Doctor Who

بهترین دکتر از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    53

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
تا اینجا این 5 قسمت برا من از کل فصل قبل بهتر بود :d این ایده ی آرک های دو قسمتی خیلی خوبه. کاملا بهشون فرصت میده هر دو اپیزود یه داستان پر و پیمون با شخصیت های بهتر و کامل تر ارائه بدن.
هرچند این The Girl Who Died تا اواسط داشت راه Robot of Sherwood رو میرفت که با قابلمه با روبات ها میجنگیدن :d ولی خوشبختانه داستانش وارد فاز دیگه ای شد.

من چقدر دلمو صابون زدم تایتل The Girl Who Died رفرنس داره به مرگ کلارا :( حیف شد
به نظرم تا اینجای کار اپیزود بد توی این سیزن نداشتیم. :D همه ـشون خوب یا در بدترین حالت متوسط متمایل به خوب بودن و کیفیت کلی این سیزن بالا هست. حتی همین اپیزود آخر هم که بعضی جاهاش حالت درپیت داشت، بقیه جاها جالب بود و بازی های خیلی قشنگی هم توش وجود داشت.
پیتر کاپالدی هم واقعاً محشر بازی میکنه! کاری ندارم که کدوم دکتر محبوب تر بوده و طرفدارهای بیشتری داشته، ولی از نظر کیفیت بازی به نظرم ایشون توی سری جدید (قدیمی ها رو ندیدم) در بهترین حد ممکن هست.
منم فکر میکردم دیگه قراره رفیق ـمون شهید بشه و از قبل هم اعلام کردن که ملت زیاد شوکه نشن! :| بعید نیست آخرش میسی ویلیامز ننه کلارا از آب دربیاد و اون چیزه رو وارد بدن کلارا کنه و مشخص بشه که کلارا هیچ وقت قرار نیست بمیره! :| :D

بهترین تیکه این اپیزود اینجا بود! =))

JbLuT.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
قسمت 5-6 رسما خوابم داشت میبرد وسطش، بنظرم جز خسته کننده ترین اپیزودای دو فصل آخر بود ولی بر عکس باز 7-8 خیلی خوب بود مخصوصا 8 ـو الان دیدم واقعا قشنگ بود :x دیالوگای دکتر توی این قسمت عالی بود همینطور بازیه پیتر کاپالدی تحت تاثیرم قرار داد واقعا قشنگ بود :x
فقط این سیزن خیلی روی زمین و انسانا دارن مانور میدن بنظرم یکمم به رسم سیزنای قدیم برن توی سیاره های دیگه بد نیست :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
تنها نکته ی تاریک قسمت نهم هست که دادن به Gatiss و از الان باید به عنوان قسمت غیرقابل تحمل این فصل باهاش کنار اومد :d
(
پیشبینیت تو حلقم :D

جز آندرریت ترین اپیزودای کل سری جدید هست :D میخواستم بشینم ببینم اینقدر تو نقدا ملت گفتن بی ارزشه و کلا اسکیپ بزنین این اپیزودو که هنوز حسش نیومده ببینم :| بر عکس اپیزود 10 انگار ترکونده، بچه هایی ـم که میبینن اصلا اینجا نظر نمیزارن :|
موندم واقعا چرا میدن دست این؟ تا الان 8 تا اپیزود از دکتر هو رو نوشته هر 8 ـاشم جز ضعیف ترینا بوده :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
جز آندرریت ترین اپیزودای کل سری جدید هست :D میخواستم بشینم ببینم اینقدر تو نقدا ملت گفتن بی ارزشه و کلا اسکیپ بزنین این اپیزودو که هنوز حسش نیومده ببینم :| بر عکس اپیزود 10 انگار ترکونده، بچه هایی ـم که میبینن اصلا اینجا نظر نمیزارن :|
موندم واقعا چرا میدن دست این؟ تا الان 8 تا اپیزود از دکتر هو رو نوشته هر 8 ـاشم جز ضعیف ترینا بوده :D

منم از فصل قبل In the Forest of the Night رو هرکار کردم نتونستم تا اخر ببینم. این مثل اینکه از اونم بدتره :d دیگه مارک گتیس رفیق موفات هست تو رودربایسی هم که شده یه قسمت بهش میده :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
برخلاف اپیزود 9 که فاجعه بود و یکی از افتضاح ترین اپیزودهایی که در طول پخش سری جدید دیدم و به زور تا آخر پشتش نشستم، اپیزود 10 خیلی خوب بود.

یعنی از این داغون تر نمیشد ساخت! از اون افکت های مسخره که خِش خِش میکرد و دوربین عوض میشد تا خود داستان و کاراکترهای اعصاب خوردکن و ...
تنها نکته مثبتش، ترسناک بودنش بود و بس! هرچند همون المان های ترسناکش هم انقدر احمقانه بودن که ...

و بالاخره زمان خداحافظی با کلارا هم از راه رسید. صحنه زیبایی بود با بازی های عالی هر دو کاراکتر اصلی و من خیلی خوشم اومد، هرچند به نظرم میتونست بهتر هم باشه. یه کم زیادی طول کشید و کلاغ بدبخت از چند دقیقه قبلش به پرواز در اومده بود و توی اون مدت معلوم نبود چه غلطی میکرد! :D به نظرم اگه صحنه مرگش در آغوش دکتر بود هم قشنگ تر میشد. ولی کلاً خداحافظی خوبی بود و باید دید چه کسی جانشینش میشه.
با اینکه با سریال Doctor Who طرف هستیم و میشه منتظر هر چیزی بود، ولی امیدوارم دیگه به یه بهانه مسخره ای کلارا رو زنده نکنن و برای همیشه رفته باشه. این طوری تأثیرش هم بیشتره.
اپیزود 11 هم چیز خیلی عجیبی به نظر میرسه و فکر میکنم جزو قسمت های متفاوت این سیزن باشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
اپیزود 11 غوغا بود!!! حدس میزدم چیز جالبی باشه، ولی نه در این حد!
پیتر کاپالدی هم چند میلیمتر فاصله داره تا توی نظرسنجی انتخابش کنم. :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
من تازه الان قسمت دهم دیدم :| فوق العاده بود یعنی بهترین حالت ممکن بود!
دیالوگای دکتر با کلارا این آخر نابودم کرد، خیلی خوب بود.
با اینکه از نظر دراماتیک بودن به ایمی نمیرسید ولی بازم حرف نداشت.

همش میترسیدم یک خروج گند واسه کلارا بسازن که خداروشکر خوب بود :D
قسمت 11 ـمم که ترکونده، چقد خوب بود این فصل ای کاش اون دو سه تا اپیزود رو اعصاب + اپیزود مارک گتیسو نمیداشت جز بهترین سیزنای سری جدید میشد.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
این فصل شاید می تونه بهترینِ کل تاریخ سریال باشه. فورمت دو قسمتی شدن داستان ها خیلی ازادی به نویسنده های با کیفیت امسال داد ( به استثنا اون یارو ) بهترین خودشون رو نشون بدن. ازونور Production Value به نسبت بودجه فوق العاده بود، ست دیزاین قسمت سوم رو با بهترین دوران RTD مقایسه کنی اصلا غیرقابل تحمله، CGIـش که بعضی جاها از این فیلمای هالیوودی هم بهتر بود و اسکورای Murray Goldـه که BBC اصلا در حدش نیست :D تیر خلاصم پیتر کاپالدی زده که انگار یه عمره داره نقشو بازی می کنه. چند دهه‌ای بود بازیگر به این بزرگی نداشتن. :D

موفاتم که هر چه قدر فحشش بدیم واقعا نابغه است! من امسال همین هفته ای یه قسمت به زور می بینم ولی تا الان سه بار Heaven Sent رو دیدم. کلاس درسه :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid

پوستر رسمی اپیزود ویژه ی کریسمس امسال.
این اپیزود The Husbands of River Song نام دارد. نکته ی جالب در مورد عنوان این اپیزود این است که واژه ی "همسر" (husband) جمع بسته شده.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
من کم کم دارم متقاعد میشم هرچی آمار بیننده پایین تر باشه سریال بهتره :d
چند قسمت اخیر این فصل رکورد پایین ترین تعداد بیننده ( 5 میلیون) رو از زمان شروع سری جدید (2005) زدن!

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
چند قسمت اخیر این فصل رکورد پایین ترین تعداد بیننده ( 5 میلیون) رو از زمان شروع سری جدید (2005) زدن!

دقیقا
بیشتر سریال های خوب امسال بیننده هاشون کمه!
همین نیک دویست سیصد هزارتا معمولا : | اما عالیه
---
پیتر کاپالدی بهترین دکتره ، دیگه هیچکسو به جز این نمیتونم نصور کنم D : هر تیکه ای میندازه آدم خندش میگیره :)))
البته این سیزن یه قسمت مثل Listen کم داشت! خیلی خوب بود اون...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
به نظرم یکی از مهم ترین دلایلش همین پیتر کاپالدی هست. :D فوق العاده بازی میکنه و تعدادی از بهترین بازی های سری جدید (قدیمی رو ندیدم) رو توی همین 2 سیزن شاهد بودیم و این سیزن دیگه واقعاً غوغا کرد، ولی خب از اون طرف احتمالاً بچه ها زیاد باهاش حال نمیکنن. :D اگه کریستوفر اکلستون رو در نظر نگیریم (من بدجوری دوستش داشتم، ولی خب یه سیزن بیشتر نبود)، دو تا Doctor قبلی خیلی با کاپالدی متفاوت بودن. دیوید تننت که مهربونی از سر و روش میبارید و خیلی مظلوم بود. :D مت اسمیت هم همیشه در حال ژانگولر بازی و کارهای مسخره (نه لزوماً به معنی بد) بود و طبیعیه که بچه ها با این دو نفر ارتباط بیشتری برقرار کنن تا یه پیرمرد که در ظاهر بامزه نیست و اون جور کارها رو انجام نمیده.
ولی از اون طرف اکثر اپیزودهای این سیزن به جز یکی دو مورد، از طرف منتقدها و رسانه ها خیلی تحویل گرفته شدن و کیفیتشون واقعاً خوب بوده. امیدوارم این قضیه کاهش بیننده باعث نشه سراغ راه های ناپسند (!) برای جذب مشتری برن و به جاش همین راه رو ادامه بدن و بعید نیست کم کم بیننده های جدید بیشتری هم از راه برسن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر