Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

کسی میدونه این پیغان مال چیه ؟
اول بازی Super.Mario.Galaxy.2 این پیغام رو میده ، من دسته 1 رو هم تنظیم کزدم
944f11863d3641a69d03.JPG

برو به گزینه wiimote

از قسمت emulated extension گزینه nunchuck رو انتخاب کن

• Like
Reactions: TOP Game
برو به گزینه wiimote

از قسمت emulated extension گزینه nunchuck رو انتخاب کن
ممنون دوست عزیز
یه سوال دیگه ، من از گیم پد ps1 استفاده می کنم وقتی می خوام دکمه ها رو تنظیم کنم چپ راست بالا و پایین عمل نمی کنه ولی دکمه های دیگه کار می کنه ، باید چیکار کنم ؟

ممنون دوست عزیز
یه سوال دیگه ، من از گیم پد ps1 استفاده می کنم وقتی می خوام دکمه ها رو تنظیم کنم چپ راست بالا و پایین عمل نمی کنه ولی دکمه های دیگه کار می کنه ، باید چیکار کنم ؟

خواهش میکنم
برای تنظیم دسته برو به wiimote
بعد اون پایین رویbutton mapping کلیک کن
تو صفحه ای که میاد سمت راست و پایین صفحه اونجا که نوشته stick گزینه analog1 رو انتخاب کن

با سلام. من از سایت romulation بخش اول بازی resident evil zero را با امکان مکث و از سر گیری دوباره، دانلود کردم اما پس از پایان دانلود پس از چندین شب ( 1 به بعد :d) خواستم که بخش دوم آنرا بگیرم؛ نمایش داد که دیگه امکان دانلود به دلیل ناراحتی بازی ساز وجود ندارد. حالا دوستان اگه ممکن است لینک دانلود بخش دوم را بگذارید البته اگه با امکان resume باشه چه بهتر.
راستی نسخه ای که من گرفتم usa ntsc است

سلام
من فقط برای یه بازی می خوام از امولیتور گیم کیوب استفاده کنم
وی هم دارم ولی خوب چون فقط همین یه بازی هست دنبال نحوه اجرای بازی و دسته و اینا نرفتم
Super Mario Sunshine
میشه این بازی رو مثل آدم با این شبیه ساز بازی کرد؟
کنترل بازی درست حسابیه یا باید کشتی گرفت؟

سلام
من فقط برای یه بازی می خوام از امولیتور گیم کیوب استفاده کنم
وی هم دارم ولی خوب چون فقط همین یه بازی هست دنبال نحوه اجرای بازی و دسته و اینا نرفتم
Super Mario Sunshine
میشه این بازی رو مثل آدم با این شبیه ساز بازی کرد؟
کنترل بازی درست حسابیه یا باید کشتی گرفت؟

من خودم این بازیو با این شبیه ساز بدون هیچ گونه مشکلی تموم کردم.بهت پیشنهاد میکنم از ورژنهای قدیمی (فک کنم 4000 تا 4800) استفاده کنی. چون توش یه پلاگین داره که برای دسته هستش که تو ورژنهای جدید به دلیل سازگاری بیشتر با wii حذف شده.درضمن اگه x360 controller داری توی اون ورژنها میتونی از plugin x360 controller استفاده کنی و مجبور نباشی دسته متفرقه رو دکمهاشو ست کنی.خودش بصورت اتوماتیک برات مچ میکنه.موفق باشی.;)

من خودم این بازیو با این شبیه ساز بدون هیچ گونه مشکلی تموم کردم.بهت پیشنهاد میکنم از ورژنهای قدیمی (فک کنم 4000 تا 4800) استفاده کنی. چون توش یه پلاگین داره که برای دسته هستش که تو ورژنهای جدید به دلیل سازگاری بیشتر با wii حذف شده.درضمن اگه x360 controller داری توی اون ورژنها میتونی از plugin x360 controller استفاده کنی و مجبور نباشی دسته متفرقه رو دکمهاشو ست کنی.خودش بصورت اتوماتیک برات مچ میکنه.موفق باشی.;)

حمید جان ممنون
میشه همون ورژن رو با پلاگین دسته 360 و مخلفاتش لینکش رو بدی

حمید الان یه Legend of Zelda Twilight Princess روی همون 4710 امتحان کردم.تا بازی اومد بالا و لینک رو نشون داد فریم شد 2! اصلا درست نشد امتحان کنم ببینم دسته 360 رو میاره یا نه
بعد که روی فکر می کنم 5212 بود یا نمی دونم 5210 بود (دقیق یادم نیست) امتحان کردم بازی خیلی خوب اجرا شد ولی دسته اصلا کار نمی کرد.
مطمئنی که این ماریوه خوب اجرا می شه؟

حمید الان یه Legend of Zelda Twilight Princess روی همون 4710 امتحان کردم.تا بازی اومد بالا و لینک رو نشون داد فریم شد 2! اصلا درست نشد امتحان کنم ببینم دسته 360 رو میاره یا نه
بعد که روی فکر می کنم 5212 بود یا نمی دونم 5210 بود (دقیق یادم نیست) امتحان کردم بازی خیلی خوب اجرا شد ولی دسته اصلا کار نمی کرد.
مطمئنی که این ماریوه خوب اجرا می شه؟

ببین zelda هیچ مشکلی نداره.البته من ورژن GC رو تست کردم با دسته 360 هم اجراش کردم.فقط نصف تصویر مات میشد که تو قسمت Hack شبیه ساز باید روی نوشته legend of zelda میذاشتی تا تصویر ok بشه.با ورژن های قبلش تست کن.حتما کار میکنه.برات چندتا لینک میذارم که ورژن های قدیمی تر توش هست.ببین با کدوم بهتر میتونی اجراش کنی.درضمن تو قسمت config برو و تو قسمت plugin قسمت گرافیک رو روی direct3d بذار ببین تاثیری میذاره! چون روی بعضی از بازیها direct3d بهتر جواب میده.بعدش قسمت general رو هم یه نیگا کن ببین تیک dua core خورده.یه مقدار دسکاری کنی و دقت میتونی روون اجراشون کنی.موفق باشی

http://www.xtemu.com/forum/files/ca...SC__sort_key__file_submitted__num__10__st__30

http://cid-b8ece3275d590dda.skydrive.live.com/browse.aspx/.Public/Dolphin

آخرین ویرایش:
ببین zelda هیچ مشکلی نداره.البته من ورژن GC رو تست کردم با دسته 360 هم اجراش کردم.فقط نصف تصویر مات میشد که تو قسمت Hack شبیه ساز باید روی نوشته legend of zelda میذاشتی تا تصویر ok بشه.با ورژن های قبلش تست کن.حتما کار میکنه.برات چندتا لینک میذارم که ورژن های قدیمی تر توش هست.ببین با کدوم بهتر میتونی اجراش کنی.درضمن تو قسمت config برو و تو قسمت plugin قسمت گرافیک رو روی direct3d بذار ببین تاثیری میذاره! چون روی بعضی از بازیها direct3d بهتر جواب میده.بعدش قسمت general رو هم یه نیگا کن ببین تیک dua core خورده.یه مقدار دسکاری کنی و دقت میتونی روون اجراشون کنی.موفق باشی

http://www.xtemu.com/forum/files/ca...SC__sort_key__file_submitted__num__10__st__30

http://cid-b8ece3275d590dda.skydrive.live.com/browse.aspx/.Public/Dolphin

مشکل اینجاست که من فقط همین یدونه بازی GC دارم برای همین روی این تست کردم
حالا دارم سوپر ماریو سانشاین رو دانلود می کنم.تموم بشه امتحان می کنم.ممنون

ببخشید دوستان، برای Resident Evil 4 گیم کیوب، کدوم نسخه ی Dolphin بالاترین فریم رو می ده؟

سلام
آقا یه موردی پیش اومد برام برای اجرای بازیهای گیم کیوب گفتم بیام عنوان کنم شاید بعضی ها با همین مورد روبرو شده باشند:
من قبلا راحت و با اجرای کاملا روون بازیهای گیم کیوب رو اجرا می کردم.حدود چند ماه بود که دست بازیهای گیم کیوب نزده بودم و در این مدت هم چند بار ویندوز عوض کرده بودم.چند شب قبل که اومدم با دلفین کار کنم دیدم افتضاح فریم اومده پایین! با هر ورژنی هم امتحان کردم زیاد فرقی نکرد!درایور کارت گرافیکم رو چک کردم.چند وقتی بود که به ورژن 258.96 تغییر داده بودم و DirectX هم آخرین ورژن همین چند وقت پیش رو گذاشته بودم.
خلاصه یادم اومد به همون تنظیمات چند ماه قبل: اومدم ویندوز عوض کردم و کارت گرافیک رو همون قبلی (پارسالی) یعنی 196.21 و DirectX رو هم همون قبلی مال پارسال یعنی directx_feb2010 گذاشتم. باورتون نمیشه همه چیز دوباره عالی شد و اجرا مثل قبل راحت و روون!
می دونم که DirectX تاثیری توی سرعت اجرا نداره و فقط برای سازگاری و خونده شدن پلاگینها (به قول خودم دیدن پلاگینها در شبیه ساز) بکار میاد. کارت گرافیک هم که هر چه آپدیت تر بهتر ولی راستش دیگه دیدم راحت اینجوری مشکلم حل شد چیزی رو دیگه عوض نکردم! ناگفته نماند که ویندوز قبلی هم خیلی قدیمی نشده بود و فقط حدود 3 هفته بود نصب کرده بودم.
به نظرتون ایراد چی می تونسته باشه؟
الان که مشکلی نیست و همه چیز توپه ولی خیلی عجیب بود برام!
نظرتون چیه؟!

آخرین ویرایش:

به نظرتون ایراد چی می تونسته باشه؟

کامپیوتر یکی از دوستام هم همین طوری بود دیدم cup در حالت معمولی 50 60 درصد پره.این نشون میده که کامپیوترش ویروس داره و در حال پخش شدنه برای همین سرعت cpu رو گرفته.یه انتی ویروس روش زدم حدود چند هزار تا ویروس پیدا کرد بعدش سرعت بازی ها چند برابر رفت بالا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or