Doctor Who

بهترین دکتر از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    54

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
بعد این همه مدت بالاخره فصل جدید شروع شد :D
Jodie Whittaker خیلی خوب بازی کرده بود دکتر رو، اصلا فکرشم نمیکردم بتونه توی همون قسمت اول نظرمو جلب کنه. صحنه ای که برگشت گفت دکتره عجیییییب حال کردم :D
کیفیت کار این تیم جدیده هم برای قسمت اول خیلی خوب بود امیدوارم همینطوری بمونه.
اینطور که به نظر میاد 2 تا همراه هم داره، از Yasmin چیز خاصی ندیدم به نظر میاد خوب باشه ولی Ryan من رو یاد اولای Micky انداخت، یه پسر ترسو و زرزرو :D میکی ولی در ادامه خیلی خوب میشد، اگه اینم بعدا تغییر کنه خوب میشه.
اپیزود خوبی نبود دقیقا از چیش خوشت اومد؟:D دکتر هم اصلا جذبه نداشت واسه من.بر عکس دکترهای قبلی حرفهاش ترسی به دشمن وارد نمیکنه!حداقل واسه من اینجوریه.نمی خوام فوری نتیجه بگیرم از یک اپیزود چون اپیزود بد زیاد داشته دکتر هو ،حتی اپیزود اول بد یک دکتر هم زیاد بوده مثل پیتر کاپالدی که اپیزود اولش چرت محض بود ولی این دکتر زن خیلیا رو نا امید کرده بود باید اپیزود اول رو یکجوری عمل میکردن تا آدمایی مثل من هم امیدوار بشن به آینده سریال اما خیلی معمولی بود!بازم امیدوارم در ادامه بهتر باشه چون اگر خوب باشه ما لذتشو میبریم ولی اینجوری تهش به سمت کنسلی و فاصله افتادن پیش میره.
تو روزی که خبر میاد که جیمز باند هرگز زن نمیشه ما باید دکتر هوی زن رو تحمل کنیم.ممد Aurilto این از اون چیزایی بود که گفتم نمیشه در موردش حرف زد

من فقط از رایان خوشم اومد.کرکتر جالبیه و مثل کلارا رو اعصاب نبود.

راستی دکتر ریجنریت از کجا آورد؟

• Like
Reactions: che-jaleb

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
اپیزود خوبی نبود دقیقا از چیش خوشت اومد؟:D دکتر هم اصلا جذبه نداشت واسه من.بر عکس دکترهای قبلی حرفهاش ترسی به دشمن وارد نمیکنه!حداقل واسه من اینجوریه.نمی خوام فوری نتیجه بگیرم از یک اپیزود چون اپیزود بد زیاد داشته دکتر هو ،حتی اپیزود اول بد یک دکتر هم زیاد بوده مثل پیتر کاپالدی که اپیزود اولش چرت محض بود ولی این دکتر زن خیلیا رو نا امید کرده بود باید اپیزود اول رو یکجوری عمل میکردن تا آدمایی مثل من هم امیدوار بشن به آینده سریال اما خیلی معمولی بود!بازم امیدوارم در ادامه بهتر باشه چون اگر خوب باشه ما لذتشو میبریم ولی اینجوری تهش به سمت کنسلی و فاصله افتادن پیش میره.
تو روزی که خبر میاد که جیمز باند هرگز زن نمیشه ما باید دکتر هوی زن رو تحمل کنیم.ممد Aurilto این از اون چیزایی بود که گفتم نمیشه در موردش حرف زد

من فقط از رایان خوشم اومد.کرکتر جالبیه و مثل کلارا رو اعصاب نبود.

راستی دکتر ریجنریت از کجا آورد؟
این رو در نظر بگیر که من صرفا گفتم برای قسمت اول خوب بود :D دقیقا خودتم گفتی که اپیزود اول بد واسه دکتر جدید خیلی داشتیم، شاید بشه گفت تنها اپیزود خوب رو Matt Smith داشت، بقیه همشون تو دیوار بودن کاملا. من خودم بعد دیدن تریلرهایی که طی چند هفته پیش منتشر کرده بودن یکمی حالم گرفته شده بود ولی بعد این قسمت نظرم عوض شد، اون شور و شوقی و هیجانی که توی شخصیت دکتر سری های David Tennant و Matt Smith بود رو دوباره میشد حس کرد توی این قسمت ولی اینکه میگی ترسی وارد نمیکرد درسته، از این جنبش بهش نگاه نکرده بودم. ولی در کل واسه من خوب بود. ولی خب هروقت دکتر جدید اومده خیلیا جلوش جبهه گرفتن، اینم حس میکنم همونطوری باشه، توی چند قسمت اگه بتونه خودشو نشون بده که میتونه از پس بازی کردن دکتر بر بیاد (مثل Peter Capaldi) ملت دیگه موضع نمیگیرن.
واسه کرکتر های همراه هم من تا وقتی به داغونی Bill نباشتن راضیم :))

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
این رو در نظر بگیر که من صرفا گفتم برای قسمت اول خوب بود :D دقیقا خودتم گفتی که اپیزود اول بد واسه دکتر جدید خیلی داشتیم، شاید بشه گفت تنها اپیزود خوب رو Matt Smith داشت، بقیه همشون تو دیوار بودن کاملا. من خودم بعد دیدن تریلرهایی که طی چند هفته پیش منتشر کرده بودن یکمی حالم گرفته شده بود ولی بعد این قسمت نظرم عوض شد، اون شور و شوقی و هیجانی که توی شخصیت دکتر سری های David Tennant و Matt Smith بود رو دوباره میشد حس کرد توی این قسمت ولی اینکه میگی ترسی وارد نمیکرد درسته، از این جنبش بهش نگاه نکرده بودم. ولی در کل واسه من خوب بود. ولی خب هروقت دکتر جدید اومده خیلیا جلوش جبهه گرفتن، اینم حس میکنم همونطوری باشه، توی چند قسمت اگه بتونه خودشو نشون بده که میتونه از پس بازی کردن دکتر بر بیاد (مثل Peter Capaldi) ملت دیگه موضع نمیگیرن.
واسه کرکتر های همراه هم من تا وقتی به داغونی Bill نباشتن راضیم :))
چون دکتر زن شده موضع گرفتن علیهش فرق داره با قبلیا.باید بهترین استارت رو میزد.یک داستان پیچیده رو میکردن.این چی بود آخه؟!!بعد دو سال با سازنده و کست جدید ایده اولین اپیزودشون این بشه خیلی بده واقعا!
پیتر کاپالدی مثل جودی ویتکر بازیگر خوبی بود ولی اصلا با دکتر بودنش کنار نیومدم ولی همونم وقتی به دشمن میگفت من دکترم دشمن حساب کار دستش میومد.دیوید تننت لامصب هیجانی که به بیننده وارد میکرد عالی بود.مت اسمیت هم به وقتش جبروت خوبی داشت.الان این دکتر رو جلو یک لشگر دالک فرض کن که بخواد بهشون دستور بده.قاعدتا با این قیافه کسی نباید تحویلش بگیره.:D در کل مشکلات دکتر زیاد برام مهم نیست اگر داستان خوبی تحویل بدن.داستانها رو کلا باید طوری بنویسن که با کرکتر دکتر زن سازگار باشه دیگه.

بیل که داغون بود ولی هیچکی اندازه کلارا رو اعصاب من نبود.یک جاهایی جای دکتر رو میگرفت.

• Like
Reactions: Parsa13

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
شما رو نمیدونم ولی دکتر جدید خیلی به دلم نشست :D اینکه تو اپیزود اول ازش بدم نیومد یعنی جز خوبا خواهد بود :D پیتر کاپالدی اون اوایل کوچکترین جذابیتی برام نداشت کم کم جا باز کرد اینم احتمالا واسه کسایی که خوششون نمیاد جا باز کنه مگه اینکه طرف کلا ســکسیستی چیزی باشه :D
خود اپیزود که جز معمولی ترین اپیزودای کل سریال بود، نیمه اولش جذاب بود بخاطر ورود دکتر ولی نیمه دومش شدید برام خسته کننده شد، پر از کلیشه هایی که هزاران بار توی اپیزودای مختلف دکتر هو دیدیم، با یک سری دیالوگه کلیشه ای تر، واقعا تایم یک ساعت واسش زیاد بود. همراه های دکترم همون سیستم قدیم سریالو دنبال میکنه، بدم نیومد ولی حس خاصی هم ندارم شاید جلوتر بهتر شه :D

در کل با توجه به اینکه از اپیزودای بعد ریجنریشن انتظار خاصی نمیره ولی کاش یک چیزی میبود مثل شروع مت اسمیت، بیشتر به دکتر میپرداخت تا سریع بره سر یک موضوع.
به قول یکی از کاربرا imdb این اپیزود برای اپیزود 5-6 که وسط سیزنه مناسب بود و میتونستن شروع جالب تری واسش بسازن، در کل انتظار یک سری اپیزود مثل Heaven Sent دارم امیدوارم سربلندمون کنن :D

bushwhacker

کاربر سایت
Oct 30, 2018
19
دکتر جدید خیلی خوبه ولی خود مجموعه ناامیدکنندست واقعا.سریال با همه افت و خیزاش مثل هر علمی تخیلی خوب دیگه پر از اشارات و تمثیل ها به دنیای زمان خودش بود(تو دوره جدید که من دیدم) ولی تو سری جدید همه چی رو میکوبونن تو صورت آدم.اوجش که اپیزود روزا بود ولی اپیزود این هفته هم کمابیش جریان همین بود.یا مثلا اون کاراکتر رقت انگیز که قرار بود کاریکاتور ترامپ باشه.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
عجب اشغالی شده این سیزن.
چند تا اپیزود آخر رو دیروز دیدم ، یکی از یکی بدتر:| الان امتیازات رو چک کردم میبینم این فصل به جز اپیزود اول که کمی جوگیر بودن ملت هنوز ریت بالا 8 نداشته!یک ایده خوب تا حالا رو نکردن اینا.همه چیز فوق العاده ساده و قابل پیش بینی.یک فرمول تکراری داره هر اپیزود تکرار میشه.یک مکان و زمان رندوم که بتونن داخلش یکم شعار بدن هر اپیزود انتخاب شده بعد 10 دقیقه یک اتفاق عجیب میفته و از اینجا به بعد باید داستان مسخره هر کرکتر(3 تا کامپنین واقعا زیاده!) رو دنبال کنیم تا بالاخره آخر اپیزود تو 5 دقیقه همه چی تموم بشه... هیچ ایده نابی و هیچ توییستی رو نشده تو کل فصل.فقط شعار ....
از همه بدتر هم خود دکتر که دقیقا همون ترسی که من داشتم رو نشون میده.اصلا ابهت نداره و هر اپیزود داره بدتر هم میشه!الان دقیقا به چی رسیدن با زن کردن دکتر؟مثلا نشون دادن خانم ها هم قدرت دارن؟به نظر من که بدترش کردن!حداقل یک بازیگری مثل بازیگر میسی انتخاب میکردن.

اگر داستان این فصل تو همین سطح تموم بشه واقعا باید تغییرات بدن برای فصول بعد.من یادم نمیاد فصلی با اپیزود ضعیف تموم شده باشه.البته هیچ داستان کلی ای من حس نکردم تو کل فصل.احتمالا آخرش هم داغونه...

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
عجب اشغالی شده این سیزن.
چند تا اپیزود آخر رو دیروز دیدم ، یکی از یکی بدتر:| الان امتیازات رو چک کردم میبینم این فصل به جز اپیزود اول که کمی جوگیر بودن ملت هنوز ریت بالا 8 نداشته!یک ایده خوب تا حالا رو نکردن اینا.همه چیز فوق العاده ساده و قابل پیش بینی.یک فرمول تکراری داره هر اپیزود تکرار میشه.یک مکان و زمان رندوم که بتونن داخلش یکم شعار بدن هر اپیزود انتخاب شده بعد 10 دقیقه یک اتفاق عجیب میفته و از اینجا به بعد باید داستان مسخره هر کرکتر(3 تا کامپنین واقعا زیاده!) رو دنبال کنیم تا بالاخره آخر اپیزود تو 5 دقیقه همه چی تموم بشه... هیچ ایده نابی و هیچ توییستی رو نشده تو کل فصل.فقط شعار ....
از همه بدتر هم خود دکتر که دقیقا همون ترسی که من داشتم رو نشون میده.اصلا ابهت نداره و هر اپیزود داره بدتر هم میشه!الان دقیقا به چی رسیدن با زن کردن دکتر؟مثلا نشون دادن خانم ها هم قدرت دارن؟به نظر من که بدترش کردن!حداقل یک بازیگری مثل بازیگر میسی انتخاب میکردن.

اگر داستان این فصل تو همین سطح تموم بشه واقعا باید تغییرات بدن برای فصول بعد.من یادم نمیاد فصلی با اپیزود ضعیف تموم شده باشه.البته هیچ داستان کلی ای من حس نکردم تو کل فصل.احتمالا آخرش هم داغونه...
دکترهای قدیمی گاهی 4-5 تا کامپنین داشتن. این حرف شما غلطه.
حالا من این فصل رو ندیدم ولی ده داکتر لازم نیست ابهت داشته باشه، باید اسکروبال و خنده دار باشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
واقعا این سیزن اونقد داغونه؟
اپیزود اول که برام معمولی بود الانم که نمرات اپیزودای بعدی رو میبینم فراتر از افتضاحه که سابقه نداشته تو کل سری.
حیف این دکتر که فدای نویسندگی بد اینا شد :(

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
دکترهای قدیمی گاهی 4-5 تا کامپنین داشتن. این حرف شما غلطه.
حالا من این فصل رو ندیدم ولی ده داکتر لازم نیست ابهت داشته باشه، باید اسکروبال و خنده دار باشه.
خودت ببینی متوجه منظور من میشی.
کامپنین زیاد مشکلی نیست وقتی بعضیا مثل روری یا ناردول کانپنین اصلی به حساب نیان.ولی الان 3 تا کامپنین در حد کلارا داریم که هر کدوم اندازه دکتر اسکرین تایم دارن
من دکترهای قدیمی رو ندیدم ولی این دکتری که برای ما ساختن تو این سری جدید همیشه در کنار با مزه بودن ابهت خاص خودشو داشته.مثال لازم نداره چون تو تک تک فصول بارها دکتر رو جلوی انواع و اقسام نیروهای قویتر از خودش دیدیم.گاهی فقط با یک فریاد I am the Doctor قوی ترین دشمن هاش جرات حمله بهش رو نمیکردن.حالا تو این فصل دکتری داریم که کارتشو به طرف مقابل نشون میده و طرف میگه تو شاگرد فلانی هستی؟:|

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
این قسمت پنج چقدر خفن بود@-)نمیدونم چه جوری قراره پیش بره ولی این فصل با اینکه بازم در اوج نیست ولی نسبت به فصل قبل خیلی بهتره(منهای قسمت 3) من از فن سرویس خوشم نمیاد ولی از اینکه چیبنال شل کرده و داره متریالهای دکترای قدیمی رو کلاژ میکنه، خیلی راضیم.دکتر جودی هم این فصل خیلی خوب شده .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
این قسمت پنج چقدر خفن بود@-)نمیدونم چه جوری قراره پیش بره ولی این فصل با اینکه بازم در اوج نیست ولی نسبت به فصل قبل خیلی بهتره(منهای قسمت 3) من از فن سرویس خوشم نمیاد ولی از اینکه چیبنال شل کرده و داره متریالهای دکترای قدیمی رو کلاژ میکنه، خیلی راضیم.دکتر جودی هم این فصل خیلی خوب شده .
ارزش داره دید؟ سیزن قبلیو که ول کردم، این سیزنم اولشو دیدم بنظرم اوکی بود باز دیدم ریتینگش مثل فصل قبل خراب شد حسش نیومد ببینم :D

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
ارزش داره دید؟ سیزن قبلیو که ول کردم، این سیزنم اولشو دیدم بنظرم اوکی بود باز دیدم ریتینگش مثل فصل قبل خراب شد حسش نیومد ببینم :D
"ارزش داره" در مورد سریالی که تازه پخش میشه موضوعیت داره، نه یه سری شصت ساله:Dاین فصل(کمی قسمت یک و دو و مشخصا قسمت 5) واسه اونایی که تفننی دنبال میکنن و با دنیای سریال و شخصیتاش آشنا نیستن گیج کننده و معمولیه ولی اگه سری رو دنبال میکنی و صرفا فصل قبل سرخورده شدی، حتما ببین.از فصل قبل خیلی بهتر شروع کرده.قسمت یک و دو شروع خوبیه، سه چرته.چهار اوکیه ولی پنج نقطه خیلی مهمیه و انتظار واسه فهمیدن اینکه چی به چیه رو سخت کرده.دکتر هم تو فصل جدید خیلی پخته تره و همراهاش هم کمتر رو مخن، واسه طرفدارا هم که سورپرایز داره.ولی اگه قسمت اول رو دیدی و آخرش حس خاصی نداشتی(با همه قوت و ضعفایی که داره) یا ریت و اینا معیاره، بعیده که جلوتر هم به هیجان بیای.

آخرین ویرایش:
  • Love
Reactions: majidred2011

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
فکر کنم فقط یه فیلم از این دکتر هو دیدم
دوبله فارسی
داستانش این بود یه دکتر با یه کانکس شبیه کانکس پلیس تو زمان سفر کرد
به خونه ای رفت که یه موجودی بود و دختری کوچیکی اونجا بود
دکتر گفت میرم میام زود . ۲۰ سال بعد برگشت