Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

باسلام خدمت دوستان اویل باز;)
من چند روز دونبال گیمشارک:cheesygri گیمکوب می گشتم بالاخره پیدا کردم گفتم براشما هم بزارم شاید خوشتمن بیاد .
البته این گیمشارک نیست ولی کارش همونه . شما اول این برنامه که خط اول لینکشو گذاشتم می گیرین این برنامه کارش باز کردن کد اون وقت کد بازیهارو از سایت می گیرین میدین تو این برنامه این برنامه کدارو باز می کنه بعد کد جدیدارو میدید تو قسمت ar codes دولفین. فقط یادتون باشه تیک enable cheat دولفینو بزنید . به رجین بازیهام حتمآ توجه کنید . امید وارم بدردتون بخوره;)
http://www.4shared.com/file/129817740/39e4b618/GCNcrypt-v1_5

http://www.cheathappens.com/show_az_main.asp?type=7
اینم یه سایت که کد ازش بگیرید

دوستان من 2 تا resident های Gamecube رو بدون ایست و با راهنماییهای artoor تموم کردم.چقدم سخت بود.میخواستم ببینم اگه بدرستی میشه دسته ی Wii رو بدون اشکال و پیچیدگی خاصی کانکت کرد آموزش کاملشو بدید.توی صفحه های قبلی صحبت از سنسور بار و شمع و اینچیزا شد.اینجاش آدم گیج میشه.اگه میشه با توضیح ساده تر ممنون میشم.:love:

دوستان من 2 تا resident های Gamecube رو بدون ایست و با راهنماییهای artoor تموم کردم.چقدم سخت بود.میخواستم ببینم اگه بدرستی میشه دسته ی Wii رو بدون اشکال و پیچیدگی خاصی کانکت کرد آموزش کاملشو بدید.توی صفحه های قبلی صحبت از سنسور بار و شمع و اینچیزا شد.اینجاش آدم گیج میشه.اگه میشه با توضیح ساده تر ممنون میشم.:love:

به طور کلی دسته Wii دو دسته اطلاعات باید به کامپیوتر ارسال بکنه یکی اطلاعاتی هست که موقعیت خودش رو در فضا نشان میده که تا اینجا به سنسور بار احتیاجی نیست و کارتون رو یک bluetooth dongle ارزون قیمت و اون برنامه ایی که گفتم راه میندازه ولی دسته دیگر اطلاعاتی هستش که به PC یا Wii میگه دسته به کجای نمایشگر هدف گرفته شده که برای اینکار به سنسور بار احتیاج دارید.

سنسور بار چیز خاصی نیست و احتیاجی نیست که به PC یا Wii وصل بشه و اون کابلی هم که میبینید به Wii وصل میشه فقط برای برق سنسور باره و شما میتونید به راحتی همون سنسور بار رو با منبع تغذیه باتری سر هم کنید.

حالا توی سنسور بار چی هست؟

هیچی نیست جز چندتا LED مادون قرمز که مسلما کارشون چیزی نیست جز پخش کردن نور مادون قرمز... همین:eek:

یعنی شما باید چندتا LED رو به یک منبع تغذیه مناسب وصل کنید و اون رو بالا یا پایین صفحه نمایشتون بگزارید و در Dolphin مشخص کنید که سنسور بار بالا یا پایین نمایشگرتون هست.

نور شمع هم چون مقدار کمی پرتو مادون قرمز داره میتونه به کار گرفته بشه ولی مشخصه که کار عاقلانه ای نیست و بهترین روش LED هستش.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

یک خبر هم برای دوستانی دارم که از شبیه ساز استفاده میکنند.

الان تقریبا چند روزی هست که پلاگین گرافیک Directx دولفین دوباره برگشته و داره کار میکنه البته هنوز کامل نیست ولی در همین مراحل ابتدایی کار بسته به بازی مورد نظر سرعتی نزدیک به 2 برابر OpenGL داره.:eek:

پس اگر از سرعت شبیه ساز راضی نیستید بهتره این پلاگین رو هم امتحان بکنید.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

یک خبر هم برای دوستانی دارم که از شبیه ساز استفاده میکنند.

الان تقریبا چند روزی هست که پلاگین گرافیک Directx دولفین دوباره برگشته و داره کار میکنه البته هنوز کامل نیست ولی در همین مراحل ابتدایی کار بسته به بازی مورد نظر سرعتی نزدیک به 2 برابر OpenGL داره.:eek:

پس اگر از سرعت شبیه ساز راضی نیستید بهتره این پلاگین رو هم امتحان بکنید.[/QUOTE]

کدوم ورژن بگو دانلود کنیم ینی دیگه با دایرکتس حله

کدوم ورژن بگو دانلود کنیم ینی دیگه با دایرکتس حله

شما آخرین ورژن رو از همون جای همیشگی بگیر داره.
الان چند روزی هست که اضافه شده.

خودم تستش کردم و واقعا سرعت خیلی بیشتری داشت اما این رو باز هم میگم که این پلاگین هنوز کامل نیست و ممکنه بعضی بازی هارو به خوبیه OpenGL نیاره.

دوستان منم مثل اکثر شما کنسول PS2 رو در نسل قبل انتخاب کردم و از بازیهای انحصاری gamecube و تجربه ی اونها محروم بودم. تا اینکه شبیه ساز Dolphin امد و کارو برای تجربه این عناوین راحت کرد.در مورد Resident Evil Remake & zero نمیخوام توضیح بدم.چون فکرکنم تقریبا تمامتون این عناوین رو تجربه کردید. یکی دیگه از عناوینی که میدونم اکثرتون تجربش نکردین و به صورت کامل با Dolphin سازگاره luigi mansion هستش. این بازی شاید از لحاظ گرافیک به پای Remake نرسه,اما فوق العاده جذاب و سرگرم کننده هست,مطمین باشید.بازی تقریبا شبیه Ghostbusters هست اما این ظاهر قضیه است. و تا اون رو تجربه نکنید متوجه منظورم نمیشید.این بازی جز معدود بازیهایی هست که تو سایت purple cube فقط نسخه دمو آن رو داره که حجمش حدود 185mb ه.نسخه کامل بازیرو که خودمم از اینجا گرفتم وحجمش 1.35gb ه براتون میذارم.موفق باشید. http://www.gamecube-iso.com/game-list/luigi-mansion-ntsc-us/

1.JPG
سلام با با این خطا مواجه هستم چکار کنم ؟

بعد هم اجرا میکنه و از برنامه خارج میشه .

imageview.aspx

imageview.aspx

imageview.aspx

از اخرین ورژن یعنی 4237 استفاده کردم باز هم درست نشد . انتی ویروس رو هم پاک کردم .
و ...
مشخصات سیستم من :
سی پی یو 5200
گرافیک 512
رم 2

فکر کنم گرافیگ باید 1 گیگ باشه . ایا دوستانی که اجرا میکنن با گرافیک 512 هم کار میکنه ؟
من برم 60 , 70 هزار تومان پول به گرافیک بدم باز کار نکنه زده حاله

خلاصه که به هر دری زدیم اجرا نشد . :((:((:((:((:((:((:((:((

لطفا دوستان نظر بدن ببینم کجای کار مشکل داره

مگه این بازیها قابل انجام هستن؟

بله دوست عزیز چندین ماه هستش که دولفین قابلیت اجرای سری Resident Evil رو داره.

از اخرین ورژن یعنی 4237 استفاده کردم باز هم درست نشد . انتی ویروس رو هم پاک کردم .
و ...
مشخصات سیستم من :
سی پی یو 5200
گرافیک 512
رم 2

فکر کنم گرافیگ باید 1 گیگ باشه . ایا دوستانی که اجرا میکنن با گرافیک 512 هم کار میکنه ؟

برای من هم همین ارور رو میده ولی بعد از اینکه دوباره شبیه ساز رو اجرا میکنم میاره.

در ظمن فکر نکنم به این چیزها مربوط باشه و بیشتر یک مشکل نرم افزاری هستش چون من رو 1 گیگ رم ( که فقط 400 تاش آزاد بود ) و کارت گرافیکی با 256 مگ رم هم اجرا کردم.

کارت گرافیک شما چه مدلی هستش؟
درایور جدیدش رو گرفتید؟

مگه این بازیها قابل انجام هستن؟
بعله،بدون هیچ مشکلی قابل بازی هستن!
و ...
مشخصات سیستم من :
سی پی یو 5200
گرافیک 512
رم 2

دوست عزیز مدل کارت گرافیکت چیه؟
شما درایور کارت گرافیک و همینطور Direct-X رو آپدیت کنید ببینید رفع میشه یا نه!
موقع اجرای امولاتور هم تمامی برنامه های اضافه رو از System Tray Exit کن یا از Task Manager ببندشون!

بله دوست عزیز چندین ماه هستش که دولفین قابلیت اجرای سری Resident Evil رو داره.

برای من هم همین ارور رو میده ولی بعد از اینکه دوباره شبیه ساز رو اجرا میکنم میاره.

در ظمن فکر نکنم به این چیزها مربوط باشه و بیشتر یک مشکل نرم افزاری هستش چون من رو 1 گیگ رم ( که فقط 400 تاش آزاد بود ) و کارت گرافیکی با 256 مگ رم هم اجرا کردم.

کارت گرافیک شما چه مدلی هستش؟
درایور جدیدش رو گرفتید؟

یافتم مشکل از کجا بود !!!! :laughing:

در تنظیمات تیک enable the jit dgnarec رو برداشتم درست شد.

حالا که اجرا میکنم بسیار بسیار کند است من می خواستم رزیدنت 0 رو بازی کنم . اما هاروست ون رو هم که گرفتم خیلی کند اجرا میشه . هر صفحه 2 تا 3 دقیقه باید صبر کنی . چکار کنم . ؟؟؟ :confused::((

آخرین ویرایش:
حالا که اجرا میکنم بسیار بسیار کند است من می خواستم رزیدنت 0 رو بازی کنم . اما هاروست ون رو هم که گرفتم خیلی کند اجرا میشه . هر صفحه 2 تا 3 دقیقه باید صبر کنی . چکار کنم . ؟؟؟ :confused::((
سلام،رم و پردازنده ـت خیلی خوبه فقط بگو :
1)درایور کارت گرافیکت آپدیته؟ آخرین بار کی آپدیتش کردی؟
2)مدل دقیق کارت گرافیکت ؟

سلام،رم و پردازنده ـت خیلی خوبه فقط بگو :
1)درایور کارت گرافیکت آپدیته؟ آخرین بار کی آپدیتش کردی؟
2)مدل دقیق کارت گرافیکت ؟

منظور از اپدیت درایور گرافیک چیه ؟ اگر نصبشه که نصب هست و دوباره هم نصبش کردم .

GeForce 8400 Gs
512 mb

cpu : 2 هسته ای . 2تا 2600 که میشه 5200
ram : 2

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or