DmC: Devil may Cry | Xbox 360

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
توی Input ـه اون حرکت شبیه Stinger و چند تا حرکت دیگه تعییر ایجاد میکرد :D ولی بقیه نه :D داشتیم سر Stinger بحث می کردیم دیگه :D ولی Stinger بدون Lock on مزه نمی ده قبول کن :D

واسه من که فرقی نمیکنه :D من فقط دلم برای اون Super Stinger که توی حالت DT میزدیم تنگ شده :(

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بهترین حرکتا تو DmC مربوط به بخش Angel میشه با osiris به نظرم . انصافا خیلی حال میده تو لودینگ های هر اپیزود یه سلسله حرکات خیلی توپ نشون میده منم اکثرا اجراشون میکنم فوق العاده حال میده مخصوصا تو درجه nephilim :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بهترین حرکتا تو DmC مربوط به بخش Angel میشه با osiris به نظرم . انصافا خیلی حال میده تو لودینگ های هر اپیزود یه سلسله حرکات خیلی توپ نشون میده منم اکثرا اجراشون میکنم فوق العاده حال میده مخصوصا تو درجه nephilim :D
آره این کمبو هایی که توی لودینگ نشون میده فوق العاده اند :D مخصوصا یکیشون بود شیطون رو میندازه هوا بعد با کابولی یه تیر بهش میزنه ، خودش با Evade میره جلو بعد تیر رو میترکونه، شیطونه هم دقیقا میوفته جلوی روش و کمبو رو ادامه میده ! از این یکی خیلی خوشم اومد :D

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
عصر بازی رو تموم کردم،مبارزه ی آخر بازی بینهایت لذتبخش بود و بسی خوش گذشت.باس های بازی خیلی خوب و منطقی بودن و زیاد دهن منو باز نکردن (از باس سخت خیلی بدم میاد :d)
در کل یکی از خوشدست ترین بازیهایی بود که این چند وقت بازی کردم و منتظر نسخه ی بعدشم شدیـــــد...
تنها ایرادش این بود که زیاد به شخصیتها پرداخته نشده بود

badboymadi

کاربر سایت
Dec 2, 2011
104
نام
mehdi
بازی جالبی از کار در اومده.واقعا انتظارشو نداشتم
آپدیت ها خیلی وسوسه کننده شدن،weaponها یکی از یکی جالب تر شدن
واقعا ارزش تجربه کردنو داشت
نمره ی من به بازی: 8.5/10
فقط ای کاش انیمیشن پریدنِ دانته اینقد مصنوعی نبود

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من جوگیر نشدما.اما این بازی واقعا عالیه.اهنگ ها و اتمسفرش تو حلقم.قشنگ حس شیطانی داره لعنتی.خیلی هم رک و بی پروا هست.
اصلا انتظار نداشتم
mary42.gif

....
طراحی هنری و رنگبندی و دوباره اتمسفر تو حلقم.انقدر محو تماشای محیط شدم که بعد از 3 ساعت هنوز مرحله ی 2 هستم.
حقا که انریل انجین،انجینه این نسله.
mary42.gif

:d
mary42.gif

آخرین ویرایش:

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
بازی رو هم روی درجه son of sparda تموم کردم و الان heaven or hell رو شروع کردم.
خیلی بازی جالب و اسون شده و همه دشمن ها با یه ضربه میمیرن.:d
حتی غول اخر ها !!!! تازه سه تاهم gold orb دارید .

آخرین ویرایش:

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
منم بازی رو در دو جلسه پشت سرهم تموم کردم بازی واقع هیجان انگیز بود ولی اسان بود
دوستان سینماتیک مرحله شش جالب بود اون مرد کچله هی خودشو به اون نه می کوبید:d

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
اخر بازی که موهای دانته سفید میشه و یه لحظه چشاش یه حالتی میشه بعنی بازی ادامه داره دیگه؟
این کلاه ورجیل خیلی مسخره بود.
تنها چیزیش که بهم نچسبید ورجیلش بود اون مبارزه ی واقعا حماسی بالای برج رو هیچ وقت یادم نمیره چپتر 6 ه DMC3 بود فک کنم.
نه نه الان یادم اومد یه مشکل دیگه هم بازی دارم خیلی مسخره دانته و ورجیل اخر داستان با هم بد شدن باید از چپتر 12 13 اینا با هم بد میشدن و داستان یه جور دیگه ای پیش میرفت و توی چپتر های مونده به پایان هم بستر سازی برای بد بودن این 2 تا میشد نه اینکه یهو با هم بدشن و بیوفتن به جون هم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر