Dont Starve| PC

130424055719333836.jpg

Genre: Action | Adventure | Indie | Simulation
Publisher: Klei Entertainment
Developer: Klei Entertainment
Languages: English

توضیحات:

بازی Dont Starve یک بازی کم حجم ماجرایی و استراتژیک جدید توسط کمپانی Klei Entertainment برای کامپیوتر ساخته شده است. بازی Dont Starve یک بازی Survival در دنیایی که علم و جادو با هم آمیخته شده اند می باشد. شما در نقش Wilson به عنوان یک دانشمند هستید که توسط دیو به دام افتاده و به این دنیای عجیب وارد شده اید. شما باید با استفاده از محیط و موجودات اطراف خود راه فراری برای خودتون بسازین و به خانه برگردید.در بازی Dont Starve شما به جهانی پر از موجودات عجیب و غریب ، خطرات و شگفتی های غریب و ناشناخته گام نهاده اید. شما باید با استفاده از وسایل اطراف خود راز و رمز بقای خود در این جهان رو بدست بیاورید.

ویژگی های کلیدی بازی Dont Starve:

- یک بازی در سبک جدید
- هیچ دستورالعمل و کمکی برای بازی وجود ندارد. شما خودتون باید همه چیز رو تحقیق و کشف کنید
- دارای محیطی عجیب و غریب
- دارای شخصیت های ۲D که در جهان ۳D زندگی می کنند
- گیم پلی و گرافیک خوب در عین کم حجم بودن
- قابل اجرا در تمام ویندوزها از جمله ویندوز ۷ و ۸

سیستم مورد نیاز:

Processor:1.7+ GHz or better
Memory:1+ gigs of RAM GB RAM
Graphics:Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher
DirectX®:9.0c
Hard Drive:500 MB HD space
Sound:100% DirectX9.0c compatible sound card and drivers

وبسایت سازنده:

تصاویر بازی:

130424055724850646.jpg

130424055730538552.jpg

130424055730538552.jpg

به همه دوستان پیشنهاد میشه این بازی

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
426
نام
مسعود
بازی من چرا adventure مود نداره ؟ فقط survival !
تا اونجایی که من می دونم مد ادونچر رو باید توی مد Survival پیدا کنید. یه دری هستش که اگه برید توش ادونچر شروع میشه
..................................................................................
به غیر از Healing Salve چه آیتم های دیگه ای هستن که HP رو افزایش میدن؟(منظورم غذای پخته شده و گل نیست، منظورم آیتم هایی هست که HP رو خیلی زیاد می کنن)

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
دوستان یه مشکل برام پیش اومده.
نمیدونم باگ شده یا مدلش اینجوریه، یه بار Sanity ـم به شدت اومد پایین و دور صفحه سیاه شد ولی بعدش که رفت بالا همونطور دور صفحه سیاه موند و به حالت عادی برنگشت. اگه باگ ـه و با پچ درست میشه راهنمایی کنید. ممنون میشم.
ویرایش: راستی یه چیزه دیگه مربوط به سیو بازی. اون فولدری که ДmirД†m ـه عزیز گفت (211670) برای من وجود نداره. یه فولدر دیگه به شماره 219740 هست که توش فایل survival_1 هست. همونه؟

nice_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2011
539
نام
حسین
من مشکل Sanity دارم )x
هرچی که برای بالابردنش بخوام بسازم نیاز به Silk داره. برای بدست آوردن Silk هم باید Spider Den نابود کنم که بعد از مدتی اطراف بیسم چیزی نمیمونه :| حتی برای کاشتن و تهیه گل هم باید پروانه بگیرم که به تور نیاز داره و تور هم Silk میخواد.
نمیدونم باگ شده یا مدلش اینجوریه، یه بار Sanity ـم به شدت اومد پایین و دور صفحه سیاه شد ولی بعدش که رفت بالا همونطور دور صفحه سیاه موند و به حالت عادی برنگشت. اگه باگ ـه و با پچ درست میشه راهنمایی کنید. ممنون میشم.
ویرایش: راستی یه چیزه دیگه مربوط به سیو بازی. اون فولدری که ДmirД†m ـه عزیز گفت (211670) برای من وجود نداره. یه فولدر دیگه به شماره 219740 هست که توش فایل survival_1 هست. همونه؟

بله فولدر سیو بازی 219740 هست.

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
من مشکل Sanity دارم )x
هرچی که برای بالابردنش بخوام بسازم نیاز به Silk داره. برای بدست آوردن Silk هم باید Spider Den نابود کنم که بعد از مدتی اطراف بیسم چیزی نمیمونه :| حتی برای کاشتن و تهیه گل هم باید پروانه بگیرم که به تور نیاز داره و تور هم Silk میخواد.

شما الان روز چندمی؟ اگه مشکل فقط Spider Den هست که میترسی بعدا نباشه. نگران نباش. اگه Spider Den ااز نوع tire 2 یا 3 باشه(از سایزش معلومه) جای نگرانی نیست. بعد از خراب کردن یه تخم بهت میده. همون رو برو یه جایی بکار. تازه حتی اگه هم زدی نابودش کردی و تخم رو جایی نکاشتی نگران نباش. نقشه اونقدر بزرگه که حد و نصاب نداره. میتونی بری جای دیگه و گیر بیاری.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
جابجا کردن biome یا همون زمین ها چه سودی داره؟
استفاده هاش جلوتر معلوم میشه اما اگر میخوای بدونی (و بعدا هم حال نداری روش فکر کنی برو توی اسپویلر)
برای گذاشتن Road یا Wooden floor لازمه که زمین اول کنده بشه و به شکل سنگی دربیاد.
همچنین وقتی biome ها رو میکنی، یه آیتم میده که فوق العاده برای سوزوندن مفیده :d کندنشون هم تاثیری روی گل ها یا حیواناتش نداره، انگار که لایه رویی زمین رو کنده بشی.
به غیر از Healing Salve چه آیتم های دیگه ای هستن که HP رو افزایش میدن؟(منظورم غذای پخته شده و گل نیست، منظورم آیتم هایی هست که HP رو خیلی زیاد می کنن)
Jerky و بعضی غذاهای خاص (مثل Honey Poultices یا eggplants یا Butter) بیشتر زیاد می کنن. چیز دیگه ای نیست.
چیزی ذکر نشده هیچ جا. بهتره که شما خودت یه تیکت/thread برای dev ها توی این فوروم بنویسی. اگر جوابشو بدونن، درجا میگن، اگر ندونن ازت screenshot یا اطلاعات خاصی رو میخوان و توی update بعدی لحاظ می کنند. Submit a bug (یادت نره که شما standalone داری، نه steam و نه chrome)

همون درسته. من جمله یه بابایی رو نقل قول کردم اما بعدا چک کردم دیدم فولدر خودم هم 219740 هست.
قبلا میگفتن فایلهای مهم برای backup، دو فایل #_Restart و #_latest هستن. الان چندتا فایل مثل این survival هم اضافه شده.
من مشکل Sanity دارم )x

خیلی راه های بهتری هست که نیاز به silk ندارن.
خب، فکر کنم وقتش رسیده اون راه خفنه برای افزایش Sanity رو بگم:
صبح راه بیفتید نزدیک خونه pig ها، یه pig رو پیدا کنید و بهش گوشت بخورونید (raw meat، cooked meat، monster meat یا هرچی)
با کنار friendly pig بودن، به سرعت sanity بالا میره. اما برای اینکه pig فرار نکنه هر وقت بهش نزدیک میشید، انقدر دنبالش کنید/هدایتش کنید تا به یه مانعی مثل دریا برسید.
اون مثل خنگ ها شروع میکنه به دویدن طرف مرز دریا و خشکی، اما نمیتونه بگذره. شما هم پشتش انقدر وای میستید تا sanity کامل بشه.
شب که بشه، اون بیشتر میترسه و اگر از خونه دور بشه و شما آتیش روشن کنید، احتمالش هست که پیش آتیش بخوابه. اما فردا صبح دیگه friendly نیست و بازم گوشت میخواد.

شما الان روز چندمی؟ اگه مشکل فقط Spider Den هست که میترسی بعدا نباشه. نگران نباش. اگه Spider Den ااز نوع tire 2 یا 3 باشه(از سایزش معلومه) جای نگرانی نیست. بعد از خراب کردن یه تخم بهت میده. همون رو برو یه جایی بکار. تازه حتی اگه هم زدی نابودش کردی و تخم رو جایی نکاشتی نگران نباش. نقشه اونقدر بزرگه که حد و نصاب نداره. میتونی بری جای دیگه و گیر بیاری.
Tier 3 و spider queen البته فقط تخم میده.

marat24

کاربر سایت
Sep 30, 2007
10
من یه نسخه از این بازی رو از یکی از سایت های داخلی معتبر دانلود کردم( نسخه flt) ولی بعد اکسترکت کردن چیزی به نام ستاپ وجود نداره. کسی می تونه راهنمایی کنه؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
میدونم، ولی نوع دوم Spider Den هم 50 درصد شانس داره که تخم بده. ولی نوع سوم صد در صد تخم رو رو بهت میده.
من با wikia بازی چک کردم، اگر شما تجربه اش رو داشتی که از Tier 2 بیفته، حتما درست میگی. :)
Spider Eggs - Don't Starve game Wiki
Spider Den - Don't Starve game Wiki
من یه نسخه از این بازی رو از یکی از سایت های داخلی معتبر دانلود کردم( نسخه flt) ولی بعد اکسترکت کردن چیزی به نام ستاپ وجود نداره. کسی می تونه راهنمایی کنه؟
شما یه عکس از پوشه بازی بزار یا اسم کامل فایلها رو اینجا بنویس تا توضیح بدیم.
احتمالا باید اول با winrar بازش کنی (extract) و بعدا فایل نصبشو پیدا کنی. اگرم فرمتش iso یا bin بود، باید با نرم افزارهای درایو مجازی بازش کنی (مثل alcohol یا clone)

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
سلام دوستان من این بازی رو دانلود کردم نسخه ی 250 مگی رو اما زمستون توی بازی نداره . اگه اشکال از اپدیت هست میشه لینک دانلود اپدیت رو هم بدید . ممنون

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
سلام دوستان من این بازی رو دانلود کردم نسخه ی 250 مگی رو اما زمستون توی بازی نداره . اگه اشکال از اپدیت هست میشه لینک دانلود اپدیت رو هم بدید . ممنون
مهدی جان چند روز زنده موندی؟ بعد از روز 30 ـُم زمستون میشه.

marat24

کاربر سایت
Sep 30, 2007
10
شما یه عکس از پوشه بازی بزار یا اسم کامل فایلها رو اینجا بنویس تا توضیح بدیم.
احتمالا باید اول با winrar بازش کنی (extract) و بعدا فایل نصبشو پیدا کنی. اگرم فرمتش iso یا bin بود، باید با نرم افزارهای درایو مجازی بازش کنی (مثل alcohol یا clone)

بله ... فایل bin هست. این نرم افزارها که قلق خاصی نمی خواد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر