Doctor Who

بهترین دکتر از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    53

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
2b037916d58c92834a423a3ad5a89e24.jpg

تریلر جدید منتشر شده در کامیک کان امسال:
Doctor Who Series 9 Trailer - from YouTube.mp4 - 4upld - File Sharing Made Simple
با حظور آریا استارک (Maisie Williams) :x :x
--
دلم عجیب تنگ شده واسه دکتر کی سپتامبر میشه :(( تریلر خوبی بود و جلوه های ویژه هم عالی بود.

آخرین ویرایش:

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
به نظرم سیزن پریمیر خیلی خوبی بود. به شدت بهتر از شروع سیزن قبل. امیدوارم این سیزن بیشتر تو فضا و کمتر تو زمین بگذره. آدم دکترهو میبینه که از بعد علمی تخیلی ارضا بشه،بعد سیزن قبل نصفیش فقط تو زمین میگذشت:d
اینکه یکی از نچسب ترین و سیریش ترین کمپنین های دکتر هم این سیزن میره دیگه واقعا همه چی رو ایده آل کرده.
تنها نکته ی تاریک قسمت نهم هست که دادن به Gatiss و از الان باید به عنوان قسمت غیرقابل تحمل این فصل باهاش کنار اومد :d

پ.ن: برای دومین سال متوالی خبری از نیل گیمن نیست : (

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
اپیزود خیلی جالبی بود! تیکه اولش که عالی بود و اون اتمسفر و دست ها خیلی تماشایی بودن و بعدش هم که یه سورپرایز اساسی به دنبال داشت. در ادامه هم همه چیز خوب بود (من چقدر با بازی میشل گومز در نقش Missy حال میکنم!)، ولی آخرش به نظرم زیاد جالب نبود. الآن دیگه بهترین فرصت بود که توی یه صحنه تأثیرگذار (!) از دست Clara خلاص بشن، ولی از اون مرگ درپیتش مشخص بود که خبر خاصی نمیشه و آخرش هم که فهمیدیم Doctor دنبال برگردوندنش هست. :|

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
این اپیزود خوب بود.کلا امیدم به این فصل زیاده چون قراره کلارا بره همه قسمتها رو با انگیزه مضاعف میبینم.:D

یک سوالم از متخصصین دارم!آقا این دکتر چجوری میدونه که کجا و چه زمانی باید بره به یک نقطه خاص؟همین سوال رو هیچوقت جواب درستی براش نگرفتم!

Super Friend

کاربر سایت
Jul 25, 2015
103
نام
چوبک
این اپیزود خوب بود.کلا امیدم به این فصل زیاده چون قراره کلارا بره همه قسمتها رو با انگیزه مضاعف میبینم.:D

یک سوالم از متخصصین دارم!آقا این دکتر چجوری میدونه که کجا و چه زمانی باید بره به یک نقطه خاص؟همین سوال رو هیچوقت جواب درستی براش نگرفتم!

خودش نمیدونه، تاردیس میبرش جا و زمانی که باید بره.

- - -ویرایش - - -

به نظرتون کامپنیون بعدی کیه؟ من میگم میزی ویلیامز!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
این فصل چقد خوب شروع شد بنظرم خیلی بهتر از فصل قبل بود، از دوتا اپیزود اول خیلی راضی بودم مخصوصا قسمت دوم عالی بود.
بیشتر از هر چیز با بازی میشل گومز حال میکردم واقعا هنرمنده :D

پرویو قسمت بعدش هم جالب بنظر میرسید، همین روند خوبش ادامه پیدا کنه و یک خداحافظی خوب هم واسه کلارا درست کنن یک چیزی در حد ایمی پاند عالی میشه :D البته بعدش باز یک کامپنین درپیت تر نیارن خدا رو شکر باید کنیم :D

- - -ویرایش - - -

به نظرتون کامپنیون بعدی کیه؟ من میگم میزی ویلیامز!
میزی ویلیامز که قرار بود بصورت گست بیاد بازی کنه، اصلا بدرد این کارم نمیخوره خیلی ریز میزه و کوچیکه :D

پ.ن: الان کست کل قسمتا رو چک کردم، حالا نمیدونم این IMDB چقد اطلاعاتش صحت داره ولی میزی ویلیامز فقط دو اپیزود بازی میکنه بعدش دیگه نبود و یک خبر بد هم اینکه کلارا تا اپیزود یکی مونده به آخر تو لیست کستا بود :| مثل اینکه اواخر فصل میخوان کارشو تموم کنن!
و یک چیزی هم که تو این کستا واسم اسپویل شد:
ریور سانگ توی قسمت 13 میاد :|

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اینجا چه خلوته :| اپیزود سومم پخش شد کسی نیست!
پارسال شلوغ تر بود با اینکه اپیزودا تقریبا ضعیف تر بودن.

این اپیزودم خیلی خوب بود، فقط نمیدونم چرا زدن تو کار کلیف هنگرای مبهم:|
الان دکتر قرار بود برگرده به قبل اون اتفاقات بعد اینارو نجات بده حالا خودش بصورت روح از تو دریا برمیگرده؟ الان یعنی برگشته مرده؟ :|

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
تا اینجا این 5 قسمت برا من از کل فصل قبل بهتر بود :d این ایده ی آرک های دو قسمتی خیلی خوبه. کاملا بهشون فرصت میده هر دو اپیزود یه داستان پر و پیمون با شخصیت های بهتر و کامل تر ارائه بدن.
هرچند این The Girl Who Died تا اواسط داشت راه Robot of Sherwood رو میرفت که با قابلمه با روبات ها میجنگیدن :d ولی خوشبختانه داستانش وارد فاز دیگه ای شد.

من چقدر دلمو صابون زدم تایتل The Girl Who Died رفرنس داره به مرگ کلارا :( حیف شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر