Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

s9ncbfjocnsqrxmg6itf.jpg

http://www.megaupload.com/?d=VBHEL76N
http://www.megaupload.com/?d=XZF0DLD

تقدیم به شما دوستان.حجمش فقط 1.3 GB هستش.بجنبید تا پاک نشده.فرمتشم iso هست.خودم هم تستش کردم.کار میکنه مثله پلنگ>:d<;)

من بازی new super mario bros را تو بازی 20 فریم میگیرم.باید چی کار کنم که فریم بیشتری بگیرم؟
ویموت 2 هم نمیاد میخوام دو نفره بازی کنم.

برو قسمت graphics و بعد قسمت advanced .حالا یه قسمت هستش که نوشته to ram accuracy روی گزینه پایین قرارش بده که میشه to gl texture. ببین فریم بهتری میگیری.

برو قسمت graphics و بعد قسمت advanced .حالا یه قسمت هستش که نوشته to ram accuracy روی گزینه پایین قرارش بده که میشه to gl texture. ببین فریم بهتری میگیری.

دستت درد نکنه درست شد حالا 60 فریم میگیرم.
دسته 2 را چطور فعال کنم؟برای دو نفره.
بازی Super Smash Bros. Brawl را هم میتونم اجرا کنم؟
galaxy 2 را چطور؟

آخرین ویرایش:
دستت درد نکنه درست شد حالا 60 فریم میگیرم.
دسته 2 را چطور فعال کنم؟برای دو نفره.

به قسمت wiimote و یکی رو روی keyboard و دیگری رو روی analog بذار.چهار جهت اصلی رو هم با کیبورد تنظیم کن. فراموش نکن که گزینه nunchuk رو انتخاب کنی

به قسمت wiimote و یکی رو روی keyboard و دیگری رو روی analog بذار.چهار جهت اصلی رو هم با کیبورد تنظیم کن. فراموش نکن که گزینه nunchuk رو انتخاب کنی

نشد وقتی میرم تو بازی همه دسته ها به غیر از 1 خاموشهستن و یا وصل نیستن.البته در تنظیمات فعاله!
galaxy 2 را چطور؟

نشد وقتی میرم تو بازی همه دسته ها به غیر از 1 خاموشهستن و یا وصل نیستن.البته در تنظیمات فعاله!
galaxy 2 را چطور؟

هر دوتاشو تست کردم و جواب میده.اما mario galaxy2 یه مقدار جای کار داره و بعضی مواقع بصورت random از بازی میپره بیرون و error میده.ببین این ورژنی که من دارم جدیدترینشه و الا بهت دقیق میگفتم تو تنظیمات چکار کنی که بتونی همرو ست کنی.اینی که من دارم خودش اتومات انجام میده.

هر دوتاشو تست کردم و جواب میده.اما mario galaxy2 یه مقدار جای کار داره و بعضی مواقع بصورت random از بازی میپره بیرون و error میده.ببین این ورژنی که من دارم جدیدترینشه و الا بهت دقیق میگفتم تو تنظیمات چکار کنی که بتونی همرو ست کنی.اینی که من دارم خودش اتومات انجام میده.

جدید ترینش را از سایت خودش دانلود کردم ورژن 2 بود.
حالا دقیق چی کار کنم؟
میخوام هر دو دسته روی کیبورد باشه

توی پلاگین DX9 قابلیت 3D اضافه شده،
برای من وقتی روشنش می کنم نرخ فریم پایین میاد.
با عینک های Stereoscopic معمولی می تونید بازی های wii رو به صورت 3 بعدی بازی کنید.

دوستان بازي resident evil zero رو كه به صورت 2 فايل iso دارم با شبيه سازهاي r 6294 و r 4771 زير 25 فريم دارم..تنظيمات خاصي نياز داره؟
اينم سيستم هست:
Win XP 32bit
CPU: Intel Core i7 - 2.66GHz - 920
Ram: CORSAIR - Triple Channel 6GB - 1600-(3x2GB)
Graphic: Asus GTX275 896M
Mainboard: ASUS - P6T Deluxe
Hdd: 2 Western 500G 32 Buffer
Power: AcBel 670W
Monitor:Samsund T1900

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or