Dont Starve| PC

130424055719333836.jpg

Genre: Action | Adventure | Indie | Simulation
Publisher: Klei Entertainment
Developer: Klei Entertainment
Languages: English

توضیحات:

بازی Dont Starve یک بازی کم حجم ماجرایی و استراتژیک جدید توسط کمپانی Klei Entertainment برای کامپیوتر ساخته شده است. بازی Dont Starve یک بازی Survival در دنیایی که علم و جادو با هم آمیخته شده اند می باشد. شما در نقش Wilson به عنوان یک دانشمند هستید که توسط دیو به دام افتاده و به این دنیای عجیب وارد شده اید. شما باید با استفاده از محیط و موجودات اطراف خود راه فراری برای خودتون بسازین و به خانه برگردید.در بازی Dont Starve شما به جهانی پر از موجودات عجیب و غریب ، خطرات و شگفتی های غریب و ناشناخته گام نهاده اید. شما باید با استفاده از وسایل اطراف خود راز و رمز بقای خود در این جهان رو بدست بیاورید.

ویژگی های کلیدی بازی Dont Starve:

- یک بازی در سبک جدید
- هیچ دستورالعمل و کمکی برای بازی وجود ندارد. شما خودتون باید همه چیز رو تحقیق و کشف کنید
- دارای محیطی عجیب و غریب
- دارای شخصیت های ۲D که در جهان ۳D زندگی می کنند
- گیم پلی و گرافیک خوب در عین کم حجم بودن
- قابل اجرا در تمام ویندوزها از جمله ویندوز ۷ و ۸

سیستم مورد نیاز:

Processor:1.7+ GHz or better
Memory:1+ gigs of RAM GB RAM
Graphics:Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher
DirectX®:9.0c
Hard Drive:500 MB HD space
Sound:100% DirectX9.0c compatible sound card and drivers

وبسایت سازنده:

تصاویر بازی:

130424055724850646.jpg

130424055730538552.jpg

130424055730538552.jpg

به همه دوستان پیشنهاد میشه این بازی

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
من یه نسخه از این بازی رو از یکی از سایت های داخلی معتبر دانلود کردم( نسخه flt) ولی بعد اکسترکت کردن چیزی به نام ستاپ وجود نداره. کسی می تونه راهنمایی کنه؟

دوست عزیز، دو تا فایل با پسوند cue. و bin. که باید فایلی که با پسوند cue. هست رو با یه نرم افزار شبیه ساز مثل DAEMON Tools یا مثل اون بازش کنی.

من با wikia بازی چک کردم، اگر شما تجربه اش رو داشتی که از Tier 2 بیفته، حتما درست میگی.
yahoo_1.gif

Spider Eggs - Don't Starve game Wiki
Spider Den - Don't Starve game Wiki

والا امیر جان یه بار بیشتر برای من اتفاق نیفتاد. چون زیاد نتونستم نوع دو ببینم. یه منطقه نزدیک کمپ منه که بیشترشون نوع سوم هست. ولی با این لینکی که گذاشتی فکر میکنم باگی چیزی بوده که تخم افتاده.

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
مهدی جان چند روز زنده موندی؟ بعد از روز 30 ـُم زمستون میشه.

مرسی من تا همون 24 رفتم بعد مردم . راستی یک چیز جالب واسه ی واسه ی بالا بردن sanity فهمیدم . و اون اینه که : شما 12 تا گل رو جمع کن بعد باهاش کلاه بساز بعد کلاه رو بزار سرت و از اون موقع به بعد هی sanity میره بالا و خل وضع شدن دیگه تموم میشه البته بعد از مدتی کلاه ارش رو از دست میده که باید دوباره بسازی .

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
کسای هستن اینجا روز 150 هستن این کلاه هم زیاد کاربرد نداره من که ساختمش زیاد خوشم نیومد تو بازی یکم پیشرفت کنی دستگاه ساخت ایتم جدید رو بسازی کلاههای جدید هم میبی که این در مقابلشون هیچه

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
من که از یازده روز بیشتر نرفتم هنوز اومدم تو روزه سوم کمپ سنگی زدم یه معدن سنگ پیدا کرده بود رفتم تنه درخت رو ببرم اومد افتاد دنبالم کوچیکم نبود که بزنمش صد متر بود تازه تو شبم بود داشتم دور اتیش میگشتم تا از شرش راحت شم با یه ضربه نفلم کرد از این به بعد میدونم چیکارشون کنم کل جنگ رو اتیش میزنم خودم میرم درخت میکارم:d

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
عجب بازیه ! :D

مثل ماینکرافت و ... هست ، که سازند ها هی آپدیت های مختلف هم میدن ، محتوای جدید اضافه میکنن ، تا بازی تکراری نشه و سرگرم کننده باشه !

21 May هم آپدیت جدید میاد که غارها رو به بازی اضافه میکنه !

فقط نسخه کپی آپدیت شده گیر آوردن سخته و شیر تو شیره نت !!

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان جریان بازی چیه؟؟
ایا از اینجور بازیهاست که باید از قلعه مواظبت کنی و امکانات و... بخری؟؟

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
اقایون من الان رفتم تو بخش مرحله ای مرحله ی اول اما نمی دونم باید چه کاری انجام بدم تا مرحلش تموم شه . میشه راهنمایی کنید ؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
بله ... فایل bin هست. این نرم افزارها که قلق خاصی نمی خواد؟
نه، وقتی اون نرم افزارها رو نصب و باز کنی، باید یه دکمه Open یا Browse داشته باشه. به محض اینکه وارد فولدر مربوطه بشی، خودش فایلی رو که میتونه Mount (شبیه سازی در درایو مجازی) کنه رو بهت نشون میده. روش کلیک میکنی.
بعضی ها (مثل Clone virtual Drive اگر اشتباه نکرده باشم) یه درایو مثل درایو CD-ROM اضافه میکنن به My computer. روی اون راست کلیک میزنی و گزینه Mount رو انتخاب میکنی و بعد فایل مورد نظرو انتخاب میکنی. از اونجا انگار که CD توی دستگاه گذاشته باشی، عمل میکنی.
اقایون من الان رفتم تو بخش مرحله ای مرحله ی اول اما نمی دونم باید چه کاری انجام بدم تا مرحلش تموم شه . میشه راهنمایی کنید ؟
توی wikia بازی ذکر نشده اما احتمال زیاد میدم که باید دوباره همه ی things ها رو پیدا کنی و portal جدید بسازی.
شما همینجوری مپ رو بگرد دوباره.
(به صحبت های Maxwell دقت کنید در ابتدای هر مرحله)
دوستان جریان بازی چیه؟؟
ایا از اینجور بازیهاست که باید از قلعه مواظبت کنی و امکانات و... بخری؟؟
نه، شما یه بابایی هستید که توی جنگل ول شده. باید ابتدا منابع مورد نیاز برای زنده و سیر ماندن رو جمع کنید، بعد به مرور اشیاء جدید بسازید و پیشرفت کنید.
قلعه ای در کار نیست، مثل رفیقمون همین بالا میشه دیوار کشید دور محل زندگی. خریدنی هم در کار نیست. اگر چوب میخوای، باید تبر بسازی و درخت ببری. اگر سنگ میخوای، باید کلنگ بسازی و تخته سنگ بشکونی. اگرم غذا میخوای، یا باید کل محیط رو بگردی، یا منبع کسب غذا رو پیش خودت بیاری.
همچنین بازی با عناصری مثل حمله حیوانات وحشی، بارون، زمستون، دیوانه شدن و گرسنگی سنگ پیش پای شما می گذاره.

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
دور شدن از کمپ = مرگ

موندن اطراف کمپ = به پی سی خوردن.

ایتم های غیر ضروری هم که ماشالله فت وفراوون ولی ضروری هاش کل مپ رو هم میگردی پیدا نمیکنی.

بعد از مرگت هم که زنده بشی همه چیزات نصفه تابری و بگردی و پیدا کنی و بسازی و ... کارت تمومه.

آیا این انصاف است ؟؟ آیا این شرایط غیر معقول نیست ؟؟؟ آیا اذیت کردن پلیر کار درستی است ؟؟؟

marat24

کاربر سایت
Sep 30, 2007
10
نه، وقتی اون نرم افزارها رو نصب و باز کنی، باید یه دکمه Open یا Browse داشته باشه. به محض اینکه وارد فولدر مربوطه بشی، خودش فایلی رو که میتونه Mount (شبیه سازی در درایو مجازی) کنه رو بهت نشون میده. روش کلیک میکنی.
بعضی ها (مثل Clone virtual Drive اگر اشتباه نکرده باشم) یه درایو مثل درایو CD-ROM اضافه میکنن به My computer. روی اون راست کلیک میزنی و گزینه Mount رو انتخاب میکنی و بعد فایل مورد نظرو انتخاب میکنی. از اونجا انگار که CD توی دستگاه گذاشته باشی، عمل میکنی.
من البته مشکلی که دارم اروری هست که هنگام اکسترکت می ده و تا 83 درصد بیشتر نمی ره و یک دفعه ارور has broken ... می ده . ولی ممنون از توضیحات

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
دوستان من گیر کردم موندم با گشنگی چیکار کنم مزرعه هویج ساختم اما محصول نمیده یه مزرعه دیگه هم ساختم بازم محصول نمیده چیکار باید بکنم تا محصول بده
بعد کلی کلنجار رفتن فهمیدم باید چیکار کنم روزهای بیشتری بتونم زنده بمونم وقتی طرف میمیره Alt+f4میزنم دوباره میام تو بازی میره سر سیوی که زنده بودم:d

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
اینم کمپه من : ( ببینیدو حال کنید ! کمپ یعنی این ... :d )
روز 116 ( البته یه چند روزیه که بازی نکردم . )

دروازه رو کامل کردم ( یه جورایی دیگه یعنی پایان کاره این دنیا :-s ) و میتونم برم دنیای بعدی , اما حیفیم میاد این کمپو ول کنم !!! :x

وقتی طرف میمیره Alt+f4میزنم دوباره میام تو بازی میره سر سیوی که زنده بودم:d

آره , مسخرست ... راحت میشه بازیو دور زد با اینکار ! اما ریسکیه , یه دف بعد زدن Alt + F4 ممکنه بری تو بازی ببینی سیوت پریده !
به سر من اومده , اما خوشبختانه اونموقع تازه روزه هشتم بودم !!!

آخرین ویرایش:

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
اینم کمپه من : ( ببینیدو حال کنید ! کمپ یعنی این ... :d )
روز 116 ( البته یه چند روزیه که بازی نکردم . )

دروازه رو کامل کردم ( یه جورایی دیگه یعنی پایان کاره این دنیا :-s ) و میتونم برم دنیای بعدی , اما حیفیم میاد این کمپو ول کنم !!! :x

آره , مسخرست ... راحت میشه بازیو دور زد با اینکار ! اما ریسکیه , یه دف بعد زدن Alt + F4 ممکنه بری تو بازی ببینی سیوت پریده !
به سر من اومده , اما خوشبختانه اونموقع تازه روزه هشتم بودم !!!
بابا کمپ
رسما ترکوندی بازیرو
چه جوری باید درواز رو درست کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر