بودنشو کرد مثل viper اما با گذاشتن aghanim برای این هیرو باعث شدن که وقتی 6 رو میزنه به یکی مطمئن از مردنش باشه و اذیت نشه و زحمت زیادی نخواد..
یا مثلا bloodseeker اما این هیرو هم قابلیت هایی مثل viper داره که سریع میکشه...
در کل هیروهای تک زنشون هم خیلی بد میزنن ..

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
در مورد void من تکیشو صحبت میکنم اگر ملاک گروه باشه که حرفی درش نیست الان بحث ما تک به تکه.
اما قبول ندارم وود تو تک به تک قوی نمی شه کافی برسه 25 حالا هر جوری اونموقع ببین چه هیرویی 6 قویتره.
اگر یه نگاه به مجیکای وود بندازی همشون نامردین تو تک به تک وباعث شده باگ شه تو تک به تک.
2 که دائم بلوک میکنه 3 که کافیه یه باترفلای ببنده تا معلوم شه هر ثانیه لاک میکنه. 6 که خداس . 1 هم که راحت فرار مینه اونم 1300 تا پرواز که بلینکم به پاش نمی رسه. سرعتشم که از تمامی هیروها زیاد تره و کسی نمی تونه دنبالش کنه.
نامرد ایتم هاشم معلومه اگر ببنده وحشتناک می شه. واقعا تو تک به تک باگه تو گروهی کافی یه کم از اب و گل دراد

DarkSider

کاربر سایت
Sep 2, 2009
286
کلا هر هیرویی یک ضد را داره و البته به ایتمهای دو طرف هم بستگی داره.
دوستان بریم توی بحث آیتم بستن.
دوستان Replay Movie دارن بگذارند بد نیست برای بازی یاد گرفتن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر