DmC: Devil may Cry | Xbox 360

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خطر اسپویلر شاید
اتفاقا من الان سر یه باس گیر کردم.اون بچه ی چندش اوره اون زن کله کدویی:dدهن من رو سرویس کرد.دو خط جون داره لعنتی.قلقی چیزی نداره؟
باید Lt+X بزنی تا بری پشت بازوی اون بچه ـه بعد هی با شمشیر بزنیش تا یکی از جون ها تموم شه!
بعدش باید با Rt+X زنه رو از شکم بچه ـه در بیاری و بهش ضربه بزنی!
بعد که دوباره بچه ـه زنه رو فرستاد تو، این دفعه پشت بازویبچه ـه یه چیز قرمز رنگی درست می‌شه؛ حالا اول با Rt+X اون قرمز رو از بین ببر بعد Lt+X بزن و بهش ضربه بزن! دوباره وقتی جونش تموم شد با RT+X مادر رو بکش بیرون و بزنش!
انقدر این کار رو تکرار کن تا کله کدویی هم جونش تموم شه:D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
باید Lt+X بزنی تا بری پشت بازوی اون بچه ـه بعد هی با شمشیر بزنیش تا یکی از جون ها تموم شه!
بعدش باید با Rt+X زنه رو از شکم بچه ـه در بیاری و بهش ضربه بزنی!
بعد که دوباره بچه ـه زنه رو فرستاد تو، این دفعه پشت بازویبچه ـه یه چیز قرمز رنگی درست می‌شه؛ حالا اول با Rt+X اون قرمز رو از بین ببر بعد Lt+X بزن و بهش ضربه بزن! دوباره وقتی جونش تموم شد با RT+X مادر رو بکش بیرون و بزنش!
انقدر این کار رو تکرار کن تا کله کدویی هم جونش تموم شه:D
این کارا رو کردم و وقتی میرم پشتش روی هوا چند تا ضربه بهش میزنم اما اون خیلی سریع با بازوش میزنه و من رو از هوا روی زمین میندازه و کلی جونم کم میشه.قبول داری این غول یکمی سخته؟(چندش اور هم هست:-&)

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
این کارا رو کردم و وقتی میرم پشتش روی هوا چند تا ضربه بهش میزنم اما اون خیلی سریع با بازوش میزنه و من رو از هوا روی زمین میندازه و کلی جونم کم میشه.قبول داری این غول یکمی سخته؟(چندش اور هم هست:-&)

عزیزه من 5-6 تا ضربه بزن بعد بیا عقب یک ضربه بزنه وقتی خواست بزنه برو دوباره اونجا بزن...
و 1 بار بمیری میفهمی چیکار کنی...
ساده ترین باس همین بود...

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
در ادامه حرف دوستمون:
برای سریع جا خالی دادن ANGEL EVADE LEVEL 2 رو اپگرید کن، اینجوری میتونی راحت رو هوا جا خالی بدی!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بعد از مدت ها یه بازی اومد که بشینم پاش 3-4 ساعت پشت سر هم بازی کنم،واقعا بازی خوبی بود ولی حیف که با Boss های بازی اصلا حال نکردم!

این واسه باز شدن اون چنتا درجه سخای،حتما باید بازی رو روی Son of Sparda تموم کنم یا روی Nephelin هم میشه؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
در ادامه حرف دوستمون:
برای سریع جا خالی دادن ANGEL EVADE LEVEL 2 رو اپگرید کن، اینجوری میتونی راحت رو هوا جا خالی بدی!
مرسی.کشتمش ولی خیلی اعصاب خورد کن بود.کجبور شدم چند بار جون بخرم.این باس اصلا به من نساخت:hurted:

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
بعد از مدت ها یه بازی اومد که بشینم پاش 3-4 ساعت پشت سر هم بازی کنم،واقعا بازی خوبی بود ولی حیف که با Boss های بازی اصلا حال نکردم!

این واسه باز شدن اون چنتا درجه سخای،حتما باید بازی رو روی Son of Sparda تموم کنم یا روی Nephelin هم میشه؟
من بار اول که رو nephilim تموم کردم فقط son of sparda باز شد!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein

SoS از اول باز نیست!
باید روی یکی از سه درجه بازی رو تموم کنید بعد SoS بازی می‌شه!
وقتی رو SoS تموم کردی، بعد DMD باز می‌شه و...

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان یه سوال : من الان تنها ورژنی از بازی که دارم همین ورژن 4 است.آیا داستان این نسخه وابسته به نسخه های قبلیست یا نه ؟

ممنون.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان یه سوال : من الان تنها ورژنی از بازی که دارم همین ورژن 4 است.آیا داستان این نسخه وابسته به نسخه های قبلیست یا نه ؟

ممنون.
نسخه 4 يك نسخه ديگست
اين دوباره از اول شروع ميشه و هيچ ربطي به نسخه هاي قبلي نداره.از نظر عددي هم 5 نه 4

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
بازی عالیه. بعضی انیمیشن‌های دانته هم خوبه و صحبت کردنشم جالبه :d تبریک به تمام طرفداران. ولی عمرا حتی فکرشم نکنین به نسخه های قبلی میرسه :d
فقط یه سوال. بازی کلا روشن و خیلی رنگارنگه یا مانیتور من تنظیمش مشکل داره؟ بازی زیادی رنگیه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بازی عالیه. بعضی انیمیشن‌های دانته هم خوبه و صحبت کردنشم جالبه :d تبریک به تمام طرفداران. ولی عمرا حتی فکرشم نکنین به نسخه های قبلی میرسه :d
فقط یه سوال. بازی کلا روشن و خیلی رنگارنگه یا مانیتور من تنظیمش مشکل داره؟ بازی زیادی رنگیه

دقیقاً بازی همینقدر رنگی رنگی هست این کانسپت آرتش خیلی خوبه گویای همه چی هم هست :D
تازه این بازی هم از شماره های قبلیش به غیر از 1 بهتره :D این رو من نمیگما متا میگه;;)
من میگم از 2&4 بهتره از 1 ضعیفتر

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
دقیقاً بازی همینقدر رنگی رنگی هست این کانسپت آرتش خیلی خوبه گویای همه چی هم هست :D
تازه این بازی هم از شماره های قبلیش به غیر از 1 بهتره :D این رو من نمیگما متا میگه;;)
من میگم از 2&4 بهتره از 1 ضعیفتر
متا که خیلی وقته واسه من و بعضی ها مرده.. دیگه منبع قابل اطمینانی نیست
===
به هر حال امیدوارم شماره بعدیش انقدر روشن نباشه :d

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
بازی رو dante must die هم تموم کردم.خیلی سخت نبود.
بعد از تموم کردن بازی روی این درجه ,یه پرک می گیرید با نام super dante که وقتی این پرک فعال باشه بصورت نامحدود می تونید
تو قابلیت devil trigger بمونید.

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
186
نام
حامد
اقا مرحله 20 چطوري رد ميشه اين پسره وقتي داره خونش تموم ميشه يكي مثل خودش درست ميكنه نميزاره بزنيش اصلا نميميره چطوري بايد ردش كرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر