Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
آقا بازی برای من هم اجرا می شه ولی وقتی world 1 را نمام می کنم و می خواهم به world 2 بروم صفحه سیاه می شود و هر کاری میکنم درست نمی شود
ببین بعد از وارد کردن این تنظیمات، مرحله رو از اول اجرا کن. احتمال میدم از سیو لحظه ای بازی رو ادامه میدی. بعد از اعمال تنظیمات از Save State استفاده نکن! چون دوباره صفحه سیاه میشه!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

نشد :((:sorry::wallbash:
چرا خودتو انقدر اذیت میکنی فقط بعضی از بازیا روی شبیه ساز کار میکنه تازه اونم هزارتا مشکل داره از افت شدید فریم بگیر تا ......... من حداقل 20 نفر دیدم که همین مشکل سیاهی داشتن . خودتو آزار نده برو کنسولشو بگیر یا کلأ بیخیال شو . اینو میگم چون خیلی با شبیه سازا کار کردم . موفق باشی

esim

کاربر سایت
May 26, 2013
12
داداشم پولش چی من کل پولم 5000 تومان هم نمی شه تازه همه چطوری این بازی را نمام کردند
در properties بازی این را نوشته است Disable audio or use the LLE plugin instead in levels with Grand Stars to avoid black screen. Needs "Enable CPU Access".(r6584)
منظور از LLE plugin چیست اگر فایل دانلودی است لطفا لینکش را قرار بدهید

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
داداشم پولش چی من کل پولم 5000 تومان هم نمی شه تازه همه چطوری این بازی را نمام کردند
در properties بازی این را نوشته است Disable audio or use the LLE plugin instead in levels with Grand Stars to avoid black screen. Needs "Enable CPU Access".(r6584)
منظور از LLE plugin چیست اگر فایل دانلودی است لطفا لینکش را قرار بدهید

DSP LLE یه پردازنده اضافی هستش که در کنسول های گیم کیوب و Wii برای پردازش صدا بکار میره. شبیه ساز دلفین به دو صورت DSP رو شبیه سازی می کنه:

HLE یا شبیه سازی سطح بالا: HLE با استفاده از موتور DSP کار می کنه که با مطالعه روی DSP واقعی تهیه شده. البته HLE بی نقص نبوده و مسبب ایجاد برخی صداهای آشفته و در هم تلقی میشه. با اینحال DSP HLE بدون استفاده از فایل های اضافی بسیار سریع عمل می کنه، در حال بهبود هستش و از نسخه 3.5.78 صدای HLE بسیاری از بازیهای گیم کیوب ترمیم و تکمیل شده و به همین ترتیب از نسخه 3.5.1154 بهبود و اصلاح فراوانی برای بازیهای Wii پیدا کرده و از این نسخه به بعد DSP HLE بسیار عالی کار میکنه.
;;)
نتیجه - سرعت بالاتر شبیه سازی

LLE یا شبیه سازی سطح پایین: LLE از فایلهای رام DSP برای شبیه سازی عملکرد سخت افزار DSP بهره میبره. متاسفانه به نیروی پردازش بسیار بالاتری نیاز داره اما صدای بی نقصی در تقریبا تمامی بازیها را فراهم می کنه. از نسخه 3.5.1031 دلفین، یک رام DSP تولید شده توسط توسعه دهنده رو هم شامل میشه که به DSP LLE اجازه میده بدون استخراج فایلهای LLE از کنسول واقعی قابلیت عملکرد داشته باشه (در نسخه های قبل از نسخه اشاره شده این عملکرد وجود نداشت و شما باید فایل رام LLE رو از خود کنسول استخراج می کردید). ویژگی سازگاری آن بسیار خوب هستش اما به هر حال خطاهایی رو خواهد داشت که رام DSP یه کنسول هیچ وقت نداره.
نتیجه سرعت پایین تر اما شبیه سازی دقیق تر

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان یه سوال من بازی metal gear solid twin snakes رو که بازی میکنم اگه تنظیمات رو با کیبورد بزارم کار میکنه اما با گیم پد که میزارم بازی همون اول تو انتخاب سختی بازی هنگ میکنه دلیلش چیه

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام.
آیا کسی بازی Kirby's Epic Yarn را روی این امولاتور تست کرده است؟
کسی سایتی سراغ دارد که این بازی را برای دانلود داشته باشد؟

[Wii] Kirbys Epic Yarn (PAL) [RK5P01] (download torrent) - TPB
http://kickass.to/wii-kirbys-epic-yarn-2011-by-cool-release-t5221480.html
Kirbys Epic Yarn (2011) [Wii][NTSC][MULTi3] (download torrent) - TPB
[Wii]Kirby_Epic_Yarn[NTSC][WiiSOS.com](2) (download torrent) - TPB

این سایت رو هم یه سری بزنید کلا برای دانلود بازی های وی خوبه :

:: WiiSOS :: ¡Únete a la comunidad!

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
سلام
دوستان میشه بهترین تنظیم برای اجرای بازی wwe 13 رو بگین ؟؟ ماله من تو حرکت و صدا مشکل داره !
نسخه dolphin که در سایت اصلی سایتش هست بدرد نمیخوره.شما آخرین ورژن رو از torrent بگیر خیلی بهتر frame میده.مشخصات سیستمت هم بگو تا بشه راهنمایی کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر