DOOM

Developer : id Software
Publisher : Bethesda Softworks
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
Genre : First-person shooter, survival horror
Release Date : May 13, 2016

بالاخره پس از سالها انتظار از DOOM جدید رونمایی شد.
در حاشیه کنفرانس Bethesda در E3 این بازی با نمایش فوق العاده از گیم پلی رونمایی شد.
در این نسخه شاهد بازگشت دشمنان قدیمی و کلاسیک مثل Hellknights, Cyberdemons, Revenants, Mancubii و غیره هستیم.
سلاح های نسخه اورجینال بازی Shotgun and Super Shotgun. The Plasma Rifle, Chainsaw, Heavy Assault Rifle, and rocket launcher تایید و در طول نمایش گیم پلی بازی مورد استفاده قرار گرفتند.
همچنین بخش مالتی پلیر بازی نیز با عنوان Deathmatch تایید شد.
بخش جدید سری DOOM با عنوان SnapMap نیز رونمایی شد.در این بخش با قراردادن امکانات زیاد توانایی ساخت مپ و بازی کردن در آن برای بازیکن فراهم می شود.

نسخه عادی قیمت 60 دلار

نسخه Collector قیمت 120 دلار

نمایش های منتشر شده از بازی:

5w2l_1.png

Direct Link

flfv_2.png

Direct Link

crf_4884848.png

Direct Link

17961599361561610946.jpg

DOOM – Campaign Trailer | 720

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
این چی بود دیگه:|این چه گرافیکیه؟چرا هیچی فیزیک درست حسابی نداره:|حالا باز من چند دست بیشتر نزدم ولی کلا جالب نبود برام,.وضیعت سرورا هم خوب نیستن
bethsedaکلا تو بحث گرافیک خوب کار نمیکنه اما همیشه محتوای داستان و گیم پلی مد نظرش بوده
doomمولتی پلیرش جذبم نکرد ولی campaignبسیار عالی باید داشته باشه

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
دانلود كردم
گرافيك در حد بازياي متوسط نسل قبل! خوب هم نه متوسط
گيم پلي مثلا كلاسيك! ولي افتضاح دقيقا مثل quake 3 سال ٢٠٠٠. بتاش يعني بكل منصرف كرد منو از خريدن بازيش اينطوري بگم

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اسکرین شات از نسخه وان. دوستان صفحه قبل نسخه PS4 و PC مقایسه کرده بودن :d
میشه از مپ Heatwave از اینجا عکس بگذارید ؟
راستی فریم ریت نسخه ی x1 خوبه ؟ کیفیت تصویر مات نیست ؟ واضحه ؟

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
از دست ندین بتا رو خیلی باحاله
نیم ساعت اول که میرین یکم به نظرتون از پیش پا افتاده میاد اما بعد که قلقش دستون میاد باحال میشه.
کاستومایز اسلحه ها و آرمور خیلی میچسبه انصافا D :

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خب من امروز فهمیدم متا دووم اومده و زدیم زیر دان و خب بعد از دو ساعت و نیم شدیم لول 15:D...
خب باید بگم که واقعا مولتیش سرگرم کنندس از بس مولتیه کلاف و بتل رو رفتیم پوسیدیم:D...گان پلی روانی کننده اسلحه هایه خیلی باحال و دابل شاتگانه خدااا:D...
این دابل شاتگانه کلا پولتی رو به یک سطح دیگه برده اما خب تمام پلیرها اونو بر میدارن گند میزنن به اعصابت:D ولی فکر کنم مد هایه دیگه ای هم در نسخه اصلی هست که پلیرها رو مجبور کنه این دابل شاتگان بی صاحاب شده رو بر ندارن:D...میری بینشون سه تاشون دابل شاتگان میکشن چیزی ازت نمیمونه اما ناگفته نماند ما هم با همین دابل شاتگان رو اعصاب خیلیا رفتیم:D...گرافیکم میشه گفت خیلی خوبه اما اون چیزی که میگفتن گرافیکشو ببینی پشمات میریزه نبود اما بتاست دیگه حتما نسخه اصلی بالاتر هست کاستومایز باحالی داره تنوعش خیلی زیاده و درضمن من اولش با تعاریفی که دوستان کردم یه خورده در خریدش شک داشتم اما زمانی که بتا رو پلی کردم کاملا پشیمون شدم اصلا بازی خسته کننده نمیشه و مولتیش هم خیلی روونهمخصوصا زمانی که تو اوج بازی و 30 تا کیل بگیری میفهمی این بشر چیهB-) ... تازه این بتاست فقط دوتا مد داشت بازی اصلی که بماند:D
خلاصه بگم بازی پیشنهاد میشه من هم بعد از اتمام انچارتد این بازی رو در روز عرضه بازی خواهم کرد:-bd

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
فاز این کسایی که میگن گیم پلی بازی بده رو نمیدونم واقعا تجربه کردن یا از رو هوا میگن
گیم پلی بازی دقیقا همون چیزیه که باید باشه سریع روون خشن
گان پلی ک هیچ حرفی باقی نمیزاره بازی 60 فریم بدون هیچگونه افت فریمی اجرا میشه گرافیکم برای مولتی عالیه البته سینگل از این بیشتره و صدالبته بازم 60 فریم
کاستومایز ارمورها و ...تنوعش خیلی زیاده..خلاصه یه گیم پلی عالی و پرهیجان رو تحویل میده حتما نسخه اصلی رو تهیه کنید که مطمئنا کانتنت بیشتری خواهد داشت

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فاز این کسایی که میگن گیم پلی بازی بده رو نمیدونم واقعا تجربه کردن یا از رو هوا میگن
گیم پلی بازی دقیقا همون چیزیه که باید باشه سریع روون خشن
گان پلی ک هیچ حرفی باقی نمیزاره بازی 60 فریم بدون هیچگونه افت فریمی اجرا میشه گرافیکم برای مولتی عالیه البته سینگل از این بیشتره و صدالبته بازم 60 فریم
کاستومایز ارمورها و ...تنوعش خیلی زیاده..خلاصه یه گیم پلی عالی و پرهیجان رو تحویل میده حتما نسخه اصلی رو تهیه کنید که مطمئنا کانتنت بیشتری خواهد داشت
باورت میشه جوابی پید نکردم که نقل قول کنم پست دوستان رو؟ :D ما که 2 هفته بعد از تجربه کلوزد بتا پیش خرید کردیم دیجیتالی و منتظریم :D

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
باورت میشه جوابی پید نکردم که نقل قول کنم پست دوستان رو؟ :D ما که 2 هفته بعد از تجربه کلوزد بتا پیش خرید کردیم دیجیتالی و منتظریم :D
والا فردین منم درک نکردم هیچ دلیل قانع کننده ای هم ندارن فقط میگن بده
خدایی خسته نشدن بعضی ها از بس هرسال مولتی کالاف و بتل به خوردتون دادن؟یا سینگلی که توش فقط بکش بکش ریلود کن بکش 3 ساعت بعد تموم شه
خط داستانی این بازی هم تضمین شدست چون تیم بازی نشون داده چند مرده حلاجه با 13 ساعت گیم پلی برای یه بازی FPS عالیه..

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
یا سینگلی که توش فقط بکش بکش ریلود کن بکش 3 ساعت بعد تموم شه

سجاد این دقیقا مشخصه سری DOOM و شناسنامه اش هست :D یه سری بازی Run n Gun :D حالا نمیدونم شماره های قبل رو بازی کردی یا نه :D

با بقیه پستت موافقم :D فقط خواستم این مورد اشاره بشه :D

• Like
Reactions: sadegh93

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
والا فردین منم درک نکردم هیچ دلیل قانع کننده ای هم ندارن فقط میگن بده
خدایی خسته نشدن بعضی ها از بس هرسال مولتی کالاف و بتل به خوردتون دادن؟یا سینگلی که توش فقط بکش بکش ریلود کن بکش 3 ساعت بعد تموم شه
خط داستانی این بازی هم تضمین شدست چون تیم بازی نشون داده چند مرده حلاجه با 13 ساعت گیم پلی برای یه بازی FPS عالیه..
مولتیش که کلا خوب به نظر میاد و روانم هست کلا (البته من نسخه کنسول نرفتم) - اما میمونه اصلش (برای من اصلش کمپینه) ببینیم چه میشه (منتظر داستان خفنم نیستم باتوجه به بازیای قبل id software ) - باتوجه به نمیاش هاش گیم پلی خیلی خفنی به نظرم خواهد داشت ! منتظر یه گیم پلی سراسر هیجان هستم !
@-):-SS~X(
در ضمن همونطور که آقا وحید گفتند این سری بازی در اصل بکش برو جلو هست .

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
از دست ندین بتا رو خیلی باحاله
نیم ساعت اول که میرین یکم به نظرتون از پیش پا افتاده میاد اما بعد که قلقش دستون میاد باحال میشه.
کاستومایز اسلحه ها و آرمور خیلی میچسبه انصافا D :
]
توی این عکس تکسچر ها لود نشده ؟ چون من عکس دیگه دیدم از نسخه ی 4 اینطور نبود و تقریبا مثل pc بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر