Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
سلام.
آیا کسی بازی Kirby's Epic Yarn را روی این امولاتور تست کرده است؟
کسی سایتی سراغ دارد که این بازی را برای دانلود داشته باشد؟

آره من تست کردم FPS 50 واسم میده . با DX9روونتره . امولاتور دلفین هنوز نقصهای بدی برای روون اجرا کردن بازی داره و باید بیشتر روش کار بشه .

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
آره من تست کردم FPS 50 واسم میده . با DX9روونتره . امولاتور دلفین هنوز نقصهای بدی برای روون اجرا کردن بازی داره و باید بیشتر روش کار بشه .
اتفاقا این بازی رو با 60 frame کامل تموم کردم.بدون باگ.حتما نسخه ntsc رو بازی کنید.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
نسخه dolphin که در سایت اصلی سایتش هست بدرد نمیخوره.شما آخرین ورژن رو از torrent بگیر خیلی بهتر frame میده.مشخصات سیستمت هم بگو تا بشه راهنمایی کرد.

از اون حرفا بود ها!!!
تو خود سایت دلفین، یه قسمت هست واسه دانلود Revision ها (r8600 مثلا).

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4 Beta

ehsan_2000

کاربر سایت
Jul 22, 2013
2
نسخه dolphin که در سایت اصلی سایتش هست بدرد نمیخوره.شما آخرین ورژن رو از torrent بگیر خیلی بهتر frame میده.مشخصات سیستمت هم بگو تا بشه راهنمایی کرد.

امکان داره لینک تورنت رو بزارین ؟؟

====

مشخصات :
کارت گرافیک :Geforce 520 GT 2G
رم = 4 گیگ
سی پی یو : Pentium Dual-Core E5700 3.00 Ghz

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
OS Name Microsoft Windows 7 Starter
Version 6.1.7601 Service Pack 1 Build 7601
Other OS Description Not Available
OS Manufacturer Microsoft Corporation
System Name A-PC
System Manufacturer BenQ
System Model Joybook S35
System Type X86-based PC
Processor Genuine Intel(R) CPU U4100 @ 1.30GHz, 1300 Mhz, 2 Core(s), 2 Logical Processor(s)
BIOS Version/Date BenQ 1.03, 9/1/2009
SMBIOS Version 2.5
Windows Directory C:\Windows
System Directory C:\Windows\system32
Boot Device \Device\HarddiskVolume1
Locale United States
Hardware Abstraction Layer Version = "6.1.7601.17514"
User Name a-PC\a
Time Zone Iran Daylight Time
Installed Physical Memory (RAM) 2.00 GB
Total Physical Memory 1.96 GB
Available Physical Memory 938 MB
Total Virtual Memory 3.92 GB
Available Virtual Memory 1.18 GB
Page File Space 1.96 GB
Page File C:\pagefile.sys

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سلام خسته نباشید
بنده یک مشکل بزرگ دارم با بازی Harvest Moon - A Wonderful Life وقتی بازی را اجرا میکنم راحت با 40 تا 45 فریم اجرا میشه ولی وقتی باران میاد فریمش میشه 5 اصلا نمیشه بازی کنم لطفا کمک کنید چه تنظیماتی برای این بازی بزارم که به طور معمولی بازی کنم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
آقا خیلی گیر کردم لطفاً کمک کنید.تو یکی از بازی ها میخوام تو Memory مجازی سیستم سیو کنم خود بازی میگه که مموری کارتتون خرابه.حتماً هم باید مموری کارت رو داشته باشم و روش ذخیره کنم(کار واجبه) لطفاً به من کمک کنید!!!!

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
آقا خیلی گیر کردم لطفاً کمک کنید.تو یکی از بازی ها میخوام تو Memory مجازی سیستم سیو کنم خود بازی میگه که مموری کارتتون خرابه.حتماً هم باید مموری کارت رو داشته باشم و روش ذخیره کنم(کار واجبه) لطفاً به من کمک کنید!!!!
به به یکی از اهالی هیرول!
دوست عزیز بر اساس ریجن بازیها ممکنه برنامه از شما بخواد که مموری رو فرمت کنید. از مموری فعلی کپی بگیرید و بعد ابتدای این بازی مورد نظر از طریق منوی بازی مموری رو فرمت کنید تا برای این بازی آماده بشه.

- - -ویرایش - - -

سلام خسته نباشید
بنده یک مشکل بزرگ دارم با بازی Harvest Moon - A Wonderful Life وقتی بازی را اجرا میکنم راحت با 40 تا 45 فریم اجرا میشه ولی وقتی باران میاد فریمش میشه 5 اصلا نمیشه بازی کنم لطفا کمک کنید چه تنظیماتی برای این بازی بزارم که به طور معمولی بازی کنم
دوست گرامی از مشکلات این بازی افت فریم ریت در ساعات بین 7 غروب تا 4 صبح (ساعات درون بازی) و هنگام بارندگی می باشد.
البته این مشکل به گمونم در آخرین ورژنهای دلفین حل شده باشه. راستی در قسمت گرافیک گزینه Cache Display Lists خاموش بشه. یه تستی بکن.

- - -ویرایش - - -

امولاتور اصلا رو سیستم من اجرا نمیشه مشکل چیه؟ windows 8 64 bit رو سیستم دارم.اینم ارور:

این پیام دقیقا مربوط به عدم هماهنگی 32 و 64 بیت بودن هستش. هیچ فایل dll که به طور دستی توی سیستم وارد نکردید؟ برنامه رو پاک کنید و نسخه هم ورژن ویندوز رو دانلود و اجرا کنید. از نصب Microsoft Visual C++ 2010 و DirectX هم غافل نشید.

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=13523

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=8109

آخرین ویرایش:

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
آموزش حل مشکل شبیه ساز دولفین روی ویندوز 64 بیت

امولاتور اصلا رو سیستم من اجرا نمیشه مشکل چیه؟ windows 8 64 bit رو سیستم دارم.اینم ارور:

من هم همین مشکل شما را روی ویندوز 8 داشتم و با راهنمایی هایی که سایت رسمی شبیه ساز گفته مشکلم حل شد:

https://dolphin-emu.org/docs/faq

این مشکل روی ویندوز 64 بیت زمانی به وجود میاد که شما DLL های 32 بیت xinput1_3.dll و vcomp100.dll را زمانی که با ارور مربوط به این DLL ها مواجه میشوید را از اینترنت دانلود و در فولدرهای System32 و SysWOW64 قرار میدهید که اینکار اشتباست و برای حل ارور مربوط به این دو DLL باید از روش دیگری استفاده کرد.

من برای حل این مشکل (ارور 0xc000007b) مراحل زیر را انجام دادم :

1- دو DLL های xinput1_3.dll و d3dx9_38.dll که از اینترنت دانلود و در دو فولدر System32 و SysWOW64 کپی کرده بودم را از هر دو فولدر Delete کردم و سیستم را Restart دادم.

2- شبیه ساز Dolphin را آنینستال کردم و سیستم را Restart دادم.

3- Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable package نسخه 64 بیت را از لینک زیر دانلود و نصب کردم و سیستم را Restart دادم ;

Download Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package (x64) from Official Microsoft Download Center

4- آخرین نسخه دایرکست 9 را به شماره 9.29.1974 را از لینک زیر دانلود و نصب کردم و سیستم را Restart دادم ;

Download DirectX End-User Runtimes (June 2010) from Official Microsoft Download Center

دایرکست به دو صورت Web Installer و redistributable یا به عبارت دیگر Standalone عرضه شده و من Standalone آن را از لینک بالا دانلود و در حالت آفلاین نصب کردم،با نصب این بسته مشکل ارور xinput1_3.dll باید حل بشه.این بسته در آپریل 2011 منتشر شد.

5- آخرین نسخه شبیه ساز Dolphin را دانلود و نصب کردم و سیستم را Restart دادم.

با انجام مراحل بالا مشکل ارور 0xc000007b شبیه ساز دولفین روی ویندوز 8 من حل شد.:)

لازم به ذکر این شبیه ساز را روی Kubuntu 64bit که یک توزیع گنو لینوکس مبتنی بر اوبونتو هستش نصب کردم و بدون هیچ مشکلی اجرا شد،اگر سیستم قوی ای دارید و کارت گرافیکتان از Open GL به خوبی پشتیبانی میکند درایور آزاد و یا انحصاری کارت گرافیکتان را نصب کنید و شبیه ساز را روی گنو لینوکس کوبونتو و یا اوبونتو اجرا کنید.

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
دوستانی که شبیه ساز دولفین و شبیه ساز PCSX2 را البته آخرین نسخه جفتشون را اجرا کرده اند به من بگویند از لحاظ فریم دهی منظورم سبک اجراکردن بازی کدام یک بهتر بودند؟ من شبیه ساز دولفین را روی سیستمم اجرا کردم ولی بازی بهم 13 12 تا فریم میده میخوام بدونم میتونم روی سیستمم با PCSX2 یک بازی ای را با 25 تا 30 فریم بازی کنم یا نه.با تشکر

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
فریم دهی ورژن 4 چقدر خوب شده mario sunshine رو به راحتی بدون افت فریم بازی میکنم
فقط مشکلی که دارم اینه که گیم پد رو نمیتونم تنظیم کنم هر جوری تنظیم میکنم باز یک جای کار میلنگه

SHRam

کاربر سایت
Jan 13, 2013
73
نام
شهرام
نسخه های آخر این تقلیدگر لزوماً بهترین انتخاب برای گرفتن بالاترین فریم در ثانیه در بازی های مورد نظر شما نیست. برای داشتن بهترین ف.د.ث به این تارنما بروید:
https://wiki.dolphin-emu.org/index.php?title=Main_Page
و در بخش جستجو ( بالا راست ) نام بازی خود را تایپ کنید. در صفحه نتیجه روی بازی مورد نظر کلیک کنید تا به صفحه بازی تعیین شده بروید ( البته در صورت منحصر به فرد بودن و مشترک نبودن نام بای بطور مستقیم به صفحه بازی مشخص شده خواهید رفت ). سپس در زیر عنوان Testing بر روی کلمه show در عبارت Testing entries [show] کلیک کنید. جدولی نمایان خواهد شد که در آن تجربه ی بازی خورها با نسخه های مختلف تقلیدگر دولفین در آن بازی مشخص، ذکر شده است و با توجه به آنها شما می توانید نسخه مناسب و تنظیمات مناسب را برای آن بازی برگزینید تا سرعت کامل در بازی داشته باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر